TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:50 Povodeň [i] 11:30 Dokonalá katastrofa 3/6 [i] 12:30 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 15/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 15/23 [i] 14:10 Monk III. 13/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 10/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 11/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 22:00 Vražda podľa plánu [i] 00:10 Pavúčia sieť [i] 01:45 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 3-4/13 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 11/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 95 [i] 11:30 Sladká Valentína 96 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Kuchársky 5boj [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Úsmev, prosím ! [i] 15:20 Divoký anjel 159/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 104 [i] 17:25 Sila lásky II. 105 [i] 18:15 Dr.House IV. 12/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Neviditeľný muž na úteku [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 11/22 [i] 22:55 Genesis: Zrodenie vraha 12/22 [i] 00:05 Inšpektor Morse [i] 01:50 Genesis: Zrodenie vraha 11/22 [i] 02:45 Genesis: Zrodenie vraha 12/22 [i] 03:45 Sila lásky II. 104 [i] 04:35 Sila lásky II. 105 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Správy a komentáre [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Deti hudobníci 5/10 [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Obrázky z prírody [i] 11:05 Eurovirtuál [i] 11:25 Zdravie v Európe 6/8 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:20 Môj dom, môj hrad [i] 13:55 Na ceste [i] 14:25 Elixír [i] 14:55 5 minút po dvanástej - Čo vieme o vojne? [i] 15:55 Spektrum vedy 4/20 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 12/14 [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Pestúni zvierat 5 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Ľudia na hranici [i] 21:10 Invencie: Eva Fišerová - Duch a hmota [i] 21:15 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Kronika Envirofilmu [i] 22:05 Na tanieri/Teríteken [i] 23:05 Udalosti ČT [i] 23:35 Správy STV "N" [i] 00:00 Správy - Hírek [i] 00:05 Správy a komentáre [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:45 KRIMI NOVINY 06:10 PROMI NOVINY [i] 06:30 KRIMI NOVINY 06:55 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 69 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Stratený poklad [i] 11:25 Klaun 40 [i] 12:25 District 21 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 3 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 17 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 8, 9 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 70 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16 [i] 22:15 Kosti III. 11 [i] 23:15 Dexter III. 11 [i] 00:15 Čas strachu [i] 01:55 Klaun [i] 02:40 Dexter III. [i] 03:35 Stratený poklad [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 13 [i] 05:50 Navzdory osudu 9, 10 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 37 [i] 08:00 Smer juh 18, 19 [i] 09:45 Derrick II. 81 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 5 [i] 11:50 M*A*S*H* 83, 84 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 13 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 5 [i] 16:10 M*A*S*H* 83, 84 [i] 17:10 Láska a pomsta 37, 38 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 5 [i] 21:40 M*A*S*H* 48-51 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:35 Črepiny [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 07:00 Wildfire III. 10/13 [i] 07:55 Zoom 43/221 [i] 08:00 Advokáti II. 7/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 10:00 Largo 1/26 [i] 10:55 Zoom 44/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 12:00 Wildfire III. 10/13 [i] 13:00 Advokáti II. 7/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 15:00 Largo 1/26 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 20/22 [i] 17:00 Wildfire III. 11/13 [i] 17:55 Zoom 44/221 [i] 18:00 Advokáti II. 8/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 19/20 [i] 20:00 Largo 2/26 [i] 21:00 CSI: New York VI. 12/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 6/17 [i] 23:00 Krevní pouta 1/22 [i] 23:55 Zoom 44/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 01:00 CSI: New York VI. 12/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 02:50 Krevní pouta 1/22 [i] 03:40 Wildfire III. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 11 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Impozantní lodě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 12 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Extrémní stroje [i] 21:00 Proti všem živlům 5 [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 61 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 62 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 8 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Extrémní stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 53 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dům plný písniček [i] 09:40 Chalupa na horách Kavčích [i] 11:00 Cimbálová muzika Jury Petrů [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Nejsou Češi jako Češi [i] 14:00 Volby 2010 [i] 15:15 Kapitolky o havěti 7/10 [i] 15:25 Malé velké hry a události 4/10 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 19/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bradáček srdčitý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Mistři [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 Sex ve městě IV 8/18 [i] 01:25 Koncert V... [i] 03:05 Přísně tajné vraždy 19/42 [i] 03:20 Tanec před kamerou [i] 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Člověk z ráje [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 6/52 [i] 06:20 Včelka Mája 58/104 [i] 06:45 Pat a Mat 19/28 [i] 06:55 Chcete je? [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 9/10 [i] 07:40 Real Chinese 9/10 [i] 07:55 Hrůzostrašný dějepis [i] 08:20 We Are the World - pro Haiti [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:25 Sportem ke štěstí [i] 09:45 Děti okamžiku [i] 10:05 Tajemství mrtvých mužů 12/13 [i] 10:55 Svět zázraků: Obrázky z cest 5/6 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 25/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Letadlová loď Enterprise: Šedý přízrak [i] 15:55 Cyklisté a chodci 6/13 [i] 16:10 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 7/10 [i] 16:40 Silverville 5/6 [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se k ochraně přírody, prostředí a planety [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Anakonda 1/8 [i] 19:45 The Lost Secret 1/11 [i] 20:00 65. mezinárodní hudební festival Pražské jaro 2010 [i] 22:05 Svobodná zóna [i] 23:50 Dokumentární klub: Recepty babičky Míny [i] 00:40 Hraniční hlídka [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 16 [i] 09:35 Ve stínu mé sestry [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex III 6 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 8 [i] 13:45 Hvězdná brána III 7 [i] 14:40 4400 IV 7 [i] 15:35 Krok za krokem IV 18 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 18:30 Ulice 1755, 1756 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 19 [i] 21:10 Dr. House VI 2 [i] 22:05 Vizita 11 [i] 22:45 Válka policajtů [i] 00:55 Kriminálka Miami 16 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:25 Tabu [i] 03:35 Unesený 5 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 35 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 3 [i] 06:55 Frasier V 2 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 8 [i] 08:55 M*A*S*H 202 [i] 09:30 Právo a pořádek V 2 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 10 [i] 11:30 Případ pro Sam I 13 [i] 12:35 M*A*S*H 203 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 23 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 7 [i] 14:35 JAG III 23 [i] 15:35 Muž mých snů [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 9 [i] 20:00 Přešlapy II 10 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 16 [i] 00:25 Hledá se táta a máma [i] 01:30 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:15 Na čem záleží 125 [i] 04:40 Na čem záleží 126 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 62/129 [i] 06:40 Súboj vášní 71-72/125 [i] 08:50 Čaro lásky 22/90 [i] 09:40 Viktória 163/171 [i] 10:35 Ulica III. 182/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 7/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 27/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 181/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 8/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 63/129 [i] 16:10 Súboj vášní 73-74/125 [i] 18:00 Túžba tela 53/143 [i] 19:00 Rebeli II. 28/225 [i] 20:00 Čaro lásky 23/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 74/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 13/18 [i] 23:15 Viktória 164/171 [i] 00:05 Novokaín [i] 01:35 Pravá tvár vášne 74/178 [i] 02:20 V tieni [i] 02:55 Túžba tela 53/143 [i] 03:40 V tieni [i] 04:20 Novokaín [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ztracený svět [i] 13:45 Návrat do ztraceného světa [i] 15:25 Bezpečný přístav [i] 17:05 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 18:45 Poslední plavky [i] 20:25 Férovej zloděj [i] 22:15 Pás Orionu [i] 23:40 Pod kůží [i] 01:10 Láska a zvíře [i] 03:05 Poslední plavky [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 19:30 All sports [i] 19:40 Jezdectví [i] 20:40 Jezdectví [i] 20:45 Golf [i] 21:45 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:25 Golf [i] 22:30 Plachtění [i] 23:00 Plachtění [i] 23:15 Olympijské hry [i] 23:45 Fotbal [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 3 [i] 06:00 Dotek anděla II 4 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 8 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VII 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 4 [i] 12:00 Ochránce II 6 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 17 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 4 [i] 16:00 Staré hříchy [i] 18:00 Drzá Jordan IV 9