TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Vlna horúčav: Nikto neunikne [i] 11:25 Dokonalá katastrofa 2/6 [i] 12:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 14/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 14/23 [i] 14:10 Monk III. 12/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 9/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 10/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Paľba [i] 22:30 88 minút [i] 00:35 Tiene mŕtvych [i] 02:30 Paľba [i] 02:55 Kobra 11 V. 9/18 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 10/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 93 [i] 11:30 Sladká Valentína 94 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Kuchársky 5boj [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Úsmev, prosím ! [i] 15:15 Divoký anjel 158/270 [i] 15:58 Počasie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:05 Hokej MS 2010 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Hokej MS 2010 [i] 23:00 Obete a tí druhí [i] 23:25 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 17/22 [i] 00:10 Inšpektor Morse [i] 01:50 Buddy Faro 8/13 [i] 02:35 Buddy Faro 9/13 [i] 03:20 Obete a tí druhí [i] 03:45 Miláčik [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 2/9 [i] 08:55 Deti hudobníci 4/10 [i] 09:25 Fokus - práca [i] 10:10 Zdravíčko, pán doktor - Prečo prichádzame o mandle? [i] 10:35 Obrázky z prírody [i] 11:15 Dievčatko z fotografie. Napalmový príbeh [i] 12:05 Profesionál [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Piesne domova [i] 13:30 VAT [i] 14:00 Cesty nádeje [i] 14:30 Dnes večer o ôsmej [i] 14:45 Hlava XXI [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Encyklopédia slovenských obcí [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 11/14 [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zdravie v Európe 6/8 [i] 21:00 Spektrum vedy 4/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Kronika Envirofilmu [i] 22:05 Popol a diamant [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:40 Správy - Hírek [i] 00:45 Správy a komentáre [i] 01:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 68 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Na plný plyn [i] 11:25 Klaun 39 [i] 12:25 District 20 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 2 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 16 [i] 15:10 Simpsonovci XIV. 6, 7 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 69 [i] 21:15 Odsúdené II. 16 [i] 22:15 Profesionáli IV. 10 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 8 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:10 Podvodníci [i] 02:50 Letecké katastrofy [i] 03:40 Vlčia diera [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 12 [i] 05:50 Navzdory osudu 7, 8 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 36 [i] 08:00 Smer juh 16, 17 [i] 09:45 Derrick II. 80 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 4 [i] 11:50 M*A*S*H* 81, 82 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 12 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 4 [i] 16:10 M*A*S*H* 81, 82 [i] 17:10 Láska a pomsta 35, 36 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Zlato v Black Hills [i] 22:35 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Nočný výkrik [i] 00:20 Zlato v Black Hills [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 18/22 [i] 07:00 Wildfire III. 9/13 [i] 07:55 Zoom 43/221 [i] 08:00 Advokáti II. 6/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 10:55 Zoom 43/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 18/22 [i] 12:00 Wildfire III. 9/13 [i] 13:00 Advokáti II. 6/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 17/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 23/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 19/22 [i] 17:00 Wildfire III. 10/13 [i] 17:55 Zoom 43/221 [i] 18:00 Advokáti II. 7/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 18/20 [i] 20:00 Largo 1/26 [i] 21:00 Změna je život 6/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 23:00 Boj o čas 13/13 [i] 23:55 Zoom 43/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 01:00 Změna je život 6/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 6/23 [i] 02:50 Boj o čas 13/13 [i] 03:40 Wildfire III. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 10 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Stěhování obrů [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 11 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 7 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 52 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Fort Apache [i] 11:05 Návštěvní den Miloslava Šimka a Jiřího Grossmanna v Semaforu [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 21/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy IV 10/24 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Dětská záchranka v akci [i] 15:35 Věda je zábava 25/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 19/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Želva bahenní [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 17/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 19/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Příliš pozdní hrdina [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Sex ve městě IV 7/18 [i] 00:45 McLeodovy dcery VI 21/32 [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:40 Vltava v obrazech 67/86 [i] 02:00 Divadlo žije! [i] 02:25 Terra musica 02:55 Crescendo [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 5/52 [i] 06:20 Včelka Mája 57/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 22/40 [i] 07:45 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 6/10 [i] 07:55 Malé velké hry a události 3/10 [i] 08:20 Kde peníze pomáhají [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Devatero řemesel [i] 10:00 Génius přírody [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 67/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Obrázky z cest 5/6 [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:40 We Are the World - pro Haiti [i] 18:50 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:00 Game Page [i] 19:25 Alright? Alright! 9/10 [i] 19:40 Real Chinese 9/10 [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Q [i] 23:10 Pochod milionů 1/2 [i] 00:40 Ježek a kudrny [i] 01:00 Kulturní magacín na dovolenou [i] 01:30 Retro [i] 01:55 Československý filmový týdeník 780/2379 [i] 02:10 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 15 [i] 09:35 Překročit všechna pravidla [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex III 5 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 7 [i] 13:45 Hvězdná brána III 6 [i] 14:40 4400 IV 6 [i] 15:35 Krok za krokem IV 17 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 18:30 Ulice 1753, 1754 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 191 [i] 21:25 Kriminálka New York IV 15 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 18 [i] 23:50 Svědek [i] 01:30 Novashopping 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Ptákoviny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 34 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista II 2 [i] 06:55 Frasier V 1 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 7 [i] 08:55 M*A*S*H 201 [i] 09:30 Právo a pořádek V 1 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 9 [i] 11:30 Případ pro Sam I 12 [i] 12:35 M*A*S*H 202 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 22 [i] 13:35 Zoufalé manželky III 6 [i] 14:35 JAG III 22 [i] 15:35 Setkání u řeky [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:45 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 8 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Profesionálky 1 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 11 [i] 00:25 Wolffův revír I 12 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:15 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 124 [i] 04:35 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 112 [i] 05:55 Naučím ťa milovať 61/129 [i] 06:40 Súboj vášní 69-70/125 [i] 08:50 Čaro lásky 21/90 [i] 09:40 Viktória 162/171 [i] 10:35 Ulica III. 181/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 6/23 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 26/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 180/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 7/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 62/129 [i] 16:10 Súboj vášní 71-72/125 [i] 18:00 Túžba tela 52/143 [i] 19:00 Rebeli II. 27/225 [i] 20:00 Čaro lásky 22/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 73/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 12/18 [i] 23:20 Viktória 163/171 [i] 00:05 Posádka v ohrození [i] 01:40 Pravá tvár vášne 73/178 [i] 02:25 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 52/143 [i] 03:45 V tieni [i] 04:20 Posádka v ohrození [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:05 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mlčení [i] 13:45 Malý lord Fauntleroy [i] 15:35 George Washington [i] 17:05 Rodinná záležitost [i] 18:45 Nenarozený [i] 20:25 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 22:05 Láska a zvíře [i] 00:00 Židovské kladivo [i] 01:30 Smrtící lekce [i] 03:10 Nenarozený [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Fotbal [i] 20:45 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 2 [i] 06:00 Dotek anděla II 3 [i] 07:00 Soudkyně Amy VI 2 [i] 08:00 Drzá Jordan IV 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VII 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 3 [i] 12:00 Ochránce II 5 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 16 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 3 [i] 16:00 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 18:00 Drzá Jordan IV 8 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 17 [i] 20:00 Ochránce II 6 [i] 21:00 Svatební přání [i] 23:00 Speciální zásilka [i]