TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 H2O: Stačí pridať vodu 18-19/26 [i] 05:55 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:10 Superpes Krypto [i] 06:30 Uletení Loonatici 13/13 [i] 06:50 Nové Flipperove dobrodružstvá [i] 08:35 TMNT - Ninja korytnačky [i] 10:00 Krok za krokom V. 20-21/24 [i] 10:55 Chuck II. 2-3/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Sedem statočných [i] 16:20 Rýchle Televízne noviny [i] 16:25 Malý svedok [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:15 Partička [i] 22:55 LET´S DANCE - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:20 Eleventh Hour - nulová šanca 10/18 [i] 00:05 Producenti [i] 02:30 Čínska legenda [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Reportéri [i] 05:30 Motormagazín [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 07:00 Škaredé káčatko a ja 20/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 42/51 [i] 07:45 Náhradníci II. 10/31 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:35 Góóól [i] 09:05 V stolnom meste Kyjeve [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:25 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Oslobodenie 5/5 [i] 16:00 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Hokej MS 2010 [i] 20:50 5 a pol [i] 21:30 Hokej MS 2010 v kocke [i] 22:40 Bomba v srdci [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot [i] 01:50 Bomba v srdci [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Národnostné správy [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Separé [i] 06:10 S Jakubom na rybách 4/20 [i] 06:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vojenská prehliadka z Moskvy [i] 09:30 Ruský prezident Medvedev na Slovensku [i] 10:00 Kronikári Dunajskej flotily [i] 10:25 Československý filmový týždenník [i] 10:45 Kapura [i] 11:25 Klinko a Kompit kráľ [i] 12:25 Orientácie [i] 12:55 Slovo [i] 13:00 Família [i] 13:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 16:05 Anjeli strážni Adriany Kučerovej [i] 16:30 Kalinka [i] 17:20 Moje kone vrané 4/4 [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 9/14 [i] 18:30 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 3/9 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Umenie 2010 [i] 20:30 Na križovatke SK + CZ [i] 22:15 Na doskách [i] 22:40 Druhý televízny program štartuje [i] 22:55 Noc v archíve [i] 00:25 Poltón [i] 00:50 Slovo [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 PRVÉ NOVINY 05:40 Čo vlastne ženy chcú [i] 07:45 Môj sused zabijak 2 [i] 09:50 Profesionáli IV. 9 [i] 10:50 Stratené duše IV. 15,16 [i] 12:35 Črepiny PLUS [i] 13:10 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:40 Autosalón [i] 14:00 Chlapci to chcú tiež... a stále [i] 15:50 Diabol nosí Pradu [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Posledný škótsky kráľ [i] 23:00 Steven Seagal: Profesionál [i] 00:50 Texaský masaker motorovou pílou [i] 02:35 Krvavá pomsta [i] 04:10 Zlodeji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 "Ostře sledované vlaky" [i] 07:25 Profesionáli II. 1,2/13 [i] 09:15 Žena za pultom 10 [i] 10:15 Julie Lescautová IV. 2 [i] 12:00 Májová výhra [i] 13:00 V mene dieťaťa 1,2/2 [i] 16:40 Moje meno je Nikto [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 20:00 Záblesk [i] 22:40 Ukradnutý diamant [i] 00:30 "Ostře sledované vlaky" [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 17/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 11/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 16/21 [i] 12:00 Poslední trosečník XVI. - Mikronésie 1/15 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 11/34 [i] 14:00 Třetí hlídka IV. 1/22 [i] 15:00 Třetí hlídka IV. 2/22 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 12/14 [i] 18:05 Dr. House V. 24/24 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 5/18 [i] 20:00 Advokáti 1/34 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 5/17 [i] 22:00 xXx [i] 00:20 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 01:30 Largo 1/26 [i] 02:20 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/20 [i] 03:10 Dr. House V. 24/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008 [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Jak se to dělá 13 [i] 06:50 Jak se to dělá [i] 07:15 Riziková laboratoř [i] 08:10 Bořiči mýtů [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 59 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 60 [i] 10:00 Říční příšery [i] 10:55 Běsnící příroda [i] 11:50 Nutné k přežití [i] 12:45 Nutné k přežití [i] 13:40 Bořiči mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř [i] 15:30 Hry s časem [i] 16:00 Hry s časem [i] 16:25 Na plný plyn [i] 17:20 Učeň rychlých kol [i] 18:15 Americký chopper [i] 19:10 Tuning 2008 [i] 20:05 Bořiči mýtů [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě [i] 21:55 Jak přežít neštěstí [i] 22:50 Tajný agent [i] 23:45 Ženy vražedkyně [i] 00:40 Hry s časem [i] 01:40 Bořiči mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Extrémní výbuchy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Evropský manuál [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 2/26 [i] 06:25 Roste, kvete, zelená se 3/6 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 18/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Hříchy pro pátera Knoxe 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Anička s lískovými oříšky [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 15:00 Byl jednou jeden dům 5/5 [i] 16:15 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo publicisty a pedagoga Jiřího Zajíce [i] 17:10 Horákovi 6/13 [i] 18:05 Pan Tau 19/33 [i] 18:35 Na cestě za Aimee z Bay of Plenty [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Krev zmizelého [i] 22:10 EXPOminuty 2010 [i] 22:25 168 hodin [i] 22:55 Komisař De Luca 1/4 [i] 00:50 Losování Sportky a Šance 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Nárazové vlny 2/6 [i] 01:55 Uvolněte se, prosím [i] 02:35 Babylon [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Obláti [i] 05:50 V zajetí Terpsichory [i] 06:50 Správy STV 07:20 Romové v Evropě 8/9 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 780/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Čtenářský deník... Edgar Dutka: Slečno, ras přichází [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 18/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Bruce Willis versus [i] 12:00 Podezření [i] 13:00 Raport [i] 14:05 Deset století architektury [i] 14:20 Satelity [i] 15:10 Život na pobřeží 10/10 [i] 16:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 18:45 Film o filmu Kuky se vrací [i] 19:00 Kalamity Jane [i] 19:30 Simpsonovi XIX 19/20 [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:45 Člověk bestie [i] 00:20 Generace electro a tecktonik [i] 01:00 Čétéčko [i] 01:20 Bylo nás pět a padesát [i] 01:45 Lebka [i] 02:45 Svět umění: Bruce Willis versus [i] 03:35 Krásný ztráty [i] 04:15 Brno Open 2010 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Dobrodružství Antje a jejích přátel 24 [i] 05:45 Bolek a Lolek 21 [i] 06:00 Admirál Bublina útočí 22 [i] 06:30 Baby Looney Tunes 9 [i] 06:55 Spongebob v kalhotách 90 [i] 07:20 Babicovy dobroty [i] 08:00 Koření [i] 09:00 Holka na zabití [i] 11:00 O zvířatech a lidech 6 [i] 11:55 Hop - a je tu lidoop [i] 13:30 Velká cena Španělska [i] 16:00 Táta XXXL [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 44 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 10 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 9 [i] 23:15 Policejní odznak 9 [i] 00:10 Kriminálka Miami 15 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Ponecháni napospas 2: Bojovníci trýzně [i] 02:50 Střepiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 33 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:45 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla 46 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 12 [i] 08:15 Svět ve válce 13 [i] 09:25 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 199 [i] 10:25 M*A*S*H 200 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:20 Wolffův revír VIII 10 [i] 14:20 Anděl na horách [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 6 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 10 [i] 23:15 Spiknutí [i] 01:50 Svět 2010 [i] 02:20 Volejte Věštce [i] 04:00 Svět ve válce 13 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 V tieni [i] 06:25 Bezpečné miesto [i] 08:00 Súboj vášní 67-68/125 [i] 10:00 Slávici na ulici [i] 11:00 Chuťovky [i] 12:25 Rosamunde Pilcherová: Dve sestry [i] 14:05 Eva Blond: Epsteinovo dedičstvo [i] 15:50 Deň matiek: S mamou na svadobnej ceste [i] 17:30 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 6/25 [i] 19:00 Jesse I. 19-20/22 [i] 20:00 Deň matiek: Vráť mi moje deti! Dolby [i] 21:30 Deň matiek: Navždy stratené dieťa [i] 23:20 Deň matiek: S mamou na svadobnej ceste [i] 00:55 Eva Blond: Epsteinovo dedičstvo [i] 02:30 PROMINENTI [i] 03:00 Gossip Girl II. 6/25 [i] 03:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Iluzionista [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Seržant Pepper [i] 13:45 Tajemství meče [i] 15:20 Mlčení [i] 17:00 Poslední plavky [i] 18:40 Metropolitan [i] 20:25 Zapomeň na to [i] 21:55 Noční vlak [i] 23:30 Duna [i] 01:50 Pod kůží [i] 03:20 Metropolitan [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 10:15 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 13:15 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:30 Motorismus [i] 18:00 Motorismus [i] 18:45 Motorismus [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Box [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:30 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 6 [i] 06:00 Drzá Jordan III 7 [i] 07:00 Drzá Jordan III 8 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 14 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 15 [i] 10:00 Polibek [i] 12:00 Prober se [i] 14:00 Skryté zločiny [i] 16:00 Pouhý sen [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 15 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 16 [i] 20:00 Dobrá manželka 11 [i] 21:00 Dobrá Manželka 12 [i] 22:00 Clara Shellerová 5 [i] 23:00 Clara Shellerová 6 [i] 00:00 Pouhý sen [i] 02:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 03:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 04:00 Drzá Jordan III 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Budoucnost vody 2 [i] 07:05 Anatomie přírodní katastrofy 2 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 9 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 10 [i] 09:20 Hugh a kuřata 2 [i] 10:15 Prostřeno pod širým nebem 3 [i] 10:45 Prostřeno pod širým nebem 4 [i] 11:15 Impéria 35 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 1 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 2 [i] 13:30 Léto na chalupě 1 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 51 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 6 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 4 [i] 16:45 Mistři švindlu 35 [i] 17:20 Mistři švindlu 65 [i] 18:00 Mistři švindlu 66 [i] 18:40 Nejpřísnější rodiče na světě 1 [i] 19:45 Co nám prospívá 38 [i] 20:15 Co nám prospívá 39 [i] 20:45 Zelené nápady pro modrou planetu 29 [i] 21:20 Zelené nápady pro modrou planetu 30 [i] 21:55 Impéria 36 [i] 23:00 Smrtící válečníci 6 [i] 23:55 Jak přežít v Alcatrazu [i] 00:55 On The Spot 6 [i] 01:50 Město zkázy [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 9 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 10 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Chvilkové zatmění [i] 07:30 Na rozcestí [i] 09:10 Doba ledová [i] 10:30 Před kamerou 19 [i] 11:00 3:10 Vlak do Yumy [i] 13:00 Chlapec v pruhovaném pyžamu [i] 14:35 Mí přátelé, mé lásky [i] 16:15 Romulus, můj otec [i] 18:00 Madagaskar 2: Útěk do Afriky [i] 19:30 Před kamerou 20 [i] 20:00 Pochyby [i] 21:45 The Pacific 8 [i] 22:40 Transsibiřský expres [i] 00:25 Neuvěřitelný život rockera Coxe [i] 02:00 Milovaný Joshua [i] 03:45 Ten Největší [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    05:05 Tudorovci III. 3 [i] 06:00 Král idiotů [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy II. 19