TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:00 Superpes Krypto [i] 06:10 Toy Story 2 [i] 07:45 Posledný akčný hrdina [i] 10:00 Krok za krokom V. 18-19/24 [i] 10:50 Clifford [i] 12:25 LET´S DANCE [i] 14:50 Súkromné očko [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Klamár, klamár [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Čo to dievča chce? [i] 22:45 Cudzinec [i] 00:25 Grindhouse: Planéta Teror [i] 02:20 Súkromné očko [i] 03:50 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Sila lásky II. 101 [i] 06:10 Slovensko dnes [i] 06:25 Správy STV [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 19/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 41/51 [i] 07:45 Náhradníci II. 9/31 [i] 08:05 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 09:00 Žaby a iné ryby [i] 10:20 65. výročie oslobodenia [i] 11:50 Oslobodenie 4/5 [i] 13:10 Planéta Zem zhora II. [i] 13:55 Motormagazín [i] 14:25 Madam z Izieu 2/2 [i] 15:50 Sever proti Juhu 8/12 [i] 16:40 Sever proti Juhu 9/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Denník Anny Frankovej [i] 23:00 Po rokoch nenávisti [i] 01:15 V sieti CIA 2/3 [i] 02:45 Madam z Izieu 2/2 [i] 04:15 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy a komentáre [i] 05:30 Správy - Hírek [i] 05:35 Správy STV "N" [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Eurovirtuál [i] 06:50 Kaleidoskop [i] 07:15 Traja v sieti [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:20 Extr@espanol 1/13 [i] 08:45 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 5/6 [i] 09:40 Voľná tribúna 2010 [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Heidi 16/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 28/34 [i] 13:40 S Jakubom na rybách 4/20 [i] 14:15 Poltón [i] 14:40 GEN.sk [i] 14:55 Slováci na bojiskách [i] 15:55 Kapura [i] 16:40 Elixír [i] 17:10 Pocta slobode - Pražský výběr II. [i] 18:10 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček 8/14 [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 5/12 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Veteráni 2. svetovej vojny [i] 21:40 Anjeli strážni Adriany Kučerovej [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 23:50 Život podľa Chopinovej sonáty b-mol [i] 00:15 Motormagazín [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Správy STV "N" [i] 04:45 Správy STV "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Honba na chlapa [i] 07:00 Karate Kid [i] 07:30 Fantastická štvorka [i] 08:00 Krajina dávnych vekov [i] 08:25 Princezná Sissi [i] 08:55 Káčerovo I. [i] 09:25 Zákon príťažlivosti [i] 11:20 Môj sused zabijak [i] 13:20 Sahara [i] 15:45 Posádka 49 [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Kutyil s.r.o. III. 16 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Diabol nosí Pradu [i] 22:30 40 dní a 40 nocí [i] 00:35 Pofajčíme, uvidíme [i] 02:00 Masaker Wonderland [i] 03:45 Hodina pravdy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Derrick II. 78 [i] 07:00 "My všichni školou povinní" 13/13 [i] 08:00 Profesionáli I. 12,13/13 [i] 09:55 Žena za pultom 9 [i] 10:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i] 12:45 "My všichni školou povinní" 13/13 [i] 13:55 Dvojitý život [i] 15:45 Zabudnuté tajomstvá [i] 17:40 "Panoptikum Města pražského" 4 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 V mene dieťaťa 1,2/2 [i] 23:45 Profesionáli I. 12,13/13 [i] 01:25 Skrýša bieleho červa [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 16/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 10/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 15/21 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 5/18 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 10/34 [i] 14:00 All Saints VII. 39/40 [i] 15:00 All Saints VII. 40/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 19/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 11/14 [i] 18:05 Dr. House V. 23/24 [i] 19:00 Largo 1/26 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 22/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 11/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/20 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 00:10 Kriminálka z pobřeží 11/20 [i] 01:05 CSI: New York VI. 11/17 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev 8/12 [i] 02:50 Dr. House V. 23/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Učeň rychlých kol [i] 07:15 Nutné k přežití [i] 08:10 Nutné k přežití [i] 09:05 Běsnící příroda [i] 10:00 Megastavitelé [i] 10:55 Extrémní stroje [i] 11:50 Extrémní výbuchy [i] 12:45 Rození obchodníci [i] 13:15 Rození obchodníci [i] 13:40 Učeň rychlých kol [i] 14:35 Americký chopper [i] 15:30 Tuning 2008 [i] 16:25 Jak se to dělá 13 [i] 16:55 Jak se to dělá [i] 17:20 Impozantní lodě [i] 18:15 Stěhování obrů [i] 19:10 Superstroje [i] 20:05 Americký chopper [i] 21:00 Burácení v srdcích 6 [i] 21:55 Na plný plyn [i] 22:50 Nutné k přežití [i] 23:45 Nutné k přežití [i] 00:40 Jak přežít neštěstí [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 59 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 60 [i] 02:40 Proti všem živlům 4 [i] 03:40 Jak se to dělá [i] 04:05 Americký chopper [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 34/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 23/26 [i] 07:15 Dětská hlídka 2/13 [i] 07:40 Hurá, škola! [i] 07:55 Lenny, zázračný pes [i] 09:15 Ovečka Shaun II 3/40 [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:35 Drátařík a hruška moudrosti [i] 10:30 Lovec dinosaurů [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Devatero řemesel [i] 12:55 Usmívej se, lásko má [i] 13:45 Anna Franková 2/2 [i] 15:25 Robin Hood 19/26 [i] 16:10 Profesionálové 23/57 [i] 17:00 Kde peníze pomáhají [i] 17:05 Dobrodružství rabína Jákoba [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 My jsme to nevzdali [i] 21:35 Je třeba zabít Sekala [i] 23:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:35 Vražda ve vnitrozemí [i] 01:10 13. komnata Romana Šebrleho [i] 01:35 Pošta pro tebe [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Na cestě po Queenslandu [i] 04:00 Za obzorem 17/26 [i] 04:20 Koncert ze Zlatého salónku Pražského hradu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 6/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 J. Suk: Praga [i] 08:55 Náš venkov [i] 09:15 Folklorika [i] 09:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích českých, moravských a slezských [i] 10:05 Hledání ztraceného času [i] 10:25 Proces H - den osmý 8/10 [i] 11:20 Game Page [i] 11:45 Medúza [i] 12:25 Simpsonovi XIX 19/20 [i] 12:45 Sabotáž [i] 13:10 Generace electro a tecktonik [i] 13:55 Království divočiny: Mořští savci 10/10 [i] 14:20 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 14:30 Zasvěcení: Obláti [i] 15:00 Zatopené osudy 4/13 [i] 15:20 O češtině [i] 15:35 Film o filmu Krev zmizelého [i] 15:50 Noční jestřáb [i] 16:15 Hokejista sezony O2 extraligy ledního hokeje 2009/10 [i] 17:00 Gambrinus liga [i] 20:00 Rozmarné léto [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:40 Třistatřicettři [i] 23:35 Hotel Insomnia [i] 01:05 Sešli se... [i] 02:10 Na Kloboučku [i] 02:50 ČT Live - Žalman & spol. [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Admirál Bublina útočí 21 [i] 06:30 Bolek a Lolek 20 [i] 06:45 Roary: Závodní auto 35, 36 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 89 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:35 Občanské judo [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Za humny je drak [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Přednosta stanice [i] 14:05 Smějeme se s Petrem Rychlým [i] 14:25 ...a zase ta Lucie! [i] 16:15 Smrt krásných srnců [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Dannyho parťáci 3 [i] 22:30 Kill Bill [i] 00:35 Hovory o sexu [i] 02:05 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 Áčko [i] 03:50 Zorro: Meč a růže 32 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:50 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 45 [i] 07:40 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:55 Fresh Prince VI 11 [i] 08:25 Chůva k pohledání V 4 [i] 08:55 Autosalon [i] 09:55 M*A*S*H 197 [i] 10:25 M*A*S*H 198 [i] 10:55 Knight Rider I 12 [i] 12:20 To je vražda, napsala VII 7 [i] 13:30 Sůl nad zlato [i] 15:20 Hrátky s čertem [i] 17:10 Poslušně hlásím [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 5 [i] 20:00 Smím prosit? [i] 22:20 Miami Vice [i] 01:10 Ledová planeta [i] 02:55 Volejte Věštce [i] 04:35 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 112 [i] 05:50 Choď za svojím srdcom [i] 07:25 Súboj vášní 65-66/125 [i] 09:25 Slávici na ulici [i] 10:30 Chuťovky [i] 11:50 Moja mama veterinárka I. 11-12/13 [i] 13:50 Columbo: Columbo má rád nočný život [i] 15:30 Súboj vášní 67-68/125 [i] 17:20 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 5/25 [i] 19:00 Jesse I. 17-18/22 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dve sestry [i] 21:40 Bezpečné miesto [i] 23:15 Vabank Dolby [i] 01:30 Columbo: Columbo má rád nočný život [i] 02:55 PROMINENTI [i] 03:35 Gossip Girl II. 5/25 [i] 04:20 Jesse I. 17-18/22 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Hrdinové války [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky to chtěj taky [i] 13:40 Tam, kde končí hvězdy [i] 15:20 Návrat do ztraceného světa [i] 17:00 Nenarozený [i] 18:40 Cesta Černého měsíce [i] 20:25 Poslední plavky [i] 22:05 Pod kůží [i] 23:35 Doktor Martin [i] 01:10 Poslední mise [i] 02:55 Židovské kladivo [i] 04:25 Nenarozený [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Cyklistika [i] 09:15 Tenis [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Cyklistika [i] 12:30 Cyklistika [i] 12:45 Tenis [i] 14:45 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 18:30 Tenis [i] 19:45 Jezdectví [i] 21:00 Bojové sporty [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:00 Tenis [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla II 1 [i] 06:00 Drzá Jordan III 6 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 12 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 13 [i] 10:00 Odvážná holka [i] 12:00 Svatební horečka [i] 14:00 Polibek [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Dobrá manželka 9 [i] 19:00 Dobrá manželka 10 [i] 20:00 Clara Shellerová 5 [i] 21:00 Clara Shellerová 6 [i] 22:00 Neklidný [i] 00:00 Skryté zločiny [i] 02:00 Soudkyně Amy III 21 [i] 03:00 Soudkyně Amy III 22 [i] 04:00 Soudkyně Amy III 23 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 2 [i] 07:05 Kuchař v první linii 3 [i] 08:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 3 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 27 [i] 10:10 Levhart sněžný [i] 11:10 Venku v zimě 1 [i] 11:40 Venku v zimě 2 [i] 12:10 Lidé a místa na Zemi: Maroko - Marrákeš 12 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 37 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 38 [i] 13:30 Jaro na chalupě - speciál [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 50 [i] 15:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 6 [i] 16:45 Mistři švindlu 34 [i] 17:20 Mistři švindlu 63 [i] 18:00 Mistři švindlu 64 [i] 18:40 Ztracené dětství [i] 19:40 Mé dítě nemluví [i] 20:40 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 21:15 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 21:50 Život a smrt mobilního telefonu [i] 22:25 Holky v armádě: Na cestě do Afghánistánu [i] 23:00 Forenzní laboratoř 27 [i] 23:55 Venku v zimě 7 [i] 00:25 Venku v zimě 8 [i] 00:55 Jak přežít Everest 4 [i] 01:50 Sexuální revoluce 1 [i] 02:40 Místa ve Středomoří 10 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 12 [i] 04:55 Ztracené dětství [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 19 [i] 06:00 Stará známost [i] 07:55 VALL-I [i] 09:30 Filmy a filmové hvězdy II. 19 [i] 10:00 Ona, jedině ona [i] 11:35 Dostaňte agenta Smarta [i] 13:25 Santa má bráchu [i] 15:15 Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? [i] 16:30 Valkýra [i] 18:30 Úhel pohledu [i] 20:00 Předčítač [i] 22:05 Tropická bouře [i] 23:50 Zákony Brooklynu [i] 01:30 Loudilové [i] 03:00 Halloweenská noc [i] 04:25 Normal