TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:50 CaddyShack II [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 12/22 [i] 12:30 Spravodlivosť 13/13 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 12/23 [i] 14:10 Monk III. 10/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 7/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 8/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 S.W.A.T. - Jednotka rýchleho nasadenia [i] 23:20 Prepadnutie vo vzduchu [i] 00:55 Temný anjel [i] 02:30 Súperi [i] 04:55 H2O: Stačí pridať vodu 16-17/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 89 [i] 11:30 Sladká Valentína 90 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varení pečení [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 156/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 100 [i] 17:25 Sila lásky II. 101 [i] 18:15 Dr.House IV. 10/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:30 ooops!načierno [i] 22:05 Invázia mravcov [i] 23:35 Voľný pád [i] 01:25 Inšpektor Morse [i] 03:10 Invázia mravcov [i] 04:35 Sila lásky II. 100 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:20 Fokus - právo [i] 10:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 10:40 Zvláštne spoločenstvá 2/2 [i] 11:35 Živá panoráma [i] 12:05 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 12:35 City Folk 2006 [i] 13:05 Dizajn 16/17 [i] 13:30 Família [i] 13:55 To ta trať [i] 14:40 Večer na tému [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí [i] 16:45 Sociálny zápisník [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 7/14 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 5/6 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Hlas Európy [i] 22:15 Zo Zeme na Mesiac 1/12 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV "N" [i] 00:15 Správy - Hírek [i] 00:20 Správy a komentáre [i] 00:40 Hlas Európy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 66 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Hra o čas [i] 11:25 Klaun 38 [i] 12:25 District 19 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 23/23 [i] 14:10 Kosti IV. - Finále IV. série 26/26 [i] 15:00 Simpsonovci XIV. 2,3 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 1/24 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 67 [i] 21:15 Denník princeznej [i] 23:30 SEDEM [i] 00:25 Kill Bill [i] 02:25 Lovec démonov [i] 04:00 Hodina tieňov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 10 [i] 05:50 Navzdory osudu 5 [i] 06:30 Zasľúbená zem 64 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 34 [i] 08:00 Smer juh 12,13 [i] 09:45 Derrick II. 78 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 2 [i] 11:50 M*A*S*H* 77,78 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 10 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:10 Acapulco H.E.A.T. 2 [i] 16:10 M*A*S*H* 77,78 [i] 17:10 Láska a pomsta 31,32 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY „N“ [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 4 [i] 21:50 Zabudnuté tajomstvá [i] 23:35 Vraždy v Midsomeri VIII. 5 [i] 01:10 Nočné reprízy 04:35 Kaena [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 07:00 Wildfire III. 7/13 [i] 07:55 Zoom 43/221 [i] 08:00 Advokáti II. 4/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 10:55 Zoom 43/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 12:00 Wildfire III. 7/13 [i] 13:00 Advokáti II. 4/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 17/22 [i] 17:00 Wildfire III. 8/13 [i] 17:55 Zoom 43/221 [i] 18:00 Advokáti II. 5/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 16/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 22/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 23:00 Boj o čas 11/13 [i] 23:55 Zoom 43/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 11/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 12/23 [i] 02:50 Boj o čas 11/13 [i] 03:40 Wildfire III. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 8 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Superstroje [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 9 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Průmyslový fanatik [i] 20:35 Průmyslový fanatik [i] 21:00 Bořiči mýtů [i] 21:55 Hry s časem [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 5 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Průmyslový fanatik [i] 02:10 Průmyslový fanatik [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 50 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lekár umierajúceho času 3/5 [i] 10:15 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 10:20 Chcete je? [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 19/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 8/24 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Franklin 26/52 [i] 15:25 Dětská hlídka 2/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun II 3/40 [i] 16:00 Garfield a přátelé 21/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Bylo nás pět 4/6 [i] 21:05 13. komnata Romana Šebrleho [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Californication 11/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Navždy má [i] 00:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:55 McLeodovy dcery VI 19/32 [i] 01:40 Všechnopárty [i] 02:20 Musicblok 02:50 Mladí v partě 4/12 [i] 03:25 Máte slovo 04:10 Na pomoc životu - ulcerózní kolitida [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 5/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 3/52 [i] 06:20 Včelka Mája 55/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 18/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Soukromá muzea [i] 08:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 5/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Kriminální policie aneb na jménech nezáleží [i] 10:40 Sbohem český koutku [i] 11:10 Osudové okamžiky [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Medúza [i] 13:20 Šikulové [i] 13:35 Hrůzostrašný dějepis 18/26 [i] 14:00 Bylo nás pět a padesát [i] 14:25 Sportovci světa: Cesty do hlubin [i] 15:20 We Are the World - pro Haiti [i] 15:30 Království divočiny: Mořští savci 10/10 [i] 15:55 Deset století architektury [i] 16:15 Experiment [i] 16:40 Rodina a já [i] 17:00 Člověk z ráje [i] 17:25 Historické minipříběhy a kuriozity [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 8/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Hledám práci [i] 20:00 MS v hokeji 2010 Německo [i] 22:40 Bigbít 16/42 [i] 23:45 Mladí v partě 4/12 [i] 00:20 Gorodok [i] 00:40 Evropané [i] 01:40 Posezení s Janem Burianem [i] 02:20 Pohlednice ze Soho [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 13 [i] 09:35 Záhadná žena: Hra [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex III 3 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 5 [i] 13:45 Hvězdná brána III 4 [i] 14:40 4400 IV 4 [i] 15:35 Krok za krokem IV 15 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 11 [i] 18:30 Ulice 1749, 1750 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Duch [i] 22:30 Hartova válka [i] 00:50 Vražda v lepší společnosti [i] 02:35 Novashopping 02:55 Stahovák [i] 03:40 Unesený 4 [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 26 [i] 06:55 Frasier IV 23 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 3 [i] 08:55 M*A*S*H 196 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 21 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 6 [i] 11:35 Případ pro Sam I 10 [i] 12:35 M*A*S*H 197 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 20 [i] 13:40 Zoufalé manželky III 4 [i] 14:40 JAG III 20 [i] 15:45 Mraky nad mořem [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 4 [i] 20:00 Julie Lescautová V 1 [i] 22:15 Šakal [i] 00:45 Šílená pečovatelka [i] 02:40 Volejte Věštce [i] 04:20 Na čem záleží 122 [i] 04:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 59/129 [i] 06:40 Súboj vášní 63-64/125 [i] 08:50 Čaro lásky 19/90 [i] 09:40 Viktória 161/171 [i] 10:35 Ulica III. 179/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 4/23 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 24/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 178/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 5/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 60/129 [i] 16:10 Súboj vášní 65-66/125 [i] 18:00 Túžba tela 50/143 [i] 19:00 Rebeli II. 25/225 [i] 20:00 Čaro lásky 20/90 [i] 20:50 Inga Lindströmová: Zátoka lásky [i] 22:35 Choď za svojím srdcom [i] 00:10 Sex v meste III. 9-10/18 [i] 01:10 Ulica III. 179/259 [i] 01:55 V tieni [i] 02:35 Túžba tela 50/143 [i] 03:15 Júlia - Cesty za šťastím 178/351 [i] 03:55 Viktória 161/171 [i] 04:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Dálnice 60 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Proměna Placida Lakea [i] 13:40 Buster [i] 15:20 Tajemství meče [i] 16:55 Malý lord Fauntleroy [i] 18:45 Básník války [i] 20:25 Nenarozený [i] 22:05 Židovské kladivo [i] 23:40 Muž s elektronickým mozkem [i] 01:25 Duna [i] 03:45 Básník války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:15 Cyklistika [i] 10:45 Cyklistika [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Snooker [i] 14:30 Tenis [i] 16:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Strongest Man [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Fotbal [i] 00:10 Fotbal [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:15 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordán IV 2 [i] 06:00 Dotek anděla II 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 08:00 Drzá Jordán IV 4 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VI 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy VI 1 [i] 12:00 Ochránce II 3 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 14 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VII 1 [i] 16:00 Odvážná holka [i] 18:00 Drzá Jordán IV 6 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 15 [i] 20:00 Ochránce II 4 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 15 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 16 [i] 23:00 Opatrovnictví [i] 01:00 Zásnubní prsten [i] 03:00 Kaliforňanky [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Éra Tudorovců [i] 06:00 Za zavřenými dveřmi 2 [i] 06:55 Místa ve Středomoří 5 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 26 [i] 09:05 Mistři švindlu 53 [i] 09:40 Mistři švindlu 54 [i] 10:15 Skryté možnosti 35 [i] 10:40 Skryté možnosti 36 [i] 11:10 Co opravdu jíme 9