TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:50 Vidláci v Hollywoode [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 11/22 [i] 12:20 Spravodlivosť 12/13 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 11/23 [i] 14:10 Monk III. 9/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 6/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 7/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 24/25 [i] 22:50 Podfu(c)k [i] 00:50 Tichý nepriateľ [i] 02:40 Kobra 11 V. 6/18 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 8/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:50 Sladká Valentína 87 [i] 11:35 Sladká Valentína 88 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varení pečení [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 155/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 98 [i] 17:25 Sila lásky II. 99 [i] 18:15 Dr.House IV. 9/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Francúzova zátoka [i] 22:00 Kinorama [i] 22:30 Komisár Montalbano 1/4 [i] 00:20 Inšpektor Morse [i] 02:00 Komisár Montalbano 1/4 [i] 03:45 Sila lásky II. 98 [i] 04:35 Sila lásky II. 99 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Správy STV "N" [i] 06:50 Správy - Hírek [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 1/3 [i] 08:55 Pre materské školy 3/10 [i] 09:25 Fokus - peniaze [i] 10:10 Maďarský magazín [i] 10:45 Aleš Votava [i] 12:00 Obrázky z prírody [i] 12:40 Živá panoráma [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor - Prečo prichádzame o mandle? [i] 13:45 Pestúni zvierat 4/24 [i] 14:10 Pilátova amnestia [i] 14:35 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Slovensko a svet [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 6/14 [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 16/17 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zvláštne spoločenstvá 2/2 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV "N" [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 PROMI NOVINY [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 65 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Policajtka [i] 11:25 Klaun 37 [i] 12:25 District 18 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 22 [i] 14:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 22/22 [i] 15:30 Simpsonovci XIV. 1/22 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 23/23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 66 [i] 21:15 Odsúdené II. 15 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 7 [i] 01:15 Odsúdené II. 15 [i] 02:20 Podvodníci 20 [i] 03:00 Klaun 37 [i] 03:50 Črepiny [i] 04:30 Kamufláž [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 9 [i] 05:50 Navzdory osudu 4 [i] 06:30 Zasľúbená zem 63 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 33 [i] 08:00 Smer juh 10,11 [i] 09:45 Derrick II. 77 [i] 11:00 Acapulco H.E.A.T. 1/22 [i] 11:50 M*A*S*H* 75,76 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 9 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:15 Acapulco H.E.A.T. 1/22 [i] 16:10 M*A*S*H* 75,76 [i] 17:10 Láska a pomsta 29,30 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Detektív XXL: Cannonball [i] 22:15 Lampa [i] 00:45 Malí veľkí podvodníci [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 07:00 Wildfire III. 6/13 [i] 07:55 Zoom 42/221 [i] 08:00 Advokáti II. 3/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 10:55 Zoom 42/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 12:00 Wildfire III. 6/13 [i] 13:00 Advokáti II. 3/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 16/22 [i] 17:00 Wildfire III. 7/13 [i] 17:55 Zoom 42/221 [i] 18:00 Advokáti II. 4/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 15/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 21/23 [i] 21:00 Dr. House V. 23/24 [i] 22:00 Dr. House V. 24/24 [i] 23:00 Boj o čas 10/13 [i] 23:55 Zoom 42/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 01:00 Dr. House V. 23/24 [i] 02:00 Dr. House V. 24/24 [i] 02:50 Boj o čas 10/13 [i] 03:40 Wildfire III. 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 7 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Extrémní stroje [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 8 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Superstroje [i] 21:00 Tajný agent [i] 21:55 Ženy vražedkyně [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 4 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Superstroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Srdce v zajetí [i] 10:40 Krásné jho [i] 11:20 Pletky paní Operetky 5/6 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 18/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 7/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 18/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 18/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 18/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 13/13 [i] 20:50 Kriminální policie aneb na jménech nezáleží [i] 21:50 Máte slovo [i] 22:40 Na stopě [i] 23:05 Taggart [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě IV 6/18 [i] 00:25 McLeodovy dcery VI 18/32 [i] 01:10 Bylo nás pět a padesát [i] 01:35 Amerikáni [i] 02:30 Zatopené osudy 3/13 [i] 02:50 Hledání ztraceného času [i] 03:10 Hledám práci [i] 03:30 Rodina a já [i] 03:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem 5/7 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Kytice z Uherskobrodska [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 2/52 [i] 06:20 Včelka Mája 54/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 Po stopách [i] 07:45 We Are the World - pro Haiti [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Cyklisté a chodci 5/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Vancouver - ostrov a město [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 16/23 [i] 10:35 Na plovárně s Leo Pavlátem [i] 11:00 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Poprvé aneb střípky ze života [i] 13:45 O líné Pepině, Vojtovi a sedmi raraších [i] 14:45 Bludiště [i] 15:20 Toulavá kamera [i] 15:50 Evropa dnes [i] 16:20 Prizma [i] 16:40 Tisíc let české myslivosti [i] 17:10 Soukromá muzea [i] 17:20 Sardinie aneb 13 božských šlápot 5/13 [i] 17:40 Nezapomínání [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Zabíjení po česku [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Velká iluze [i] 23:50 Evropský manuál [i] 00:05 Posezení s Janem Burianem [i] 00:45 Zítra [i] 02:15 Film o filmu Pouta [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 12 [i] 09:35 Bublifuk [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex III 2 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 4 [i] 13:40 Hvězdná brána III 3 [i] 14:40 4400 IV 3 [i] 15:35 Krok za krokem IV 14 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 18:30 Ulice 1747, 1748 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 190 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 18 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Drsnej Shaft [i] 00:40 Kriminálka Miami 14 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Vizita 10 [i] 02:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:35 Unesený 3 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 30 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 25 [i] 06:55 Frasier IV 22 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 2 [i] 08:55 M*A*S*H 195 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 20 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 5 [i] 11:35 Případ pro Sam I 9 [i] 12:35 M*A*S*H 196 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 19 [i] 13:40 Zoufalé manželky III 3 [i] 14:40 JAG III 19 [i] 15:45 Láska nepomíjí [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 3 [i] 20:00 TOP STAR: Helena Růžičková [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 12 [i] 23:25 Stopy [i] 01:10 Volejte Věštce [i] 02:55 Výklad snů [i] 03:55 Na čem záleží 120 [i] 04:20 Na čem záleží 121 [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 58/129 [i] 06:40 Súboj vášní 61-62/125 [i] 08:50 Čaro lásky 18/90 [i] 09:40 Viktória 160/171 [i] 10:30 Ulica III. 178/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 3/23 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 23/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 177/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 4/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 59/129 [i] 16:10 Súboj vášní 63-64/125 [i] 18:00 Túžba tela 49/143 [i] 19:00 Rebeli II. 24/225 [i] 20:00 Čaro lásky 19/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 71/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 10/18 [i] 23:20 Viktória 161/171 [i] 00:05 Viac ako zrada [i] 01:40 Pravá tvár vášne 71/178 [i] 02:20 V tieni [i] 02:55 Túžba tela 49/143 [i] 03:40 V tieni [i] 04:20 Viac ako zrada [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rychlá akce [i] 13:45 Zelený oblak [i] 15:30 Artušův meč [i] 17:05 Jak ukrást Bess [i] 18:45 Mlčení [i] 20:25 Básník války [i] 22:10 Poslední mise [i] 00:00 Divoch Jack [i] 01:55 Doktor Martin [i] 03:30 Mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 19:45 Cyklistika [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 23:30 Pro wrestling [i] 00:30 Bowling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 2 [i] 06:00 Ochránce III 22 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 23 [i] 08:00 Drzá Jordán IV 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru VI 4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 24 [i] 12:00 Ochránce II 2 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 5 [i] 16:00 Bezpečný přístav [i] 18:00 Drzá Jordán IV 4 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 14 [i] 20:00 Ochránce II 3 [i] 21:00 Skryté zločiny [i] 23:00 Hlavolam [i] 01:00 Moje bláznivá sestra [i] 03:00 Prober se [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Záhady, mýty a legendy [i] 06:00 Za zavřenými dveřmi 1 [i] 06:55 Místa ve Středomoří 4 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 25 [i] 09:05 Mistři švindlu 51 [i] 09:40 Mistři švindlu 52 [i] 10:15 Skryté možnosti 33 [i] 10:40 Skryté možnosti 34 [i] 11:10 Co opravdu jíme 7 [i] 11:35 Co opravdu jíme 8 [i] 12:05 Maminka stávkuje 46 [i] 12:40 Maminka stávkuje 47 [i] 13:15 Impéria 33 [i]