TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Dedičstvo lásky [i] 11:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 10/22 [i] 12:20 Spravodlivosť 11/13 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 10/23 [i] 14:10 Monk III. 8/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 5/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 6/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Dokonalá vražda Dolby [i] 00:00 Štvrtý anjel [i] 01:40 LAX - Medzinárodné letisko Los Angeles 1-2/13 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 7/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:50 Sladká Valentína 85 [i] 11:35 Sladká Valentína 86 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varení pečení [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 154/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 96 [i] 17:25 Sila lásky II. 97 [i] 18:15 Dr.House IV. 8/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dobrodružstvo v raji [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 9/22 [i] 22:50 Genesis: Zrodenie vraha 10/22 [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 00:40 Genesis: Zrodenie vraha 9/22 [i] 01:30 Genesis: Zrodenie vraha 10/22 [i] 02:30 Krajina ľudí a dropa [i] 03:00 Halali [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky II. 96 [i] 04:35 Sila lásky II. 97 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy a komentáre [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 08:55 Pre materské školy 2/10 [i] 09:25 Fokus - zdravie [i] 10:10 Národnostný magazín [i] 10:35 Príroda [i] 11:05 Eurovirtuál [i] 11:30 Zdravie v Európe 5/8 [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 Tekvičky 2/2 [i] 13:25 Separé [i] 13:55 Na ceste [i] 14:25 Seniori [i] 14:55 Divoká Európa [i] 15:20 Spektrum vedy 3/20 [i] 15:50 Multikultúrne mesto Košice [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 5/14 [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Prečo prichádzame o mandle? [i] 19:00 Pestúni zvierat 4/24 [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Aleš Votava [i] 21:25 Osobnosti a udalosti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Pilátova amnestia [i] 22:25 Sféry dôverné [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 PROMI NOVINY [i] 06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 64 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Posledná lúpež [i] 11:25 Klaun 36 [i] 12:25 District 17 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 21 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 14 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 20,21 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 22 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 65 [i] 21:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 15 [i] 22:15 Kosti IV. - FINÁLE IV. SÉRIE 26/26 [i] 23:15 Dexter III. 10 [i] 00:15 Nebezpečné známosti [i] 02:10 Klaun 36 [i] 03:00 Dexter III. 10 [i] 03:45 Črepiny [i] 04:25 Mladé pušky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 8 [i] 05:50 Navzdory osudu 3 [i] 06:30 Zasľúbená zem 62 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 32 [i] 08:00 Smer juh 8,9 [i] 09:45 Derrick II. 76 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 36/36 [i] 11:50 M*A*S*H* 73,74 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 8 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 36 [i] 16:10 M*A*S*H* 73,74 [i] 17:10 Láska a pomsta 27,28 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 4 [i] 21:45 M*A*S*H* 44,45,46,4 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:15 Črepiny [i] 00:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 07:00 Wildfire III. 5/13 [i] 07:55 Zoom 42/221 [i] 08:00 Advokáti II. 2/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 10:55 Zoom 42/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 12:00 Wildfire III. 5/13 [i] 13:00 Advokáti II. 2/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 15/22 [i] 17:00 Wildfire III. 6/13 [i] 17:55 Zoom 42/221 [i] 18:00 Advokáti II. 3/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 14/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 20/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 11/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 5/17 [i] 23:00 Boj o čas 9/13 [i] 23:55 Zoom 42/221 [i] 00:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 01:00 CSI: New York VI. 11/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 02:50 Boj o čas 9/13 [i] 03:40 Wildfire III. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 6 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak to funguje [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Impozantní lodě [i] 12:20 Tuning 2008 [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 7 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Tuning 2008 [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Extrémní stroje [i] 21:00 Proti všem živlům 4 [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 59 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 60 [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 3 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Extrémní stroje [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 48 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 13/13 [i] 10:15 Dům plný písniček [i] 10:55 Komedie s růžemi [i] 11:20 O poklad Anežky České [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 17/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 6/24 [i] 15:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 15:15 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 6/10 [i] 15:25 Malé velké hry a události 3/10 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 18/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Okáč horský [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Ubohý pan Kufalt 2/2 [i] 00:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 01:00 Sex ve městě IV 5/18 [i] 01:30 McLeodovy dcery VI 17/32 [i] 02:15 Přísně tajné vraždy 18/42 [i] 02:30 Leonardo da Vinci: Poslední večeře [i] 03:20 Chcete mě? [i] 03:35 Dobrodružství vědy a techniky [i] 04:00 Pocestný do sedmého nebe [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Koncert pro Divadlo na Provázku [i] 05:30 Správy STV 06:00 Čaroděj ze země Oz 1/52 [i] 06:20 Včelka Mája 53/104 [i] 06:45 Pat a Mat 18/28 [i] 06:55 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 8/10 [i] 07:40 Real Chinese 8/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Tajemství mrtvých mužů 11/13 [i] 10:45 Svět zázraků: Obrázky z cest 4/6 [i] 11:10 Osudové okamžiky [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Kde peníze pomáhají [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava 24/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:55 Chcete mě? [i] 15:10 Letadlová loď Enterprise: Sama proti Japonsku [i] 16:05 Cyklisté a chodci 5/13 [i] 16:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 6/10 [i] 16:45 Silverville 4/6 [i] 17:15 Diagnóza [i] 17:35 Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici [i] 18:20 Květnové povstání v Praze [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musicblok [i] 19:30 We Are the World - pro Haiti [i] 19:45 FK Baumit Jablonec - FK Teplice [i] 22:05 Dokumentární klub: Zítra [i] 23:40 Grbavica [i] 01:10 Q [i] 01:40 Černobílé návraty [i] 01:55 Kulturní magacín na jedno použití [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 11 [i] 09:35 Molly: Příběh z druhé světové války [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex III 1 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 3 [i] 13:45 Hvězdná brána III 2 [i] 14:40 4400 IV 2 [i] 15:35 Krok za krokem IV 13 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 18:30 Ulice 1745, 1746 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 18 [i] 21:10 Dr. House VI 1 [i] 22:05 Vizita 10 [i] 22:45 Místo, odkud není návratu - Zabiják [i] 00:45 Kriminálka Miami 13 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Mr.GS [i] 02:20 Tabu [i] 03:35 Unesený 2 [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 29 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 24 [i] 06:55 Frasier IV 21 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání V 1 [i] 08:55 M*A*S*H 194 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 19 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 4 [i] 11:35 Případ pro Sam I 8 [i] 12:35 M*A*S*H 195 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 18 [i] 13:40 Zoufalé manželky III 2 [i] 14:35 JAG III 18 [i] 15:40 Big Ben IV 6 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 2 [i] 20:00 Přešlapy II 9 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 11 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 14 [i] 00:25 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 119 [i] 04:35 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 57/129 [i] 06:40 Súboj vášní 59-60/125 [i] 08:50 Čaro lásky 17/90 [i] 09:40 Viktória 159/171 [i] 10:30 Ulica III. 177/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 2/23 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 22/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 176/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 3/23 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 58/129 [i] 16:10 Súboj vášní 61-62/125 [i] 18:00 Túžba tela 48/143 [i] 19:00 Rebeli II. 23/225 [i] 20:00 Čaro lásky 18/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 70/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 9/18 [i] 23:20 Viktória 160/171 [i] 00:10 Bohaté a slávne [i] 02:00 V tieni [i] 02:35 Túžba tela 48/143 [i] 03:20 V tieni [i] 04:00 Bohaté a slávne [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Líbí se mi co děláš [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Legenda o slavném návratu [i] 14:15 Enigma [i] 16:20 Cesta Černého měsíce [i] 18:05 Fantom opery [i] 20:25 Mlčení [i] 22:05 Duna [i] 00:25 Operace Simoom [i] 02:05 Muž s elektronickým mozkem [i] 03:50 Cesta Černého měsíce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 08:55 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:00 Tenis [i] 13:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Olympijské hry [i] 19:40 All sports [i] 19:50 Jezdectví [i]