TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Svadba za každú cenu [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 9/22 [i] 12:20 Spravodlivosť 10/13 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 9/23 [i] 14:10 Monk III. 7/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 4/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 5/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 22:00 Paľba [i] 22:30 V rukách vraha [i] 00:10 Ohnivá líška [i] 02:25 Paľba [i] 02:50 Kobra 11 V. 4/18 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 6/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:40 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 83 [i] 11:30 Sladká Valentína 84 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varení pečení [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 153/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 94 [i] 17:25 Sila lásky II. 95 [i] 18:15 Dr.House IV. 7/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 16/22 [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:15 Buddy Faro 6/13 [i] 02:00 Buddy Faro 7/13 [i] 02:40 Chodili sme spolu [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 94 [i] 04:45 Sila lásky II. 95 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy STV "N" [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy 1/9 [i] 09:00 Pre materské školy 1/10 [i] 09:30 Fokus - práca [i] 10:10 Mama to vie najlepšie [i] 10:40 Obrázky z prírody [i] 11:15 Slzy a sny [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:45 Tekvičky 1/2 [i] 13:15 VAT [i] 13:50 TKN [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Staré ale jaré [i] 15:30 Milan Rastislav Štefánik [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 4/14 [i] 18:30 Separé [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zdravie v Európe 5/8 [i] 21:00 Spektrum vedy 3/20 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Kanály [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Bláznivý sejf [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 63 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Ticho po smrti [i] 11:25 Klaun 35 [i] 12:25 District 16 [i] 13:15 C.S.I.: Kriminálka New York I. 20 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 13 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 18,19 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 64 [i] 21:15 Odsúdené II. 14 [i] 22:15 Profesionáli IV. 9 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 6 [i] 01:15 Odsúdené II. 14 [i] 02:15 Podvodníci 19 [i] 03:00 Klaun 35 [i] 03:45 Nebezpečná hĺbka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 7 [i] 05:50 Navzdory osudu 2 [i] 06:30 Zasľúbená zem 61 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 31 [i] 08:00 Smer juh 6,7 [i] 09:45 Derrick II. 75 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 35 [i] 11:50 M*A*S*H* 71,72 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 7 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 35 [i] 16:10 M*A*S*H* 71,72 [i] 17:10 Láska a pomsta 25,26 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Bieli vlci [i] 22:20 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Dvojičky [i] 00:00 Bieli vlci [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 07:00 Wildfire III. 4/13 [i] 07:55 Zoom 41/221 [i] 08:00 Advokáti II. 1/20 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 10:55 Zoom 41/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 12:00 Wildfire III. 4/13 [i] 13:00 Advokáti II. 1/20 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 14/22 [i] 17:00 Wildfire III. 5/13 [i] 17:55 Zoom 41/221 [i] 18:00 Advokáti II. 2/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 13/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 19/23 [i] 21:00 Změna je život 5/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 23:00 Boj o čas 8/13 [i] 23:55 Zoom 41/221 [i] 00:00 Dr. House III. 24/24 [i] 01:00 Změna je život 5/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 5/23 [i] 02:50 Boj o čas 8/13 [i] 03:40 Wildfire III. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Výroba prototypů [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 5 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak se to dělá 13 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Stěhování obrů [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 6 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Úpravy aut všech druhů [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak to funguje [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Impozantní lodě [i] 21:00 Megastavitelé [i] 21:55 Extrémní výbuchy [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 2 [i] 23:45 Tuning 2008 [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Impozantní lodě [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 47 [i] 04:05 Jak to funguje [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kruté moře [i] 11:05 Lístky vytržené z památníku - Textař Josef Kainar [i] 11:50 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 16/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 5/24 [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola [i] 15:35 Věda je zábava 24/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 18/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Králický Sněžník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 16/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 18/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Vajont - šílenství mužů [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Sex ve městě IV 4/18 [i] 00:30 McLeodovy dcery VI 16/32 [i] 01:15 Vltava v obrazech 66/86 [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:00 Terra musica 02:25 Crescendo [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 26/26 [i] 06:25 Včelka Mája 52/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Angličtina pro nejmenší 21/40 [i] 07:35 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 5/10 [i] 07:45 Malé velké hry a události 2/10 [i] 08:10 Černobílé návraty [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Hledání [i] 10:25 Vzkaz Jiřího Kosty [i] 10:45 168 hodin [i] 11:10 Československý filmový týdeník 779/2379 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:05 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 15:15 Vltava v obrazech 66/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Obrázky z cest 4/6 [i] 16:05 Leonardo da Vinci: Poslední večeře [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 8/10 [i] 19:45 Real Chinese 8/10 [i] 20:00 Cartouche [i] 22:00 Sbohem český koutku [i] 22:30 Kontexty [i] 23:20 Q [i] 23:50 Richard III. [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 10 [i] 09:35 Navždy mladý [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:50 Komisař Rex II 15 [i] 12:45 Las Vegas: Kasino II 2 [i] 13:40 Hvězdná brána III 1 [i] 14:40 4400 IV 1 [i] 15:35 Krok za krokem IV 12 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 18:30 Ulice 1743, 1744 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 189 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 14 [i] 22:15 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 17 [i] 23:45 Vzali roha [i] 01:30 Novashopping 01:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Horoskopičiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 28 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 23 [i] 06:55 Frasier IV 20 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 26 [i] 08:55 M*A*S*H 193 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 18 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 3 [i] 11:35 Případ pro Sam I 7 [i] 12:35 M*A*S*H 194 [i] 13:10 Deník zasloužilé matky III 17 [i] 13:40 Zoufalé manželky III 1 [i] 14:35 JAG III 17 [i] 15:40 Big Ben IV 5 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání V 1 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Na doživotí II 21 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 10 [i] 00:25 Wolffův revír I 10 [i] 01:25 Volejte Věštce [i] 03:10 Výklad snů [i] 04:10 Na čem záleží 118 [i] 04:30 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 56/129 [i] 06:40 Súboj vášní 57-58/125 [i] 08:50 Čaro lásky 16/90 [i] 09:40 Viktória 158/171 [i] 10:30 Ulica III. 176/259 [i] 11:25 Správna Susan III. 1/23 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 21/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 175/351 [i] 14:55 Správna Susan III. 2/23 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 57/129 [i] 16:10 Súboj vášní 59-60/125 [i] 18:00 Túžba tela 47/143 [i] 19:00 Rebeli II. 22/225 [i] 20:00 Čaro lásky 17/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 69/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 8/18 [i] 23:20 Viktória 159/171 [i] 00:05 Uniesol mi dieťa! [i] 01:35 Pravá tvár vášne 69/178 [i] 02:15 V tieni [i] 02:55 Túžba tela 47/143 [i] 03:40 V tieni [i] 04:20 Uniesol mi dieťa! [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Podivné experimenty [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ve jménu Angela [i] 13:45 Jarní úklid s.r.o. [i] 15:20 Tam, kde končí hvězdy [i] 16:55 Dálnice 60 [i] 18:55 Rychlá akce [i] 20:25 Cesta Černého měsíce [i] 22:10 Doktor Martin [i] 23:45 Bestie Karla [i] 01:40 Divoch Jack [i] 03:35 Dálnice 60 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Sportovní gymnastika [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Snooker [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 06:00 Ochránce III 20 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 21 [i] 08:00 Drzá Jordán IV 1 [i] 09:00 Foylova válka VI 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 22 [i] 12:00 Ochránce III 20 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru VI 3 [i] 16:00 Byla jednou jedna svatba [i] 18:00 Drzá Jordán IV 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 12 [i] 20:00 Ochránce II 1 [i] 21:00 Polibek