TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:35 Bez servítky [i] 09:30 Chlapi chcú len jedno [i] 11:25 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 8/22 [i] 12:20 Spravodlivosť 9/13 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad III. 8/23 [i] 14:10 Monk III. 5/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 3/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 4/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Tvrďas Taylor [i] 22:00 Poisťovňa šťastia V. 9/16 [i] 23:10 112 [i] 23:50 Krvavé diamanty [i] 01:30 Air America [i] 03:10 Monk III. 6/16 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 5/18 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Správy STV [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Počasie [i] 06:20 Udalosti ČT [i] 06:50 Dámsky magazín STV [i] 08:00 Ranné správy [i] 08:15 Vtipnejší vyhráva [i] 09:00 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 81 [i] 11:35 Sladká Valentína 82 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varení pečení [i] 14:10 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 152/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 92 [i] 17:25 Sila lásky II. 93 [i] 18:15 Dr.House IV. 6/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pekná vyhliadka [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Vraždy v Durham County 1/6 [i] 23:05 Vraždy v Durham County 2/6 [i] 23:50 Život po živote II 3/8 [i] 00:40 Inšpektor Morse [i] 02:20 Pekná vyhliadka [i] 03:50 Sila lásky II. 92 [i] 04:40 Sila lásky II. 93 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV "N" [i] 06:35 Profesionál [i] 06:45 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Regionálny denník [i] 08:30 Pre materské školy [i] 09:20 Fokus - rodina [i] 10:05 TKN [i] 10:30 Obrázky z prírody [i] 11:05 Osadné [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 Majáles v Turci [i] 13:35 Orientácie [i] 14:05 Japonská mozaika II 2/9 [i] 14:20 Umenie 2010 [i] 14:45 Odpískané [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Motormagazín [i] 16:05 Retro noviny [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček 3/14 [i] 18:30 VAT [i] 18:55 Vice-Versa 15/26 [i] 19:20 Osobnosti a udalosti [i] 19:30 Správy STV "N" [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Slzy a sny [i] 20:55 Hlava XXI [i] 21:30 Voľná tribúna 2010 [i] 23:00 Anjeli strážni Michala Hudáka [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV "N" [i] 00:25 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Autosalón [i] 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 Letecké katastrofy 4 [i] 08:40 Panelák V. 62 [i] 09:45 Stratené duše IV. 13, 14 [i] 11:35 Ja, robot [i] 14:00 Myšlienky vraha I. 12 [i] 15:00 Simpsonovci XIII. 16,17 [i] 16:00 C.S.I.: Kriminálka New York I. 20 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 63 [i] 21:15 SHOW DANCE [i] 23:15 SHOWDANCE Battle [i] 23:50 Bazén [i] 01:45 Bozkávajte sa, s kým chcete [i] 03:30 V Číne jedia psov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Diagnóza: Vražda IV. 6 [i] 05:45 Navzdory osudu 1/90 [i] 06:30 Zasľúbená zem 60 [i] 07:15 Doktorka Quinnová 30 [i] 08:00 Smer juh 4,5 [i] 09:45 Derrick II. 74 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 34 [i] 11:50 M*A*S*H* 69,70 [i] 12:50 Diagnóza: Vražda IV. 6 [i] 13:45 Varí vám to [i] 14:25 Páli vám to? [i] 15:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 34 [i] 16:10 M*A*S*H* 69,70 [i] 17:10 Láska a pomsta 23,24 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 "Světáci" [i] 22:25 Milenci v roku jeden [i] 00:15 "Světáci" [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 07:00 Wildfire III. 3/13 [i] 07:55 Zoom 41/221 [i] 08:00 Advokáti 13/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 10:55 Zoom 41/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 12:00 Wildfire III. 3/13 [i] 13:00 Advokáti 13/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 13/22 [i] 17:00 Wildfire III. 4/13 [i] 17:55 Zoom 41/221 [i] 18:00 Advokáti II. 1/20 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 12/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 18/23 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/20 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 5/18 [i] 23:00 Boj o čas 7/13 [i] 23:55 Zoom 41/221 [i] 00:00 Dr. House III. 23/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 16/20 [i] 02:00 Lost - Ztraceni VI. 5/18 [i] 02:50 Boj o čas 7/13 [i] 03:40 Wildfire III. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Stavitelé z LA [i] 06:00 Ďábelské stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 4 [i] 06:50 Špinavé práce [i] 07:45 Nutné k přežití [i] 08:40 Bořiči mýtů [i] 09:35 Výroba prototypů [i] 10:30 Jak se to dělá 12 [i] 10:55 Jak se to dělá [i] 11:25 Průmyslový fanatik [i] 11:50 Průmyslový fanatik [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů [i] 13:15 Americký chopper [i] 14:10 Pátá rychlost 5 [i] 14:35 Špinavé práce [i] 15:30 Američtí dřevorubci [i] 16:25 Mimořádné projekty [i] 17:20 Úpravy aut všech druhů [i] 18:15 Bořiči mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 13 [i] 19:40 Jak se to dělá [i] 20:05 Stěhování obrů [i] 21:00 Černé zlato 6 [i] 21:55 Nutné k přežití [i] 22:50 Hrůzné okamžiky 1 [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů [i] 00:40 Špinavé práce [i] 01:40 Stěhování obrů [i] 02:40 Bořiči mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 46 [i] 04:05 Jak se to dělá 13 [i] 04:35 Jak se to dělá [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 34/78 [i] 09:00 Náměstíčko 9/10 [i] 09:55 Kalamity Jane [i] 10:30 Příště u Vás ...tentokrát z Nového Města na Moravě. [i] 11:05 Životní cyklus: Jak jíme [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 15/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 4/24 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:20 We Are the World - pro Haiti [i] 15:30 Věříš si? [i] 16:00 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 18/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Borovice blatka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 4/13 [i] 20:45 Na cestě po Queenslandu [i] 21:15 Reportéři ČT [i] 21:55 Ďáblové v oblacích [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Politické spektrum [i] 00:30 Californication 10/12 [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 15/32 [i] 01:45 Kaleidoskop [i] 02:10 Náš venkov [i] 02:30 Sváteční slovo spolupracovníka Moravskoslezské křesťanské akademie Pavla Jajtnera [i] 02:35 Cesty víry: Radost a naděje [i] 02:55 Křesťanský magazín [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Trojčátka 25/26 [i] 06:35 Včelka Mája 51/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:50 Francie s ozvěnou domova 16/16 [i] 08:10 Dvaasedmdesát jmen české historie 72/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:20 Čétéčko [i] 11:40 Za školu [i] 12:05 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Start do kosmu [i] 13:35 Angličtina pro nejmenší 21/40 [i] 13:45 Moudronos [i] 14:00 Sbohem, ptáčku! [i] 15:30 Vancouver - ostrov a město [i] 16:00 Život na pobřeží 9/10 [i] 16:45 Jak (se) dobře digitálně naladit [i] 16:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:20 Tajemné dítě [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 We Are the World - pro Haiti [i] 19:10 Běla Kolářová [i] 19:40 Film o filmu Krev zmizelého [i] 20:00 Tajemství mrtvých mužů 11/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 10/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 15/42 [i] 00:50 Vzkaz Jiřího Kosty [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... Tobiáš Jirous: Než vodopády spadnou [i] 01:35 Retro [i] 02:00 Základy 4/17 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 9 [i] 09:35 Ohnivá řeka [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Komisař Rex II 14 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino II 1 [i] 13:45 Hvězdná brána II 22 [i] 14:45 4400 III 13 [i] 15:40 Krok za krokem IV 11 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 7 [i] 18:30 Ulice 1741, 1742 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:20 Víkend [i] 22:10 Mentalista I 23 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba V 18 [i] 23:55 Ukradené diamanty [i] 01:30 Zátoka vášní 7 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Áčko [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 22 [i] 06:55 Frasier IV 19 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 25 [i] 08:55 M*A*S*H 192 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 17 [i] 10:30 To je vražda, napsala VII 2 [i] 11:30 Případ pro Sam I 6 [i] 12:35 M*A*S*H 193 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 16 [i] 13:35 Čarodějky VI 23 [i] 14:35 JAG III 16 [i] 15:40 Big Ben IV 4 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 26 [i] 20:00 Zázraky života 7 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 13 [i] 23:20 Ochrana svědků II 14 [i] 00:15 Wolffův revír I 9 [i] 01:10 Volejte Věštce [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Skutočný príbeh: Porotkyňa [i] 06:45 Naučím ťa milovať 55/129 [i] 07:30 Súboj vášní 55-56/125 [i] 09:20 Čaro lásky 15/90 [i] 10:35 Ulica III. 175/259 [i] 11:30 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 13:30 Rebeli II. 20/225 [i] 14:20 Júlia - Cesty za šťastím 174/351 [i] 15:15 Správna Susan III. 1/23 [i] 15:40 Naučím ťa milovať 56/129 [i] 16:30 Súboj vášní 57-58/125 [i] 18:20 Túžba tela 46/143 [i] 19:00 Rebeli II. 21/225 [i] 20:00 Čaro lásky 16/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 68/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 7/18 [i] 23:15 Viktória 158/171 [i] 00:05 Správny chlap v Afrike [i] 01:35 Pravá tvár vášne 68/178 [i] 02:20 V tieni [i] 03:00 Túžba tela 46/143 [i] 03:30 V tieni [i] 04:20 Správny chlap v Afrike [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Poslední obrněný vlak [i] 14:20 Proměna Placida Lakea [i] 16:00 Rudý baron [i] 18:15 Enigma [i] 20:25 Dálnice 60 [i] 22:30 Muž s elektronickým mozkem [i] 00:15 Svědkem zločinu [i] 01:55 Operace Simoom [i] 03:35 Rudý baron [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Snooker [i] 11:15 Sportovní gymnastika [i] 12:30 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 20:30 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 01:20 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 5 [i] 06:00 Ochránce III 19 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 20 [i] 08:00 Námořní hlídka II 13 [i] 09:00 Foylova válka VI 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 21 [i] 12:00 Ochránce III 19 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 10 [i] 14:00 Foylova válka VI 3 [i] 16:00 Válečná nevěsta [i] 18:00 Drzá Jordán IV 1 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 11 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 16 [i] 21:00 Clara Shellerová 5 [i] 22:00 Clara Shellerová 6 [i] 23:00 Vezmeš si mě? [i] 01:00 Byla jednou jedna svatba [i] 03:00 Moje bláznivá sestra [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 50 [i] 06:00 Ekovýlet: Skutečné životní náklady 6 [i] 06:30 Za poklady s Ianem Grantem 6 [i] 07:00 Místa ve Středomoří 1