TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:05 Superpes Krypto II. [i] 06:40 Uletení Loonatici 12/13 [i] 07:00 Dobrodružstvá na planéte detí [i] 08:30 Pán zverov 2: Cez portál času [i] 10:30 Krok za krokom V. 18/24 [i] 11:00 Chuck II. 2-3/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Air America [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Ostrov hrdlorezov [i] 18:05 Rýchle Televízne noviny [i] 18:10 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:25 Partička [i] 23:05 LET´S DANCE - Horúčka nedeľňajšej noci [i] 23:30 Eleventh Hour - nulová šanca 9/18 [i] 00:15 Ostrov hrdlorezov [i] 02:20 Beštia [i] 04:25 Smotánka [i] 04:50 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Reportéri [i] 05:25 Motormagazín [i] 05:50 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 18/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 40/51 [i] 07:40 Náhradníci II. 8/31 [i] 08:05 Maškrtníček [i] 08:30 Góóól [i] 09:00 Svetská krása [i] 10:05 3-2-1-ŠTART! [i] 10:20 Cesta okolo sveta cez 80 záhrad [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:45 Oslobodenie 4/5 [i] 16:05 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Rytieri nebies [i] 22:35 Kriminálny inštinkt: Láska a vražda [i] 00:10 Agatha Christie : Poirot [i] 01:50 Kriminálny inštinkt: Láska a vražda [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Národnostné správy [i] 05:40 Udalosti ČT [i] 06:10 S Jakubom na rybách 3/20 [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Test magazín [i] 08:05 Môj dom, môj hrad [i] 08:30 TKN [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Slnečný cirkus - Alegria [i] 11:35 Zlatá brána [i] 12:25 Železný človek [i] 13:15 Anjeli strážni Adriany Kučerovej [i] 13:40 Orientácie [i] 14:10 Slovo [i] 14:15 Família [i] 14:50 Pevnina Ursíny [i] 15:55 100 rokov od úmrtia autora [i] 17:20 Moje kone vrané 4/4 [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Japonská mozaika II 2/9 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 2010 [i] 20:30 Na križovatke SK + CZ [i] 22:15 Retro noviny [i] 22:30 Noc v archíve [i] 23:30 Slovo [i] 23:35 Udalosti ČT [i] 00:05 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:50 PRVÉ NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Rýchlo a zbesilo [i] 09:50 Profesionáli IV. 4 [i] 10:50 Stratené duše IV. 13, 14 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 13:55 Autosalón [i] 14:20 Teror vo vlaku [i] 16:15 PREMIÉRA: Nevera prináša smrť [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Déja vu [i] 23:00 Ja, robot [i] 01:25 Teror vo vlaku [i] 02:50 Stopy vraha [i] 04:45 Súboj života so smrťou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Božská Ema [i] 07:30 Profesionáli I. 10, 11 [i] 09:25 Žena za pultom 8 [i] 10:25 Julie Lescautová IV. 1/13 [i] 12:10 Májová výhra [i] 13:25 D' Artagnan a traja mušketieri 1, 2/2 [i] 17:00 Mačka a pes [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Trhala fialky dynamitem" [i] 22:00 V službách zákona [i] 23:55 Recept na vraždu [i] 01:20 Temnota [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 15/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 9/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 14/21 [i] 12:00 Jericho II. 7/7 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 9/34 [i] 14:00 All Saints VII. 37/40 [i] 15:00 All Saints VII. 38/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 10/14 [i] 18:05 Dr. House V. 22/24 [i] 19:00 Lost - Ztraceni VI. 4/18 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 21/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 4/17 [i] 22:00 Na Hromnice o den více [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 01:10 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 02:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 15/20 [i] 02:50 Dr. House V. 22/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 06:25 Jak se to dělá 9 [i] 06:50 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 07:15 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 08:10 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 09:05 Zničeno ve vteřině 57 [i] 09:35 Zničeno ve vteřině 58 [i] 10:00 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 10:55 Běsnící příroda: Tornáda [i] 11:50 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 12:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 13:40 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 14:35 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 15:30 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 16:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 16:25 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 17:20 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 19:10 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 20:05 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Instanbul [i] 21:55 Jak přežít neštěstí: Požár [i] 22:50 Tajný agent: Operace ryby [i] 23:45 Ženy vražedkyně: Požitek z vraždy [i] 00:40 Hry s časem: Metallica [i] 01:40 Bořiči mýtů: Řízení auta poslepu [i] 02:40 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 03:40 Jak se to dělá 9 [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Deset století architektury [i] 05:15 Postřehy odjinud [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Trojčátka 1/26 [i] 06:25 Roste, kvete, zelená se 2/6 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 17/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Vlak dětství a naděje 6/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O líné Pepině, Vojtovi a sedmi raraších [i] 14:05 Film o filmu Děšťová víla [i] 14:20 Kaleidoskop [i] 14:45 Byl jednou jeden dům 4/5 [i] 16:20 Retro [i] 16:45 Čétéčko [i] 17:05 Sváteční slovo spolupracovníka [i] 17:10 Horákovi 5/13 [i] 18:05 Pan Tau 18/33 [i] 18:35 Na cestě za Connorem z Queenslandu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kousek nebe [i] 21:30 168 hodin [i] 22:00 Vraždy podle Agathy Christie: Dům na úskalí [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Nárazové vlny 1/6 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Uvolněte se, prosím [i] 01:20 Babylon [i] 01:45 Rád, mám rád [i] 02:30 Malíř František Foltýn [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:20 Zasvěcení: Augustiniáni [i] 05:50 V zajetí Terpsichory [i] 06:45 Správy STV 07:15 Romové v Evropě 7/9 [i] 07:45 Chcete je? [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 779/2379 [i] 08:45 Filmopolis [i] 09:40 Čtenářský deník... Tobiáš Jirous: Než vodopády spadnou [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 17/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Věda a la Hollywood 4/4 [i] 12:00 To se ti povedlo, tatínku [i] 12:40 Herec [i] 13:45 Poslední adresa neznámá [i] 14:40 Start do kosmu [i] 15:30 Život na pobřeží 10/10 [i] 16:15 Mýty a fakta historie: Velikonoční ostrov [i] 17:05 Kamera na cestách: Až na kraj světa 2/13 [i] 17:55 Kde peníze pomáhají [i] 18:05 Cesty víry: Radost a naděje [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:10 Ajťáci III 6/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 19/20 [i] 20:00 EXPO 2010 [i] 20:25 Co předcházelo [i] 20:40 EXPO 67 [i] 22:05 Na plovárně s Leo Pavlátem [i] 22:30 Vzkaz Jiřího Kosty [i] 22:45 Doma je doma [i] 00:25 Citerárium [i] 01:05 Čétéčko [i] 01:25 Zázraky přírody [i] 02:35 Svět umění: Věda a la Hollywood 4/4 [i] 03:25 Kamera na cestách: Až na kraj světa 2/13 [i] 04:20 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Dobrodružství Antje a jejích přátel 22 [i] 06:10 Bolek a Lolek 18 [i] 06:20 Admirál Bublina útočí 19 [i] 06:50 Baby Looney Tunes 7 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 87 [i] 07:40 Babicovy dobroty [i] 08:20 Koření [i] 09:15 Sázka na třináctku [i] 11:00 O zvířatech a lidech 5 [i] 11:55 Moto 2 - VC Španělsko [i] 13:30 Holky z porcelánu [i] 15:25 Dokonalá partie [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 43 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 9 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:40 Mr.GS [i] 22:15 Zvíře 8 [i] 23:05 Policejní odznak 8 [i] 00:00 Kriminálka Miami 12 [i] 00:45 Novashopping 01:05 Ponecháni napospas [i] 02:40 Střepiny [i] 03:05 Zlatíčka [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 27 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 44 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 10 [i] 08:15 Svět ve válce 12 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 191 [i] 10:25 M*A*S*H 192 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:25 Wolffův revír VIII 9 [i] 14:30 Dovolená s Andělem [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru X [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 25 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 9 [i] 23:15 Koule [i] 01:50 Svět 2010 [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Svět ve válce 12 [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Dom so znakom smrti [i] 07:35 Súboj vášní 53-54/125 [i] 09:40 Slávici na ulici [i] 10:40 Chuťovky [i] 12:05 Rosamunde Pilcherová: Druhá šanca [i] 13:45 Columbo zasahuje 20/20 [i] 15:25 Súboj vášní 55-56/125 [i] 17:15 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 4/25 [i] 19:00 Jesse I. 15-16/22 [i] 20:00 Doktor Hollywood [i] 21:50 Skutočný príbeh: Porotkyňa [i] 23:50 Enigma [i] 01:50 Columbo zasahuje 20/20 [i] 03:20 V tieni [i] 04:40 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Legenda o slavném návratu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Rande v Queensu [i] 13:40 Hotýlek [i] 15:20 Artušův meč [i] 16:55 Oslněni sluncem [i] 18:40 Ve jménu Angela [i] 20:25 Rudý Baron [i] 22:40 Divoch Jack [i] 00:35 Maurice [i] 03:00 Bestie Karla [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 10:30 Motorismus [i] 11:00 Sportovní gymnastika [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Motorismus [i] 16:30 Snooker [i] 18:00 Tenis [i] 19:15 Sportovní gymnastika [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 3 [i] 06:00 Čas vzpomínek [i] 08:00 Inspektor máma: Smrt ve třech snadných krocích [i] 10:00 Zásnubní prsten [i] 12:00 Opatrovnictví [i] 14:00 Prober se [i] 16:00 Odvážná holka [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 13 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 14 [i] 20:00 Dobrá manželka 9 [i] 21:00 Dobrá Manželka 10 [i] 22:00 Clara Shellerová 3 [i] 23:00 Clara Shellerová 4 [i] 00:00 Čas vzpomínek [i] 02:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 03:00 Soudkyně Amy III 20 [i] 04:00 Drzá Jordan III 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Tutanchamón [i] 06:00 Budoucnost vody 01 [i] 07:05 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 07 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 08 [i] 09:20 Hugh a kuřata 01 [i] 10:15 Prostřeno pod širým nebem 01 [i] 10:45 Prostřeno pod širým nebem 02 [i] 11:15 Impéria 34 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 37 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 38 [i] 13:30 Jaro na chalupě [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 50 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 05 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 03 [i] 16:45 Mistři švindlu 34 [i] 17:20 Mistři švindlu 63 [i] 18:00 Mistři švindlu 64 [i] 18:40 Ztracené dětství [i] 19:35 Mé dítě nemluví 01 [i] 20:35 Zelené nápady pro modrou planetu 27 [i] 21:10 Zelené nápady pro modrou planetu 28 [i] 21:45 Impéria 35 [i] 22:50 Smrtící válečníci 05 [i] 23:45 Historie podsvětí 08 [i] 00:45 V továrně na špionáž [i] 01:50 Pohromy století 41 [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 07 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 08 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 18 [i] 06:00 Čtyřicítka na krku [i] 07:25 Společné Vánoce [i] 09:20 Fantastický mazel [i] 10:45 Světlušky v zahradě [i] 12:20 Před kamerou 18 [i] 12:50 Město Ember [i] 14:20 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 16:20 Pád