TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 H2O: Stačí pridať vodu 12/26 [i] 05:45 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:00 Superpes Krypto II. [i] 06:25 Uletení Loonatici 11/13 [i] 06:50 Laurina hviezdička [i] 08:05 Alf IV. 6/24 [i] 08:30 Štvornohý detektív [i] 10:05 Krok za krokom V. 16-17/24 [i] 10:55 Policajti na baterky [i] 12:25 LET´S DANCE [i] 15:00 Šialené rande [i] 16:30 Rýchle Televízne noviny [i] 16:35 Moderná Popoluška [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:55 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 96 hodín [i] 22:20 Beštia [i] 23:55 Biely tiger [i] 01:35 96 hodín [i] 03:00 Drakulov sluha [i] 04:35 H2O: Stačí pridať vodu 13-15/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 17/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 39/51 [i] 07:35 Náhradníci II. 7/31 [i] 08:00 Fidlibum [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval [i] 08:55 Guľôčky [i] 10:10 Robin Hood II 2/13 [i] 11:00 Show Billa Cosbyho [i] 11:25 Planéta Zem zhora II. [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:55 Mini Talent Show [i] 14:20 Madam z Izieu 1/2 [i] 15:45 Sever proti Juhu 6/12 [i] 16:40 Sever proti Juhu 7/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Škrabanec tigrice 1/2 [i] 23:05 Škrabanec tigrice 2/2 [i] 01:00 V sieti CIA 1/3 [i] 02:30 Madam z Izieu 1/2 [i] 04:00 Planéta Zem zhora II. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Udalosti ČT [i] 06:20 Správy a komentáre [i] 06:45 Kaleidoskop [i] 07:15 Traja v sieti [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:50 Televíkend [i] 08:15 Rieky Francúzska [i] 08:45 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 4/6 [i] 09:40 Voľná tribúna 2010 [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Heidi 15/26 [i] 12:05 Pocta slobode - Marián Varga [i] 13:10 Duchovia 27/34 [i] 13:40 S Jakubom na rybách 3/20 [i] 14:15 Poltón [i] 14:40 GEN.sk [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:00 Seniori [i] 16:30 Slnečný cirkus - Alegria [i] 18:00 Pesničkári po rokoch [i] 18:15 Večerníček [i] 18:24 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 4/12 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Dokumentárny klub [i] 21:10 Anjeli strážni Adriany Kučerovej [i] 21:35 ooops!načierno [i] 22:20 Kino na Dvojke [i] 00:25 BJD 2009 [i] 01:15 Motormagazín [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV [i] 02:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 KRIMI NOVINY 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 Karate Kid [i] 07:10 Fantastická štvorka [i] 08:00 Krajina dávnych vekov [i] 08:35 Princezná Sissi [i] 09:00 Káčerovo [i] 09:30 Oscar [i] 11:45 Zbesilá jazda [i] 13:35 Periskop hore a dole [i] 15:30 Drvivý dopad [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Rýchlo a zbesilo [i] 22:30 PREMIÉRA: Doom [i] 00:50 Zabijak [i] 02:35 Väznica Vortex [i] 03:25 Taffin [i] 04:55 Zákon pomsty [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Derrick II. 73 [i] 06:45 My všichni školou povinní 12 [i] 07:40 Profesionáli I. 8, 9 [i] 09:35 Žena za pultom 7 [i] 10:25 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 12:15 "My všichni školou povinní" 12 [i] 13:20 Božská Ema [i] 15:30 Obvinený [i] 17:40 "Panoptikum Města pražského" 3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 D' Artagnan a traja mušketieri 1, 2/2 [i] 23:50 Hranice šialenstva [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 14/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 8/14 [i] 09:05 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 13/21 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 4/18 [i] 13:05 Umíte tančit? III. 8/34 [i] 14:00 All Saints VII. 35/40 [i] 15:00 All Saints VII. 36/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 9/14 [i] 18:05 Dr. House V. 21/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 13/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 20/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 10/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 15/20 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 00:10 Kriminálka z pobřeží 10/20 [i] 01:10 CSI: New York VI. 10/17 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev 7/12 [i] 02:50 Dr. House V. 21/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 10 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 06:25 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 07:15 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 08:10 Nutné k přežití: Skotsko [i] 09:05 Běsnící příroda: Tornáda [i] 10:00 Stavitelé z LA: Závod s časem [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 11:50 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i] 12:45 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 13:40 Učeň rychlých kol: Vyskoký lesk: Nastartovaní čerstvou energií [i] 14:35 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 15:30 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 16:25 Jak se to dělá 8 [i] 16:55 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Inženýrství budoucnosti [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Charlotte, Severní Karolína [i] 19:10 Stavitelé z LA: Závod s časem [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i] 21:00 Burácení v srdcích 5 [i] 22:25 Pátá rychlost 10 [i] 22:50 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 23:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 00:40 Jak přežít neštěstí: Únos [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 57 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 58 [i] 02:40 Proti všem živlům 3 [i] 03:40 Jak se to dělá 8 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro závodní tým Stewart-Haas [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 33/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 22/26 [i] 07:15 Dětská hlídka 1/13 [i] 07:35 Hurá, škola! [i] 07:50 Sbohem, ptáčku! [i] 09:20 Ovečka Shaun II 2/40 [i] 09:25 Zprávičky [i] 09:45 Tady Reed Fish [i] 11:15 Brno Open 2010 [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:30 Byla láska... [i] 13:45 Chcete je? [i] 13:50 Anna Franková 1/2 [i] 15:15 We Are the World - pro Haiti [i] 15:25 Robin Hood 18/26 [i] 16:10 Profesionálové 22/57 [i] 17:00 Kde peníze pomáhají [i] 17:10 Na stromě [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Zázraky přírody [i] 21:15 Hrbáč [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Nalomené vztahy [i] 01:00 13. komnata Roberta Chudého [i] 01:25 Pošta pro tebe [i] 02:20 Všechnopárty [i] 03:00 Folklorní magazín [i] 03:25 Na cestě po Gran Canarii [i] 03:50 Za obzorem 16/26 [i] 04:10 Evropský manuál [i] 04:25 Rock'n'roll band Marcela Woodmana [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 5/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 3/6 [i] 09:20 Náš venkov [i] 09:40 Folklorní magazín [i] 10:00 Ta naša kapela [i] 10:30 Poutní bohoslužba [i] 11:30 Hledání ztraceného času [i] 11:50 Proces H - den sedmý 7/10 [i] 12:40 Game Page [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Simpsonovi XIX 19/20 [i] 14:10 Musilok [i] 14:35 Ajťáci III 6/6 [i] 15:00 Jevgenij Pljuščenko - Ice Olympic Tour [i] 16:45 Království divočiny: Mořští savci 9/10 [i] 17:15 Postřehy odjinud [i] 17:20 Zasvěcení: Augustiniáni [i] 17:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem 5/7 [i] 18:05 Zatopené osudy 3/13 [i] 18:25 O češtině [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Interactions - ovlivňování [i] 19:25 Pocestný do sedmého nebe [i] 20:00 Příběhy obyčejného šílenství [i] 22:30 Divadlo žije! [i] 23:00 Filmopolis [i] 23:55 Pozdní sběr [i] 01:25 Django Reinhardt: Odkaz [i] 02:15 Sešli se... [i] 03:15 ČT Live - Divokej Bill [i] 04:15 Grotesky [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Admirál Bublina útočí 18 [i] 06:30 Bolek a Lolek 16, 17 [i] 06:55 Roary: Závodní auto 33, 34 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 86 [i] 07:50 Vteřiny před katastrofou [i] 08:50 Občanské judo [i] 09:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:20 Šíleně smutná princezna [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kristián [i] 14:10 Chceme žít s Vámi [i] 14:25 Lucie, postrach ulice [i] 15:50 Mr. Bean [i] 16:20 Ztroskotaná láska [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 František je děvkař [i] 21:45 Mission: Impossible 3 [i] 00:00 Střelec [i] 01:50 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:35 Chceme žít s Vámi [i] 03:20 Horoskopičiny [i] 04:10 Zorro: Meč a růže 26 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 06:50 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 43 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince VI 9 [i] 08:20 Chůva k pohledání IV 23 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 189 [i] 10:20 M*A*S*H 190 [i] 10:50 Knight Rider I 11 [i] 11:55 To je vražda, napsala VII 1 [i] 12:55 Láska přes internet [i] 15:25 Princezna se zlatou hvězdou [i] 16:55 Dobrý voják Švejk [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 24 [i] 20:00 Dobrý ročník [i] 22:30 Vnitřní nepřítel [i] 00:35 Vřískot [i] 02:40 Volejte Věštce 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 112 [i] 05:35 Aj tak ťa ľúbim! [i] 07:10 Súboj vášní 51-52/125 [i] 09:20 Slávici na ulici [i] 10:15 Chuťovky [i] 11:45 Moja mama veterinárka I. 9-10/13 [i] 13:40 Columbo zasahuje 19/20 [i] 15:20 Súboj vášní 53-54/125 [i] 17:15 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 3/25 [i] 19:00 Jesse I. 13-14/22 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Druhá šanca [i] 21:40 Dom so znakom smrti [i] 23:20 Hurikán Smith [i] 00:50 Columbo zasahuje 19/20 [i] 02:15 PROMINENTI [i] 03:00 V tieni [i] 04:15 112 [i] 04:35 Hurikán Smith [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Poslední obrněný vlak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Iluze lásky [i] 13:55 Zachraňte Mozarta [i] 15:20 Ztracený svět [i] 17:00 Rychlá akce [i] 18:35 Oslněni sluncem [i] 20:25 Legenda o slavném návratu [i] 22:40 Operace Simoom [i] 00:20 Zkouška z dospělosti [i] 01:55 Svědkem zločinu [i] 03:35 Enigma [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:30 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 15 [i] 06:00 Toulavý anděl [i] 08:00 Štěstí věčné lásky [i] 10:00 Válečná nevěsta [i] 12:00 Poslední přání [i] 14:00 Moje bláznivá sestra [i] 16:00 Kaliforňanky [i] 18:00 Dobrá manželka 7 [i] 19:00 Dobrá manželka 8 [i] 20:00 Clara Shellerová 3 [i] 21:00 Clara Shellerová 4 [i] 22:00 Hlavolam [i] 00:00 Bezpečný přístav [i] 02:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 03:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 04:00 Soudkyně Amy III 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Geologická pouť 01 [i] 07:05 Kuchař v první linii 02 [i] 08:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 02 -Těžko na cv [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 26 [i] 10:10 Bonobové [i] 11:10 Káva: Lék na únavu [i] 12:05 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 12:20 Vášnivý jedlík 29 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 30 [i] 13:30 Jaro na chalupě 04 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 49 [i] 15:30 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 05 [i] 16:45 Mistři švindlu 33 [i] 17:20 Mistři švindlu 61 [i] 18:00 Mistři švindlu 62 [i] 18:40 Tutanchamón [i] 19:40 Co nám prospívá [i] 20:35 Léto očima vědy [i] 21:30 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 21:45 Lidé a místa na Zemi: Maroko [i] 22:00 On The Spot 06 [i] 22:55 Márnice [i] 23:50 Venku v zimě 05 [i] 00:20 Venku v zimě 06 [i] 00:50 Jak přežít Everest 03 [i] 01:50 Malárie [i] 02:50 Místa ve Středomoří 09 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Alvin a Chipmunkové