TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Sherlock Holmes: Slobodný mládenec [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 7/22 [i] 12:30 Spravodlivosť 8/13 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 7/23 [i] 14:15 Monk III. 4/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 2/18 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 3/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Policajti na baterky [i] 22:45 Zabijaci [i] 01:10 Smrti neujdeš 2 [i] 02:55 Zabijaci [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 79 [i] 11:25 Sladká Valentína 80 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 151/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 90 [i] 17:25 Sila lásky II. 91 [i] 18:15 Dr.House IV. 5/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 22:00 ooops!načierno [i] 22:35 Na ex! [i] 00:00 Strach [i] 01:30 Inšpektor Morse [i] 02:15 Na ex! [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 90 [i] 04:50 Sila lásky II. 91 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Zvláštne spoločenstvá 1/2 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Na ľudovú nôtu [i] 13:20 Príbeh ornitológa [i] 14:00 Dizajn 15/17 [i] 14:25 Família [i] 16:05 Tempo [i] 16:20 Ohrozené krídla - hľadanie krajiny [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 4/6 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko a svet [i] 22:20 Dištrikt! [i] 23:50 Jolly Joker 12/12 [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:45 Simpsonovci XIII. [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:45 NOVINY TV JOJ 08:15 Panelák V. 61 [i] 09:15 RANNÉ KINO: Druhá manželka [i] 11:25 Klaun 34 [i] 12:25 District 15 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 18 [i] 14:10 Kosti IV. 25 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 14, 15 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 62 [i] 21:15 Masaker na strednej škole [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Tigrie pazúry 3 [i] 01:50 Klaun [i] 02:35 C. S. I. : Kriminálka New York I. [i] 03:15 O perníkovej chalúpke [i] 04:40 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda IV. 5 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 59 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 29 [i] 07:55 Smer juh 2, 3 [i] 09:55 Derrick II. 73 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 33 [i] 11:55 M*A*S*H* 67, 68 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda IV. 5 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 33 [i] 16:15 M*A*S*H* 67, 68 [i] 17:00 Láska a pomsta 21, 22 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 3 [i] 21:45 Obvinený [i] 23:55 Vraždy v Midsomeri VIII. 4 [i] 01:30 Nočné reprízy 04:20 Luna: Duch veľryby [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 07:00 Wildfire III. 2/13 [i] 07:55 Zoom 40/221 [i] 08:00 Advokáti 12/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 10:55 Zoom 40/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 12:00 Wildfire III. 2/13 [i] 13:00 Advokáti 12/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 12/22 [i] 17:00 Wildfire III. 3/13 [i] 17:55 Zoom 40/221 [i] 18:00 Advokáti 13/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 11/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 17/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 23:00 Boj o čas 6/13 [i] 23:55 Zoom 40/221 [i] 00:00 Dr. House III. 22/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 9/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 10/23 [i] 02:50 Boj o čas 6/13 [i] 03:40 Wildfire III. 3/13
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 9 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Obojživelná vozidla [i] 06:25 Pátá rychlost 3 [i] 06:50 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 10 [i] 10:30 Jak se to dělá 11 [i] 10:55 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 11:25 Burácení v srdcích 5 [i] 13:15 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 14:10 Pátá rychlost 4 [i] 14:35 Špinavé práce: Drtič záchodů [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Pyrotechnik [i] 16:25 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 17:20 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 18:15 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 19:10 Jak se to dělá 12 [i] 19:40 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i] 20:05 Pátá rychlost 7 [i] 20:35 Pátá rychlost 8 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Ninjové 2 [i] 21:55 Hry s časem: Metallica [i] 22:50 Jak dochází ke katastrofám: Hongkongské peklo [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů: Shaquillac - Cadillac pro Shaquilla O'Neala [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Pyrotechnik [i] 01:40 Pátá rychlost 7 [i] 02:10 Pátá rychlost 8 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Přezkoušení dalších mýtů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 45 [i] 04:05 Jak se to dělá 12 [i] 04:35 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/ preclíky/ nůžky/ umělé kluziště [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lekár umierajúceho času 2/5 [i] 10:20 Jak dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 14/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 3/24 [i] 15:00 Film o filmu Mamas & Papas [i] 15:15 Franklin 25/52 [i] 15:35 Dětská hlídka 1/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 2/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 20/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Bylo nás pět 3/6 [i] 21:05 13. komnata Roberta Chudého [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Californication 10/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Nic než trable [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 McLeodovy dcery VI 14/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 01:55 Sabotáž [i] 02:25 Mladí v partě 3/12 [i] 03:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:25 Máte slovo 04:10 Žít a být [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 4/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 24/26 [i] 06:25 Včelka Mája 50/104 [i] 06:50 Já a moje rodina 17/26 [i] 07:05 Nevzdávej to [i] 07:30 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 4/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:35 Děti z krabičky [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 17/26 [i] 14:30 Sportovci světa: Roland Garros [i] 15:25 Království divočiny: Mořští savci 9/10 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 16/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 72/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 7/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 3/6 [i] 20:55 Interactions - ovlivňování [i] 21:20 Django Reinhardt: Odkaz [i] 22:15 Bigbít 15/42 [i] 23:15 Mladí v partě 3/12 [i] 23:50 Gorodok [i] 00:15 Evropané [i] 01:10 Posezení s Janem Burianem [i] 01:50 Brněnské morytáty [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie V 8 [i] 09:30 Lov na čarodějnice [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 13 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 23 [i] 13:45 Hvězdná brána II 21 [i] 14:40 4400 III 12 [i] 15:35 Krok za krokem IV 10 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 18:30 Ulice 1739, 1740 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 22:30 Mission: Impossible 2 [i] 00:50 Malý pasák [i] 02:10 Novashopping 02:30 Stahovák [i] 02:55 Áčko [i] 03:40 Unesený 1 [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 25 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 21 [i] 06:55 Frasier IV 18 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 22 [i] 08:55 M*A*S*H 188 [i] 09:25 Právo a pořádek IV 16 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 22 [i] 11:35 Případ pro Sam I 5 [i] 12:35 M*A*S*H 189 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 15 [i] 13:35 Čarodějky VI 22 [i] 14:35 JAG III 15 [i] 15:40 Big Ben IV 3 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 23 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 8 [i] 22:05 Rambo III [i] 00:15 Pojídač hříchů [i] 02:15 Volejte Věštce 03:55 Na čem záleží 116 [i] 04:25 Na čem záleží 117 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 54/129 [i] 06:35 Súboj vášní 49-50/125 [i] 08:45 Čaro lásky 14/90 [i] 09:35 Viktória 157/171 [i] 10:25 Ulica III. 174/259 [i] 11:20 Správna Susan II. 25/26 [i] 11:45 L.O.V.E. [i] 13:05 Rebeli II. 19/225 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 173/351 [i] 14:50 Správna Susan II. 26/26 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 55/129 [i] 16:05 Súboj vášní 51-52/125 [i] 18:00 Túžba tela 45/143 [i] 19:00 Rebeli II. 20/225 [i] 20:00 Čaro lásky 15/90 [i] 20:55 Inga Lindströmová: Maják na ostrove [i] 22:35 Aj tak ťa ľúbim! [i] 00:10 Túžba tela 45/143 [i] 01:00 Pravá tvár vášne 67/178 [i] 01:40 V tieni [i] 02:20 Ulica III. 174/259 [i] 03:00 Júlia - Cesty za šťastím 173/351 [i] 03:45 Viktória 157/171 [i] 04:25 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Enigma [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Peklo s princeznou [i] 13:55 Artušův meč [i] 15:35 Buster [i] 17:15 Rande v Queensu [i] 18:50 Hollywood Sever [i] 20:25 Rychlá akce [i] 22:05 Bestie Karla [i] 00:00 Invaze [i] 02:00 Maurice [i] 04:25 Rande v Queensu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Strongest Man [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 14 [i] 06:00 Ochránce III 18 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 08:00 Námořní hlídka II 12 [i] 09:00 Foylova válka VI 1