TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Sherlock Holmes: Pes Baskervillský [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 6/22 [i] 12:25 Spravodlivosť 7/13 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 6/23 [i] 14:10 Monk III. 3/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Kobra 11 V. 1/18 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 23/25 [i] 22:55 Air Force One [i] 01:05 Komando v sukniach [i] 02:50 Samurajovia [i] 04:20 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 4/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 77 [i] 11:25 Sladká Valentína 78 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 150/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 88 [i] 17:25 Sila lásky II. 89 [i] 18:15 Dr.House IV. 4/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 21:50 Kinorama [i] 22:15 Nevinná vrahyňa [i] 23:45 Inšpektor Morse [i] 01:30 Nora Robertsová: Prekliata zátoka [i] 03:00 Správy STV o 16:00 [i] 03:20 Sila lásky II. 88 [i] 04:15 Sila lásky II. 89 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - peniaze [i] 10:50 Zdravie zo slovenských pasienkov [i] 11:25 Betliarsky park a kaštieľ [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:20 Malý dokument\Psovod [i] 13:40 Mama to vie najlepšie [i] 14:10 Pestúni zvierat 3/24 [i] 14:35 Na tanieri/Teríteken [i] 15:40 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Environmentálne záťaže - Neželané dedičstvo [i] 18:45 Odpad - Damoklov meč civilizácie [i] 19:00 Dizajn 15/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zvláštne spoločenstvá 1/2 [i] 21:05 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Jolly Joker 11/12 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 Črepiny [i] 05:55 Simpsonovci XIII. [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 60 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Falošná pravda [i] 11:25 Klaun 33 [i] 12:25 District 14 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 17 [i] 14:10 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 14 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 12, 13 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 36 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 61 [i] 21:15 Odsúdené II. 13 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 5 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:00 Podvodníci [i] 02:45 Klaun [i] 03:30 Dokonalosť mysle [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda IV. 4 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 58 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 28 [i] 08:00 Smer juh 1/68 [i] 09:55 Derrick II. 72 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 32 [i] 11:55 M*A*S*H* 65, 66 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda IV. 4 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 32 [i] 16:15 M*A*S*H* 65, 66 [i] 17:00 Láska a pomsta 19, 20 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:35 Lampa [i] 01:00 Polnočná križovatka [i] 02:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 10/22 [i] 07:00 Wildfire III. 1/13 [i] 07:55 Zoom 40/221 [i] 08:00 Advokáti 11/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 10:55 Zoom 40/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 10/22 [i] 12:00 Wildfire III. 1/13 [i] 13:00 Advokáti 11/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 11/22 [i] 17:00 Wildfire III. 2/13 [i] 17:55 Zoom 40/221 [i] 18:00 Advokáti 12/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 10/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 16/23 [i] 21:00 Dr. House V. 21/24 [i] 22:00 Dr. House V. 22/24 [i] 23:00 Boj o čas 5/13 [i] 23:55 Zoom 40/221 [i] 00:00 Dr. House III. 21/24 [i] 01:00 Dr. House V. 21/24 [i] 02:00 Dr. House V. 22/24 [i] 02:50 Boj o čas 5/13 [i] 03:40 Wildfire III. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 8 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Jeřáby [i] 06:25 Pátá rychlost 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 9 [i] 10:30 Jak se to dělá 10 [i] 10:55 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 11:25 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 14:10 Pátá rychlost 3 [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel velbloudů [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Kontrola lavinového nebezpečí [i] 16:25 Mimořádné projekty: Stadion první ligy [i] 17:20 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mýty o psech [i] 19:10 Jak se to dělá 11 [i] 19:40 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i] 20:05 Burácení v srdcích 5 [i] 21:55 Ženy vražedkyně: Požitek z vraždy [i] 22:50 Jak dochází ke katastrofám: Katastrofa v poušti [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů: Obyvatelný nákladní vůz [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Kontrola lavinového nebezpečí [i] 01:40 Burácení v srdcích 5 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 44 [i] 04:05 Jak se to dělá 11 [i] 04:35 Jak se to dělá: Písty/ malířské válečky/ padáky/ komíny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Útok [i] 10:45 Pletky paní Operetky 4/6 [i] 11:25 Tetička za všechny peníze [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 13/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy IV 2/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 17/26 [i] 15:30 Byla jednou jedna planeta 17/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 17/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 12/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě IV 3/18 [i] 00:20 McLeodovy dcery VI 13/32 [i] 01:05 Zatopené osudy 2/13 [i] 01:25 Hledání ztraceného času [i] 01:45 Hledám práci [i] 02:05 Toulky s Ladislavem Smoljakem 4/7 [i] 02:20 Pražská pětka z Vídně do Akropole [i] 03:20 Šprušlení [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 23/26 [i] 06:25 Včelka Mája 49/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 Kapusta 20/20 [i] 07:55 Diagnóza [i] 08:10 Cyklisté a chodci 4/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 15/23 [i] 10:35 Na plovárně s Janem Kukalem [i] 11:00 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 Boháč a chudák [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 4/13 [i] 17:25 Brundibár - opera za zdmi ghetta [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Amerikáni [i] 21:00 Evropská liga UEFA [i] 23:35 Evropský manuál [i] 23:55 Posezení s Janem Burianem [i] 00:35 Andy Warhol - Silver Factory 3/3 [i] 01:30 Q [i] 01:55 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie V 7 [i] 09:30 Její alibi [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 12 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 22 [i] 13:45 Hvězdná brána II 20 [i] 14:40 4400 III 11 [i] 15:35 Krok za krokem IV 9 [i] 16:05 Vražedná čísla IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 5 [i] 18:30 Ulice 1737, 1738 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 188 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 17 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Univerzální voják: Zpět v akci [i] 00:20 Kriminálka Miami 11 [i] 01:05 Novashopping 01:30 Vizita 9 [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 24 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 20 [i] 06:55 Frasier IV 17 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 21 [i] 08:55 M*A*S*H 187 [i] 09:25 Právo a pořádek IV 15 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 21 [i] 11:35 Případ pro Sam I 4 [i] 12:35 M*A*S*H 188 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 14 [i] 13:35 Čarodějky VI 21 [i] 14:35 JAG III 14 [i] 15:40 Big Ben IV 2 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 22 [i] 20:00 TOP STAR: Eva Pilarová [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 11 [i] 23:25 Flákači [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Na čem záleží 114 [i] 04:20 Na čem záleží 115 [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 53/129 [i] 06:45 Súboj vášní 47-48/125 [i] 08:50 Čaro lásky 13/90 [i] 09:40 Viktória 156/171 [i] 10:30 Ulica III. 173/259 [i] 11:25 Správna Susan II. 24/26 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 18/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 172/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 25/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 54/129 [i] 16:10 Súboj vášní 49-50/125 [i] 18:00 Túžba tela 44/143 [i] 19:00 Rebeli II. 19/225 [i] 20:00 Čaro lásky 14/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 67/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 6/18 [i] 23:15 Viktória 157/171 [i] 01:35 V tieni [i] 02:15 Túžba tela 44/143 [i] 02:55 Júlia - Cesty za šťastím 172/351 [i] 03:40 V tieni [i] 04:15 Náš taliansky manžel [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:45 Život Davida Galea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Transylvania 6-5000 [i] 13:45 Míč a řetěz [i] 15:25 Jarní úklid s.r.o. [i] 17:00 Ve jménu Angela [i] 18:45 Iluze lásky [i] 20:25 Enigma [i] 22:35 Svědkem zločinu [i] 00:15 Diamant 13 [i] 02:00 Zkouška z dospělosti [i] 03:35 Zloději času [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympijské hry [i] 09:00 Tenis [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Tenis [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 06:00 Ochránce III 16 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 18 [i] 08:00 Námořní hlídka II 11 [i] 09:00 Foylova válka V 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 19 [i] 12:00 Ochránce III 16 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 8 [i] 14:00 Foylova válka VI 1 [i] 16:00