Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Bez servítky [i] 09:45 Sherlock Holmes: Podpis štyroch [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 5/22 [i] 12:25 Spravodlivosť 6/13 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 5/23 [i] 14:10 Monk III. 2/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno II. 24/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:50 Unesený [i] 23:30 Pád Tretej ríše [i] 02:15 Alias V. 17/17 [i] 03:00 112 [i] 04:00 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 3/18 [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 75 [i] 11:30 Sladká Valentína 76 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 149/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 86 [i] 17:25 Sila lásky II. 87 [i] 18:15 Dr.House IV. 3/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dračia búrka [i] 22:00 Genesis: Zrodenie vraha 7/22 [i] 22:50 Genesis: Zrodenie vraha 8/22 [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:35 Genesis: Zrodenie vraha 7/22 [i] 02:30 Genesis: Zrodenie vraha 8/22 [i] 03:20 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 V hlbinách mora [i] 03:50 Sila lásky II. 86 [i] 04:40 Sila lásky II. 87 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - zdravie [i] 10:50 Zdravie v Európe 4/8 [i] 11:45 Živá panoráma [i] 12:20 Na ľudovú nôtu [i] 12:50 Hobi/s/ti [i] 13:05 Môj dom, môj hrad [i] 13:35 Na ceste [i] 14:05 Elixír [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Spektrum vedy [i] 16:05 Príbehy Bratislavského vodovodu [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Pestúni zvierat 3/24 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Test magazín [i] 20:25 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 VAT [i] 23:15 Jolly Joker 10/12 [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Črepiny [i] 05:50 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 59 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Južný kríž [i] 11:25 Klaun 32 [i] 12:25 District 13 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 16 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 11 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 10, 11 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 35 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 60 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 14 [i] 22:15 Kosti IV. 25 [i] 23:15 Dexter III. 9 [i] 00:15 Resident Evil: Apokalypsa [i] 01:55 Klaun [i] 02:40 Dexter III. [i] 03:30 Tajomstvo sexu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda IV. 3 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 57 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 27 [i] 07:55 Magnum VIII. 13, 14/14 [i] 09:55 Derrick II. 71 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 31 [i] 11:55 M*A*S*H* 63, 64 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda IV. 3 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 31 [i] 16:15 M*A*S*H* 63, 64 [i] 17:00 Láska a pomsta 17, 18 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 3 [i] 21:45 M*A*S*H* 40-43 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:20 Črepiny [i] 00:50 Chlapci a chlapi [i] 01:50 Autosalón [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 9/22 [i] 07:00 Wildfire II. 13/13 [i] 07:55 Zoom 39/221 [i] 08:00 Advokáti 10/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 10:55 Zoom 39/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 9/22 [i] 12:00 Wildfire II. 13/13 [i] 13:00 Advokáti 10/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 10/22 [i] 17:00 Wildfire III. 1/13 [i] 17:55 Zoom 39/221 [i] 18:00 Advokáti 11/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 9/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 15/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 10/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 4/17 [i] 23:00 Boj o čas 4/13 [i] 23:55 Zoom 39/221 [i] 00:00 Dr. House III. 20/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 10/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 02:50 Boj o čas 4/13 [i] 03:40 Wildfire III. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 7 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Tunelovací stroje [i] 06:25 Pátá rychlost 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 07:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 8 [i] 10:30 Jak se to dělá 9 [i] 10:55 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 11:25 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Jeanette Lee [i] 14:10 Pátá rychlost 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Recyklace matrací [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Rozebrání mateřské letadlové lodi [i] 16:25 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 17:20 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 18:15 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 19:10 Jak se to dělá 10 [i] 19:40 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i] 20:05 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 20:35 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 21:00 Proti všem živlům 3 [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 57 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 58 [i] 22:50 Jak dochází ke katastrofám: Vykolejení vlaku [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů: Válečný oř Garyho Dourdana [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Rozebrání mateřské letadlové lodi [i] 01:40 Rození obchodníci: BMW M3 - část 1 [i] 02:10 Rození obchodníci: BMW M3 - část 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Rychlostní kamery [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 43 [i] 04:05 Jak se to dělá 10 [i] 04:35 Jak se to dělá: Podkovy/ myčky na nádobí/ grafitové rybářské pruty/ mražená pizza [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 12/13 [i] 10:10 Dům plný písniček [i] 10:50 Nejúspěšnější Bakaláři 78 [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 12/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy IV 1/24 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:10 Zábavná škola: Kapitolky o havěti [i] 15:20 Malé velké hry a události 2/10 [i] 15:40 Hrůzostrašný dějepis 17/26 [i] 16:05 Moudronos [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Saranče vrzavá [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Ubohý pan Kufalt 1/2 [i] 01:10 Sex ve městě IV 2/18 [i] 01:40 McLeodovy dcery VI 12/32 [i] 02:25 Přísně tajné vraždy 17/42 [i] 02:40 Michelangelo: David [i] 03:30 Náš venkov [i] 03:45 Rodina a já [i] 04:05 Cimbálová muzika Miroslava Menšíka [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 22/26 [i] 06:25 Včelka Mája 48/104 [i] 06:50 Pat a Mat 17/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 7/10 [i] 07:40 Real Chinese 7/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Československý filmový týdeník 778/2379 [i] 10:05 Tajemství mrtvých mužů 10/13 [i] 10:55 Svět zázraků: Obrázky z cest 3/6 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 23/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Letadlová loď Enterprise: Krvavé ostrovy Santa Cruz [i] 15:55 Cyklisté a chodci 4/13 [i] 16:10 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 5/10 [i] 16:40 Silverville 3/6 [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 20/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 FC Barcelona - Inter Milán [i] 22:50 Dokumentární klub: Andy Warhol - Silver Factory 3/3 [i] 23:45 Čas [i] 01:20 Retro [i] 01:45 Na kus řeči [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie V 6 [i] 09:30 Křižovatka: Příběh o odpuštění [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 11 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 21 [i] 13:45 Hvězdná brána II 19 [i] 14:40 4400 III 10 [i] 15:40 Krok za krokem IV 8 [i] 16:05 Vražedná čísla III 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 4 [i] 18:30 Ulice 1735, 1736 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 17 [i] 21:05 Dr. House V 24 [i] 22:00 Vizita 9 [i] 22:40 Oko za oko [i] 00:35 Kriminálka Miami 10 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Mr.GS [i] 02:05 Tabu [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 19 [i] 06:55 Frasier IV 16 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 20 [i] 08:55 M*A*S*H 186 [i] 09:25 Právo a pořádek IV 14 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 20 [i] 11:35 Případ pro Sam I 3 [i] 12:35 M*A*S*H 187 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 13 [i] 13:35 Čarodějky VI 20 [i] 14:35 JAG III 13 [i] 15:40 Big Ben IV 1 [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 21 [i] 20:00 Přešlapy II 8 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 12 [i] 00:25 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 112 [i] 04:30 Na čem záleží 113 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 52/129 [i] 06:45 Súboj vášní 45-46/125 [i] 08:50 Čaro lásky 12/90 [i] 09:40 Viktória 155/171 [i] 10:30 Ulica III. 172/259 [i] 11:25 Správna Susan II. 23/26 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 17/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 171/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 24/26 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 53/129 [i] 16:10 Súboj vášní 47-48/125 [i] 18:00 Túžba tela 43/143 [i] 19:00 Rebeli II. 18/225 [i] 20:00 Čaro lásky 13/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 66/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 5/18 [i] 23:20 Viktória 156/171 [i] 00:10 Obhájiť svoj život [i] 02:00 V tieni [i] 02:40 Túžba tela 43/143 [i] 03:20 V tieni [i] 04:05 Obhájiť svoj život [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Zloději času [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ester to rozčísne [i] 13:50 Mezi námi právníky [i] 15:30 Hotýlek [i] 17:10 Kouzelný puding [i] 18:35 Peklo s princeznou [i] 20:25 Ve jménu Angela [i] 22:10 Maurice [i] 00:30 Přímý kontakt [i] 02:05 Invaze [i] 04:00 Střelba na psy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Watts [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:25 Cyklistika [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 12 [i] 06:00 Ochránce III 15 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 08:00 Námořní hlídka II 10 [i] 09:00 Foylova válka V 1/2 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 18 [i] 12:00 Ochránce III 15 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 7 [i] 14:00 Foylova válka V 2 [i] 16:00 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 18:00 Námořní hlídka II 11 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 8 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 13 [i] 21:00 Dobrá manželka 7 [i] 22:00 Dobrá manželka 8 [i] 23:00 Právo a pořádek VIII 11 [i] 00:00 Právo a pořádek VIII 12 [i] 01:00 Hříchy minulosti [i] 03:00 Soudkyně Amy V 19