TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Sherlock Holmes: Majster vydierač [i] 11:40 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 4/22 [i] 12:35 Spravodlivosť 5/13 [i] 13:25 Rýchle Televízne noviny [i] 13:30 Odložený prípad III. 4/23 [i] 14:15 Monk III. 1/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 23/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 23/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie s Markízou [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:30 Posadnutá láskou [i] 00:10 Odložený prípad VI. 23/23 [i] 01:00 Sleduje ťa vrah [i] 02:45 Experiment [i] 04:10 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 2/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 73 [i] 11:25 Sladká Valentína 74 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 148/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 84 [i] 17:25 Sila lásky II. 85 [i] 18:15 Dr.House IV. 2/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 15/22 [i] 23:40 Inšpektor Morse [i] 01:20 Buddy Faro 4/13 [i] 02:05 Buddy Faro 5/13 [i] 02:50 Chodili sme spolu [i] 03:50 Sila lásky II. 84 [i] 04:45 Sila lásky II. 85 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Zdravíčko, pán doktor [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:50 Hlava XXI [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:05 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:35 VAT [i] 14:00 Cesty nádeje [i] 14:35 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Orchester a hostia [i] 15:45 Krajinou očarený pútnik [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zdravie v Európe 4/8 [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:40 Jolly Joker 9/12 [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:30 Správy - Hírek [i] 02:35 Správy a komentáre [i] 03:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 59 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Rio Diablo [i] 11:25 Klaun 31 [i] 12:25 District 12 [i] 13:20 C. S. I. : Kriminálka New York I. 15 [i] 14:15 Myšlienky vraha I. 10 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 8, 9 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 34 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Slnko v sieti [i] 22:45 Flákači [i] 00:30 Lovec žralokov [i] 02:10 Podvodníci [i] 02:50 Simpsonovci XIII. [i] 03:35 Swordsman 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda IV. 2 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 56 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 26 [i] 07:55 Magnum VIII. 11, 12 [i] 09:55 Derrick II. 70 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 30 [i] 11:55 M*A*S*H* 61, 62 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda IV. 2 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 30 [i] 16:15 M*A*S*H* 61, 62 [i] 17:00 Láska a pomsta 15, 16 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Náčelník Veľký Had [i] 22:15 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: V dobrom i zlom [i] 00:10 Mŕtvy v rieke [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 07:00 Wildfire II. 12/13 [i] 07:55 Zoom 39/221 [i] 08:00 Advokáti 9/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 10:55 Zoom 39/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 12:00 Wildfire II. 12/13 [i] 13:00 Advokáti 9/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 9/22 [i] 17:00 Wildfire II. 13/13 [i] 17:55 Zoom 39/221 [i] 18:00 Advokáti 10/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 8/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 14/23 [i] 21:00 Změna je život 4/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 23:00 Boj o čas 3/13 [i] 23:55 Zoom 39/221 [i] 00:00 Dr. House III. 19/24 [i] 01:00 Změna je život 4/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 4/23 [i] 02:50 Boj o čas 3/13 [i] 03:40 Wildfire II. 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 6 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Plavidla [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 10 [i] 06:50 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 07:45 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 7 [i] 10:30 Jak se to dělá 8 [i] 10:55 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 11:25 Na plný plyn: Suzuki [i] 12:20 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 13:15 Americký chopper: Tříkolka OCC [i] 14:10 Pátá rychlost 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Chovatel tažných psů [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Odstranění vražedných včel [i] 16:25 Mimořádné projekty: Vysoce nebezpečná věž [i] 17:20 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 18:15 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 19:10 Jak se to dělá 9 [i] 19:40 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i] 20:05 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 21:00 Stavitelé z LA: Závod s časem [i] 21:55 Stavby budoucnosti: Hledání vody [i] 22:50 Jak dochází ke katastrofám: Ztroskotání nákladní lodi Rockness [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů: Tak se psala historie [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Odstranění vražedných včel [i] 01:40 Tuning v Berlíně: Nákupy až do úmoru [i] 02:40 Bořiči mýtů: Auto pod vodou [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 42 [i] 04:05 Jak se to dělá 9 [i] 04:35 Jak se to dělá: Baterie/ plechovky/ optické čočky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Železná opona [i] 10:25 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 11:30 Muzikant [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 11/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy III 24/24 [i] 15:05 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci [i] 15:35 Věda je zábava 23/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 17/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Lopuštík skloněný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 15/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 17/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 V této zemi [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sex ve městě IV 1/18 [i] 00:15 McLeodovy dcery VI 11/32 [i] 01:00 Chcete mě? [i] 01:15 Vltava v obrazech 65/86 [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:00 Terra musica 02:30 Crescendo [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 21/26 [i] 06:25 Včelka Mája 47/104 [i] 06:50 Záhady Toma Wizarda [i] 07:05 Kluci v akci [i] 07:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:35 Angličtina pro nejmenší 20/40 [i] 07:45 Návštěva v ZOO [i] 07:50 Kapitolky o havěti 4/10 [i] 08:05 Malé velké hry a události 1/10 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 We Are the World - pro Haiti [i] 09:15 Kosmopolis - Speciál [i] 09:45 Mýty a fakta historie: Hledání [i] 10:35 Vzkaz Zdeňka Smetany [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Zpívánky [i] 14:55 Evropský manuál [i] 15:15 Vltava v obrazech 65/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Obrázky z cest 3/6 [i] 16:05 Michelangelo: David [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 7/10 [i] 19:45 Real Chinese 7/10 [i] 20:05 Mrchožrouti [i] 21:50 Děti z krabičky [i] 22:20 Kontexty [i] 23:10 Q [i] 23:40 Soumrak [i] 01:50 Kulturní magacín o ztraceném věnečku [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie V 5 [i] 09:30 A pak přišla láska [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Komisař Rex II 10 [i] 12:55 Las Vegas: Kasino 20 [i] 13:50 Hvězdná brána II 18 [i] 14:45 4400 III 9 [i] 15:40 Krok za krokem IV 7 [i] 16:05 Vražedná čísla III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 3 [i] 18:30 Ulice 1733, 1734 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 187 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 13 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 16 [i] 23:45 Volný pád [i] 01:30 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Horoskopičiny [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 18 [i] 06:55 Frasier IV 15 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 19 [i] 08:55 M*A*S*H 185 [i] 09:25 Právo a pořádek IV 13 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 19 [i] 11:35 Případ pro Sam I 2 [i] 12:35 M*A*S*H 186 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 12 [i] 13:35 Čarodějky VI 19 [i] 14:35 JAG III 12 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 20 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Na doživotí II 20 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 9 [i] 00:30 Wolffův revír I 8 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:10 Na čem záleží 110 [i] 04:35 Na čem záleží 111 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 112 [i] 05:55 Naučím ťa milovať 51/129 [i] 06:40 Súboj vášní 43-44/125 [i] 08:50 Čaro lásky 11/90 [i] 09:40 Viktória 154/171 [i] 10:30 Ulica III. 171/259 [i] 11:20 Správna Susan II. 22/26 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 16/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 170/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 23/26 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 52/129 [i] 16:10 Súboj vášní 45-46/125 [i] 18:00 Túžba tela 42/143 [i] 19:00 Rebeli II. 17/225 [i] 20:00 Čaro lásky 12/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 65/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 4/18 [i] 23:15 Viktória 155/171 [i] 00:05 Parížske prázdniny [i] 01:50 V tieni [i] 02:25 Túžba tela 42/143 [i] 03:10 V tieni [i] 03:50 112 [i] 04:15 Parížske prázdniny [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:00 Střelba na psy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Dokonalí andílkové [i] 15:30 Podvedený osud [i] 17:10 Puckoon [i] 18:40 Polibek, prosím [i] 20:25 Narušitel [i] 22:10 Zkouška z dospělosti [i] 23:45 Hra stínů [i] 01:25 Diamant 13 [i] 03:10 Příběh z Bronxu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:30 Box [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 06:00 Ochránce III 14 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 08:00 Námořní hlídka II 9 [i] 09:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 17 [i] 12:00 Ochránce III 14 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 6 [i] 14:00 Foylova válka V 1/2 [i] 16:00 Náš děda [i] 18:00 Námořní hlídka II 10 [i]