TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Sherlock Holmes: Posledný upír [i] 11:40 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 3/22 [i] 12:30 Spravodlivosť 4/13 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad III. 3/23 [i] 14:15 Monk II. 16/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 22/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 22/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:35 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Strašná haluz [i] 21:40 Poisťovňa šťastia V. 8/16 [i] 22:50 112 [i] 23:25 V smrteľnom ohrození [i] 01:00 Kruh [i] 02:55 V smrteľnom ohrození [i] 04:15 Špecialisti: Kriminálna polícia Rýn - Mohan 1/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 71 [i] 11:25 Sladká Valentína 72 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 147/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 82 [i] 17:25 Sila lásky II. 83 [i] 18:15 Dr.House IV. 1/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Láska na tretí pohľad [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Rímska ríša 5/6 [i] 22:55 Rímska ríša 6/6 [i] 23:40 Život po živote II 2/8 [i] 00:30 Inšpektor Morse [i] 02:10 Láska na tretí pohľad [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 82 [i] 04:45 Sila lásky II. 83 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Energetika [i] 07:00 Tempo [i] 07:15 Sociálny zápisník [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - rodina [i] 10:50 Potomstvo hájnikovej ženy [i] 11:50 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Japonská mozaika II 1/9 [i] 13:40 Umenie 2010 [i] 14:05 Na doskách [i] 14:35 Odpískané [i] 15:35 Magazín Ligy majstrov [i] 16:10 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 14/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Hlava XXI [i] 21:15 Poézia v obraze - Ľubomír Rapoš [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Voľná tribúna 2010 [i] 23:30 Anjeli strážni paralympionika Jakuba Kraka [i] 23:55 Cesty nádeje [i] 00:20 Jolly Joker 8/12 [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:49 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 Autosalón [i] 06:30 PRVÉ NOVINY 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:40 Črepiny PLUS [i] 08:30 Panelák V. 58 [i] 09:35 Stratené duše IV. 11, 12 [i] 11:25 Kuriér 2 [i] 13:00 Letecké katastrofy 3 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 9 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 6, 7 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 33 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 59 [i] 21:15 SHOWDANCE [i] 23:15 SHOWDANCE Battle [i] 23:45 Panenstvo na obtiaž [i] 01:15 Letec [i] 03:55 Črepiny [i] 04:40 Nemesis [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda IV. 1/26 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 55 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 25 [i] 07:55 Magnum VIII. 9, 10 [i] 09:55 Derrick II. 69 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 29 [i] 11:55 M*A*S*H* 59, 60 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda IV. 1/26 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 29 [i] 16:15 M*A*S*H* 59, 60 [i] 17:00 Láska a pomsta 13, 14 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 20:15 Svokor [i] 22:00 "Příšte budeme chytřejší, staroušku!" [i] 23:50 Svokor [i] 01:15 Posledný svedok [i] 02:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 07:00 Wildfire II. 11/13 [i] 07:55 Zoom 38/221 [i] 08:00 Advokáti 8/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 10:55 Zoom 38/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 12:00 Wildfire II. 11/13 [i] 13:00 Advokáti 8/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 8/22 [i] 17:00 Wildfire II. 12/13 [i] 17:55 Zoom 38/221 [i] 18:00 Advokáti 9/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 7/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 13/23 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 15/15 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 4/18 [i] 23:00 Boj o čas 2/13 [i] 23:55 Zoom 38/221 [i] 00:00 Dr. House III. 18/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 15/15 [i] 02:00 Lost - Ztraceni VI. 4/18 [i] 02:50 Boj o čas 2/13 [i] 03:40 Wildfire II. 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Buldozery [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 9 [i] 06:50 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 6 [i] 10:30 Jak se to dělá 7 [i] 10:55 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i] 11:25 Pátá rychlost 7 [i] 11:55 Pátá rychlost 8 [i] 12:20 Kustomizér 5 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro nadaci Hvězda Iráku [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 10 [i] 14:35 Špinavé práce: Stavba lokomotivy [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Nejlepší zápasník [i] 16:25 Mimořádné projekty: Nejhlubší tunel [i] 17:20 Kustomizér 5 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 19:10 Jak se to dělá 8 [i] 19:40 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i] 20:05 Na plný plyn: Suzuki [i] 21:00 Černé zlato 5 [i] 21:55 Nutné k přežití: Ostrov v Pacifiku [i] 22:50 Jak dochází ke katastrofám: Exploze v Enschede [i] 23:45 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Nejlepší zápasník [i] 01:40 Na plný plyn: Suzuki [i] 02:40 Bořiči mýtů: Záhadná zkáza vzducholodi Hindenburg [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 41 [i] 04:05 Jak se to dělá 8 [i] 04:35 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/ mražené rybí výrobky/ kapesní svítilny/ malířské štětce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 33/78 [i] 09:00 Náměstíčko 8/10 [i] 09:50 Stodola Michala Tučného [i] 10:30 Příště u Vás z jižních Čech [i] 11:05 Životní cyklus: Jak se pohybujeme [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 10/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 23/24 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 17/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jasoň červenooký [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského 3/13 [i] 20:45 Na cestě po Gran Canarii [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 22:00 Vlak [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Californication 9/12 [i] 01:10 McLeodovy dcery VI 10/32 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Sváteční slovo literární historičky Ivy Málkové [i] 02:25 Cesty víry: Návraty domů [i] 02:45 Křesťanský magazín [i] 03:00 Počesku [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Trojčátka 20/26 [i] 06:35 Včelka Mája 46/104 [i] 07:05 Bydlení je hra [i] 07:30 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 15/16 [i] 08:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 71/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz – Ostrava [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Robočlověk [i] 13:35 Jak dobře digitálně naladit [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 20/40 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:10 Bouřlivák [i] 15:45 Život na pobřeží 9/10 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 FK Baumit Jablonec - 1. FC Brno [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 10/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 9/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 00:00 M ČR v půlmaratonu mužů a žen [i] 00:20 Bigbít 14/42 [i] 01:20 Vzkaz Zdeňka Smetany [i] 01:35 Knižní svět [i] 01:50 Čtenářský deník... Zdeněk Grmolec: Vymítání anděla [i] 02:05 Základy 3/17 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie V 4 [i] 09:30 Smrtelná nákaza [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 9 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 19 [i] 13:45 Hvězdná brána II 17 [i] 14:45 4400 III 8 [i] 15:40 Krok za krokem IV 6 [i] 16:05 Vražedná čísla III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 2 [i] 18:30 Ulice 1731, 1732 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:20 Víkend [i] 22:05 Mentalista 22 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba V 17 [i] 23:55 Interní záležitost [i] 01:30 Zátoka vášní 6 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Áčko [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 17 [i] 06:55 Frasier IV 14 [i] 07:20 Mňam aneb Prima vařečka [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 18 [i] 08:55 M*A*S*H 184 [i] 09:25 Právo a pořádek IV 12 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 18 [i] 11:35 Případ pro Sam I 1 [i] 12:35 M*A*S*H 185 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 11 [i] 13:35 Čarodějky VI 18 [i] 14:35 JAG III 11 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 19 [i] 20:00 Zázraky života 6 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 11 [i] 23:20 Ochrana svědků II 13 [i] 00:15 Wolffův revír I 7 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 109 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Naučím ťa milovať 50/129 [i] 07:05 Súboj vášní 41-42/125 [i] 09:15 Čaro lásky 10/90 [i] 10:10 Ulica III. 170/259 [i] 11:05 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 13:05 Rebeli II. 15/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 169/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 22/26 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 51/129 [i] 16:10 Súboj vášní 43-44/125 [i] 18:00 Túžba tela 41/143 [i] 19:00 Rebeli II. 16/225 [i] 20:00 Čaro lásky 11/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 64/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 3/18 [i] 23:15 Viktória 154/171 [i] 00:05 Zlo prichádza z hlbín [i] 01:45 V tieni [i] 02:20 Túžba tela 41/143 [i] 03:05 V tieni [i] 03:45 Zlo prichádza z hlbín [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:55 Příběh z Bronxu [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Polibek, prosím [i] 13:50 Loupežník Hotzenplotz [i] 15:30 Klára a já [i] 17:00 Iluze lásky [i] 18:40 Ester to rozčísne [i] 20:25 Oslněni sluncem [i] 22:15 Invaze [i] 00:15 Pláč sovy [i] 02:00 Přímý kontakt [i] 03:35 Iluze lásky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:30 Motorismus [i] 10:15 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:25 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:45 All sports [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i] 23:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan III 2 [i] 06:00 Ochránce III 13 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 08:00 Námořní hlídka II 8 [i] 09:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 16 [i] 12:00 Ochránce III 13 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 5 [i] 14:00 Foylova válka IV 2/2 [i] 16:00 Zásnubní prsten [i] 18:00 Námořní hlídka II 9 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 6 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 11 [i] 21:00 Clara Shellerová 3 [i] 22:00 Clara Shellerová 4 [i]