TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Kačenka a strašidlá [i] 06:40 Lucia, postrach ulice [i] 08:05 Alf IV. 5/24 [i] 08:35 Karate Dog [i] 10:05 Krok za krokom V. 13/24 [i] 10:25 V dobrej spoločnosti [i] 12:30 LET´S DANCE [i] 15:10 FBI v sukniach [i] 16:40 Rýchle Televízne noviny [i] 16:45 Späť na zem [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Iron Man [i] 23:00 Elektra [i] 00:35 Dom mŕtvych [i] 02:10 Vzdušný úder [i] 04:15 H2O: Stačí pridať vodu 9-11/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Sila lásky II. 81 [i] 06:15 Slovensko dnes [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 15/26 [i] 07:20 Rýchla rota Chipa a Dala 37/51 [i] 07:40 Náhradníci II. 5/31 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:30 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Robin Hood II 1/13 [i] 09:40 Chudobní milionári II 5/6 [i] 10:30 Chudobní milionári II 6/6 [i] 11:20 Ostrovy snov [i] 12:15 Motormagazín [i] 12:40 Mini Talent Show [i] 14:10 Jedna kočka za druhou [i] 15:45 Sever proti Juhu 5/12 [i] 16:35 Sever proti Juhu 6/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Chvíľa rozhodnutia [i] 22:45 Playgirls II [i] 00:15 Blesková šanca [i] 01:45 Chvíľa rozhodnutia [i] 03:10 Jedna kočka za druhou [i] 04:40 Ostrovy snov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:45 Správy - Hírek [i] 05:50 Správy a komentáre [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:45 Kaleidoskop [i] 07:15 Traja v sieti [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:50 Televíkend [i] 08:15 Rieky Francúzska [i] 08:45 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 3/6 [i] 09:35 Voľná tribúna 2010 [i] 11:05 Cesty nádeje [i] 11:35 Heidi 14/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Poltón [i] 13:30 Elixír [i] 14:00 Tenis Fed Cup [i] 17:05 Umenie na háčiku - Sympózium 2009 [i] 17:40 Farmárska revue [i] 17:55 Zelená revue [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Sedemnásť zastavení jari 3/12 [i] 19:15 Československý filmový týždenník [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:15 Anjeli strážni paralympionika Jakuba Kraka [i] 21:45 ooops!načierno. [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 23:55 Jolly Joker 6/12 [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:10 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:10 KRIMI NOVINY 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 Princezná Sissi [i] 07:25 Káčerovo [i] 07:50 Simpsonovci XIII. 4,5 [i] 08:40 Palculienka [i] 10:30 Veľké rodinné stretnutie [i] 12:20 Kámo, kde mám fáro? [i] 14:00 Bozkávajte sa, s kým chcete [i] 16:00 Hlas smrti [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PREMIÉRA: Garfield 2 [i] 22:00 Test [i] 00:15 Kámo, kde mám fáro? [i] 01:50 Sprisahanie [i] 03:25 Väznica Vortex [i] 04:15 Lepší zajtrajšok 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Svet naruby [i] 06:25 Derrick II. 68 [i] 07:25 "My všichni školou povinní" 11 [i] 08:25 Profesionáli I. 4,5 [i] 10:20 Žena za pultom 5 [i] 11:15 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 13:00 "My všichni školou povinní" 11 [i] 14:15 "Hvězda zvaná Pelyněk" [i] 15:50 Len spi, malá [i] 17:50 "Panoptikum Města pražského" 2 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Citlivá místa" [i] 21:55 Slová lásky [i] 23:45 Profesionáli I. 4,5 [i] 01:30 Deti planéty Duna 3/3 [i] 02:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 12/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 6/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 11/21 [i] 12:00 Lost - Ztraceni VI. 3/18 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 6/34 [i] 14:00 All Saints VII. 31/40 [i] 15:00 All Saints VII. 32/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 7/14 [i] 18:00 Dr. House V. 19/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 11/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 18/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 9/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 14/15 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 6/12 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 9/20 [i] 01:00 CSI: New York VI. 9/17 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev 6/12 [i] 02:50 Dr. House V. 19/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 5 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Vlaky [i] 06:25 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 07:15 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 08:10 Nutné k přežití: Island [i] 09:05 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 10:00 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 11:50 Stavby budoucnosti: Odolat přírodním neštěstím [i] 12:45 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 13:40 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 15:30 Tuning v Berlíně: Dar na kolech [i] 16:25 Jak se to dělá 3 [i] 16:55 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 17:20 Stavby budoucnosti: Odolat přírodním neštěstím [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Toronto [i] 19:10 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 20:05 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i] 21:00 Burácení v srdcích 4 [i] 22:25 Pátá rychlost 8 [i] 22:50 Nutné k přežití: Vůle přežít v extrémních podmínkách [i] 23:45 Nutné k přežití: Island [i] 00:40 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 55 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 56 [i] 02:40 Proti všem živlům 2 [i] 03:40 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 04:05 Americký chopper: Obří dieselová motorka [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Šikulové [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 32/78 [i] 06:50 Garfield a přátelé II 21/26 [i] 07:15 Záhada hradu Černá růže 13/13 [i] 07:35 Hurá, škola! [i] 07:50 Bouřlivák [i] 09:25 Ovečka Shaun II 1/40 [i] 09:35 Zprávičky [i] 09:50 Kuchařská pohotovost [i] 10:20 Návrat černého hřebce [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:00 Chcete je? [i] 13:05 Devatero řemesel [i] 13:30 Jen procházka v parku [i] 14:55 Robin Hood 17/26 [i] 15:40 Profesionálové 21/57 [i] 16:30 Kde peníze pomáhají [i] 16:35 Velký flám [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 7 divů Česka [i] 21:25 V dobré společnosti [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Rok draka [i] 01:30 13. komnata Zuzany Mináčové [i] 01:55 Pošta pro tebe [i] 02:50 Všechnopárty [i] 03:35 Folklorika [i] 03:55 Na cestě po Gran Asunciónu [i] 04:25 Kuchařská pohotovost [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 4/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 2/6 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:00 Proces H - den šestý 6/10 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XIX 18/20 [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:50 Ajťáci III 5/6 [i] 14:15 Generace electro a tecktonik [i] 15:00 Trabant - auto za dolar [i] 16:00 Království divočiny: Mořští savci 8/10 [i] 16:30 Deset století architektury [i] 16:45 Zasvěcení: Paulínky [i] 17:15 Úsměvy Zory Jandové [i] 17:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem 4/7 [i] 18:05 Zatopené osudy 2/13 [i] 18:25 O češtině [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Moje rodina V 14/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Finále Plzeň 2010 [i] 21:00 Hledání ztraceného času [i] 21:45 Divadlo žije! [i] 22:15 Nekonečná pouť Josefa Čapka [i] 23:15 Hotel Insomnia [i] 00:45 Soul Deep 6/6 [i] 01:35 Sešli se... [i] 02:35 Na Kloboučku [i] 03:10 ČT Live - Monkey Business [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:35 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Admirál Bublina útočí 17 [i] 06:30 Bolek a Lolek 15 [i] 06:40 Roary: Závodní auto 31, 32 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 85 [i] 07:35 Vteřiny před katastrofou [i] 08:30 Občanské judo [i] 09:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:05 Peníze těch druhých [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Když Burian prášil [i] 14:30 Čarodějky z předměstí [i] 16:05 Velká rána [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Křižovatka smrti 3: Tentokráte v Paříži [i] 21:50 Země krvavého slunce [i] 23:40 Pod nadvládou zla [i] 01:40 Novashopping 02:00 Volejte Novu [i] 02:25 Zlatíčka [i] 04:10 Zorro: Meč a růže 20 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:20 Párty s kuchařem [i] 06:50 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 41 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince VI 7 [i] 08:20 Chůva k pohledání IV 16 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 181 [i] 10:20 M*A*S*H 182 [i] 10:55 Knight Rider I 10 [i] 11:55 To je vražda, napsala VI 17 [i] 13:10 Bravo Girls: Všechno nebo nic [i] 15:25 Postel plná růží [i] 17:15 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 17 [i] 20:00 King Kong [i] 23:55 Noční hlídka [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Nikdo není dokonalý [i] 04:45 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Danielle Steelová: Klenoty 1/2 [i] 08:00 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 10:35 Slávici na ulici [i] 11:00 Chuťovky [i] 12:00 Moja mama veterinárka I. 7-8/13 [i] 13:55 Columbo zasahuje 17/20 [i] 15:40 Súboj vášní 39-40/125 [i] 17:30 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl II. 1/25 [i] 19:00 Jesse I. 9-10/22 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Čas rozhodnutia [i] 21:30 Tajná spoveď [i] 23:15 Takmer dokonalý zločin [i] 01:15 Columbo zasahuje 17/20 [i] 02:50 Lampáreň [i] 03:55 V tieni [i] 04:35 Takmer dokonalý zločin [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Phoebe v říši divů [i] 13:50 Mezi námi právníky [i] 15:25 Mistr zázraků [i] 17:00 Polibek, prosím [i] 18:45 Transylvania 6-5000 [i] 20:25 Peklo s princeznou [i] 22:15 Přímý kontakt [i] 23:50 Zbytečnosti [i] 01:55 Pláč sovy [i] 03:40 Polibek, prosím [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Futsal [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 18:30 Sportovní gymnastika [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 10 [i] 06:00 Dotek anděla I 13 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges III 1 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges III 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges III 3 [i] 10:00 Fielderova volba [i] 12:00 Doznání [i] 14:00 Zásnubní prsten [i] 16:00 Poslední šance [i] 18:00 Dobrá manželka 5 [i] 19:00 Dobrá manželka 6 [i] 20:00 Klára Shellerová I 1 [i] 21:00 Klára Shellerová I 2 [i] 22:00 Ticho [i] 00:00 Hříchy minulosti [i] 02:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 03:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 04:00 Soudkyně Amy III 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Po proudu Yukonu [i] 07:05 Kuchař v první linii 01 [i] 08:10 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu 01 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 25 [i] 10:10 Starostliví otcové v pohoří Atlas [i] 11:10 Černá káva 03 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 36 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 35 [i] 13:30 Jaro na chalupě 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 48 [i] 15:30 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 04 [i] 16:45 Mistři švindlu 32 [i] 17:20 Mistři švindlu 59 [i] 18:00 Mistři švindlu 60 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 13 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 14 [i] 19:45 Co nám prospívá [i] 20:45 Vychytávky 09 [i] 21:15 Vychytávky 10 [i] 21:45 Lodě, které změnily svět 03 [i] 22:35 Proč je to tak? 29 [i] 23:30 Venku v zimě 03 [i] 00:00 Venku v zimě 04 [i] 00:30 Jak přežít Everest 02 [i] 01:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 03 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 08 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 10 [i] 04:55 Do muzea zadním vchodem 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 17 [i] 06:00 Dívčí parta [i] 07:25 Před kamerou 17 [i] 07:50 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 09:40 Kit Kittredge: Odvážná novinářka [i] 11:20 10 000 př. n. l. [i] 13:10 Domácí mazlíček