Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:55 Ohnivé nebo [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 2/22 [i] 12:25 Spravodlivosť 3/13 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 2/23 [i] 14:15 Monk II. 15/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 21/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 21/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Poslanie [i] 22:50 Vzdušný úder [i] 00:35 Red Bull Air Race 2010 Perth [i] 01:00 Smrti neujdeš [i] 03:50 Zúbok [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 69 [i] 11:25 Sladká Valentína 70 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 146/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 80 [i] 17:25 Sila lásky II. 81 [i] 18:15 Dr.House IV. 1/16 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:50 ooops!načierno. [i] 22:25 Predám šéfa [i] 23:55 Blesková šanca [i] 01:25 Inšpektor Morse [i] 03:10 Predám šéfa [i] 04:40 Sila lásky II. 80 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Pre materské školy [i] 08:25 Ranné správy I. [i] 08:30 Ranný magazín [i] 09:50 Ranné správy II. [i] 09:55 Fokus - právo [i] 10:45 Gorila v rodine 2/2 [i] 11:40 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:15 City Folk 2006 [i] 13:45 Dizajn 14/17 [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:30 Tempo [i] 16:45 Sociálny zápisník [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 3/6 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Hlas Európy [i] 22:20 Sedem rockových vekov 7 [i] 23:10 Jolly Joker 5/12 [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:30 Správy STV [i] 00:55 Správy - Hírek [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Hlas Európy [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 PROMI NOVINY [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 57 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Dom tajomstiev [i] 11:25 Klaun 30 [i] 12:25 District 11 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 13 [i] 14:10 Kosti IV. 24 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 4,5 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 58 [i] 21:15 Mafiánka [i] 23:00 SEDEM [i] 23:45 Anjel smrti [i] 01:50 Klaun 30 [i] 02:35 District 11 [i] 03:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 14 [i] 03:55 Črepiny [i] 04:30 ZigZag [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 18 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 54 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 24 [i] 07:55 Magnum VIII. 7,8 [i] 09:45 Derrick II. 68 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 28 [i] 11:55 M*A*S*H* 57,58 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 18 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 28 [i] 16:15 M*A*S*H* 57,58 [i] 17:00 Láska a pomsta 11,12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:55 PROMI NOVINY „N“ [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 2 [i] 21:35 Len spi, malá [i] 23:20 Vraždy v Midsomeri VIII. 3 [i] 00:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 07:00 Wildfire II. 10/13 [i] 07:55 Zoom 38/221 [i] 08:00 Advokáti 7/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 10:55 Zoom 38/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 12:00 Wildfire II. 10/13 [i] 13:00 Advokáti 7/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 7/22 [i] 17:00 Wildfire II. 11/13 [i] 17:55 Zoom 38/221 [i] 18:00 Advokáti 8/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 6/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 12/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 23:00 Boj o čas 1/13 [i] 23:55 Zoom 38/221 [i] 00:00 Dr. House III. 17/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 7/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 8/23 [i] 02:50 Boj o čas 1/13 [i] 03:40 Wildfire II. 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 4 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Rypadla [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 8 [i] 06:50 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 5 [i] 10:30 Jak se to dělá 6 [i] 10:55 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 11:25 Burácení v srdcích 4 [i] 13:15 Americký chopper 17 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 9 [i] 14:35 Špinavé práce: Pavoučí farma [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 16:25 Mimořádné projekty: Největší kasino [i] 17:20 Kustomizér 4 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 19:10 Jak se to dělá 7 [i] 19:40 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i] 20:05 Pátá rychlost 5 [i] 20:35 Pátá rychlost 6 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Speciál z demoliční akce [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Vlaky [i] 23:45 Kustomizér 5 [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Klaunem v rodeu [i] 01:40 Pátá rychlost 5 [i] 02:10 Pátá rychlost 6 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pád ze 6.705 metrů [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 40 [i] 04:05 Jak se to dělá 7 [i] 04:35 Jak se to dělá: Skleněné lahve/Pilky na kov/Brankářské masky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lekár umierajúceho času 1/5 [i] 10:10 Jak dobře digitálně naladit [i] 10:15 Po stopách [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 9/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 22/24 [i] 15:00 Film o filmu Mamas & Papas [i] 15:15 Franklin 24/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 13/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun II 1/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 19/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Bylo nás pět 2/6 [i] 21:05 13. komnata Zuzany Mináčové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Californication 9/12 [i] 22:50 Losování Euromiliony 22:55 Spawn [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 McLeodovy dcery VI 9/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Musilok [i] 02:30 Mladí v partě 2/12 [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Čtení na dobrou noc [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 3/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 05:55 Trojčátka 19/26 [i] 06:20 Včelka Mája 45/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 16/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Soukromá muzea [i] 08:00 Sardinie aneb 13 božských šlápot 3/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 16/26 [i] 14:30 Sportovci světa: British Open 2007 [i] 15:25 Království divočiny: Mořští savci 8/10 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 15/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 71/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 6/9 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 2/6 [i] 20:55 Moje rodina V 14/14 [i] 21:25 Soul Deep 6/6 [i] 22:20 Bigbít 14/42 [i] 23:20 Plzeňské bublinky 2010 [i] 23:35 Mladí v partě 2/12 [i] 00:10 Gorodok [i] 00:35 Evropané [i] 01:30 Posezení s Janem Burianem [i] 02:10 Ohněstrůjce [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 3 [i] 09:35 Záhadná žena: Vykoupení [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 8 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 18 [i] 13:45 Hvězdná brána II 16 [i] 14:40 4400 III 7 [i] 15:35 Krok za krokem IV 5 [i] 16:05 Vražedná čísla III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly VII 1 [i] 18:30 Ulice 1729, 1730 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pán domu [i] 22:00 Mission: Impossible [i] 00:10 Smolař [i] 01:55 Novashopping 02:15 Stahovák [i] 02:45 Tabu [i] 03:25 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 19 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Receptář prima nápadů [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 16 [i] 06:55 Frasier IV 13 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 15 [i] 08:55 M*A*S*H 180 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 11 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 16 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu IV 20 [i] 12:30 M*A*S*H 181 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 10 [i] 13:35 Čarodějky VI 17 [i] 14:35 JAG III 10 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 16 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 7 [i] 22:10 Rambo II [i] 00:15 Zvláštní dny [i] 02:55 Volejte Věštce 04:40 Na čem záleží 108 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 49/129 [i] 06:40 Súboj vášní 35-36/125 [i] 08:45 Čaro lásky 9/90 [i] 09:40 Viktória 153/171 [i] 10:30 Ulica III. 169/259 [i] 11:20 Správna Susan II. 20/26 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 14/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 168/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 21/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 50/129 [i] 16:10 Súboj vášní 37-38/125 [i] 18:00 Túžba tela 40/143 [i] 19:00 Rebeli II. 15/225 [i] 20:00 Čaro lásky 10/90 [i] 20:55 Danielle Steelová: Klenoty 1/2 [i] 23:15 Danielle Steelová: Klenoty 2/2 [i] 01:20 Túžba tela 40/143 [i] 02:05 Lampáreň [i] 03:15 Ulica III. 169/259 [i] 04:00 Júlia - Cesty za šťastím 168/351 [i] 04:45 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Vévodkyně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zlatá brána [i] 13:50 Zachraňte Mozarta [i] 15:10 Dokonalí andílkové [i] 16:50 Vlastní pravidla [i] 18:45 Real je naše vášeň [i] 20:25 Polibek, prosím [i] 22:15 Hra stínů [i] 23:55 Kukuřičné děti 3: Sklizeň ve městě [i] 01:30 Pohřbené lži [i] 03:20 Vlastní pravidla [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Strongest Man [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 9 [i] 06:00 Ochránce III 12 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 08:00 Námořní hlídka II 11 [i] 09:00 Foylova válka III 4/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 15 [i] 12:00 Ochránce III 12 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 4 [i] 14:00 Foylova válka IV 1/2 [i] 16:00 Doznání [i] 18:00 Námořní hlídka II 12 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 5 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 10 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 11 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 12 [i] 23:00 Hlavolam [i] 01:00 Fielderova volba [i] 03:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 04:00 Soudkyně Amy V 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tajemství Jadranu [i] 07:05 Za sportem kolem světa 05 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 16 [i] 08:55 Mistři švindlu 43 [i] 09:30 Mistři švindlu 44 [i] 10:05 Jamieho Amerika 05 [i] 11:05 Na úvěr 26 [i] 11:30 Zhýčkaní 13 [i] 12:00 Maminka stávkuje 28 [i] 12:35 Maminka stávkuje 29 [i] 13:10 Impéria 20 [i] 14:15 Znovuobjevitelé 09 [i] 14:45 Znovuobjevitelé 10 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 40 [i] 16:10 Mistři švindlu 45 [i] 16:45 Mistři švindlu 46 [i] 17:20 Maximální dopad 02 [i] 18:20 Kdo přežije Armagedon 05 [i] 19:15 Když se Země zatřese 05 [i] 20:15 Aljaška v pohybu [i] 21:15 Miliardové katastrofy 05 [i] 22:15 Strategie útěku