TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:55 Smäd [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje II. 1/22 [i] 12:25 Spravodlivosť 2/13 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad III. 1/23 [i] 14:15 Monk II. 14/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 20/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 20/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 22/25 [i] 22:50 Sprisahanie [i] 01:20 Mrazivá tma [i] 02:55 Mechanik [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:55 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 67 [i] 11:30 Sladká Valentína 68 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 145/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 78 [i] 17:25 Sila lásky II. 79 [i] 18:15 Dr.House III. 24/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Pocta [i] 21:50 Kinorama [i] 22:20 Nočná zmena: Smrť v supermarkete [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:35 Nora Robertsová: Pocta [i] 03:05 Halali [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 78 [i] 04:45 Sila lásky II. 79 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:35 Správy STV [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:45 Pre materské školy [i] 08:25 Ranné správy I. [i] 08:30 Ranný magazín [i] 09:50 Ranné správy II. [i] 09:55 Fokus - peniaze [i] 10:45 Slováci na Ukrajine [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 13:00 Zdravíčko, pán doktor [i] 13:30 Pestúni zvierat 2/24 [i] 14:00 Cesty, kam vediete..? [i] 14:25 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 15:55 Slovensko a svet [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 14/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Gorila v rodine 2/2 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Jolly Joker 4/12 [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Simpsonovci XII. 21/21 [i] 05:55 Simpsonovci XIII. 1/22 [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:30 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:20 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 56 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Po vražde sa mlčí [i] 11:25 Klaun 29 [i] 12:25 District 10 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 12 [i] 14:10 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 13 [i] 15:10 Simpsonovci XIII. 2,3 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 32 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 57 [i] 21:15 Odsúdené II. 12 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 13 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 4 [i] 01:10 Odsúdené II. 12 [i] 02:00 Podvodníci 16 [i] 02:45 Klaun 29 [i] 03:30 Simpsonovci XIII. 2,3 [i] 04:15 Črepiny [i] 04:50 Duch z počítača [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 17 [i] 06:00 Črepiny PLUS [i] 06:25 Zasľúbená zem 53 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 23 [i] 07:55 Magnum VIII. 5,6 [i] 09:45 Derrick II. 67 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 27 [i] 11:55 M*A*S*H* 55,56 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 17 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 27 [i] 16:15 M*A*S*H* 55,56 [i] 17:00 Láska a pomsta 9,10 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Tajná zbraň [i] 22:15 Lampa [i] 00:45 Deti planéty Duna 2 [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 5/22 [i] 07:00 Wildfire II. 9/13 [i] 07:55 Zoom 37/221 [i] 08:00 Advokáti 6/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 10:55 Zoom 37/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 5/22 [i] 12:00 Wildfire II. 9/13 [i] 13:00 Advokáti 6/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 4/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 10/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 6/22 [i] 17:00 Wildfire II. 10/13 [i] 17:55 Zoom 37/221 [i] 18:00 Advokáti 7/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 5/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 11/23 [i] 21:00 Dr. House V. 19/24 [i] 22:00 Dr. House V. 20/24 [i] 23:00 Unesený 13/13 [i] 23:55 Zoom 37/221 [i] 00:00 Dr. House III. 16/24 [i] 01:00 Dr. House V. 19/24 [i] 02:00 Dr. House V. 20/24 [i] 02:50 Unesený 13/13 [i] 03:35 Wildfire II. 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 3 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Ponorky [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 7 [i] 06:50 Špinavé práce: Škubání husího peří [i] 07:45 Nutné k přežití: Sahara 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Protigravitační zařízení [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 4 [i] 10:30 Jak se to dělá 5 [i] 10:55 Jak se to dělá: Podvozky pro jachty/Lemované koberce [i] 11:25 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 12:20 Kustomizér 3 [i] 13:15 Americký chopper 16 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 8 [i] 14:35 Špinavé práce: Likvidace použitých plenek [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 16:25 Mimořádné projekty: Domy odolné proti hurikánu [i] 17:20 Kustomizér 3 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Balady o puškách [i] 19:10 Jak se to dělá 6 [i] 19:40 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i] 20:05 Burácení v srdcích 4 [i] 21:55 Můj šokující příběh: Transplantace lidského obličeje [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Letadla [i] 23:45 Kustomizér 4 [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Dřevorubec [i] 01:40 Burácení v srdcích 4 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 39 [i] 04:05 Jak se to dělá 6 [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotografie/Činění kožešin/Svářecí elektrody/Elektrické housle [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Mosty na Toko-Ri [i] 10:40 Pletky paní Operetky 3/6 [i] 11:20 Revue na scestí [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 8/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 21/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:05 Willy Fog na cestě kolem světa 16/26 [i] 15:30 Byla jednou jedna planeta 16/26 [i] 15:55 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 16/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 11/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě III 18/18 [i] 00:25 McLeodovy dcery VI 8/32 [i] 01:10 Zatopené osudy 1/13 [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:50 Hledám práci [i] 02:10 Rodina a já [i] 02:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem 3/7 [i] 02:50 Za obzorem 15/26 [i] 03:05 Vinárna U královny Elišky [i] 03:40 Film o filmu: Hartova válka 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 18/26 [i] 06:25 Včelka Mája 44/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:10 Pod pokličkou [i] 07:30 Kapusta 19/20 [i] 07:55 Diagnóza [i] 08:10 Cyklisté a chodci 3/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 14/23 [i] 10:35 Na plovárně s Jiřím Bartou [i] 10:55 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Devatero řemesel [i] 13:00 Popelka [i] 14:40 Bludiště [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:35 Kvarteto [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 3/13 [i] 17:25 Habermannův mlýn [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Fašismus po česku [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Plzeňské bublinky 2010 [i] 22:05 Pépé le Moko [i] 23:40 Evropský manuál [i] 00:00 Posezení s Janem Burianem [i] 00:40 Andy Warhol - Silver Factory 2/3 [i] 01:35 Q [i] 02:00 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie V 2 [i] 09:35 Evoluce [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:50 Komisař Rex II 7 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 17 [i] 13:45 Hvězdná brána II 15 [i] 14:40 4400 III 6 [i] 15:40 Krok za krokem IV 4 [i] 16:05 Vražedná čísla III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 21 [i] 18:30 Ulice 1727,1728 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 186 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 16 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Policajti z Rena [i] 00:20 Kriminálka Miami 8 [i] 01:05 Novashopping 01:25 Vizita 8 [i] 01:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:30 Tabu [i] 03:20 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 18 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 15 [i] 06:55 Frasier IV 12 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 14 [i] 08:55 M*A*S*H 179 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 10 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 15 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu IV 19 [i] 12:30 M*A*S*H 180 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 9 [i] 13:35 Čarodějky VI 16 [i] 14:35 JAG III 9 [i] 15:40 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 15 [i] 20:00 TOP STAR: Vladimír Menšík [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 10 [i] 23:20 Skandální odhalení [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Výklad snů 04:35 Na čem záleží 107 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 48/129 [i] 06:40 Súboj vášní 33-34/125 [i] 08:50 Čaro lásky 8/90 [i] 09:40 Viktória 152/171 [i] 10:30 Ulica III. 168/259 [i] 11:25 Správna Susan II. 19/26 [i] 11:50 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 13/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 167/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 20/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 49/129 [i] 16:15 Súboj vášní 35-36/125 [i] 18:00 Túžba tela 39/143 [i] 19:00 Rebeli II. 14/225 [i] 20:00 Čaro lásky 9/90 [i] 20:50 Pravá tvár vášne 63/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste III. 2/18 [i] 23:20 Viktória 153/171 [i] 00:05 Kóma [i] 02:00 Túžba tela 39/143 [i] 02:45 Lampáreň [i] 04:00 Kóma [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:15 Ostrov pokladů [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:35 Venuše [i] 15:15 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 16:55 Bratz [i] 18:40 Phoebe v říši divů [i] 20:25 Vévodkyně [i] 22:20 Pláč sovy [i] 00:05 Důvěrnosti [i] 02:05 Zbytečnosti [i] 04:05 Bratz [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Cyklistika [i] 12:30 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 18:00 Strongest Man [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Snooker [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 8 [i] 06:00 Ochránce III 11 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 13 [i] 08:00 Námořní hlídka II 10 [i] 09:00 Foylova válka III 3/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 14 [i] 12:00 Ochránce III 11 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 3 [i] 14:00 Foylova válka III 4/4 [i] 16:00 Poslední přání [i] 18:00 Námořní hlídka II 11 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges III 4 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 9 [i] 21:00 Hříchy minulosti [i] 23:00 Doživotní trest [i] 01:00 Hlavolam [i] 03:00 Soudkyně Amy V 11