TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:50 Mesiac v ohrození [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 19/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 22/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 22/23 [i] 14:10 Monk II. 12/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno II. 18/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 18/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 19:55 Bytobranie 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 Sklenený dom [i] 00:25 Odložený prípad VI. 22/23 [i] 01:20 Americká kliatba [i] 02:35 Prízrak strachu [i] 04:20 Pravidlá zadaných 5/7 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 63 [i] 11:30 Sladká Valentína 64 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 143/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 74 [i] 17:25 Sila lásky II. 75 [i] 18:15 Dr.House III. 22/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:25 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 14/22 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Buddy Faro 2/13 [i] 02:05 Buddy Faro 3/13 [i] 02:50 Chodili sme spolu [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Sila lásky II. 74 [i] 04:50 Sila lásky II. 75 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Mama to vie najlepšie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:50 Moderné otroctvo [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Aspoň do roka chcela bych byť mladá [i] 13:20 VAT [i] 13:50 Energetika [i] 14:00 TKN [i] 14:30 Trezor [i] 14:55 Piesne nosím [i] 15:40 Eurovirtuál [i] 15:55 Magazín Ligy majstrov [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Enviro [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zdravie v Európe 3/8 [i] 21:00 Spektrum vedy [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:30 Jolly Joker 2/12 [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 01:55 Správy STV [i] 02:20 Správy - Hírek [i] 02:25 Správy a komentáre [i] 02:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI NOVINY 06:20 PROMI NOVINY 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 54 [i] 09:40 RANNÉ KINO: Baby to chcú tiež 2 [i] 11:25 Klaun 27 [i] 12:25 District 8 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 10 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 7 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 19,20 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 30 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 55 [i] 21:15 Odsúdené II. 11 [i] 22:15 Profesionáli IV. 8 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 3 [i] 01:10 Odsúdené II. 11 [i] 02:00 Podvodníci 15 [i] 02:45 Klaun 27 [i] 03:25 Simpsonovci XII. 19,20 [i] 04:15 Črepiny [i] 04:50 Fantóm Paríža [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 15 [i] 06:00 Tarzan 75/75 [i] 06:25 Zasľúbená zem 51 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 21 [i] 07:55 Magnum VIII. 1,2/14 [i] 09:45 Derrick II. 65 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 25 [i] 11:55 M*A*S*H* 51,52 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 15 [i] 13:50 Varí vám to [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 25 [i] 16:10 M*A*S*H* 51,52 [i] 17:00 Láska a pomsta 5,6 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Synovia Veľkej Medvedice [i] 22:10 Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Neplač, moja drahá [i] 00:00 Deti planéty Duna 1/3 [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 3/22 [i] 07:00 Wildfire II. 7/13 [i] 07:55 Zoom 36/221 [i] 08:00 Advokáti 4/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 10:55 Zoom 36/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 3/22 [i] 12:00 Wildfire II. 7/13 [i] 13:00 Advokáti 4/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VIII. 2/20 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 8/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 4/22 [i] 17:00 Wildfire II. 8/13 [i] 17:55 Zoom 36/221 [i] 18:00 Advokáti 5/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 3/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 9/23 [i] 21:00 Změna je život 3/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 23:00 Unesený 11/13 [i] 23:55 Zoom 36/221 [i] 00:00 Dr. House III. 14/24 [i] 01:00 Změna je život 3/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 3/23 [i] 02:50 Unesený 11/13 [i] 03:35 Wildfire II. 8/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Nepravděpodobná mise 1 [i] 06:00 Zlomyslné stroje: Transportéry [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 5 [i] 06:50 Špinavé práce 26 [i] 07:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zpět k dalším mýtům [i] 09:35 Nepravděpodobná mise 2 [i] 10:30 Jak se to dělá 3 [i] 10:55 Jak se to dělá: Halogenové žárovky/Buničinová izolace/ [i] 11:25 Na plný plyn: Kawasaki [i] 12:20 Kustomizér: Hračky dospělých [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro oblíbenou kapelu OCC [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 6 [i] 14:35 Špinavé práce: Zpracování zvířecích produktů [i] 15:30 Nejtvrdší práce na světě: Vězeňský dozorce [i] 16:25 Mimořádné projekty: Ocelová hora [i] 17:20 Kustomizér: Hračky dospělých [i] 18:15 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 19:10 Jak se to dělá 4 [i] 19:40 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i] 20:05 Tuning v Berlíně: Dar na kolech [i] 21:00 Stavitelé z LA: Dům ze skla [i] 21:55 Stavby budoucnosti: Odolat přírodním neštěstím [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Doly [i] 23:45 Kustomizér 2 [i] 00:40 Nejtvrdší práce na světě: Vězeňský dozorce [i] 01:40 Tuning v Berlíně: Dar na kolech [i] 02:40 Bořiči mýtů: Výbuch zapalovače [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 37 [i] 04:05 Jak se to dělá 4 [i] 04:35 Jak se to dělá: Vrtáky/Fotografické budky/Poštovní známky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hodiny zoufalství [i] 10:50 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 6/32 [i] 14:20 Soudkyně Amy III 19/24 [i] 15:05 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Dětská záchranka v akci [i] 15:35 Věda je zábava 22/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 16/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Prstnatec pleťový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 14/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 16/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Tam, kde jsem nikdy nebyl [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Sex ve městě III 16/18 [i] 00:15 McLeodovy dcery VI 6/32 [i] 01:00 Chcete mě? [i] 01:15 Vltava v obrazech 64/86 [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:00 Terra musica 02:30 Crescendo [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 16/26 [i] 06:25 Včelka Mája 42/104 [i] 06:50 Záhady Toma Wizarda [i] 07:05 Kluci v akci [i] 07:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:35 Angličtina pro nejmenší 19/40 [i] 07:45 Kapitolky o havěti 3/10 [i] 08:00 Setkání s Berthou Suttnerovou 5/5 [i] 08:20 Kde peníze pomáhají o.s. NEZDI [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 We Are the World - pro Haiti [i] 09:20 Kosmopolis [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Čáry v Nazce [i] 10:40 Vzkaz Jana Soukupa [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 64/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Obrázky z cest 2/6 [i] 16:05 Edvard Munch: Výkřik [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 6/10 [i] 19:45 Real Chinese 6/10 [i] 20:00 Nenapravitelný [i] 21:40 Rodinné křižovatky [i] 22:10 Kontexty [i] 23:00 Plzeňské bublinky 2010 [i] 23:10 Q [i] 23:40 Strach a chvění [i] 01:25 Kulturní magacín o velkých postavách [i] 01:50 Retro [i] 02:15 Československý filmový týdeník 777/2379 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 25 [i] 09:30 Dokonalý pár [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 5 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 15 [i] 13:45 Hvězdná brána II 13 [i] 14:40 4400 III 4 [i] 15:40 Krok za krokem IV 2 [i] 16:05 Vražedná čísla III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 19 [i] 18:30 Ulice 1723, 1724 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 185 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 12 [i] 22:10 112 [i] 22:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 15 [i] 23:40 Zmije útočí [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:15 Zlatíčka [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 16 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 13 [i] 06:55 Frasier IV 10 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 12 [i] 08:55 M*A*S*H 177 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 8 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 13 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu IV 17 [i] 12:30 M*A*S*H 178 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 7 [i] 13:35 Čarodějky VI 14 [i] 14:30 JAG III 7 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 13 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:20 Jak chutná úspěch [i] 22:30 Na doživotí II 19 [i] 23:30 Myšlenky zločince III 8 [i] 00:30 Wolffův revír I 6 [i] 01:30 Volejte Věštce 03:20 Výklad snů 04:15 Na čem záleží 104 [i] 04:40 Na čem záleží 105 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:00 Naučím ťa milovať 46/129 [i] 06:45 Súboj vášní 29-30/125 [i] 08:50 Čaro lásky 6/90 [i] 09:45 Viktória 150/171 [i] 10:35 Ulica III. 166/259 [i] 11:25 Správna Susan II. 17/26 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 11/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 165/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 18/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 47/129 [i] 16:10 Súboj vášní 31-32/125 [i] 18:00 Túžba tela 37/143 [i] 19:00 Rebeli II. 12/225 [i] 20:00 Čaro lásky 7/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 61/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:45 Sex v meste II. 18/18 [i] 23:20 Viktória 151/171 [i] 00:10 Bezmocní [i] 01:45 Lampáreň [i] 02:20 Túžba tela 37/143 [i] 03:00 Lampáreň [i] 04:05 Bezmocní [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:50 Hrdinové války [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:40 Malcolm X [i] 17:05 Dračí války [i] 18:45 Elvíra-strašidelný zámek [i] 20:25 Transylvania 6-5000 [i] 22:10 Zbytečnosti [i] 00:15 Švindl [i] 01:55 Důvěrnosti [i] 03:55 Dračí války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Fotbal [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan VI 13 [i] 06:00 Ochránce III 9 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 11 [i] 08:00 Námořní hlídka II 8 [i] 09:00 Foylova válka III 1/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 12 [i] 12:00 Ochránce III 9 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges III 1 [i] 14:00 Foylova válka III 2/4