TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Kočičí princ [i] 07:00 Flintstonovci II. 7/25 [i] 07:25 Terezu bych kvůli žádné holce neopustil [i] 09:00 Bingo [i] 10:30 Krok za krokom V. 12/24 [i] 11:00 Chuck I. 11-12/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Crusoe [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Krokodíl Dundee II. [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:40 Partička [i] 23:20 LET´S DANCE [i] 23:45 Eleventh Hour - nulová šanca 7/18 [i] 00:40 Paragraf 78 [i] 03:00 Vyznávači Prsteňa: Pán fanúšikov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Reportéri [i] 05:50 Motormagazín [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:45 Postav dom, zasaď strom [i] 07:15 Škaredé káčatko a ja 14/26 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 36/51 [i] 08:00 Náhradníci II. 4/31 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:50 Góóól [i] 09:20 Loktibrada [i] 10:30 3-2-1-ŠTART! [i] 10:50 Putovanie s dinosaurami. Zem gigantov [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Oslobodenie 2/5 [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Počasie [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dni skazy 1/2 [i] 21:45 Dni skazy 2/2 [i] 23:15 Agatha Christie : Poirot [i] 01:00 Dni skazy 1/2 [i] 02:25 Dni skazy 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy STV [i] 05:20 Národnostné správy [i] 05:25 Udalosti ČT [i] 05:55 Československý filmový týždenník [i] 06:10 S Jakubom na rybách 2/20 [i] 06:35 Halali [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Test magazín [i] 08:10 Môj dom, môj hrad [i] 08:35 TKN [i] 09:05 Kapura [i] 09:50 Farmárska revue [i] 10:05 Anjeli strážni [i] 10:30 Maliar páter Teodor [i] 11:00 Spomienková sv. omša [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Slovo [i] 13:05 Amonina pomsta [i] 14:00 Família [i] 14:35 Formula 1 - hlavné preteky [i] 17:00 Moje kone vrané 2/4 [i] 18:05 Autoportréty [i] 18:10 Večerníček [i] 18:20 3-2-1-ŠTART! [i] 18:35 Kinorama [i] 19:05 Poklady sveta IV. [i] 19:20 Osobnosti a udalosti /M.Martinček a výstavba Lipt.Mary/ [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 2010 [i] 20:30 Dokumentárny klub [i] 21:45 Retro noviny [i] 22:05 Noc v archíve [i] 23:05 Slovo [i] 23:10 Udalosti ČT [i] 23:40 Správy STV [i] 00:03 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 Pochované lži [i] 08:15 Dr. Dolittle 2 [i] 10:00 Profesionáli IV. 7 [i] 10:50 Stratené duše IV. 9, 10 [i] 12:40 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 13:50 Vráťte mi moju rodinu! [i] 15:45 Utajené znásilnenie [i] 17:40 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Kuriér [i] 22:00 PREMIÉRA: Hory majú oči [i] 00:10 Pytón 2 [i] 01:55 Bojisko Zem [i] 03:45 Krvavá pomsta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 05:35 "Tichý Američan v Praze" [i] 07:10 Profesionáli I. 2, 3 [i] 08:50 Žena za pultom 4 [i] 09:45 Maharadžova dcéra 2 [i] 11:40 Aprílová výhra [i] 12:30 Čarovná odporkyňa [i] 14:15 Wall Street [i] 16:45 Boh odpúšťa. . . Ja nie! [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Kto zabil deti z Atlanty? [i] 22:10 Wall Street [i] 00:25 Kto zabil deti z Atlanty? [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 11/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 5/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 10/21 [i] 12:00 Jericho II. 5/7 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 5/34 [i] 14:00 All Saints VII. 29/40 [i] 15:00 All Saints VII. 30/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 6/14 [i] 18:00 Dr. House V. 18/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 10/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 17/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 2/17 [i] 22:00 S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení [i] 00:15 True Blood - Pravá krev 5/12 [i] 01:15 Slepá spravedlnost 10/13 [i] 02:10 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 13/15 [i] 03:00 Dr. House V. 18/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Švédsko [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 17 [i] 06:50 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 07:15 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 08:10 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 09:05 Opravdu to přežili: Volný pád hořícího letadla [i] 09:35 Opravdu to přežili: Utržený nákladní vagón [i] 10:00 Proti všem živlům 1 [i] 10:55 Říční příšery - sumec zabiják [i] 11:50 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 12:45 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 13:40 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 14:35 Riziková laboratoř: Ohnivzdorný dům [i] 15:30 Hry s časem: Lidské tělo v obrazech [i] 16:00 Hry s časem: Nástrahy [i] 16:25 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 17:20 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro firmu Gladiator Garageworks [i] 19:10 Bořiči mýtů: Speciál z demoliční akce [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Město Mexiko [i] 21:55 Běsnění: Bouření davu - 2 [i] 22:50 Půltunový teenager 2 [i] 23:45 Třímetrákový panic [i] 00:40 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 01:40 Bořiči mýtů: Speciál z demoliční akce [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 17 [i] 04:05 Stavby budoucnosti: Zdroje energie [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Ferda II 25/26 [i] 06:35 Birlibán 3/3 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 15/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Vlak dětství a naděje 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Popelka [i] 14:45 Kaleidoskop [i] 15:10 Byl jednou jeden dům 2/5 [i] 16:20 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo kazatele Církve adventistů Víta Vursta [i] 17:15 Horákovi 3/13 [i] 18:10 Pan Tau 16/33 [i] 18:35 Na cestě za Evou Vivianou z Asunciónu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Bez tváře [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Vraždy podle abecedy [i] 23:30 Losování Sportky a Šance 23:35 Deadwood III 11/12 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Uvolněte se, prosím [i] 01:10 Evropský manuál [i] 01:30 Babylon [i] 01:55 Úsměvy Ferdinanda Havlíka [i] 02:30 13. komnata Anny Šiškové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Jezuité [i] 05:50 V zajetí Terpsichory [i] 06:45 Chcete je? [i] 06:50 Správy STV 07:20 Romové v Evropě 5/9 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 777/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Čtenářský deník... Hana [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 15/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Věda a la Hollywood 3/4 [i] 12:00 Dům na konci města [i] 12:50 Planeta s tiše fialovou září [i] 14:00 Koncert ze Senátu [i] 14:40 Skrytá tajemství oceánů [i] 15:30 Život na pobřeží 8/10 [i] 16:15 Mýty a fakta historie: Čáry v Nazce [i] 17:05 Kamera na cestách: Krásná planeta, plná života 3/3 [i] 18:00 Kde peníze pomáhají o.s. NEZDI [i] 18:05 Cesty víry: Strahovské tajemství [i] 18:30 Křesťanský magazín [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:10 Ajťáci III 4/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 17/20 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Magnesia Litera [i] 21:15 Knihy, knihy, knihy... [i] 21:40 Grand Biblio [i] 22:05 Na plovárně s Jiřím Bartou [i] 22:30 Plzeňské bublinky 2010 [i] 22:40 AFOkus: Academia Film Olomouc [i] 22:45 Světla v soumraku [i] 00:00 Bobby McFerrin & přátelé [i] 01:00 Čétéčko [i] 01:20 Hodina pravdy [i] 02:20 Svět umění: Věda a la Hollywood 3/4 [i] 03:10 Kamera na cestách: Krásná planeta, plná života 3/3 [i] 04:00 Krásný ztráty [i] 04:40 Jappy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Dobrodružství Antje a jejích přátel 21 [i] 06:15 Bolek a Lolek 14 [i] 06:30 Admirál Bublina útočí 16 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 6 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 84 [i] 07:50 Babicovy dobroty [i] 08:30 Velká cena Číny [i] 11:20 O zvířatech a lidech 3 [i] 12:20 Princezna husopaska [i] 13:35 Láska z pasáže [i] 15:00 Křižovatka osudu [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 41 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 7 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 6 [i] 23:15 Policejní odznak 6 [i] 00:05 Kriminálka Miami 6 [i] 00:50 Novashopping 01:15 Neil Young: Heart of Gold [i] 02:55 Střepiny [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 15 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 40 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 6 [i] 08:15 Svět ve válce 10 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 175 [i] 10:25 M*A*S*H 176 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:15 Wolffův revír VIII 7 [i] 14:15 Poslední mohykán [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 11 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:45 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 7 [i] 23:15 Sudden Impact [i] 01:30 Svět 2010 [i] 02:00 Volejte Věštce 03:45 Svět ve válce 10 [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 V zajatí objektívu [i] 07:45 Súboj vášní 25-26/125 [i] 09:50 Slávici na ulici [i] 10:45 Chuťovky [i] 12:10 Rosamunde Pilcherová: Srdcia na scestí [i] 13:50 Columbo zasahuje 16/20 [i] 15:35 Súboj vášní 27-28/125 [i] 17:25 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl I. 18/18 [i] 19:00 Jesse I. 7-8/22 [i] 20:00 Ľúbostný list [i] 21:30 Skutočný príbeh: Erotománia [i] 23:10 Amistad [i] 02:00 Columbo zasahuje 16/20 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 Ľúbostný list [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:10 Muž z Elysejských polí [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 13:45 Johanka z Arku 1. [i] 15:25 Venuše [i] 17:00 Zlato pojď na to [i] 18:50 Převtělená [i] 20:25 Phoebe v říši divů [i] 22:10 Důvěrnosti [i] 00:10 Slimáci [i] 01:40 Švindl [i] 03:20 Zlato pojď na to [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Motorismus [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 17:30 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 19:15 Tenis [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:20 Cyklistika [i] 00:30 Snooker [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 10 [i] 06:00 Dotek anděla I 11 [i] 07:00 Dotek anděla I 12 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 17 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 18 [i] 10:00 Honička s osudem [i] 12:00 Být Erikou II 11 [i] 13:00 Být Erikou II 12 [i] 14:00 Únos za bílého dne [i] 16:00 Obyčejné zázraky [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 9 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 10 [i] 20:00 Dobrá manželka 5 [i] 21:00 Dobrá manželka 6 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 6 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 16 [i] 00:00 Obyčejné zázraky [i] 02:00 Rodinná farma [i] 04:00 Dotek anděla I 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 06:00 Tvář Země 02 [i] 07:05 Meze poznání [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 03 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 04 [i] 09:20 Podzim na chalupě [i] 10:15 Chlapský víkend 11 [i] 10:45 Chlapský víkend 12 [i] 11:15 Impéria 32 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 33 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 34 [i] 13:15 Jaro na chalupě 03 [i] 14:10 Řeč hmyzí říše 08 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 48 [i] 15:30 Zvířecí rekordmani 03 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 01 [i] 16:45 Mistři švindlu 32 [i] 17:20 Mistři švindlu 59 [i] 18:00 Mistři švindlu 60 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 13 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 14 [i] 19:45 Co nám prospívá [i] 20:45 Aljaška v pohybu [i] 21:45 Impéria 33 [i] 22:50 Smrtící válečníci 03 [i] 23:45 Historie podsvětí 06 [i] 00:45 Pod dohledem kamer 02 [i] 01:50 Pohromy století 39 [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 03 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 04 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 16 [i] 06:00 Tohle je Sparta! [i] 07:25 Vítejte v KLDR! [i] 08:45 Oko bere