TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Vyprovokovaná [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 17/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 20/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 20/23 [i] 14:15 Monk II. 10/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 16/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 16/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Sám proti všetkým [i] 22:50 Ohnivé kolesá [i] 00:20 Nebezpečná jazda [i] 01:50 Až na dno [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:50 H2O: Stačí pridať vodu 7-8/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 59 [i] 11:30 Sladká Valentína 60 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 141/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 70 [i] 17:25 Sila lásky II. 71 [i] 18:15 Dr.House III. 20/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Mini Talent Show [i] 21:45 Ooops načierno [i] 22:25 Pod vplyvom splnu [i] 00:05 Bestseller [i] 01:40 Inšpektor Morse [i] 03:20 Mŕtvi na raňajky [i] 04:50 Sila lásky II. 70 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 07:05 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Adam Cibuľa [i] 07:15 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Gorila v rodine 1/2 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:55 Piesne domova [i] 13:20 Kvarteto [i] 13:50 Dizajn 13/17 [i] 14:20 Família [i] 14:45 Historická panoráma [i] 15:15 Večer na tému [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 2/6 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko a svet [i] 22:25 Sedem rockových vekov 6 [i] 23:10 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:25 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci XII. [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 52 [i] 09:00 RANNÉ KINO: Smrť a vášeň [i] 11:25 Klaun 26 [i] 12:25 District 7 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 8 [i] 14:10 Kosti IV. 23 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 15, 16 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 9 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 75 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 53 [i] 21:15 8 statočných [i] 23:15 SEDEM [i] 00:15 Inštitút Godsend [i] 02:00 Klaun [i] 02:50 C. S. I. : Kriminálka New York I. [i] 03:30 District [i] 04:15 Črepiny [i] 04:45 Tvrdá hra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 13 [i] 06:00 Tarzan 73 [i] 06:25 Zasľúbená zem 49 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 19 [i] 07:55 Magnum VII. 19, 20 [i] 09:45 Derrick II. 63 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 23 [i] 11:55 M*A*S*H* 47, 48 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 13 [i] 13:50 Panelák 269 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 23 [i] 16:15 M*A*S*H* 47, 48 [i] 17:00 NOVÝ SERIÁL NA JOJ PLUS - Láska a pomsta 1, 2/210 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Panoptikum Města pražského" 1/10 [i] 21:45 Psychopat [i] 23:25 Vraždy v Midsomeri VIII. 2 [i] 01:00 Magnum VII. [i] 02:30 Nočné reprízy 04:30 Spadol z oblakov [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka V. 1/22 [i] 07:00 Wildfire II. 5/13 [i] 07:55 Zoom 35/221 [i] 08:00 Advokáti 2/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 10:55 Zoom 35/221 [i] 11:00 Třetí hlídka V. 1/22 [i] 12:00 Wildfire II. 5/13 [i] 13:00 Advokáti 2/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 2/22 [i] 17:00 Wildfire II. 6/13 [i] 17:55 Zoom 35/221 [i] 18:00 Advokáti 3/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VIII. 1/20 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 7/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 23:00 Unesený 9/13 [i] 23:55 Zoom 35/221 [i] 00:00 Dr. House III. 12/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 5/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 6/23 [i] 02:50 Unesený 9/13 [i] 03:35 Wildfire II. 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Česká republika [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 3 [i] 06:50 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 07:45 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 09:35 Riziková laboratoř: Haváriivzdorný nákladní vůz [i] 10:30 Jak se to dělá 1 [i] 10:55 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 11:25 Burácení v srdcích 3 [i] 13:15 Americký chopper: První motorka na stlačený přírodní plyn [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 4 [i] 14:35 Špinavé práce: Špinavé práce prezidentů [i] 15:30 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 16:25 Mimořádné projekty: Bitevní stroje [i] 17:20 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 19:10 Jak se to dělá 2 [i] 19:40 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i] 20:05 Pátá rychlost 3 [i] 20:35 Pátá rychlost 4 [i] 21:00 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 21:55 Kde je limit?: Záchranný nákladní vůz [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Lodě [i] 23:45 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 01:40 Pátá rychlost 3 [i] 02:10 Pátá rychlost 4 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vystřelující kyslíková bomba [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 35 [i] 04:05 Jak se to dělá 2 [i] 04:35 Jak se to dělá: Požárnické helmy/Námořnické kompasy/Balicí hadice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ako listy jedného stromu [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 4/32 [i] 14:10 We Are the World - pro Haiti [i] 14:20 Soudkyně Amy III 17/24 [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 15:10 Franklin 23/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 12/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun 40/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 18/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Bylo nás pět 1/6 [i] 21:00 13. komnata Anny Šiškové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Californication 8/12 [i] 22:55 Losování Euromiliony 23:00 Dům [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 McLeodovy dcery VI 4/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Sabotáž [i] 02:30 Mladí v partě 1/12 [i] 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 2/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 14/26 [i] 06:25 Včelka Mája 40/104 [i] 06:50 Já a moje rodina 15/26 [i] 07:05 Nevzdávej to [i] 07:30 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 2/13 [i] 08:20 Stop [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:35 Rodinné křižovatky [i] 11:05 Kuchařská pohotovost [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:10 Hrůzostrašný dějepis 15/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Vlastní góly, minely a perličky [i] 15:35 Království divočiny: Mořští savci 7/10 [i] 16:05 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Francie s ozvěnou domova 14/16 [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 70/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 5/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Fascinující proměny přírody 1/6 [i] 20:55 Moje rodina V 13/14 [i] 21:25 Bobby McFerrin: Vyzkoušej to doma [i] 22:10 Bigbít 13/42 [i] 23:10 AFOkus: Academia Film Olomouc [i] 23:20 Mladí v partě 1/12 [i] 23:55 Gorodok [i] 00:20 Evropané [i] 01:15 Posezení s Janem Burianem [i] 02:00 Paměť mramoru [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 23 [i] 09:30 Záhadná žena: Vražda v lázních [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 3 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 13 [i] 13:45 Hvězdná brána II 11 [i] 14:40 4400 III 2 [i] 15:35 Krok za krokem III 23 [i] 16:05 Vražedná čísla III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 17 [i] 18:30 Ulice 1719, 1720 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 3 [i] 22:10 Klub vyděračů [i] 23:55 Mesiáš 4: Božská komedie 1/2 [i] 01:30 Novashopping 01:50 Stahovák [i] 02:20 Tabu [i] 03:00 Áčko [i] 04:15 Zorro: Meč a růže 13 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 11 [i] 06:55 Frasier IV 8 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Chůva k pohledání IV 8 [i] 08:55 M*A*S*H 172 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 6 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 10 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 15 [i] 12:30 M*A*S*H 173 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 5 [i] 13:35 Čarodějky VI 12 [i] 14:30 JAG III 5 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 9 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 6 [i] 22:10 Rambo [i] 00:10 Vymítač ďábla: Zrození [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Na čem záleží 101 [i] 04:25 Na čem záleží 102 [i] 04:50 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 44/129 [i] 06:40 Súboj vášní 21-22/125 [i] 08:50 Čaro lásky 4/90 [i] 09:45 Viktória 149/171 [i] 10:35 Ulica III. 164/259 [i] 11:30 Správna Susan II. 15/26 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 9/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 163/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 16/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 45/129 [i] 16:10 Súboj vášní 23-24/125 [i] 18:00 Túžba tela 35/143 [i] 19:00 Rebeli II. 10/225 [i] 20:00 Čaro lásky 5/90 [i] 20:55 Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska [i] 22:35 Maj sa, dievča! [i] 00:30 Rosamunde Pilcherová: Letná láska [i] 02:00 Lampáreň [i] 03:05 Túžba tela 35/143 [i] 03:50 Lampáreň [i] 04:55 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:35 Fantom opery [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Mlčení [i] 13:45 Jak ukrást Bess [i] 15:25 Kolem světa za 80 dní 2. [i] 17:05 Rabbit-Proof Fence [i] 18:45 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 20:25 Láska a jiné pohromy [i] 22:00 Švindl [i] 23:40 Anatomie pekla [i] 01:10 Slimáci [i] 02:40 Rabbit-Proof Fence [i] 04:20 Kolem světa za 80 dní 2. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 22:45 Strongest Man [i] 23:45 Extrémní sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 4 [i] 06:00 Ochránce III 7 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 9 [i] 08:00 Námořní hlídka II 6 [i] 09:00 Foylova válka II 3/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 10 [i] 12:00 Ochránce III 7 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 17 [i] 14:00 Foylova válka II 4/4 [i] 16:00 Odvážná holka [i] 18:00 Námořní hlídka II 7 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 18 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 5 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 9 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 10 [i] 23:00 Přítel z mládí [i] 01:00 Štěstí věčné lásky [i]