TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Podozrivý [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 16/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 19/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 19/23 [i] 14:15 Monk II. 9/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 15/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 15/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 21/25 [i] 22:55 Sieť [i] 01:00 Angel Heart [i] 03:00 Zvieracia kazajka [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 57 [i] 11:30 Sladká Valentína 58 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 140/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 68 [i] 17:25 Sila lásky II. 69 [i] 18:15 Dr.House III. 19/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 21:50 Kinorama [i] 22:20 Mŕtvy na pláži [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 01:40 Nora Robertsová: Na pravé poludnie [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 03:55 Sila lásky II. 68 [i] 04:45 Sila lásky II. 69 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:10 Fokus - peniaze [i] 10:50 Ilja [i] 11:20 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Klenotnica [i] 13:05 Mama to vie najlepšie [i] 13:40 Pestúni zvierat 1/24 [i] 14:05 Slovensko - prírodný klenot [i] 14:35 Na tanieri/Teríteken [i] 15:45 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Kvarteto [i] 19:00 Dizajn 13/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Gorila v rodine 1/2 [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:40 Správy a komentáre [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci XII. [i] 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 51 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Pekelný dážď [i] 11:25 Klaun 25 [i] 12:25 District 6 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 14:10 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 13, 14 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 8 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 28 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 52 [i] 21:15 Odsúdené II. 10 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 12 [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 2 [i] 01:15 Odsúdené II. [i] 02:00 Podvodníci [i] 02:45 Klaun [i] 03:35 Drsný Chopper [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 12 [i] 06:00 Tarzan 72 [i] 06:25 Zasľúbená zem 48 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 18 [i] 07:55 Magnum VII. 17, 18 [i] 09:45 Derrick II. 62 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 22 [i] 11:55 M*A*S*H* 45 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 12 [i] 13:50 Panelák 268 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 22 [i] 16:15 M*A*S*H* 45, 46 [i] 17:00 Láska nezomiera - FINÁLE SERIÁLU! 159, 160/160 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Dobrodruh [i] 22:10 Lampa [i] 00:40 Falošná stopa [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 07:00 Wildfire II. 4/13 [i] 07:55 Zoom 35/221 [i] 08:00 Advokáti 1/34 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 10:55 Zoom 35/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 12:00 Wildfire II. 4/13 [i] 13:00 Advokáti 1/34 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 16:00 Třetí hlídka V. 1/22 [i] 17:00 Wildfire II. 5/13 [i] 17:55 Zoom 35/221 [i] 18:00 Advokáti 2/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 22/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 6/23 [i] 21:00 Dr. House V. 17/24 [i] 22:00 Dr. House V. 18/24 [i] 23:00 Unesený 8/13 [i] 23:55 Zoom 35/221 [i] 00:00 Dr. House III. 11/24 [i] 01:00 Dr. House V. 17/24 [i] 02:00 Dr. House V. 18/24 [i] 02:50 Unesený 8/13 [i] 03:35 Wildfire II. 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Holandsko [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 07:45 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 09:35 Riziková laboratoř: Uvízli na lodi [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 18 [i] 10:55 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 11:25 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro policii v Abu Dhabi [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 3 [i] 14:35 Špinavé práce: Vrtné kladivo v opuštěném dole [i] 15:30 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 16:25 Mimořádné projekty: Nejvyšší mrakodrap světa [i] 17:20 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Betonový kluzák [i] 19:10 Jak se to dělá 1 [i] 19:40 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i] 20:05 Burácení v srdcích 3 [i] 21:55 Třímetrákový panic [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Sesuvy bahna [i] 23:45 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 01:40 Burácení v srdcích 3 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 34 [i] 04:05 Jak se to dělá 1 [i] 04:35 Jak se to dělá: Stožáry z uhlíkových vláken/Čínské sušenky s psaníčky/Promítací zařízení IMAX [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hud [i] 10:50 Pletky paní Operetky 2/6 [i] 11:30 Takzvaný večer na přidanou [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 3/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 16/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 15/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 15/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 15/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 10/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě III 15/18 [i] 00:25 McLeodovy dcery VI 3/32 [i] 01:10 Rajské zahrady II 13/13 [i] 01:25 Hledání ztraceného času [i] 01:45 Hledám práci [i] 02:10 Rodina a já [i] 02:30 Toulky s Ladislavem Smoljakem 2/7 [i] 02:45 Helios 522 [i] 03:30 Koncert pro Divadlo na Provázku [i] 04:00 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 13/26 [i] 06:25 Včelka Mája 39/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:05 Pod pokličkou [i] 07:30 Kapusta 18/20 [i] 07:55 Diagnóza [i] 08:10 Cyklisté a chodci 2/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 13/23 [i] 10:40 Na plovárně s Tomášem Sedláčkem [i] 11:00 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Devatero řemesel [i] 13:05 Císařovy nové šaty [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 2/13 [i] 17:25 Ploština - krvavá paseka [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Zpráva o PTP [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Den začíná [i] 23:25 AFOkus: Academia Film Olomouc [i] 23:30 Evropský manuál [i] 23:50 Posezení s Janem Burianem [i] 00:35 Andy Warhol - Silver Factory 1/3 [i] 01:30 Q [i] 01:55 Duchovní kuchyně [i] 02:20 Komora [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 22 [i] 09:30 Má matka špiónka [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex II 2 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 12 [i] 13:45 Hvězdná brána II 10 [i] 14:40 4400 III 1 [i] 15:35 Krok za krokem III 22 [i] 16:05 Vražedná čísla III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 16 [i] 18:30 Ulice 1717, 1718 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 184 [i] 21:15 Kriminálka Las Vegas IX 15 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:45 Na poslední chvíli [i] 00:35 Kriminálka Miami 5 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Vizita 7 [i] 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Zlatíčka [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 12 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 TOP STAR magazín [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 10 [i] 06:55 Pět holek na krku 108 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier IV 7 [i] 08:55 M*A*S*H 171 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 5 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 9 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 14 [i] 12:30 M*A*S*H 172 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 4 [i] 13:35 Čarodějky VI 11 [i] 14:30 JAG III 4 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 8 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 9 [i] 23:25 Polibek smrti [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Výklad snů 04:15 Na čem záleží 100 [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 43/129 [i] 06:40 Súboj vášní 19-20/125 [i] 08:50 Čaro lásky 3/90 [i] 09:45 Viktória 148/171 [i] 10:35 Ulica III. 163/259 [i] 11:30 Správna Susan II. 14/26 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 8/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 162/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 15/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 44/129 [i] 16:10 Súboj vášní 21-22/125 [i] 18:00 Túžba tela 34/143 [i] 19:00 Rebeli II. 9/225 [i] 20:00 Čaro lásky 4/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 59/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:40 Sex v meste II. 16/18 [i] 23:10 Viktória 149/171 [i] 01:50 Túžba tela 34/143 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:40 112 [i] 04:05 Zámok hrôzy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Exploze [i] 07:30 Láska a jiné pohromy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fotroviny [i] 13:40 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 15:20 Skutečný Howard Spitz [i] 17:05 Samotář Jim [i] 18:35 Zlato pojď na to [i] 20:25 Rabbit-Proof Fence [i] 22:05 Kurt Cobain - About a Son [i] 23:50 Generace GEN [i] 01:35 96 hodin [i] 03:10 Samotář Jim [i] 04:40 Kouzelný puding [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 09:00 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal