TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Zemetrasenie v New Yorku [i] 12:25 V tieni zločinu II. 18/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad II. 18/23 [i] 14:10 Monk II. 8/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno II. 14/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 14/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:50 VRAŽDA.COM [i] 23:25 Teror v nákupnom centre [i] 01:05 Alias V. 13-14/17 [i] 02:40 Bohémi [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 55 [i] 11:30 Sladká Valentína 56 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 139/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 66 [i] 17:25 Sila lásky II. 67 [i] 18:15 Dr.House III. 18/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Honba za pokladom Nibellungov [i] 22:15 Genesis: Zrodenie vraha 3/22 [i] 23:15 Genesis: Zrodenie vraha 4/22 [i] 00:10 Inšpektor Morse [i] 01:55 Genesis: Zrodenie vraha 3/22 [i] 02:50 Genesis: Zrodenie vraha 4/22 [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 66 [i] 04:50 Sila lásky II. 67 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - zdravie [i] 10:50 Zdravie v Európe 2/8 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Pozdrav z domova [i] 13:30 Môj dom, môj hrad [i] 14:05 Na ceste [i] 14:30 Elixír [i] 14:55 5 minút po dvanástej - dospievanie v inej koži [i] 16:05 Diagnóza 174 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Pestúni zvierat 1/24 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Ilja [i] 20:50 Slovensko - prírodný klenot [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Na tanieri/Teríteken [i] 23:00 Udalosti ČT [i] 23:30 Správy STV [i] 23:55 Správy - Hírek [i] 00:00 Správy a komentáre [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Simpsonovci XII. [i] 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 50 [i] 09:10 RANNÉ KINO: Moje druhé ja [i] 11:25 Klaun 24 [i] 12:25 District 5 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 6 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 5 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 11, 12 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 7 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 27 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 51 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 12 [i] 22:15 Kosti IV. 23 [i] 23:15 Dexter III. 7 [i] 00:15 Pravidlá vášne [i] 02:10 Klaun [i] 02:55 Dexter III. [i] 03:50 Vesmírna vzbura [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 11 [i] 06:00 Tarzan 71 [i] 06:25 Zasľúbená zem 47 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 17 [i] 07:55 Magnum VII. 15, 16 [i] 09:45 Derrick II. 61 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 21 [i] 11:55 M*A*S*H* 43, 44 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 11 [i] 13:50 Panelák 267 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 21 [i] 16:15 M*A*S*H* 43, 44 [i] 17:00 Láska nezomiera 157, 158 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Chlapci a chlapi 1/11 [i] 21:40 M*A*S*H* 32-35 [i] 23:45 Mafstory [i] 00:15 Črepiny [i] 00:45 Chlapci a chlapi [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 07:00 Wildfire II. 3/13 [i] 07:55 Zoom 35/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 10:55 Zoom 35/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 12:00 Wildfire II. 3/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 22/22 [i] 17:00 Wildfire II. 4/13 [i] 17:55 Zoom 35/221 [i] 18:00 Advokáti 1/34 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 21/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 5/23 [i] 21:00 CSI: New York VI. 8/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 2/17 [i] 23:00 Unesený 7/13 [i] 23:55 Zoom 35/221 [i] 00:00 Dr. House III. 10/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 8/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 02:50 Unesený 7/13 [i] 03:35 Wildfire II. 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Německo [i] 06:25 Pátá rychlost - Evropa 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 07:45 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 09:35 Riziková laboratoř: Nepotopitelné auto [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 17 [i] 10:55 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 11:25 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 12:20 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro tým pořadu Jon a Kate plus 8 [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Výroba boloňského salámu [i] 15:30 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 16:25 Mimořádné projekty: Výcvikový tábor pro nováčky [i] 17:20 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 18 [i] 19:40 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i] 20:05 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 20:35 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 21:00 Proti všem živlům 1 [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 53 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 54 [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Zřícení mostů [i] 23:45 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Den potkana [i] 01:40 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 02:10 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící přetržené lano [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 33 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 18 [i] 04:35 Jak se to dělá: Nafukovací záchranné pomůcky/Brailleův psací stroj/Cella z uhlíkových vláken [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 10/13 [i] 10:10 Dům plný písniček [i] 10:45 Víc než případ [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 2/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 15/24 [i] 15:00 Film o filmu Mamas & Papas [i] 15:15 Kapitolky o havěti 3/10 [i] 15:30 Setkání s Berthou Suttnerovou 5/5 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 15/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:30 Sjezd abiturientů [i] 01:15 Sex ve městě III 14/18 [i] 01:45 McLeodovy dcery VI 2/32 [i] 02:30 Přísně tajné vraždy 15/42 [i] 02:45 Courbet [i] 03:40 Jazzové reminiscence [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 12/26 [i] 06:25 Včelka Mája 38/104 [i] 06:45 Pat a Mat 15/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 5/10 [i] 07:40 Real Chinese 5/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Střípky času [i] 10:05 Tajemství mrtvých mužů 8/13 [i] 10:55 Svět zázraků: Obrázky z cest 1/6 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bylo nás pět a padesát [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:50 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 21/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Midway [i] 15:55 Cyklisté a chodci 2/13 [i] 16:10 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 3/10 [i] 16:40 Silverville 1/6 [i] 17:10 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:55 Přidej se [i] 18:10 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 18/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Lucie Aubracová [i] 22:20 Dokumentární klub: Andy Warhol - Silver Factory 1/3 [i] 23:15 AFOkus: Academia Film Olomouc [i] 23:25 Revolver Revue [i] 23:50 Samaritánka [i] 01:30 Návrat Zapadlých vlastenců [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 21 [i] 09:30 Psí život [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:50 Komisař Rex II 1 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 11 [i] 13:45 Hvězdná brána II 9 [i] 14:40 Smallville VIII 22 [i] 15:35 Krok za krokem III 21 [i] 16:05 Vražedná čísla III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 15 [i] 18:30 Ulice 1715, 1716 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 15 [i] 21:10 Dr. House V 22 [i] 22:00 Vizita 7 [i] 22:40 Jako pavouk [i] 00:40 Kriminálka Miami 4 [i] 01:25 Novashopping 01:45 Mr.GS [i] 02:10 Tabu [i] 03:00 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 11 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 9 [i] 06:55 Pět holek na krku 107 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier IV 6 [i] 08:55 M*A*S*H 170 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 4 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 8 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 13 [i] 12:30 M*A*S*H 171 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 3 [i] 13:35 Čarodějky VI 10 [i] 14:30 JAG III 3 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 7 [i] 20:00 Přešlapy II 6 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 8 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 8 [i] 00:20 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 98 [i] 04:35 Na čem záleží 99 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 42/129 [i] 06:40 Súboj vášní 17-18/125 [i] 08:50 Čaro lásky 2/90 [i] 09:45 Viktória 147/171 [i] 10:35 Ulica III. 162/259 [i] 11:30 Správna Susan II. 13/26 [i] 12:00 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 7/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 161/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 14/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 43/129 [i] 16:10 Súboj vášní 19-20/125 [i] 18:00 Túžba tela 33/143 [i] 19:00 Rebeli II. 8/225 [i] 20:00 Čaro lásky 3/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 58/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:40 Sex v meste II. 15/18 [i] 23:10 Viktória 148/171 [i] 01:30 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 33/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:25 Kritický stav [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Kouzelný puding [i] 07:25 Srdeční záležitosti [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Metropolitan [i] 13:45 Někdo musí z kola ven [i] 15:25 Johanka z Arku 1. [i] 17:05 Rain [i] 18:45 Mlčení [i] 20:25 Zlato pojď na to [i] 22:15 Slimáci [i] 23:45 Čtyři psi hrají poker [i] 01:25 Pád do tmy [i] 03:10 Rain [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 All sports [i] 19:15 Jezdectví [i] 20:15 Polo [i] 21:15 Jezdectví [i] 21:20 Golf [i] 22:20 Golf [i] 22:50 Golf [i] 22:55 Jachtink [i] 23:00 All sports [i] 00:00 Tance [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 2 [i] 06:00 Ochránce III 5 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 08:00 Námořní hlídka II 4