TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Everest: Hora smrti [i] 12:30 V tieni zločinu II. 17/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad II. 17/23 [i] 14:15 Monk II. 7/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 13/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 13/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 Klan upírov [i] 00:05 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 01:00 Pristátie naslepo [i] 02:40 112 [i] 04:00 Pravidlá zadaných 3-4/7 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:45 Sladká Valentína 53 [i] 11:30 Sladká Valentína 54 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 138/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 64 [i] 17:25 Sila lásky II. 65 [i] 18:15 Dr.House III. 17/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 13/22 [i] 23:35 Inšpektor Morse [i] 01:20 Buddy Faro [i] 02:05 Buddy Faro 1/13 [i] 02:50 Chodili sme spolu [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 64 [i] 04:45 Sila lásky II. 65 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Zdravíčko, pán doktor - Čistička v našom tele /pečeň/ [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:50 Megamosty 3/3 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 Pošej mi Janičku [i] 13:10 VAT [i] 13:35 Cesty nádeje [i] 14:05 Profily [i] 14:45 Defilé [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Na ceste [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Zdravie v Európe 2/8 [i] 21:10 Diagnóza 174 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Simpsonovci XII. [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:25 Panelák V. 49 [i] 09:25 RANNÉ KINO: Chlapci to chcú tiež. . . a stále [i] 11:25 Klaun 23 [i] 12:25 District 4 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 4 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 9, 10 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 6 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 26 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 50 [i] 21:15 Odsúdené II. 9 [i] 22:15 Profesionáli IV. 7 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando IV. 1/22 [i] 01:00 Odsúdené II. [i] 01:55 Podvodníci [i] 02:40 Klaun [i] 03:25 Superzáchrancovia [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 10 [i] 06:00 Tarzan 70 [i] 06:25 Zasľúbená zem 46 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 16 [i] 07:55 Magnum VII. 13, 14 [i] 09:45 Derrick II. 60 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 20 [i] 11:55 M*A*S*H* 41, 42 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 10 [i] 13:50 Panelák 266 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 20 [i] 16:15 M*A*S*H* 41, 42 [i] 17:00 Láska nezomiera 155, 156 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Krvilačná pomsta [i] 22:00 V zajatí hlbín [i] 23:50 Renzo a Lucia 1, 2/2 [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 07:00 Wildfire II. 2/13 [i] 07:55 Zoom 34/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 16/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 10:55 Zoom 34/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 12:00 Wildfire II. 2/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 16/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 21/22 [i] 17:00 Wildfire II. 3/13 [i] 17:55 Zoom 34/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 17/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 20/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 4/23 [i] 21:00 Změna je život 2/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 23:00 Unesený 6/13 [i] 23:55 Zoom 34/221 [i] 00:00 Dr. House III. 9/24 [i] 01:00 Změna je život 2/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 2/23 [i] 02:50 Unesený 6/13 [i] 03:35 Wildfire II. 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Švédsko [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Larví farma [i] 07:45 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:40 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 09:35 Riziková laboratoř: Neřízené vrtné zařízení [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 16 [i] 10:55 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 11:25 Na plný plyn: BMW [i] 12:20 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 13:15 Americký chopper: Motorky Pilot Pen a Ducati [i] 14:10 Pátá rychlost - Evropa 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Ozdobné tykve [i] 15:30 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 16:25 Mimořádné projekty: Tunel - úsek prasklin [i] 17:20 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 17 [i] 19:40 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i] 20:05 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 21:00 Stavitelé z LA: Elektrikáři [i] 21:55 Stavby budoucnosti: Zdroje energie [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Laviny [i] 23:45 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu - část 2 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Zamoření havětí [i] 01:40 Tuning v Berlíně: Super policejní auto [i] 02:40 Bořiči mýtů: Dietní cola a bonbóny mentos [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 32 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 17 [i] 04:35 Jak se to dělá: Pastelky/Dřevěné kajaky/Sekačky na trávu/Zlaté řetízky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Detektivní příběh [i] 10:45 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery VI 1/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 14/24 [i] 15:00 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci [i] 15:35 Věda je zábava 21/26 [i] 16:00 Pomáhejme si [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 15/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 13/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 15/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Léto v Berlíně [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Sex ve městě III 13/18 [i] 00:20 McLeodovy dcery VI 1/32 [i] 01:05 Chcete mě? [i] 01:20 Vltava v obrazech 63/86 [i] 01:40 Divadlo žije! [i] 02:05 Terra musica 02:30 Crescendo [i] 03:25 American Art ze sbírky Goetz [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 11/26 [i] 06:25 Včelka Mája 37/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Návštěva v ZOO [i] 07:05 Kluci v akci [i] 07:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:35 Angličtina pro nejmenší 18/40 [i] 07:45 Kapitolky o havěti 2/10 [i] 08:00 Setkání s Berthou Suttnerovou 4/5 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Po stopách [i] 09:25 Kosmopolis [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Ztracený kmen Izraele, Lembové [i] 10:40 Vzkaz Václava Cílka [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Kde peníze pomáhají [i] 14:55 Evropský manuál [i] 15:15 Vltava v obrazech 63/86 [i] 15:35 Svět zázraků: Obrázky z cest 1/6 [i] 16:05 Courbet [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:25 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 5/10 [i] 19:45 Real Chinese 5/10 [i] 20:00 Dobrodruh [i] 21:45 Rodinné křižovatky [i] 22:15 Kontexty [i] 23:05 AFOkus: Academia Film Olomouc [i] 23:15 Q [i] 23:40 Kachní sezóna [i] 01:05 Kulturní magacín o bezbranných dětech [i] 01:40 Retro [i] 02:05 Československý filmový týdeník 776/2379 [i] 02:20 Český amatérský golf 2008 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 20 [i] 09:30 Láska má pět písmen [i] 11:00 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 13 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 10 [i] 13:45 Hvězdná brána II 8 [i] 14:40 Smallville VIII 21 [i] 15:35 Krok za krokem III 20 [i] 16:05 Vražedná čísla III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 14 [i] 18:30 Ulice 1713, 1714 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 183 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 11 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 14 [i] 23:40 Černý déšť [i] 01:30 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 10 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 8 [i] 06:55 Pět holek na krku 106 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier IV 5 [i] 08:55 M*A*S*H 169 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 3 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 7 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 12 [i] 12:30 M*A*S*H 170 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 2 [i] 13:35 Čarodějky VI 9 [i] 14:30 JAG III 2 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 6 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 18 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 7 [i] 00:20 Wolffův revír I 4 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 97 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 41/129 [i] 06:40 Súboj vášní 15-16/125 [i] 08:50 Čaro lásky 1/90 [i] 09:45 Viktória 146/171 [i] 10:35 Ulica III. 161/259 [i] 11:30 Správna Susan II. 12/26 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 6/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 160/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 13/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 42/129 [i] 16:10 Súboj vášní 17-18/125 [i] 18:00 Túžba tela 32/143 [i] 19:00 Rebeli II. 7/225 [i] 20:00 Čaro lásky 2/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 57/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:40 Sex v meste II. 14/18 [i] 23:10 Viktória 147/171 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 32/143 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:25 Duchovia z Hopewellu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    07:10 Kulička a Toník [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Exploze [i] 13:40 Srdeční záležitosti [i] 15:20 Sklizeň [i] 17:05 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 18:45 Fotroviny [i] 20:25 Rain [i] 22:05 96 hodin [i] 23:45 Pořádná rána [i] 01:25 Generace GEN [i] 03:10 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 04:50 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:30 Vzpírání [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Snookers [i] 17:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 20:15 Fotbal [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Motorismus [i] 00:45 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 06:00 Ochránce III 4 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 6 [i] 08:00 Námořní hlídka II 3 [i] 09:00 Foylova válka I 4/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 7 [i] 12:00 Ochránce III 4 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 14 [i] 14:00 Foylova válka II 1/4 [i] 16:00 Být Erikou II 11 [i] 17:00 Být Erikou II 12 [i]