TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Bez servítky [i] 09:20 Detektív [i] 12:25 V tieni zločinu II. 16/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 16/23 [i] 14:15 Monk II. 6/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 12/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 12/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 6/16 [i] 21:15 Mentalista I. 15/23 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zástupca veliteľa [i] 00:30 Šelma 13/13 [i] 01:25 Silverado [i] 04:00 Pravidlá zadaných 1-2/7 [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sladká Valentína 51 [i] 11:30 Sladká Valentína 52 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 137/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Sila lásky II. 62 [i] 17:25 Sila lásky II. 63 [i] 18:15 Dr.House III. 16/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Krištáľové krídlo 2009 [i] 21:40 Reportéri [i] 22:05 Rímska ríša 1/6 [i] 22:50 Rímska ríša 2/6 [i] 23:30 Život po živote 6/6 [i] 00:20 Inšpektor Morse [i] 02:05 Modrý motýľ [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 62 [i] 04:50 Sila lásky II. 63 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:50 Profesionál [i] 07:05 Polícia [i] 07:15 Sociálny zápisník [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - rodina [i] 10:50 Mitumba [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Orientácie [i] 13:15 Krásny materiál, krásna robota [i] 13:45 Poklady sveta IV. [i] 14:00 Umenie 2010 [i] 14:25 Na doskách [i] 15:00 Odpískané [i] 16:05 Motormagazín [i] 16:25 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Silvia Šaköziová [i] 16:35 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Adam Cibuľa [i] 16:45 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Mária Bertóková [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 12/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megamosty 3/3 [i] 21:00 Magazín Ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Dialógy o závislostiach [i] 22:25 Dialógy o závislostiach [i] 23:15 Anjeli strážni [i] 23:40 Cesty nádeje [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Autosalón [i] 05:55 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 48 [i] 09:10 Stratené duše IV. 7,8 [i] 11:00 X-Men: Posledný vzdor [i] 13:20 Letecké katastrofy 1/5 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 3 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 7, 8 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 5 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 25 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 SHOWDANCE [i] 22:15 Panelák V. 49 [i] 23:15 SHOWDANCE Battle [i] 23:45 Chlapci to chcú tiež. . . a stále [i] 01:20 Záhada diamantu [i] 02:50 Vlčia diera [i] 04:15 Väznica Vortex [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Prvé oddelenie [i] 05:20 Diagnóza: Vražda III. 9 [i] 06:00 Tarzan 69 [i] 06:25 Zasľúbená zem 45 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 15 [i] 07:55 Magnum VII. 11, 12 [i] 09:45 Derrick II. 59 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 19 [i] 11:55 M*A*S*H* 39, 40 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 9 [i] 13:50 Panelák 265 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 19 [i] 16:15 M*A*S*H* 39, 40 [i] 17:00 Láska nezomiera 153, 154 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 22:00 "Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky" [i] 23:45 "Když rozvod, tak rozvod" [i] 01:00 Posledný svedok [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 07:00 Wildfire II. 1/13 [i] 07:55 Zoom 34/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 15/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 10:55 Zoom 34/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 12:00 Wildfire II. 1/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 15/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 20/22 [i] 17:00 Wildfire II. 2/13 [i] 17:55 Zoom 34/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 16/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 19/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 3/23 [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 13/15 [i] 22:00 Lost - Ztraceni VI. 1/18 [i] 23:00 Lost - Ztraceni VI. 2/18 [i] 23:55 Zoom 34/221 [i] 00:00 Dr. House III. 8/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 13/15 [i] 02:00 Lost - Ztraceni VI. 1/18 [i] 02:50 Lost - Ztraceni VI. 2/18 [i] 03:35 Wildfire II. 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Rusko [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 07:45 Nutné k přežití: Africká savana [i] 08:40 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 09:35 Riziková laboratoř: Nezničitelné auto [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 15 [i] 10:55 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 11:25 Pátá rychlost 3 [i] 11:55 Pátá rychlost 4 [i] 12:20 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 13:15 Americký chopper: Jeskyně Howe Caverns [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Larví farma [i] 15:30 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 16:25 Mimořádné projekty: Super rychlá válečná loď [i] 17:20 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 16 [i] 19:40 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i] 20:05 Na plný plyn: BMW [i] 21:00 Černé zlato 3 [i] 21:55 Nutné k přežití: Jak přežít ve městě [i] 22:50 Dešifrovaná neštěstí: Vlaky [i] 23:45 Opravna vraků: Auto pro krásku a zvíře Davida Ginolu- část 1 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Nesmrtící řešení [i] 01:40 Na plný plyn: BMW [i] 02:40 Bořiči mýtů: Stroj na zemětřesení [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 31 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 16 [i] 04:35 Jak se to dělá: Nádobí z varného skla/Mýdlové kostky/Ocelové sudy/Požárnické uniformy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 31/78 [i] 09:00 Byl jednou jeden dům 1/5 [i] 10:10 Film o filmu Mamas & Papas [i] 10:30 Příště u Vás z 39. ročníku [i] 11:05 Zvířata v životě člověka: Opice [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 32/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 13/24 [i] 15:00 Rodina a já [i] 15:20 Kde peníze pomáhají [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 15/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náměstíčko 6/10 [i] 21:00 Na cestě po Aucklandu [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Děla z Navarone [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Politické spektrum [i] 01:15 Californication 7/12 [i] 01:40 McLeodovy dcery V 32/32 [i] 02:30 Kaleidoskop [i] 02:55 Sváteční slovo herce a hebraisty [i] 03:00 Cesty víry: Domácí hospic [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:40 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Trojčátka 10/26 [i] 06:35 Včelka Mája 36/104 [i] 07:05 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 13/16 [i] 08:10 Dvaasedmdesát jmen české historie 69/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Mýtus jménem žralok [i] 13:35 Jak dobře digitálně naladit [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 18/40 [i] 13:50 Moudronos [i] 14:10 V oranžovém [i] 15:45 Život na pobřeží 7/10 [i] 16:30 Dobrodružství vědy a techniky [i] 17:00 AC Sparta Praha - SK Slavia Praha [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 8/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 21:20 Mistr a Markétka 7/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 12/42 [i] 00:50 Vzkaz Václava Cílka [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... Martin Ryšavý: Cesty na Sibiř [i] 01:35 Základy 1/17 [i] 02:00 Bože můj [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 19 [i] 09:30 Zloději času [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 12 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 9 [i] 13:45 Hvězdná brána II 7 [i] 14:40 Smallville VIII 20 [i] 15:35 Krok za krokem III 19 [i] 16:05 Vražedná čísla III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 13 [i] 18:30 Ulice 1711, 1712 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:20 Víkend [i] 22:05 Mentalista I 20 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba V 15 [i] 23:55 Tajemství rodinného sídla [i] 01:25 Zátoka vášní 4 [i] 01:55 Novashopping 02:15 Áčko [i] 02:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 7 [i] 06:55 Pět holek na krku 105 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier IV 4 [i] 08:55 M*A*S*H 168 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 2 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 6 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 11 [i] 12:30 M*A*S*H 169 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky III 1 [i] 13:35 Čarodějky VI 8 [i] 14:30 JAG III 1 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Regionální zpravodajství 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:25 Sport TV Prima 19:35 Chůva k pohledání IV 5 [i] 20:00 Zázraky života 5 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 7 [i] 23:20 Ochrana svědků II 11 [i] 00:15 Wolffův revír I 3 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 96 [i] 04:25 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Naučím ťa milovať 40/129 [i] 06:30 Súboj vášní 13-14/125 [i] 08:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 159/160 [i] 10:15 Ulica III. 160/259 [i] 11:10 Rosamunde Pilcherová: Na krídlach nádeje [i] 13:10 Rebeli II. 5/225 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 159/351 [i] 14:55 Správna Susan II. 12/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 41/129 [i] 16:10 Súboj vášní 15-16/125 [i] 18:00 Túžba tela 31/143 [i] 19:00 Rebeli II. 6/225 [i] 20:00 Čaro lásky 1/90 [i] 20:55 Pravá tvár vášne 56/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:40 Sex v meste II. 13/18 [i] 23:05 Viktória 146/171 [i] 23:55 Hra osudu [i] 01:15 Pravá tvár vášne 56/178 [i] 02:00 Lampáreň [i] 02:30 Túžba tela 31/143 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:30 Hra osudu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 07:05 Emil a detektivové [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kouzelný puding [i] 13:30 Zabít Elizabeth [i] 15:10 Sklizeň [i] 16:55 200 Cigaret [i] 18:40 Metropolitan [i] 20:25 Vražedná sezona: Tajemství Hidden Lake [i] 22:05 Pád do tmy [i] 23:50 Tajemné výstřely [i] 01:30 Čtyři psi hrají poker [i] 03:10 200 Cigaret [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 10:15 Vzpírání [i] 11:30 Cyklistika [i] 13:00 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:00 Vzpírání [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Fotbal [i]