TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:55 Superpes Krypto II. [i] 06:20 Uletení Loonatici 10/13 [i] 06:40 Flintstonovci II. 6/25 [i] 07:10 Stretol som ho v ZOO [i] 08:20 Môj kamarát medveď [i] 10:05 Krok za krokom V. 9-10/24 [i] 10:55 Chuck I. 9-10/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Poklad na Striebornom jazere [i] 16:10 Rýchle Televízne noviny [i] 16:15 Krokodíl Dundee [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:35 Partička [i] 23:15 LET´S DANCE [i] 23:40 Eleventh Hour - nulová šanca 6/18 [i] 00:30 Mierotvorca [i] 02:35 Nezlomná vôľa [i] 04:45 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Ostrovy snov [i] 05:55 Motormagazín [i] 06:15 Správy STV [i] 06:40 Postav dom, zasaď strom [i] 07:10 Škaredé káčatko a ja 12/26 [i] 07:35 Rýchla rota Chipa a Dala 34/51 [i] 07:55 Náhradníci II. 2/31 [i] 08:20 Maškrtníček [i] 08:45 Góóól [i] 09:20 Šuster,drž sa kopyta! [i] 10:35 3-2-1-ŠTART! [i] 10:50 Prechádzky s dinosaurami [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Agatha Christie : Poirot [i] 14:50 Oslobodenie 1/5 [i] 16:30 McBride : Requiem [i] 17:55 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Dobrodružstvo Poseidonu 1/2 [i] 21:45 Dobrodružstvo Poseidonu 2/2 [i] 23:15 Agatha Christie : Poirot [i] 01:00 Dobrodružstvo Poseidonu 1/2 [i] 02:25 Dobrodružstvo Poseidonu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Národnostné správy [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 S Jakubom na rybách 1/20 [i] 06:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:35 Cesty nádeje [i] 07:00 Televíkend [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Test magazín [i] 08:15 Separé [i] 08:45 Československý filmový týždenník [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Farmárska revue [i] 10:00 Slávnostná sv. liturgia [i] 12:10 Noc v archíve [i] 13:10 Medovníkový domček [i] 14:00 Orientácie [i] 14:25 Slovo [i] 14:30 Família [i] 15:05 Folklórny festival Východná 2009 [i] 15:40 Televízne osobnosti - režisér Stanislav Párnický [i] 17:10 Moje kone vrané 1/4 [i] 18:13 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Umenie 2010 [i] 20:30 Dokumentárny klub [i] 21:30 Na doskách [i] 21:55 Pozvánka do divadla [i] 00:30 Slovo [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:05 Poltón [i] 01:35 Správy STV [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 PRVÉ NOVINY 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 Na divokej vode [i] 08:10 John Tucker musí zomrieť [i] 10:00 Profesionáli IV. 6 [i] 10:50 Stratené duše IV. 7,8 [i] 12:45 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 Tajomstvá zátoky [i] 15:50 Telo na telo [i] 17:40 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: X-Men: Posledný vzdor [i] 22:20 Pláž [i] 00:50 Stíhačková rallye [i] 02:25 Krvavá pomsta [i] 04:00 Nebezpečná štvanica [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 Prvé oddelenie [i] 06:15 "Noc klavíristy" [i] 07:40 Profesionáli V. 3,4 [i] 09:25 Žena za pultom 2 [i] 10:20 Maharadžova dcéra 1/3 [i] 12:00 Aprílová výhra [i] 12:55 V mene lásky [i] 14:50 Dobrodružstvo Poseidona [i] 17:10 Dvaja machri medzi nebom a peklom [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Škola tanca a šarmu [i] 22:10 V mene lásky [i] 00:00 Škola tanca a šarmu [i] 01:35 Dom z piesku a hmly [i] 03:35 Kto z koho [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 9/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 3/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 8/21 [i] 12:00 Jericho II. 4/7 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 4/34 [i] 14:00 All Saints VII. 25/40 [i] 15:00 All Saints VII. 26/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 4/14 [i] 18:00 Dr. House V. 15/24 [i] 19:00 Dr. House V. 16/24 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 15/22 [i] 21:00 Myšlenky zločince V. 1/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 12/15 [i] 23:00 Španglicky snadno a rychle [i] 01:35 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 02:30 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 12/15 [i] 03:20 Dr. House V. 15/24 [i] 04:10 Dr. House V. 16/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Ostrov Man [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 12 [i] 06:50 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 07:15 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 08:10 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 09:05 Opravdu to přežili: Útěk před požárem lesa [i] 09:35 Opravdu to přežili: Zavěšený padák [i] 10:00 Lovci tornád: Náraz tornáda EF-3 [i] 10:55 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 11:50 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 12:45 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 13:40 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 14:35 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 15:30 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 16:00 Hry s časem: Ostré záběry každodenní krásy [i] 16:25 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 17:20 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 18:15 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 19:10 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 20:05 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 21:00 Donal MacIntyre představuje nejtvrdší města na světě: Dublin [i] 21:55 Běsnění: Bouření davu [i] 22:50 Půltunový teenager 1 [i] 23:45 Člověk s polovinou těla [i] 00:40 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 01:40 Bořiči mýtů: NASA - Přistání na Měsíci [i] 02:40 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 12 [i] 04:05 Rizikové stavby: Vlaky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Jak dobře digitálně naladit [i] 06:05 Ferda II 24/26 [i] 06:30 Birlibán 2/3 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 14/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Vlak dětství a naděje 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Císařovy nové šaty [i] 14:40 Kaleidoskop [i] 15:05 Byl jednou jeden dům 1/5 [i] 16:20 Retro [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo herce a hebraisty Jaroslava Achaba Haidlera [i] 17:15 Horákovi 2/13 [i] 18:10 Pan Tau 15/33 [i] 18:35 Na cestě za Tarifou z Aucklandu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Psí kus [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Enyky benyky [i] 23:25 Losování Sportky a Šance 23:30 Deadwood III 10/12 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Uvolněte se, prosím [i] 01:10 Evropský manuál [i] 01:25 Babylon [i] 01:50 Úsměvy Taťjany Medvecké [i] 02:30 Malíř Bohumír Matal [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Redemptoristé [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:55 V zajetí Terpsichory [i] 06:50 Správy STV 07:20 Romové v Evropě 4/9 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 776/2379 [i] 08:45 Třistatřicettři [i] 09:40 Čtenářský deník... Martin Ryšavý: Cesty na Sibiř [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 14/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Věda a la Hollywood 2/4 [i] 12:00 A. Dvořák: Jakobín [i] 13:55 Skleník [i] 14:35 Mýtus jménem žralok [i] 15:30 Život na pobřeží 7/10 [i] 16:15 Mýty a fakta historie: Ztracený kmen Izraele, Lembové [i] 17:00 Kamera na cestách: Krásná planeta, plná života 2/3 [i] 17:55 Kde peníze pomáhají [i] 18:05 Cesty víry: Domácí hospic [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:10 Ajťáci III 3/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 16/20 [i] 20:00 Hlava [i] 20:55 Zločin jménem Katyň [i] 21:55 Na plovárně s Tomášem Sedláčkem [i] 22:20 Vzkaz Václava Cílka [i] 22:40 Poslední traper [i] 00:20 Ladí neladí 01:20 Miss Česko - Slovensko 2010 [i] 03:00 Jak dobře digitálně naladit [i] 03:05 Svět umění: Věda a la Hollywood 2/4 [i] 03:55 Kamera na cestách: Krásná planeta, plná života 2/3 [i] 04:50 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Dobrodružství Antje a jejích přátel 20 [i] 06:20 Bolek a Lolek 12 [i] 06:35 Admirál Bublina útočí 14 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 5 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 82 [i] 07:55 Babicovy dobroty [i] 08:35 Koření [i] 09:35 Noc klavíristy [i] 11:15 O zvířatech a lidech 2 [i] 12:15 O statečném krejčíkovi [i] 13:30 Tchán [i] 15:05 Smrtící skály [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 40 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 6 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 5 [i] 23:15 Policejní odznak 5 [i] 00:10 Kriminálka Miami 3 [i] 00:55 Novashopping 01:20 Šest týdnů strachu 2/2 [i] 02:55 Střepiny [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 9 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:15 Párty s kuchařem [i] 06:45 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:10 Pokémon: Diamant a perla 38 [i] 07:30 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:45 Fresh Prince VI 4 [i] 08:15 Svět ve válce 9 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 167 [i] 10:25 M*A*S*H 168 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:10 Wolffův revír VIII 6 [i] 14:10 Hostinec U kamenného stolu [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 4 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 6 [i] 23:20 Zítra bude líp [i] 01:05 Svět 2010 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Svět ve válce 9 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Na smrť ťa ľúbim [i] 07:40 Súboj vášní 11-12/125 [i] 09:40 Slávici na ulici [i] 10:40 Chuťovky [i] 12:05 Rosamunde Pilcherová: Vietor nádeje [i] 13:50 Columbo zasahuje 14/20 [i] 15:35 Súboj vášní 13-14/125 [i] 17:25 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl I. 16/18 [i] 19:00 Jesse I. 3-4/22 [i] 20:00 Pošli to ďalej [i] 22:15 Skutočný príbeh: Kým sa zobudí [i] 23:55 Hotel Rwanda [i] 02:05 Columbo zasahuje 14/20 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:10 Skutočný príbeh: Kým sa zobudí [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Pik a Amadeus [i] 07:30 Swing [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jízdenka do vesmíru [i] 13:45 Půlnoční let [i] 15:30 Jak ukrást Bess [i] 17:10 Mlčení [i] 18:50 Exploze [i] 20:25 200 Cigaret [i] 22:15 Generace GEN [i] 00:00 Čekání znamená smrt II. [i] 01:35 Pořádná rána [i] 03:15 Mlčení [i] 04:55 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Maraton [i] 11:15 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Vzpírání [i] 14:00 Motorismus [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Curling [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Motorismus [i] 20:45 Motorismus [i] 21:00 Vzpírání [i] 22:30 Vzpírání [i] 23:30 Box [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 7 [i] 06:00 Dotek anděla I 8 [i] 07:00 Dotek anděla I 9 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 12 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 13 [i] 10:00 Céline [i] 12:00 Být Erikou II 9 [i] 13:00 Být Erikou II 10 [i] 14:00 Uloupená nevinnost [i] 16:00 Svatební horečka [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 7 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 8 [i] 20:00 Dobrá manželka 3 [i] 21:00 Dobrá manželka 4 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VIII 1 [i] 23:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 00:00 Svatební přání [i] 02:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 03:00 Drzá Jordan VI 10 [i] 04:00 Dotek anděla I 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Do muzea zadním vchodem 10 [i] 06:00 Tvář Země 01 [i] 07:00 Hubbleovy obrazy 05 [i] 07:30 Hubbleovy obrazy 06 [i] 08:05 Vysněná dobrodružství 01 [i] 08:40 Vysněná dobrodružství 02 [i] 09:20 Rybaření na chalupě 03 [i] 10:15 Chlapský víkend 09 [i] 10:45 Chlapský víkend 10 [i] 11:15 Impéria 31 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 31 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 32 [i] 13:15 Jaro na chalupě 02 [i] 14:10 Řeč hmyzí říše 07 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 47 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 08 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 10 [i] 16:45 Mistři švindlu 31 [i] 17:20 Mistři švindlu 57 [i] 18:00 Mistři švindlu 58 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 11 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 12 [i] 19:50 Válka spermií [i] 20:45 Pokusní králíci 07 [i] 21:15 Pokusní králíci 08 [i] 21:45 Impéria 32 [i] 22:50 Smrtící válečníci 02 [i] 23:45 Historie podsvětí 05 [i] 00:45 Pod dohledem kamer 01 [i] 01:50 Pohromy století 38 [i] 02:45 Vysněná dobrodružství 01 [i] 03:20 Vysněná dobrodružství 02 [i] 03:55 Místa ve Středomoří 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Saawariya [i] 08:20 Vesmírní opičáci [i] 09:40 Kaiser Chiefs živě v Elland Road