TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 Príbehy z hasičskej stanice [i] 05:55 Superpes Krypto II. [i] 06:20 Uletení Loonatici 9/13 [i] 06:45 Flintstonovci II. 5/25 [i] 07:10 Alf IV. 1-2/24 [i] 08:10 MXŠ: Mimoriadne extrémny špión [i] 09:35 Krok za krokom V. 8/24 [i] 10:00 Lovec krokodílov [i] 11:40 LET´S DANCE [i] 14:25 Tanec je môj život [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Superkočky v akcii [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Oko dravca [i] 22:45 Dvojitý zásah [i] 00:50 Za hranicou strachu [i] 02:40 Oko dravca [i] 04:50 H2O: Stačí pridať vodu 5-6/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Slovensko dnes [i] 05:45 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Svet v obrazoch [i] 06:50 Škaredé káčatko a ja 11/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 33/51 [i] 07:35 Náhradníci II. 1/31 [i] 08:00 Fidlibumove rozprávky [i] 08:25 Hádaj, kto nás pozval? [i] 08:55 Robin Hood 12/13 [i] 09:45 Chudobní milionári 9/12 [i] 10:40 Show Billa Cosbyho [i] 11:05 Ostrovy snov [i] 12:00 Motormagazín [i] 12:25 MINI TALENT SHOW [i] 14:00 Capri 12/12 [i] 15:40 Sever proti Juhu 1/12 [i] 16:30 Sever proti Juhu 2/12 [i] 17:25 ...a just (dohoda možná) [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:12 Počasie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:45 Góly - body - sekundy [i] 20:00 Miss Česko - Slovensko 2010 [i] 21:45 Skutočný príbeh: Rúž [i] 23:15 Vekslák [i] 00:50 Naboso [i] 02:40 Skutočný príbeh: Rúž [i] 04:10 Sever proti Juhu 1/12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Správy STV [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Kaleidoskop [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Rieky Francúzska [i] 09:05 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 1/6 [i] 09:55 Medicína [i] 11:00 Sociálny zápisník [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:40 Heidi 12/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej - dospievanie v inej koži [i] 13:10 Duchovia 25/34 [i] 13:40 S Jakubom na rybách 1/20 [i] 14:15 Drevená história [i] 14:50 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Rómovia, vzdor bezbranných [i] 16:40 GEN.sk [i] 16:55 Študentské filmy [i] 17:40 Elixír [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Sedemnásť zastavení jari 1/12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:35 Sestry Ida Kelarová a Iva Bittová spievajú džez [i] 00:25 Motormagazín [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 PRVÉ NOVINY 06:40 PROMI NOVINY [i] 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Spider-Man bez hraníc [i] 08:15 Princezná Sissi [i] 08:45 Káčerovo [i] 09:10 Simpsonovci XII. 5,6 [i] 10:00 Bezuchí zajkovia [i] 12:25 PREMIÉRA: Otec v pasci [i] 14:10 Sniper [i] 16:00 Niekto ako ty [i] 18:00 PRVÉ NOVINY 18:20 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: John Tucker musí zomrieť [i] 22:00 PREMIÉRA: Omen - Satan prichádza [i] 00:15 Modrá oceľ [i] 02:00 Väznica Vortex [i] 02:50 Lepší zajtrajšok [i] 04:20 Pre hrsť dolárov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 "Vlak do stanice Nebe" [i] 06:40 Derrick II. 58 [i] 07:40 "My všichni školou povinní" 9 [i] 08:40 Profesionáli V. 1,2/5 [i] 10:35 Žena za pultom 1/12 [i] 11:30 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 13:20 "My všichni školou povinní" 9 [i] 14:30 "Noc klavíristy" [i] 16:00 Reportérka [i] 18:00 "Hříšní lidé Města pražského" FINÁLE SERIÁLU 13/13 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 Dobrodružstvo Poseidona [i] 22:30 Navždy moja [i] 00:40 Profesionáli V. 1/5 [i] 01:30 Blázinec [i] 03:00 Moja vojna [i] 04:35 "Vlak do stanice Nebe" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 8/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 21/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 22/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 7/21 [i] 12:00 Jericho II. 3/7 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 3/34 [i] 14:00 All Saints VII. 23/40 [i] 15:00 All Saints VII. 24/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 3/14 [i] 18:00 Dr. House V. 14/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 8/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 14/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 7/17 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 11/15 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 00:00 Kriminálka z pobřeží 7/20 [i] 01:00 CSI: New York VI. 7/17 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev 4/12 [i] 02:50 Dr. House V. 14/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 06:25 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 07:15 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 08:10 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 09:05 Říční příšery: Sladkovodní žralok [i] 10:00 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 11:50 Rizikové stavby: Vlaky [i] 12:45 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 13:40 Svět budoucnosti: Auta budoucnosti [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 15:30 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 11 [i] 16:55 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 17:20 Rizikové stavby: Vlaky [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Návštěva Bismarcku v Severní Dakotě [i] 19:10 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 20:05 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i] 21:00 Burácení v srdcích 2 [i] 22:25 Pátá rychlost 4 [i] 22:50 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 23:45 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 00:40 Přežili kousnutí 5 [i] 01:40 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 02:40 Lovci tornád: Náraz tornáda EF-3 [i] 03:40 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Elektrická motorka pro společnost Schneider Electric [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Kde peníze pomáhají [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 30/78 [i] 07:00 Ztracené hračky 13/13 [i] 07:10 Záhada hradu Černá růže 11/13 [i] 07:30 Hurá, škola! [i] 07:45 V oranžovém [i] 09:20 Zprávičky [i] 09:40 Kuchařská pohotovost [i] 10:10 Flash Gordon [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole, Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Film o filmu Mamas & Papas [i] 13:50 Dokonalý muž [i] 15:25 Robin Hood 15/26 [i] 16:10 Profesionálové 19/57 [i] 17:00 Kde peníze pomáhají [i] 17:10 Pán odnaproti [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Miss Česko - Slovensko 2010 [i] 21:50 Ostrov hrdlořezů [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Zastav a nepřežiješ [i] 01:20 13. komnata Marty Jandové [i] 01:50 Pošta pro tebe [i] 02:40 Království divočiny: Mořští savci 6/10 [i] 03:10 Dominik Duka [i] 03:35 Všechnopárty [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Diagnóza [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 2/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:35 Zázračná planeta: Tajemství slonů 3/3 [i] 09:30 Postřehy odjinud [i] 09:35 Dominik Duka [i] 10:00 Intronizace nového pražského arcibiskupa [i] 12:05 Proces H - den pátý 5/10 [i] 13:00 Game Page [i] 13:25 Medúza [i] 14:05 Simpsonovi XIX 16/20 [i] 14:25 Sabotáž [i] 14:50 Ajťáci III 3/6 [i] 15:15 Ladí neladí [i] 16:15 Jak dobře digitálně naladit [i] 16:20 Rajské zahrady II 13/13 [i] 16:40 Zasvěcení: Redemptoristé [i] 17:10 Úsměvy Taťjany Medvecké [i] 17:50 Toulky s Ladislavem Smoljakem 2/7 [i] 18:05 Památky na prodej [i] 18:25 O češtině [i] 18:40 Kultura.cz [i] 19:05 Moje rodina V 12/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Ptákovina [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:35 Třistatřicettři [i] 23:30 Hotel Insomnia [i] 01:00 Soul Deep 5/6 [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:35 Na Kloboučku [i] 03:10 ČT Live - Fešáci a Nedvědi v Lucerně [i] 04:05 Banánové rybičky [i] 04:30 Grotesky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Admirál Bublina útočí 13 [i] 06:35 Bolek a Lolek 11 [i] 06:50 Roary: Závodní auto 27, 28 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 81 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:40 Občanské judo [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Co se doma usmaží [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Eva tropí hlouposti [i] 14:15 Potkal jsem ho v zoo [i] 15:35 Město andělů [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vratné lahve [i] 22:10 V moci ďábla [i] 00:30 Šest týdnů strachu 1/2 [i] 02:10 Novashopping 02:30 Volejte Novu [i] 03:00 Zlatíčka [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:10 Párty s kuchařem [i] 06:40 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:05 Pokémon: Diamant a perla 37 [i] 07:25 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Fresh Prince VI 3 [i] 08:10 Frasier IV 3 [i] 08:40 Autosalon [i] 09:35 M*A*S*H 165 [i] 10:05 M*A*S*H 166 [i] 10:40 Knight Rider I 8 [i] 11:40 To je vražda, napsala VI 5 [i] 12:45 Chyťte tu holku [i] 14:40 Ženich na útěku [i] 16:50 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 3 [i] 20:00 Prachy dělaj člověka [i] 22:25 Nemilosrdná spravedlnost [i] 00:25 Klíč [i] 02:25 Volejte Věštce 04:05 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:30 Lady [i] 07:20 Súboj vášní 9-10/125 [i] 09:25 Slávici na ulici [i] 10:25 Chuťovky [i] 11:50 Moja mama veterinárka I. 3-4/13 [i] 13:45 Columbo zasahuje 13/20 [i] 15:30 Súboj vášní 11-12/125 [i] 17:20 PROMINENTI [i] 18:05 Gossip Girl I. 15/18 [i] 19:00 Jesse I. 1-2/22 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Vietor nádeje [i] 21:40 Na smrť ťa ľúbim [i] 23:45 Klietka [i] 01:30 Columbo zasahuje 13/20 [i] 03:00 Lampáreň [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Všechny děti potřebují lásku [i] 07:30 Holky se chtějí bavit taky [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zastřelit a být zastřelen [i] 13:45 Seržant Pepper [i] 15:25 Kung Phooey! [i] 17:00 Fotroviny [i] 18:35 Muž z Elysejských polí [i] 20:25 Mlčení [i] 22:05 Čtyři psi hrají poker [i] 23:45 Terč [i] 01:15 Tajemné výstřely [i] 03:00 Fotroviny [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:45 Curling [i] 13:00 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:45 Curling [i] 19:30 Tancování [i] 21:00 Pro wrestling [i] 23:00 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 06:00 Dotek anděla I 7 [i] 07:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 10 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 11 [i] 10:00 Svatební horečka [i] 12:00 Příběh Charlieho andílků [i] 14:00 Céline [i] 16:00 Svatební přání [i] 18:00 Dobrá manželka 1 [i] 19:00 Dobrá manželka 2 [i] 20:00 Být Erikou II 9 [i] 21:00 Být Erikou II 10 [i] 22:00 Nebezpečná seznamka [i] 00:00 Uloupená nevinnost [i] 02:00 Drzá Jordan VI 6 [i] 03:00 Drzá Jordan VI 7 [i] 04:00 Drzá Jordan VI 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Opomíjení hrdinové: Muži, kteří nebojovali [i] 06:00 Příběh o Indii 03 [i] 07:05 Příběh o Indii 04 [i] 08:10 Anatomie přírodní katastrofy 03 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 23 [i] 10:10 Sancho [i] 11:10 Černá káva 01 [i] 12:20 Vášnivý jedlík 29 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 30 [i] 13:30 Jaro na chalupě 01 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 46 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 07 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 02 [i] 16:45 Mistři švindlu 30 [i] 17:20 Mistři švindlu 55 [i] 18:00 Mistři švindlu 56 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 09 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 10 [i] 19:45 Zpráva o skutečné ceně laciných potravin [i] 20:45 Vychytávky 05 [i] 21:15 Vychytávky 06 [i] 21:45 Lodě, které změnily svět 01 [i] 22:35 Proč je to tak? 25 [i] 23:30 Jak přežít v Alcatrazu [i] 00:30 Nejtěžší práce historie 06 [i] 01:30 Válka ve Vietnamu: Peklo na zemi 01 [i] 02:35 Místa ve Středomoří 06 [i] 03:45 Místa ve Středomoří 08 [i] 04:55 Do muzea zadním vchodem 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Cestující [i] 07:35 Filmy a filmové hvězdy II. 15 [i] 08:00 On je fakt boží! [i] 09:40 Rolling Stones [i] 11:40 Jumper [i] 13:10 Čistá barva