TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Bez servítky [i] 09:30 Krásna mimozemšťanka [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje 15/20 [i] 12:30 V tieni zločinu II. 15/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 15/23 [i] 14:15 Monk II. 5/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 11/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:10 Miss 2010 [i] 22:40 Femme fatale [i] 00:50 Red Bull Air Race 2010 Abu Dhabi [i] 01:15 Predtucha [i] 02:45 Smrtiaca nenávisť [i] 04:50 H2O: Stačí pridať vodu 3-4/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sila lásky II. 58/357 [i] 11:30 Sila lásky II. 59/357 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 136/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 51/178 [i] 17:30 Sladká Valentína 52/178 [i] 18:15 Dr.House III. 15/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 MINI TALENT SHOW [i] 21:50 Nehovor mamičke, že opatrovateľka zomrela [i] 23:40 Ruský dom [i] 01:40 Inšpektor Morse [i] 03:25 Správy STV o 16:00 [i] 03:45 Sila lásky II. 58/357 [i] 04:40 Sila lásky II. 59/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Medzinárodný deň Rómov [i] 07:05 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 07:15 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 International Gypsy Fest 2/2 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:55 Rozmarín zelený-trdelník pečený [i] 13:25 Rómsky dom [i] 14:00 Dizajn 12/17 [i] 14:30 Família [i] 15:00 Večer na tému [i] 16:45 Sociálny zápisník [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna 1/6 [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Traja v sieti [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Hlas Európy [i] 22:25 Sedem rockových vekov 5 [i] 23:15 Československý filmový týždenník [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:55 Hlas Európy [i] 01:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Simpsonovci XII. 3,4 [i] 06:00 NOVINY TV JOJ 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY TV JOJ 07:15 KRIMI NOVINY 07:40 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 47 [i] 09:15 RANNÉ KINO: 24 hodín [i] 11:25 Klaun 22 [i] 12:25 District 3 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 3 [i] 14:10 Kosti IV. 22 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 5,6 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 4 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 24 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 48 [i] 21:15 PREMIÉRA: Kráľ zabijakov [i] 23:15 SEDEM [i] 00:00 Strata pamäti [i] 01:40 Klaun 22 [i] 02:25 District 3 [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 4 [i] 03:50 Črepiny [i] 04:30 Kráľ zabijakov [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 8 [i] 06:00 Tarzan 68 [i] 06:25 Zasľúbená zem 44 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 14 [i] 07:55 Magnum VII. 9,10 [i] 09:45 Derrick II. 58 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 18 [i] 11:55 M*A*S*H* 37,38 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 8 [i] 13:50 Panelák 264 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 18 [i] 16:15 M*A*S*H* 37,38 [i] 17:00 Láska nezomiera 151,152 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" - FINÁLE SERIÁLU 13/13 [i] 21:25 Reportérka [i] 23:15 Vraždy v Midsomeri VIII. 1/8 [i] 00:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 07:00 Wildfire 13/13 [i] 07:55 Zoom 33/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 14/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 10:55 Zoom 33/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 12:00 Wildfire 13/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 14/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 19/22 [i] 17:00 Wildfire II. 1/13 [i] 17:55 Zoom 33/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 15/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 18/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 2/23 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 23:00 Unesený 5/13 [i] 23:55 Zoom 33/221 [i] 00:00 Dr. House III. 7/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 3/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 4/23 [i] 02:50 Unesený 5/13 [i] 03:35 Wildfire II. 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Rakousko [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 07:45 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 08:40 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 09:35 Riziková laboratoř: Neobvyklý sněžný pluh [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 14 [i] 10:55 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 11:25 Burácení v srdcích 2 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Bentley - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce pergamenu [i] 15:30 Hubitelé havěti: Základní sloj pro plotice [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 17:20 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 15 [i] 19:40 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i] 20:05 Pátá rychlost 1 [i] 20:35 Pátá rychlost 2 [i] 21:00 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 21:55 Kde je limit?: Benzinová cisterna [i] 22:50 Když dojde ke katastrofě: Florida: nečekané překvapení [i] 23:45 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 2 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Základní sloj pro plotice [i] 01:40 Pátá rychlost 1 [i] 02:10 Pátá rychlost 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Smrtící sláma [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 30 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 15 [i] 04:35 Jak se to dělá: Sirky/Koně z kolotoče/Jemný porcelán/Palivové nádrže [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rysavá jalovica [i] 10:10 U Hany Hegerové [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 31/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 12/24 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:10 Franklin 22/52 [i] 15:30 Záhada hradu Černá růže 11/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun 39/40 [i] 16:00 Garfield a přátelé 17/26 [i] 16:25 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 7/7 [i] 20:55 13. komnata Marty Jandové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 7/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Nejsem blázen [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 McLeodovy dcery V 31/32 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:05 Musilok [i] 02:30 Monty Python - málem pravda 6/6 03:20 Styl [i] 03:45 Máte slovo 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Cyklisté a chodci 1/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 9/26 [i] 06:25 Včelka Mája 35/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 14/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:30 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 1/13 [i] 08:20 Divnopis [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:35 Hranice v psychosomatice [i] 11:05 Kuchařská pohotovost [i] 11:40 AZ-kvíz [i] 12:05 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:10 Hrůzostrašný dějepis 14/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Lillehammer 1994 4/4 [i] 15:30 Království divočiny: Mořští savci 6/10 [i] 16:05 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Francie s ozvěnou domova 13/16 [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 69/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 4/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství slonů 3/3 [i] 21:00 Moje rodina V 12/14 [i] 21:30 Soul Deep 5/6 [i] 22:25 Bigbít 12/42 [i] 23:25 Monty Python - málem pravda 6/6 [i] 00:15 Evropané [i] 01:15 Pavlač Ester Kočičkové 12/12 [i] 01:40 Dům umění [i] 02:00 Svět Ludvíka Bluma [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 18 [i] 09:35 Záhadná žena: Zpěv smrti [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 11 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 8 [i] 13:45 Hvězdná brána II 6 [i] 14:40 Smallville VIII 19 [i] 15:35 Krok za krokem III 18 [i] 16:05 Vražedná čísla III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 12 [i] 18:30 Ulice 1709, 1710 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák 2 [i] 21:55 Černý úsvit [i] 23:50 Noc filmových nadějí VI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 6 [i] 06:55 Pět holek na krku 104 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier IV 2 [i] 08:55 M*A*S*H 164 [i] 09:30 Právo a pořádek IV 1 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 4 [i] 11:35 Kauzy z Bostonu IV 10 [i] 12:30 M*A*S*H 165 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky II 25 [i] 13:35 Čarodějky VI 7 [i] 14:30 JAG II 15 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 2 [i] 20:00 Julie Lescautová VII 5 [i] 22:10 Specialista [i] 00:25 Vražda v dámském klubu [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Na čem záleží 95 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:40 Naučím ťa milovať 39/129 [i] 06:25 Súboj vášní 7-8/125 [i] 08:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 158/160 [i] 10:10 Viktória 145/171 [i] 11:00 Ulica III. 159/259 [i] 11:55 L.O.V.E. [i] 13:10 Rebeli II. 4/225 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 158/351 [i] 15:00 Správna Susan II. 11/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 40/129 [i] 16:15 Súboj vášní 9-10/125 [i] 18:00 Túžba tela 30/143 [i] 19:00 Rebeli II. 5/225 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 159/160 [i] 21:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 160/160 [i] 23:20 Lady [i] 01:20 Túžba tela 30/143 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Ulica III. 159/259 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:50 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Holky to chtěj taky [i] 07:30 Tátou proti své vůli [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Sólokapr [i] 13:45 Holíci [i] 15:20 Kolem světa za 80 dní 1. [i] 17:00 Metropolitan [i] 18:45 Jízdenka do vesmíru [i] 20:25 Fotroviny [i] 22:05 Pořádná rána [i] 23:45 Kukuřičné děti 2: Smrtící žeň [i] 01:25 Čekání znamená smrt II. [i] 03:00 Metropolitan [i] 04:45 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Střelba [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:30 Snooker [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bowling [i] 00:00 Vzpírání [i] 00:45 Extrémní sporty [i] 01:15 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 06:00 Ochránce III 2 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 08:00 Námořní hlídka II 1 [i] 09:00 Foylova válka I 2/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 5 [i] 12:00 Ochránce III 2 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 12 [i] 14:00 Foylova válka I 3/4 [i] 16:00 Příběh Charlieho andílků [i] 18:00 Námořní hlídka II 2 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 13 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 7