Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:50 Milujúci manžel [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 14/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 14/22 [i] 13:10 Rýchle Televízne noviny [i] 13:15 Odložený prípad II. 14/23 [i] 14:10 Monk II. 4/16 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno II. 10/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 20/25 [i] 22:50 Kto z koho [i] 01:05 Rottweiler [i] 02:40 Nečakaný obrat [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:35 Sila lásky II. 56/357 [i] 11:30 Sila lásky II. 57/357 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 135/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 49/178 [i] 17:30 Sladká Valentína 50/178 [i] 18:15 Dr.House III. 14/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 21:50 Kinorama [i] 22:15 Na stope vraha [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:35 Nora Robertsová: Polárna žiara [i] 03:05 Halali [i] 03:30 Správy STV o 16:00 [i] 03:50 Sila lásky II. 56/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 57/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Správy - Hírek [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - peniaze [i] 10:50 International Gypsy Fest [i] 11:40 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Zdravíčko, pán doktor - Čistička v našom tele /pečeň/ [i] 13:15 Divoká Európa [i] 13:45 Variácie [i] 14:10 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 14:55 Sféry dôverné [i] 16:10 Profesionál [i] 16:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Medzinárodný deň Rómov [i] 18:40 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Anita Soul [i] 18:50 Aj my Rómovia dokážeme veľké veci - Ján Berky Mrenica ml. [i] 19:00 Dizajn 12/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Rómsky dom [i] 20:45 Família [i] 21:15 Polícia [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:35 Správy a komentáre [i] 01:03 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 PROMI NOVINY [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 46 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Zmarená cesta [i] 11:25 Klaun 21 [i] 12:25 District 2 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 2 [i] 14:10 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 3,4 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 3 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 23 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 47 [i] 21:15 Odsúdené II. 8 [i] 22:15 Mafstory [i] 23:15 Profesionáli III. 11 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 11/11 [i] 01:10 Odsúdené II. 8 [i] 02:00 Podvodníci 12 [i] 02:45 Klaun 21 [i] 03:30 Nočný zásah [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 PROMI NOVINY [i] 05:20 Diagnóza: Vražda III. 7 [i] 06:00 Tarzan 67 [i] 06:25 Zasľúbená zem 43 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 13 [i] 07:55 Magnum VII. 7,8 [i] 09:45 Derrick II. 57 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 17 [i] 11:55 M*A*S*H* 35,36 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 7 [i] 13:50 Panelák 263 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 17 [i] 16:15 M*A*S*H* 35,36 [i] 17:00 Láska nezomiera 149,150 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Párna a nepárna [i] 22:45 Lampa [i] 01:15 Spojení [i] 03:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 07:00 Wildfire 12/13 [i] 07:55 Zoom 33/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 13/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 10:55 Zoom 33/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 12:00 Wildfire 12/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 13/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 18/22 [i] 17:00 Wildfire 13/13 [i] 17:55 Zoom 33/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 14/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 17/22 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba 1/23 [i] 21:00 Dr. House V. 15/24 [i] 22:00 Dr. House V. 16/24 [i] 23:00 Unesený 4/13 [i] 23:55 Zoom 33/221 [i] 00:00 Dr. House III. 6/24 [i] 01:00 Dr. House V. 15/24 [i] 02:00 Dr. House V. 16/24 [i] 02:50 Unesený 4/13 [i] 03:35 Wildfire 13/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Polsko [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 07:45 Nutné k přežití: Sopka Mount Kilauea [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 09:35 Riziková laboratoř: Skok v autě ze skály [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 13 [i] 10:55 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 11:25 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 13:15 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Vejce z drůbeží farmy [i] 15:30 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Nejdokonalejší kasino [i] 17:20 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Drtivý basový reproduktor [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 14 [i] 19:40 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i] 20:05 Burácení v srdcích 2 [i] 21:55 Člověk s polovinou těla [i] 22:50 Když dojde ke katastrofě: New Orleans: záplavy stolení [i] 23:45 Opravna vraků: Vulkanický vůz pro Johnyho Vegase - část 1 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Švábí motel [i] 01:40 Burácení v srdcích 2 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 29 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 14 [i] 04:35 Jak se to dělá: Balónky/Tapety/Bramborové hranolky/Žárovky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zvoník u Matky Boží [i] 10:55 Pletky paní Operetky 1/6 [i] 11:40 Brožurkový fantom [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 30/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 11/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 14/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 14/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 14/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 9/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě III 12/18 [i] 00:25 McLeodovy dcery V 30/32 [i] 01:10 Edvard Munch [i] 02:00 Rajské zahrady II 12/13 [i] 02:15 Hledání ztraceného času [i] 02:35 Hledám práci [i] 02:55 Chcete mě? [i] 03:10 Rodina a já [i] 03:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 03:35 Toulky s Ladislavem Smoljakem 1/7 [i] 03:50 Přísně tajné vraždy 14/42 [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 8/26 [i] 06:25 Včelka Mája 34/104 [i] 06:50 Návštěva v ZOO [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 17/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Cyklisté a chodci 1/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 12/23 [i] 10:40 Na plovárně s Janem Petránkem [i] 11:00 Bydlení je hra [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 Duhová panna [i] 14:35 Bludiště [i] 15:05 Toulavá kamera [i] 15:35 Evropa dnes [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Tisíc let české myslivosti [i] 16:55 Soukromá muzea [i] 17:05 Sardinie aneb 13 božských šlápot 1/13 [i] 17:25 Možnosti hrdinů [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Příběh statečnosti a zrady: Lipovec - Licoměřice 1943-1945 [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Nábřeží mlh [i] 23:25 Evropský manuál [i] 23:45 Pavlač Ester Kočičkové 12/12 [i] 00:10 Konzumní děti aneb [i] 01:05 Q [i] 01:30 Krásný ztráty [i] 02:00 Duchovní kuchyně [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 17 [i] 09:35 Živelná pohroma [i] 11:30 Tescoma s chutí [i] 11:50 Komisař Rex 10 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 7 [i] 13:45 Hvězdná brána II 5 [i] 14:40 Smallville VIII 18 [i] 15:35 Krok za krokem III 17 [i] 16:05 Vražedná čísla III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 11 [i] 18:30 Ulice 1707, 1708 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 182 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 14 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Plnou parou vzad! [i] 00:35 Kriminálka Miami 2 [i] 01:20 Novashopping 01:45 Vizita 6 [i] 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 7 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 5 [i] 06:55 Pět holek na krku 103 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier IV 1 [i] 08:55 M*A*S*H 163 [i] 09:30 Právo a pořádek III 22 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 3 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 9 [i] 12:30 M*A*S*H 164 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky II 24 [i] 13:35 Čarodějky VI 6 [i] 14:30 JAG II 14 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání IV 1 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 8 [i] 23:25 Boxer [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Výklad snů 04:25 Na čem záleží 94 [i] 04:50 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Naučím ťa milovať 38/129 [i] 06:10 Súboj vášní 5-6/125 [i] 08:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 157/160 [i] 09:55 Viktória 144/171 [i] 10:50 Ulica III. 158/259 [i] 11:40 L.O.V.E. [i] 12:55 Rebeli II. 3/225 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 157/351 [i] 14:40 Správna Susan II. 10/26 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 39/129 [i] 16:00 Súboj vášní 7-8/125 [i] 17:45 Túžba tela 29/143 [i] 18:40 Rebeli II. 4/225 [i] 19:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 158/160 [i] 21:00 Pravá tvár vášne 55/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:35 Sex v meste II. 12/18 [i] 23:10 Viktória 145/171 [i] 23:55 Bavme sa o sexe [i] 01:50 Túžba tela 29/143 [i] 02:35 Lampáreň [i] 03:40 Bavme sa o sexe [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 George Washington [i] 07:30 Klára a já [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 13:35 Tam, kde končí hvězdy [i] 15:10 Zloději času [i] 17:05 Exploze [i] 18:45 Zastřelit a být zastřelen [i] 20:25 Metropolitan [i] 22:10 Tajemné výstřely [i] 23:55 Naučím tě zabíjet [i] 01:30 [i] 03:00 Exploze [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Vzpírání [i] 14:15 Vzpírání [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Curling [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Pro wrestling [i] 00:00 Pro wrestling [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 20 [i] 06:00 Ochránce III 1 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 3 [i] 08:00 Drzá Jordan VI 8 [i] 09:00 Foylova válka I 1/4 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 4 [i] 12:00 Ochránce III 1 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 11 [i] 14:00 Foylova válka I 2/4 [i] 16:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 18:00 Námořní hlídka II 1 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 12 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 21:00 Uloupená nevinnost [i] 23:00 Rezidence Jericho [i] 01:00 Promlčené zločiny [i] 03:00 Blondýnka 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Británie krále Artuše 02 [i] 06:00 Země krásná neznámá 12 [i] 06:50 Lidé a místa na Zemi: Tunisko [i] 07:05 Obnažená planeta 04 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 05 [i] 08:55 Mistři švindlu 21 [i] 09:30 Mistři švindlu 22 [i] 10:05 Jimmova farma [i] 11:10 Na úvěr 15 [i] 11:40 Zhýčkaní 02 [i] 12:10 Maminka stávkuje 06 [i] 12:45 Maminka stávkuje 07 [i] 13:25 Velikonoční ostrov [i] 14:25