TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Bez servítky [i] 09:50 Stretnutie v júli [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:40 Kung Fu - Legenda pokračuje 13/20 [i] 12:35 V tieni zločinu II. 13/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad II. 13/23 [i] 14:15 Monk II. 3/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 9/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Sama proti mafii [i] 23:35 Krvavý les [i] 01:15 Alias V. 11-12/17 [i] 02:50 Exorcista [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Špania Dolina [i] 05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:25 Počasie [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sila lásky II. 54/357 [i] 11:30 Sila lásky II. 55/357 [i] 12:25 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 134/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 47/178 [i] 17:30 Sladká Valentína 48/178 [i] 18:15 Dr.House III. 13/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lovci levov [i] 22:05 Genesis:Zrodenie vraha 1/22 [i] 23:10 Genesis:Zrodenie vraha 2/22 [i] 00:05 Inšpektor Morse [i] 01:50 Genesis:Zrodenie vraha 1/22 [i] 02:50 Genesis:Zrodenie vraha 2/22 [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 54/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 55/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Majster Pavol z Levoče [i] 11:10 Zdravie v Európe 1/8 [i] 12:00 Regionálny denník [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Separé [i] 13:40 Utajená reč peňazí 13/13 [i] 13:55 Orientácie [i] 14:25 Seniori [i] 14:55 5 minút po dvanástej - prečo máme voľné dni [i] 16:00 Diagnóza 173 [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Čistička v našom tele /pečeň/ [i] 19:00 Divoká Európa [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 GEN.sk [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:00 Panelák V. 45 [i] 09:00 RANNÉ KINO: 12 podmienok dedičstva [i] 11:25 Klaun 20 [i] 12:25 District - NOVÝ SERIÁL NA JOJKE 1/89 [i] 13:15 C. S. I. : Kriminálka New York I. 1/23 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 2 [i] 15:10 Simpsonovci XII. 1,2/21 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 2 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 22 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 46 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. 11 [i] 22:15 Kosti IV. 22 [i] 23:15 Dexter III. 6 [i] 00:15 Pofajčíme, uvidíme [i] 01:55 Klaun 20 [i] 02:45 Dexter III. 6 [i] 03:35 Simpsonovci XII. 1,2/21 [i] 04:20 Črepiny [i] 04:50 Superzáchrancovia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 6 [i] 06:00 Tarzan 66 [i] 06:25 Zasľúbená zem 42 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 12 [i] 07:55 Magnum VII. 5,6 [i] 09:45 Derrick II. 56 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 16 [i] 11:55 M*A*S*H* 33,34 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 6 [i] 13:50 Panelák 262 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 16 [i] 16:15 M*A*S*H* 33,34 [i] 17:00 Láska nezomiera 147,148 [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana - FINÁLE SERIÁLU 30/30 [i] 22:15 M*A*S*H* 28,29,30,31 [i] 00:15 Mafstory [i] 00:40 Črepiny [i] 01:15 30 prípadov majora Zemana - FINÁLE SERIÁLU 30/30 [i] 02:45 Magnum VII. 5,6 [i] 04:15 Láska nezomiera 147 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 07:00 Wildfire 11/13 [i] 07:55 Zoom 33/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 12/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 10:55 Zoom 33/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 12:00 Wildfire 11/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 12/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 17/22 [i] 17:00 Wildfire 12/13 [i] 17:55 Zoom 33/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 13/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 16/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 18/18 [i] 21:00 CSI: New York VI. 7/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince V. 1/17 [i] 23:00 Unesený 3/13 [i] 23:55 Zoom 33/221 [i] 00:00 Dr. House III. 5/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 7/17 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 02:50 Unesený 3/13 [i] 03:35 Wildfire 12/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Maďarsko [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 07:45 Nutné k přežití: Horské hřbety Aljašky [i] 08:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 09:35 Riziková laboratoř: Katapultované sedadlo na lodi [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 12 [i] 10:55 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 11:25 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 12:20 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka k 10. výročí firmy Orange County Choppers [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Citroen - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Továrna na výrobu figurín [i] 15:30 Hubitelé havěti: Půda jako z hororu [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 17:20 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 13 [i] 19:40 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i] 20:05 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 20:35 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 21:00 Lovci tornád: Náraz tornáda EF-3 [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 51 [i] 22:20 Zničeno ve vteřině 52 [i] 22:50 Když dojde ke katastrofě: Sesuvy půdy v Kalifornii [i] 23:45 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 2 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Půda jako z hororu [i] 01:40 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 1 [i] 02:10 Rození obchodníci: Mini 1000 City - část 2 [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 2 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 28 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 13 [i] 04:35 Jak se to dělá: Zapalovače/Modely dinosaurů/Hokejové puky/Vysokotlakové válce [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 9/13 [i] 10:10 Dům plný písniček [i] 10:50 Kdo chytá štěstí za pačesy [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 29/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 10/24 [i] 15:00 Rozdělení konta Adventních koncertů 2009 [i] 15:15 Zábavná škola: Kapitolky o havěti 2/10 [i] 15:30 Setkání s Berthou Suttnerovou 4/5 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 14/26 [i] 16:10 Moudronos [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:40 Losování Sportky a Šance 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Netrpělivost srdce [i] 01:35 Sex ve městě III 11/18 [i] 02:05 McLeodovy dcery V 29/32 [i] 02:45 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 04:20 U nás v Evropě [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 7/26 [i] 06:25 Včelka Mája 33/104 [i] 06:50 Pat a Mat 14/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 4/10 [i] 07:40 Real Chinese 4/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Dětská záchranka v akci [i] 09:25 Babylon [i] 09:50 Café Brno [i] 10:55 Svět zázraků: Nemocnice pro posvátné krávy [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Svět Ludvíka Bluma [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Kde peníze pomáhají [i] 12:50 Po stopách [i] 13:05 Věda je zábava 20/26 [i] 13:30 Tykadlo [i] 13:50 Chcete mě? [i] 14:05 Romská kultura v Čechách [i] 15:05 Pearl Harbor [i] 16:05 Cyklisté a chodci 1/13 [i] 16:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 2/10 [i] 16:45 Utajená řeč peněz 13/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Musilok [i] 19:30 Kapusta 17/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:00 Dokumentární klub: Konzumní děti aneb Komercionalizace dětství [i] 23:55 Luk [i] 01:25 Film o filmu Pouta [i] 01:35 Z luhačovického Zálesí [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 16 [i] 09:35 Nora Roberts: Posedlost ohněm [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:45 Komisař Rex 9 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 6 [i] 13:45 Hvězdná brána II 4 [i] 14:40 Smallville VIII 17 [i] 15:35 Krok za krokem III 16 [i] 16:05 Vražedná čísla III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 10 [i] 18:30 Ulice 1705, 1706 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 14 [i] 21:10 Dr. House V 21 [i] 22:05 Vizita 6 [i] 22:45 Vysoká hra patriotů [i] 00:50 Kriminálka Miami 1 [i] 01:35 Novashopping 02:00 Mr.GS [i] 02:25 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 6 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 4 [i] 06:55 Pět holek na krku 102 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 24 [i] 08:55 M*A*S*H 162 [i] 09:30 Právo a pořádek III 21 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 2 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 8 [i] 12:30 M*A*S*H 163 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky II 23 [i] 13:35 Čarodějky VI 5 [i] 14:30 JAG II 13 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 26 [i] 20:00 Přešlapy II 5 [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 7 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 6 [i] 00:20 Hledá se táta a máma [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 92 [i] 04:30 Na čem záleží 93 [i] 04:55 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Naučím ťa milovať 37/129 [i] 06:10 Súboj vášní 3-4/125 [i] 08:20 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 156/160 [i] 09:55 Viktória 143/171 [i] 10:50 Ulica III. 157/259 [i] 11:40 L.O.V.E. [i] 12:55 Rebeli II. 2/225 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 156/351 [i] 14:40 Správna Susan II. 9/26 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 38/129 [i] 15:55 Súboj vášní 5-6/125 [i] 17:45 Túžba tela 28/143 [i] 18:40 Rebeli II. 3/225 [i] 19:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 157/160 [i] 21:00 Pravá tvár vášne 54/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:35 Sex v meste II. 11/18 [i] 23:05 Viktória 144/171 [i] 23:55 Jej alibi [i] 01:25 Lampáreň [i] 02:00 Túžba tela 28/143 [i] 02:40 Lampáreň [i] 03:55 Jej alibi [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Puckoon [i] 07:25 Nejlepší přítelkyně [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nemáš co ztratit [i] 13:50 Swing [i] 15:20 Srdeční záležitosti [i] 16:55 Muž z Elysejských polí [i] 18:45 Sólokapr [i] 20:25 Exploze [i] 22:05 Čekání znamená smrt II. [i] 23:40 Ztracený ostrov [i] 01:10 Kukuřičné děti 2: Smrtící žeň [i] 02:50 Muž z Elysejských polí [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Vzpírání [i] 10:00 Vzpírání [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Snooker [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Curling [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 20:00 All sports [i] 20:05 Jezdectví [i] 21:05 Jezdectví [i] 21:10 All sports [i] 21:20 Golf [i] 22:20 Golf [i] 22:50 Golf [i] 22:55 Jachtink [i] 23:05 Olympijské hry [i] 23:30 Vzpírání [i] 00:30 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 06:00 Ochránce II 23 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 2 [i]