Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Dvaja ľudia v ZOO [i] 10:25 Francúzsky bozk pre začiatočníkov [i] 12:05 Drvivý dopad [i] 14:15 Monk II. 2/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 8/24 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 Paľba [i] 22:25 Tvár vraha [i] 00:05 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 01:00 Psí vojaci [i] 02:55 Nepríjemná pravda [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Cesta do stredu Zeme 1/2 [i] 06:45 Cesta do stredu Zeme 2/2 [i] 08:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 09:15 Zlatohláska [i] 10:35 Náš dom [i] 12:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:45 Dotyk korenia [i] 14:30 Šampiónov zápas - Okamih pravdy [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:30 Šláger na šláger [i] 16:45 Sladká Valentína 45/178 [i] 17:30 Sladká Valentína 46/178 [i] 18:15 Dr.House III. 12/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Veľká noc s Drišľakom [i] 21:35 Chodili sme spolu [i] 22:30 Obete a tí druhí [i] 22:55 Odplata [i] 00:25 Náš dom [i] 01:50 Dotyk korenia [i] 03:35 Správy STV o 16:00 [i] 03:55 Chodili sme spolu [i] 04:45 Obete a tí druhí [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy STV [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Mama to vie najlepšie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Hontianska jar [i] 08:30 Slnečný cirkus - Quidam [i] 10:00 Príroda [i] 10:30 Idú dievky, idú [i] 11:00 Čin-Čin [i] 12:05 O Kalifovi bocianovi [i] 12:35 Živá panoráma [i] 13:10 Oliver Twist 6/6 [i] 13:40 Žartovné rozprávky [i] 14:10 Nitriansky hrad [i] 14:55 Odpískané [i] 15:50 Magazín Ligy majstrov [i] 16:15 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Veľká noc [i] 18:05 V jarnom zhone [i] 18:28 Autoportréty [i] 18:30 Večerníček [i] 18:40 Separé [i] 19:10 Utajená reč peňazí 13/13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Zdravie v Európe 1/8 [i] 21:05 Diagnóza 173 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:00 Správy STV [i] 00:25 Správy - Hírek [i] 00:30 Správy a komentáre [i] 00:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Vražda v Hopeville [i] 06:35 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:25 NOVINY TV JOJ 07:50 RANNÉ KINO: Otvorené more [i] 09:20 Únos [i] 11:20 Borat: "Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa" [i] 13:10 Panelák V. 44 [i] 14:10 Myšlienky vraha I. 1/22 [i] 15:10 Simpsonovci XI. 21,22/22 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka New York I. 1/23 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. 21 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 45 [i] 21:15 Odsúdené II. 7 [i] 22:15 Profesionáli IV. 6 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando III. 10 [i] 01:15 Odsúdené II. 7 [i] 02:00 Podvodníci 11 [i] 02:50 District - NOVÝ SERIÁL NA JOJKE 1/89 [i] 03:35 Simpsonovci XI. 21,22/22 [i] 04:20 Črepiny [i] 04:50 Dokonalosť mysle [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 5 [i] 06:00 Tarzan 65 [i] 06:25 Zasľúbená zem 41 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 11 [i] 07:55 Magnum VII. 3,4 [i] 09:45 Derrick II. 55 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 15 [i] 11:55 M*A*S*H* 31,32 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 5 [i] 13:50 Panelák 261 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 15 [i] 16:15 M*A*S*H* 31,32 [i] 17:00 Láska nezomiera 145,146 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Tulák zo šírych plání [i] 22:25 Vraždy vo vyšších kruhoch [i] 00:15 Tulák zo šírych plání [i] 01:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 07:00 Wildfire 10/13 [i] 07:55 Zoom 32/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 11/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 10:55 Zoom 32/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 12:00 Wildfire 10/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 11/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 16/22 [i] 17:00 Wildfire 11/13 [i] 17:55 Zoom 32/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 12/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 15/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 17/18 [i] 21:00 Změna je život 1/13 [i] 22:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 23:00 Unesený 2/13 [i] 23:55 Zoom 32/221 [i] 00:00 Dr. House III. 4/24 [i] 01:00 Změna je život 1/13 [i] 02:00 Posel ztracených duší IV. 1/23 [i] 02:50 Unesený 2/13 [i] 03:35 Wildfire 11/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Ostrov Man [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 07:45 Nutné k přežití: Sierra Nevada [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 09:35 Riziková laboratoř: Oxid uhličitý pro policejní auto [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 11 [i] 10:55 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 11:25 Na plný plyn: Ducati [i] 12:20 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 13:15 Americký chopper: Jedinečný kousek [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Lovec pijavic [i] 15:30 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Letiště Changi [i] 17:20 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 12 [i] 19:40 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i] 20:05 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 21:00 Stavitelé z LA: Instalatéři [i] 21:55 Rizikové stavby: Vlaky [i] 22:50 Když dojde ke katastrofě: Plísňová epidemie [i] 23:45 Opravna vraků: Jet 1: auto pro Joolse Hollanda - část 1 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Švábi z Hollywoodu [i] 01:40 Tuning v Berlíně: Nejmenší auta pro vysoké muže [i] 02:40 Bořiči mýtů: Zločiny motivované fikcí - část 1 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 27 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 12 [i] 04:35 Jak se to dělá: Silent-bloky/Bonbóny Jawbreakers/Pláště bubnů/Bubny [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Počesku [i] 05:10 Proč si mláďata hrají? [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:25 Kde peníze pomáhají [i] 08:35 Rodina a já [i] 09:00 Šťastný Jim [i] 10:35 Bílá místa [i] 11:15 Černá hodinka s Janem Drdou [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 28/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 9/24 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:10 Kostičky [i] 15:20 Zábavná škola: Dětská záchranka v akci [i] 15:35 Věda je zábava 20/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 14/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 12/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 14/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Sněhurka [i] 23:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:00 Sex ve městě III 10/18 [i] 00:30 McLeodovy dcery V 28/32 [i] 01:15 Vltava v obrazech 62/86 [i] 01:35 Divadlo žije! [i] 02:00 Terra musica 02:25 Crescendo [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 6/26 [i] 06:25 Včelka Mája 32/104 [i] 06:50 Bylo nás pět a padesát [i] 07:10 Po stopách [i] 07:25 Experiment [i] 07:50 Kapitolky o havěti 1/10 [i] 08:05 Setkání s Berthou Suttnerovou 3/5 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Cesta do mayského podsvětí [i] 10:25 Vzkaz Jiřího Suchého [i] 10:45 Grandfestival smíchu [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 68/72 [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 62/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Nemocnice pro posvátné krávy [i] 16:05 Edvard Munch [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:20 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 4/10 [i] 19:45 Real Chinese 4/10 [i] 20:00 Lovec hlav [i] 21:45 Hranice v psychosomatice [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Q [i] 23:40 Nejtemnější světlo [i] 01:10 Retro [i] 01:35 Československý filmový týdeník 775/2379 [i] 01:50 Setkávání [i] 02:00 Kulturní magacín o folklóru [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 15 [i] 09:35 Po letech [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 8 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 5 [i] 13:45 Hvězdná brána II 3 [i] 14:40 Smallville VIII 16 [i] 15:35 Krok za krokem III 15 [i] 16:05 Vražedná čísla III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 9 [i] 18:30 Ulice 1703, 1704 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 181 [i] 21:20 Kriminálka New York IV 10 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 13 [i] 23:40 Bílí zabijáci [i] 01:20 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:20 Zlatíčka [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 5 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 3 [i] 06:55 Pět holek na krku 101 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 23 [i] 08:55 M*A*S*H 161 [i] 09:30 Právo a pořádek III 20 [i] 10:30 To je vražda, napsala VI 1 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 7 [i] 12:30 M*A*S*H 162 [i] 13:05 Deník zasloužilé matky II 22 [i] 13:35 Čarodějky VI 4 [i] 14:30 JAG II 12 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 25 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 17 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 6 [i] 00:20 Wolffův revír I 2 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 91 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Naučím ťa milovať 36/129 [i] 06:05 Súboj vášní 1-2/125 [i] 08:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 155/160 [i] 09:55 Viktória 142/171 [i] 10:50 Ulica III. 156/259 [i] 11:40 L.O.V.E. [i] 12:55 Rebeli II. 1/225 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 155/351 [i] 14:40 Správna Susan II. 8/26 [i] 15:10 Naučím ťa milovať 37/129 [i] 15:55 Súboj vášní 3-4/125 [i] 17:45 Túžba tela 27/143 [i] 18:40 Rebeli II. 2/225 [i] 19:30 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 156/160 [i] 21:00 Pravá tvár vášne 53/178 [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:35 Sex v meste II. 10/18 [i] 23:05 Viktória 143/171 [i] 23:55 Nevydarená lúpež [i] 01:40 Túžba tela 27/143 [i] 02:25 Lampáreň [i] 03:45 Nevydarená lúpež [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Nebezpečná pravda [i] 07:30 Tam, kde končí hvězdy [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Cesta Černého měsíce [i] 13:45 Real je naše vášeň [i] 15:20 Zabít Elizabeth [i] 17:00 Jízdenka do vesmíru [i] 18:40 Nemáš co ztratit [i] 20:25 Muž z Elysejských polí [i] 22:20 Terč [i] 23:50 Židovské kladivo [i] 01:20 Naučím tě zabíjet [i] 02:55 Jízdenka do vesmíru [i] 04:35 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:00 Vzpírání [i] 16:30 Curling [i] 18:00 Vzpírání [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Vzpírání [i] 20:00 Box [i] 21:00 Curling [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:25 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Vzpírání [i] 00:45 Vzpírání [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Drzá Jordan VI 9 [i] 06:00 Ochránce II 22 [i] 07:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 08:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 09:00 Nekonečná party [i] 11:00 Soudkyně Amy III 2 [i] 12:00 Ochránce II 22 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 9 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 7 [i] 16:00 Být Erikou II 9 [i] 17:00 Být Erikou II 10 [i] 18:00 Drzá Jordan VI 5 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 10 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 19 [i] 21:00 Céline [i] 23:00 Příběh Charlieho andílků [i] 01:00 Ženské kouzlo [i] 03:00 Vánoční koleda [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Země krásná neznámá 10 [i] 07:00 Obnažená planeta 02 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 03 [i] 08:55 Mistři švindlu 17 [i] 09:30 Mistři švindlu 18 [i] 10:05 Jimmova farma [i] 11:10 Skryté možnosti 77 [i] 11:40 Skryté možnosti 78 [i] 12:10 Maminka stávkuje 02 [i] 12:45 Maminka stávkuje 03 [i] 13:25 Lodě, které změnily svět 02 [i]