TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Princezná z mlyna 2 [i] 10:45 Blbý a blbší [i] 12:45 Pestúnka [i] 14:15 Sám doma a bohatý [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Miss špeciálny agent [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 5/16 [i] 21:15 Mentalista I. 14/23 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Nico - viac než zákon [i] 00:40 Šelma 12/13 [i] 01:35 Internátne zmätky [i] 03:00 Biely lovec, čierne srdce [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Emma [i] 07:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 08:05 "Z pekla štěstí" 5/5 [i] 09:00 Zlatá panna a prekliaty brat [i] 09:55 Sedem jednou ranou [i] 11:25 Cesta do stredu Zeme 1/2 [i] 13:00 Cesta do stredu Zeme 2/2 [i] 14:30 GRÓF MONTE CHRISTO 4/4 [i] 16:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Žabí kráľ [i] 17:05 Arsene Lupin [i] 19:13 Autoportréty [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Iná láska [i] 22:20 Kazateľova žena [i] 00:30 GRÓF MONTE CHRISTO 4/4 [i] 02:05 Nebo, peklo ... zem [i] 03:40 Správy STV [i] 04:10 Góly - body - sekundy [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:45 Úsmevy z archívu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:35 Profesionál [i] 06:45 Polícia [i] 06:55 Udalosti ČT [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Od korbáča [i] 08:20 Veľká Noc [i] 08:30 Veľká noc ide, bude i kúpačka [i] 09:00 Stávka o Leokádiu [i] 09:50 Jarné zvykoslovie [i] 10:10 Kapura [i] 10:50 Miznúce v čase [i] 11:15 Rozmarín zelený [i] 11:45 Škrupiniačik [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Oliver Twist 5/6 [i] 13:30 Drotári [i] 14:10 Vodou tvorená , suchom morená [i] 14:40 Zem spieva [i] 15:45 Umenie 2010 [i] 16:15 Ženský zákon [i] 18:33 Autoportréty [i] 18:35 Večerníček [i] 18:45 Veľká Noc [i] 18:55 Poklady sveta IV. [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Slnečný cirkus - Quidam [i] 21:30 Retro noviny [i] 21:45 Noc v archíve [i] 22:45 Pocta slobode - Jon Anderson [i] 23:50 Anjeli strážni Dalibora Karvaya [i] 00:15 TKN [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 PREMIÉRA: Tajomstvo [i] 06:55 "Pánská jízda" [i] 08:10 Jánošík II. [i] 10:10 Noc v múzeu [i] 12:20 Únos [i] 14:20 Helena Trójska 1,2/2 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 SHOWDANCE [i] 22:15 PREMIÉRA: Borat: "Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa" [i] 00:15 Ťažké prachy [i] 02:00 Koniec sveta [i] 03:30 Elitná jednotka [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 07:00 Lúpežník Hotzenplotz [i] 08:30 "Nezlobte dědečka" [i] 09:50 Kráľ Afriky [i] 11:40 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 13:30 Tučniak Amundsen [i] 15:15 Mladý a ja [i] 17:00 Lotrando a Zubejda [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 20:00 "Sestřičky" [i] 21:45 "Ten svetr si nesvlíkej" [i] 23:20 "Sestřičky" [i] 00:50 Posledný svedok 5,6 [i] 02:20 Machri [i] 03:50 Svadba môjho ex [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Umíte tančit? III. 34/34 [i] 06:30 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 08:25 Zoom 32/221 [i] 08:30 Druhá nebo první [i] 10:55 Zoom 32/221 [i] 11:00 Dr. House IV. 9/16 [i] 12:00 Dr. House IV. 10/16 [i] 13:00 Dr. House IV. 11/16 [i] 14:00 Dr. House IV. 12/16 [i] 15:00 Dr. House IV. 13/16 [i] 16:00 Dr. House IV. 14/16 [i] 17:00 Dr. House IV. 15/16 [i] 17:55 Zoom 32/221 [i] 18:00 Dr. House IV. 16/16 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 14/22 [i] 20:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost - Speciál [i] 21:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 11/15 [i] 22:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 12/15 [i] 23:00 Unesený 1/13 [i] 23:55 Zoom 32/221 [i] 00:00 Dr. House III. 3/24 [i] 01:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 11/15 [i] 02:00 Flash Forward - Vzpomínka na budoucnost 12/15 [i] 02:50 Unesený 1/13 [i] 03:35 Wildfire 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Francie [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 07:45 Nutné k přežití: Poušť Moab [i] 08:40 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 09:35 Riziková laboratoř: Záchranný člun na dálkové ovládání [i] 10:30 Vyrobeno v továrně: Dvojité sklo/Hokejové hole/Fluorescenční svítilny/Sedadla autobosu [i] 10:55 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 11:25 Pátá rychlost 1 [i] 11:55 Pátá rychlost 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 13:15 Americký chopper: Motorky pro DECA a Colmet [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Land Rover - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Kastrace beranů [i] 15:30 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Singapurská přístavní hráz [i] 17:20 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 11 [i] 19:40 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i] 20:05 Na plný plyn: Ducati [i] 21:00 Černé zlato 2 [i] 21:55 Nutné k přežití: Ze zákulisí [i] 22:50 Když dojde ke katastrofě: Hořící Amerika [i] 23:45 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 2 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Návrat potkana [i] 01:40 Na plný plyn: Ducati [i] 02:40 Bořiči mýtů: Vražedný vodní vír [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 26 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 11 [i] 04:35 Jak se to dělá: Fotbalové míče/Zesilovače/Kuličky/Letadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:55 Raníček s Dádou 06:10 Trojčátka 5/26 [i] 06:35 Včelka Mája 31/104 [i] 07:00 Sezame, pojď si hrát 30/78 [i] 07:25 Studio Pomozte dětem [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Studio Pomozte dětem 09:45 Já a moje rodina 14/26 [i] 10:00 Studio Pomozte dětem 10:05 Král sokolů [i] 11:40 Studio Pomozte dětem 11:50 Počesku [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Proč si mláďata hrají? [i] 12:55 Studio Pomozte dětem 13:00 Princezna Ano [i] 14:00 Zpívánky [i] 14:05 Studio Pomozte dětem 14:10 Kouzlení s Kuřetem [i] 14:35 Studio Pomozte dětem 14:45 Hrdinný kapitán Korkoran [i] 16:15 Menšíkoviny [i] 16:40 Studio Pomozte dětem 16:45 Tajemství dešťového pokladu [i] 17:55 Nadílka pro Kuře [i] 18:35 Studio Pomozte dětem 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Kuře v inventuře [i] 21:40 Vášeň a cit [i] 23:35 Žofín, ostrov vzpomínek a snů [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Californication 6/12 [i] 01:00 Dědeček [i] 01:45 Divadélko pod věží aneb Přijď a nechoď sám [i] 02:40 Kaleidoskop [i] 03:05 Náš venkov [i] 03:20 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 03:25 Cesty víry: Jeruzalémská bible [i] 03:45 Křesťanský magazín [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 05:55 Francie s ozvěnou domova 12/16 [i] 06:10 Znovu Na Vlachovce [i] 06:45 Kalendárium [i] 07:00 Rozvod paní Evy [i] 08:20 Studio Pomozte dětem [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Cesty víry: Pravda o zázracích v městečku Hejnice [i] 09:40 A na konci je začátek [i] 11:10 Studio Pomozte dětem 11:15 Grandfestival smíchu [i] 12:00 Vzkříšení [i] 12:15 Tajemství oceánu [i] 13:40 Svatý Petr 2/2 [i] 15:20 Studio Pomozte dětem 15:25 Naše dítě gorila [i] 17:00 FK Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha [i] 20:00 G. F. Händel: La Resurrezione - Vzkříšení [i] 21:40 Mistr a Markétka 6/10 [i] 22:35 Krásný ztráty [i] 23:05 Terra musica [i] 23:35 Film point [i] 00:05 Bigbít 11/42 [i] 01:05 Když maškary mohou do chrámu [i] 02:05 Vzkaz Jiřího Suchého [i] 02:20 Knižní svět [i] 02:35 Čtenářský deník... Natálie [i] 02:50 Evropa dnes [i] 03:15 Kultura.cz - Brno [i] 03:35 Kultura.cz [i] 04:00 Čétéčko [i] 04:20 Nevzdávej to [i] 04:40 Bílé ovce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Admirál Bublina útočí 12 [i] 06:35 Oblázek a tučňák [i] 07:55 Strašidla z vikýře [i] 09:25 O statečném kováři [i] 10:50 Pyšná princezna [i] 12:25 Holky v balíku [i] 14:20 Trosečník [i] 17:00 O princezně Jasněnce a létajícím ševci [i] 18:30 Ulice 1701, 1702 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 5 [i] 21:15 Víkend [i] 22:05 Mentalista 19 [i] 23:05 Námořní vyšetřovací služba V 14 [i] 23:55 Evangelium zrady [i] 01:35 Zátoka vášní 3 [i] 02:00 Novashopping 02:25 Áčko [i] 03:00 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:20 Teleshopping 06:30 Maskovaný hrdina zasahuje [i] 07:45 Flicka [i] 09:45 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 11:25 Propast [i] 14:15 Obušku, z pytle ven! [i] 15:35 Souboj titánů [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 24 [i] 20:00 Zázraky života 4 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 5 [i] 23:20 Ochrana svědků II 10 [i] 00:15 Wolffův revír I 1 [i] 01:10 Volejte Věštce 02:50 Na čem záleží 89 [i] 03:15 Na čem záleží 90 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Skutočný príbeh: Vraždy čiernej vdovy - príbeh Blanche [i] 06:40 Naučím ťa milovať 35/129 [i] 07:25 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 09:20 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 11:50 Ulica III. 155/259 [i] 13:10 Rebeli I. 215/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 154/351 [i] 15:00 Správna Susan II. 7/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 36/129 [i] 16:15 Súboj vášní 1-2/125 [i] 18:00 Túžba tela 26/143 [i] 19:00 Rebeli II. 1/225 [i] 20:00 Zbožňujem svadby [i] 21:50 L.O.V.E. [i] 22:40 Sex v meste II. 9/18 [i] 23:10 Viktória 142/171 [i] 01:35 Túžba tela 26/143 [i] 02:20 Lampáreň [i] 03:20 112 [i] 03:45 Príbeh z Los Angeles [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Real je naše vášeň [i] 07:30 Sladká pomsta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Nejlepší přítelkyně [i] 13:45 Synův pokoj [i] 15:30 Půlnoční let [i] 17:15 Zastřelit a být zastřelen [i] 18:55 Holky se chtějí bavit taky [i] 20:25 Jízdenka do vesmíru [i] 22:05 Kukuřičné děti 2: Smrtící žeň [i] 23:45 Adolf Eichmann [i] 01:30 Ztracený ostrov [i] 03:00 Zastřelit a být zastřelen [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Curling [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:55 Cyklistika [i] 14:00 Curling [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Vzpírání [i] 00:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 6 [i] 06:00 Ochránce II 21 [i] 07:00 Blondýnka 1/2 [i] 09:00 Blondýnka 2/2 [i] 11:00 Kaliforňanky [i] 13:00 Ženské kouzlo [i] 15:00 Polibek [i] 17:00 Promlčené zločiny [i] 19:00 Eva [i] 21:00 Být Erikou II 9 [i] 22:00 Být Erikou II 10 [i] 23:00 Stávka! [i] 01:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 03:00 Johanka z Arku 2/2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Zvířecí rekordmani 46 06:00 Země krásná neznámá 09 [i] 07:05 Obnažená planeta 01 [i] 08:05 Zvířecí rekordmani 02 [i] 09:00 Mistři švindlu 15 [i] 09:35 Mistři švindlu 16 [i] 10:10 Jimmova farma [i] 11:15 Skryté možnosti 75 [i] 11:40 Skryté možnosti 76 [i] 12:10 Maminka stávkuje 55 [i] 12:45 Maminka stávkuje 01 [i] 13:25 Lodě, které změnily svět 01 [i] 14:15 Proč je to tak? 21 [i] 15:10 Zvířecí rekordmani 26 [i] 16:05 Mistři švindlu 17 [i] 16:40 Mistři švindlu 18 [i] 17:15 Znovuobjevitelé 11 [i] 17:45 Znovuobjevitelé 12 [i] 18:15 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 17 [i] 19:45 Zelené nápady pro modrou planetu 18 [i] 20:15 Bojovník Arman 01 [i] 20:45 Bojovník Arman 02 [i] 21:15 Jednotka pro vyšetřování nehod 01 [i] 21:45 Venku v zimě 01 [i] 22:15 Jak přežít Everest 01 [i] 23:10 Maximální dopad 01 [i] 00:10 Příběh o Indii 06 [i] 01:15 Jetstream 01 [i] 02:10 Místa ve Středomoří 16 [i] 03:15 Dunaj [i] 03:50 Maximální dopad 01 [i] 04:55 Příběh o Indii 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 15 [i] 06:00 Ježíš je normální! [i] 07:10 Scooby-Doo: Začátek [i] 08:30 Hannah Montana & Miley Cyrus: Koncert Best Of Both Worlds [i] 09:45 Zlatý kompas [i] 11:35 Silnice č. 30 [i] 13:00 Bolt - pes pro každý případ [i] 14:35 Muzikál ze střední 3: Maturitní ročník [i] 16:25 Domácí mazlíček [i] 18:00 Líbáš jako Bůh [i] 20:00 The Pacific 4