Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Mravec Z [i] 06:15 Scooby-Doo a piráti [i] 07:25 Za trnkovým keřem [i] 08:45 Olsen Twins: Vtedy v Ríme [i] 10:15 Sissi - Osudové roky cisárovnej [i] 12:15 Pásla kone na betóne [i] 13:45 Robin Hood: Kráľ zbojníkov [i] 16:25 Rýchle Televízne noviny [i] 16:30 Pacho, hybský zbojník [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:45 Partička [i] 23:25 LET´S DANCE [i] 23:50 Eleventh Hour - nulová šanca 5/18 [i] 00:40 Vraždy podľa predlohy [i] 02:55 Mlčanie šuniek [i] 04:10 Pištoľníci z Lareda [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Svätá Bakhita 2/2 [i] 07:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 08:10 "Z pekla štěstí" 4/5 [i] 09:05 Zlatý hlas [i] 10:30 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 Veľkonočné Urbi et Orbi [i] 12:35 Skrytý prameň [i] 14:05 Bathory - Film o filme [i] 14:25 GRÓF MONTE CHRISTO 3/4 [i] 16:10 Rozprávky bratov Grimmovcov: Šípková Ruženka [i] 17:10 Cinka Panna [i] 19:13 Autoportréty [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Bathory [i] 22:45 Nebo, peklo ... zem [i] 00:25 GRÓF MONTE CHRISTO 3/4 [i] 02:10 Cinka Panna [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Udalosti ČT [i] 05:40 Test magazín [i] 05:50 TKN [i] 06:20 Môj dom, môj hrad [i] 06:45 Halali [i] 07:10 Farmárska revue [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:15 Veľkonočná pascha v Jakubanoch [i] 08:40 Hore Hronom jar ide... [i] 09:15 Tri svadby [i] 10:00 Tajomstvo vzkriesenia [i] 10:30 Svätá omša na Veľkonočnú nedeľu [i] 12:00 Slovenské kraslice [i] 12:30 Podoby vzkriesenia [i] 13:00 Oliver Twist 4/6 [i] 13:35 Ružová Anička [i] 14:30 Ivetka a hora [i] 15:55 Orientácie [i] 16:20 Lúčnica - Venované Detve [i] 17:05 Starý včelár [i] 18:03 Autoportréty [i] 18:05 Večerníček [i] 18:15 Nitriansky hrad [i] 19:00 Poklady sveta IV. [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veľká noc [i] 20:05 Na križovatke sk+cz [i] 22:00 Umenie 2010 [i] 22:25 Ježiš ako muzikálová hviezda [i] 23:05 Hudobné spomienky [i] 23:55 Formula 1 - hlavné preteky [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy STV [i] 03:13 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY TV JOJ 06:35 Allan Quatermain a stratené Mesto zlata [i] 08:20 Doba ľadová 2 [i] 10:15 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 11:00 Stratené duše IV. 5, 6 [i] 13:00 Anna a kráľ [i] 15:55 Kráľ Škorpión [i] 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY [i] 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PREMIÉRA: Noc v múzeu [i] 22:30 Steven Seagal: Muž so znakom smrti [i] 00:20 Oko za oko [i] 02:00 Dvojník [i] 03:50 Vlčia diera [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Dar z lásky: Príbeh Daniela Huffmana [i] 07:30 Pozor, dobrý pes! [i] 08:50 Môj brat je pes [i] 10:40 "Císař a tambor" [i] 12:00 Aprílová výhra [i] 13:10 Scarlett 3, 4/4 [i] 16:45 Dvaja policajti [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 "Ďábelské líbánky" [i] 21:55 Dvaja policajti [i] 00:00 "Ďábelské líbánky" [i] 01:35 Môj brat je pes [i] 03:00 Pozor, dobrý pes! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 7/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 19/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 20/22 [i] 11:00 Dr. House IV. 1/16 [i] 12:00 Dr. House IV. 2/16 [i] 13:00 Dr. House IV. 3/16 [i] 14:00 Dr. House IV. 4/16 [i] 15:00 Dr. House IV. 5/16 [i] 16:00 Dr. House IV. 6/16 [i] 17:00 Dr. House IV. 7/16 [i] 18:00 Dr. House IV. 8/16 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 7/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 13/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 22:00 Kat [i] 00:20 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 01:20 Kriminálka z pobřeží 6/20 [i] 02:15 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 03:00 Slepá spravedlnost 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 8 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně: Bavlněné tampóny/Pinballové hrací stroje/Kachličky/Těsto na chleba [i] 06:50 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 07:15 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 08:10 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 09:05 Opravdu to přežili: Neštěstí ve výšce 1200 metrů nad mořem [i] 09:35 Opravdu to přežili: Výbuch plynovodu [i] 10:00 Lovci tornád: Sean Casey [i] 10:55 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 11:50 Nutné k přežití: Aljaška [i] 12:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 13:40 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 14:35 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 15:30 Hry s časem: Tanec break dance [i] 16:00 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 16:25 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 2 [i] 17:20 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 19:10 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 20:05 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 5 [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Moskva [i] 22:50 Můj šokující příběh: Obří hlava [i] 23:45 Můj šokující příběh: Muž chobotnice [i] 00:40 Kde je limit?: Dům [i] 01:40 Bořiči mýtů: Mýty z Aljašky [i] 02:40 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 03:40 Vyrobeno v továrně: Bavlněné tampóny/Pinballové hrací stroje/Kachličky/Těsto na chleba [i] 04:05 Rizikové stavby: Tunely [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Ferda II 23/26 [i] 06:30 Birlibán 1/3 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:20 Kamarád Timmy 13/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Vlak dětství a naděje 2/6 [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:40 Zprávy [i] 12:45 Duhová panna [i] 14:00 Film o filmu Kozí příběh [i] 14:15 Kaleidoskop [i] 14:40 Rozvod paní Evy [i] 16:05 Retro [i] 16:30 Rozdělení konta Adventních koncertů 2009 [i] 16:50 Čétéčko [i] 17:10 Sváteční slovo teologa Daniela [i] 17:15 Horákovi 1/13 [i] 18:10 Pan Tau 14/33 [i] 18:35 Na cestě za Halinou z Horní Lužice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Kozí příběh - Pověsti staré Prahy [i] 21:25 Nultá hodina [i] 23:10 Losování Sportky a Šance 23:15 Deadwood III 9/12 [i] 00:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:05 Uvolněte se, prosím [i] 00:50 Evropský manuál [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Úsměvy Oty Ševčíka [i] 02:05 Kavárnička dříve narozených [i] 02:55 Vinárna U královny Elišky [i] 03:25 Concentus Moraviae 2007 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Premonstrátky [i] 05:50 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:30 Kalendář [i] 06:50 Správy STV 07:15 Československý filmový týdeník 775/2379 [i] 07:25 Styl [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 We Are the World - pro Haiti [i] 08:35 Filmopolis [i] 09:30 Čtenářský deník... Natálie [i] 09:45 Knižní svět [i] 10:00 Boží hod velikonoční [i] 11:10 Chcete je? [i] 11:15 Svět umění: Věda a la Hollywood 1/4 [i] 12:05 Jesus Christ Superstar [i] 13:55 Svatý Petr 1/2 [i] 15:35 Mýty a fakta historie: Ztracený kmen Izraele, Lembové [i] 16:20 Ani den bez kresby [i] 16:35 Kamera na cestách: Krásná planeta, plná života 1/3 [i] 17:30 Kde peníze pomáhají [i] 17:40 Poutní píseň k Panně Marii na Květnou neděli [i] 18:00 Cesty víry: Jeruzalémská bible [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:10 Ajťáci III 2/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 15/20 [i] 20:00 Nádraží 19. století [i] 20:15 Uzel uzlů [i] 20:30 Příběh nádraží [i] 20:45 Nádraží nedáme [i] 21:05 Výhybkář [i] 21:20 Inspirace dědečkem [i] 21:30 Jízda vlakem naší krajinou [i] 22:00 Na plovárně s Janem Petránkem [i] 22:25 Vzkaz Jiřího Suchého [i] 22:40 Jak se neztratit v L. A. [i] 00:25 Žebřík 2009 [i] 01:15 Čétéčko [i] 01:35 Tentokrát se budu smát já [i] 02:30 Svět umění: Věda a la Hollywood 1/4 [i] 03:20 Kamera na cestách: Krásná planeta, plná života 1/3 [i] 04:15 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Dobrodružství Antje a jejích přátel 19 [i] 06:15 Admirál Bublina útočí 11 [i] 06:45 Bolek a Lolek 10 [i] 07:00 Baby Looney Tunes 4 [i] 07:25 Spongebob v kalhotách 80 [i] 07:55 Babicovy dobroty [i] 08:30 Koření [i] 09:30 Velká cena Malajsie [i] 12:00 Mr. Bean [i] 12:30 O zvířatech a lidech 1 [i] 13:25 Jen ho nechte, ať se bojí [i] 15:15 Kouzelný měšec [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 19:00 Hospoda 39 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Shrek Třetí [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:20 Sběratel polibků [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas III 23 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Boss [i] 03:25 Horoskopičiny [i] 04:30 Zorro: Meč a růže 4 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Párty s kuchařem [i] 06:45 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 36 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince VI 2 [i] 08:15 Svět ve válce 8 [i] 09:25 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 160 [i] 10:25 M*A*S*H 161 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:45 Robin Hood - Na cestě ke slávě [i] 13:15 Wolffův revír VIII 5 [i] 14:15 Škola základ života [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 23 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 5 [i] 23:20 Nevěsta v černém [i] 01:05 Svět 2010 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Svět ve válce 8 [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 V tieni [i] 06:00 Prázdninový lekár v Toskánsku: Boj o moje dieťa [i] 07:30 Moja mama veterinárka I. 1-2/13 [i] 09:40 Slávici na ulici [i] 10:45 Chuťovky [i] 12:10 Rebeli I. 214/215 [i] 13:05 Rosamunde Pilcherová: Dom na pobreží [i] 14:50 Columbo zasahuje 12/20 [i] 16:35 Samantha: Sviatky amerického dievčaťa [i] 18:10 Gossip Girl I. 14/18 [i] 19:00 Rebeli I. 215/215 [i] 20:00 Chyť ma, ak to dokážeš [i] 22:30 Skutočný príbeh: Vraždy čiernej vdovy - príbeh Blanche [i] 00:10 Zabudnuté manželky [i] 01:45 Columbo zasahuje 12/20 [i] 03:15 Lampáreň [i] 04:45 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Padělatel [i] 07:30 Loupežník Hotzenplotz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Tři muži a nemluvně [i] 13:50 Hlavní zprávy [i] 15:30 Seržant Pepper [i] 17:10 Sólokapr [i] 18:45 Cesta Černého měsíce [i] 20:25 Zastřelit a být zastřelen [i] 22:05 Naučím tě zabíjet [i] 23:40 Čekání znamená smrt I. [i] 01:15 Židovské kladivo [i] 02:45 Sólokapr [i] 04:20 Seržant Pepper [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Veslování [i] 13:45 Cyklistika [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Jezdectví [i] 18:30 Snooker [i] 20:30 Curling [i] 22:00 Motorismus [i] 22:15 Box [i] 23:15 Snooker [i] 01:15 Motorismus [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 4 [i] 06:00 Dotek anděla I 5 [i] 07:00 Dotek anděla I 6 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 8 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 9 [i] 10:00 Být Erikou II 7 [i] 11:00 Být Erikou II 8 [i] 12:00 Nekonečná párty [i] 14:00 Blondýnka 1/2 [i] 16:00 Blondýnka 2/2 [i] 18:00 Eva [i] 20:00 Dobrá manželka 1 [i] 21:00 Dobrá manželka 2 [i] 22:00 Polibek [i] 00:00 Kaliforňanky [i] 02:00 Právo a pořádek VIII 5 [i] 03:00 Právo a pořádek VIII 6 [i] 04:00 Dotek anděla I 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Do muzea zadním vchodem 08 [i] 06:00 Nebezpečné planetky [i] 06:55 Hubbleovy obrazy 03 [i] 07:30 Hubbleovy obrazy 04 [i] 08:05 Pravý švýcarský Robinson 04 [i] 09:15 Rybaření na chalupě 02 [i] 10:10 Chlapský víkend 07 [i] 10:40 Chlapský víkend 08 [i] 11:10 Impéria 30 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 29 [i] 12:45 Vášnivý jedlík 30 [i] 13:15 Jaro na chalupě 01 [i] 14:10 Řeč hmyzí říše 06 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 46 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 07 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 09 [i] 16:45 Mistři švindlu 30 [i] 17:20 Mistři švindlu 55 [i] 18:00 Mistři švindlu 56 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 09 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 10 [i] 19:45 Zpráva o skutečné ceně laciných potravin [i] 20:45 Pokusní králíci 05 [i] 21:15 Pokusní králíci 06 [i] 21:45 Impéria 31 [i] 22:50 Smrtící válečníci 01 [i] 23:45 Řím: Vliv a nadvláda 03 [i] 00:45 On The Spot 05 [i] 01:50 Pohromy století 37 [i] 02:45 Pravý švýcarský Robinson 04 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 14 [i] 06:00 Americká děvčata: Odvážná Chrissa [i] 07:30 A zase jedna Popelka [i] 09:00 Horton [i] 10:25 El paso [i] 12:15 Sesterstvo putovních kalhot 2 [i] 14:10 Jak ukrást nevěstu [i] 15:50 Divoši [i] 17:45 10 000 př. n. l. [i] 19:30 Před kamerou 15 [i] 20:00 Mejdan v Las Vegas