TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Flipper [i] 07:05 Na pytliackom chodníčku [i] 08:30 Olsen Twins: Sestry v akcii [i] 10:05 Sissi - Mladá cisárovná [i] 12:00 LET´S DANCE [i] 14:55 Hriešny tanec 2: Havanské noci [i] 16:15 Rýchle Televízne noviny [i] 16:20 Kráska z Manhattanu [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Tajný agent [i] 22:40 Slzy slnka [i] 00:45 Jediný [i] 02:15 Tajný agent [i] 04:10 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy STV [i] 05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Svätá Bakhita 1/2 [i] 07:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 08:30 "Z pekla štěstí" 3/5 [i] 09:25 Zlatá priadka [i] 10:30 Moja tučná grécka svadba [i] 12:05 Kamenný chodníček [i] 13:00 Jana Eyrová 3/4 [i] 13:55 Jana Eyrová 4/4 [i] 14:45 GRÓF MONTE CHRISTO 2/4 [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Stolček, prestri sa! [i] 17:30 Svätá Bakhita 2/2 [i] 19:13 Autoportréty [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Cudzie srdce [i] 22:45 Prebudenie srdca [i] 00:10 GRÓF MONTE CHRISTO 2/4 [i] 01:50 Cudzie srdce [i] 03:15 Krása podmorského sveta [i] 03:35 Správy STV [i] 03:55 Góly - body - sekundy [i] 04:05 Prebudenie srdca [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Udalosti ČT [i] 06:05 Správy STV [i] 06:30 Televíkend [i] 06:55 Nôty a tance uhliarov z Gemera [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:05 Klenotnica\Jarabinská poéma [i] 08:45 Farmárska revue [i] 09:05 Dve frašky [i] 10:00 Krehká krása [i] 10:30 Miesto pre modlitbu [i] 11:00 Veľká noc s Bonifácom [i] 12:05 5 minút po dvanástej - prečo máme voľné dni [i] 13:05 Oliver Twist 3/6 [i] 13:35 Infantkine narodeniny [i] 14:10 Zhŕňajova nevesta [i] 15:45 Poltón [i] 16:10 Religiozita stredovekého človeka [i] 16:40 Poklady Slovenska [i] 16:50 Miznúce v čase [i] 17:15 Katarína Hudáková odišla na večnosť [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Família [i] 18:55 Sviatok sviatkov [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Chvíľka poézie [i] 20:20 Ivetka a hora [i] 21:45 Anjeli strážni Dalibora Karvaya [i] 22:15 Kino na Dvojke [i] 23:35 Gregoriánsky chorál [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 00:59 Záver vysielania 04:50 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Super poliši [i] 06:50 Asterix dobýva Ameriku [i] 08:30 Wild Wild West [i] 10:40 Chilli, sex a samba [i] 12:35 PREMIÉRA: Zvláštne puto [i] 14:35 PREMIÉRA: Podozrivá [i] 16:15 Medvedie vodopády [i] 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 PREMIÉRA: Doba ľadová 2 [i] 22:15 Kráľ Škorpión [i] 00:10 PREMIÉRA: Návrat z doby ľadovej [i] 01:45 Základňa 2 [i] 03:15 Zvodná obeť [i] 04:40 Otvorené more [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Otec Nádej [i] 06:50 Zázračný krištáľ [i] 08:25 Kráľovský sľub [i] 10:10 Scarlett 1, 2/4 [i] 13:35 Banánový Joe [i] 15:25 Misia lásky 3/3 [i] 17:10 Dar z lásky: Príbeh Daniela Huffmana [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Scarlett 3, 4/4 [i] 23:45 Banánový Joe [i] 01:20 Misia lásky [i] 02:45 Spojení [i] 04:30 Ciciak [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 6/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia II. 1/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 17/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 18/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 6/21 [i] 12:00 Jericho II. 2/7 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 2/34 [i] 14:00 All Saints VII. 21/40 [i] 15:00 All Saints VII. 22/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia II. 2/14 [i] 18:00 Dr. House V. 13/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 6/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 12/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 6/17 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 00:00 Uklízeč II. 13/14 [i] 01:00 CSI: New York VI. 6/17 [i] 02:00 True Blood - Pravá krev 3/12 [i] 02:50 Dr. House V. 13/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 7 [i] 06:25 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 07:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 08:10 Nutné k přežití: Skotsko [i] 09:05 Říční příšery: Zabijáci z Amazonky [i] 10:00 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 11:50 Rizikové stavby: Tunely [i] 12:45 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 2 [i] 13:40 Auto budoucnosti: Extrémy [i] 14:35 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 15:30 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 16:25 Vyrobeno v továrně: Tužky/Obrovské šrouby/Nakládaná zelenina/Nafukovací věci [i] 16:55 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 17:20 Rizikové stavby: Tunely [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Newcastle [i] 19:10 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i] 21:00 Burácení v srdcích 1 [i] 22:25 Pátá rychlost 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Aljaška [i] 23:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 00:40 Přežili kousnutí 3 [i] 01:40 Zničeno ve vteřině 49 [i] 02:10 Zničeno ve vteřině 50 [i] 02:40 Lovci tornád: Sean Casey [i] 03:40 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro nadaci Christophera a Dany Reeveových [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 29/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 19/26 [i] 07:20 Ztracené hračky 12/13 [i] 07:35 Záhada hradu Černá růže 10/13 [i] 07:55 Hurá, škola! [i] 08:10 Kouzelný klíč [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Film o filmu Kozí příběh [i] 10:15 Kuchařská pohotovost [i] 10:40 Malá mořská víla [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:30 Válka mezi muži a ženami [i] 15:10 Robin Hood 14/26 [i] 15:55 Profesionálové 18/57 [i] 16:45 Kde peníze pomáhají [i] 16:55 Hříbě a já [i] 17:10 Divočina patří lvům [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Tentokrát se budu smát já [i] 20:55 Vykoupení z věznice Shawshank [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Atentát na papeže [i] 01:10 13. komnata Ladislava Chudíka [i] 01:35 Pošta pro tebe [i] 02:30 Všechnopárty [i] 03:10 Folklorní magazín [i] 03:35 Na cestě po Surat Thani [i] 04:00 Za obzorem 13/26 [i] 04:20 Kuchařská pohotovost [i] 04:45 Carl Maria von Weber: Vyzvání k tanci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:50 Tisíc let české myslivosti [i] 06:20 Správy STV 06:40 Medicína pro 21. století [i] 07:00 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:20 Bojová umění aneb Jednota osobnosti 1/10 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tajemství slonů 2/3 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorní magazín [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Proces H - den čtvrtý 4/10 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XIX 15/20 [i] 13:30 Musilok [i] 13:55 Ajťáci III 2/6 [i] 14:20 Žebřík 2009 [i] 15:15 We Are the World - pro Haiti [i] 15:25 Království divočiny: Mořští savci 5/10 [i] 15:55 Pod plachtami Středomořím [i] 16:15 Rajské zahrady II 12/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Premonstrátky [i] 17:05 Úsměvy Oty Ševčíka [i] 17:45 Toulky s Ladislavem Smoljakem 1/7 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Moje rodina V 11/14 [i] 19:30 Devatero řemesel [i] 20:00 Naši furianti [i] 22:15 Divadlo žije! [i] 22:45 Filmopolis [i] 23:40 Pozdní sběr [i] 01:10 Soul Deep 5/6 [i] 02:00 Sešli se... [i] 03:00 Na Kloboučku [i] 03:35 ČT Live - Blue Effect a hosté [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:05 Admirál Bublina útočí 10 [i] 06:35 Bolek a Lolek 8, 9 [i] 07:00 Roary: Závodní auto 26 [i] 07:15 Spongebob v kalhotách 79 [i] 07:40 Vteřiny před katastrofou [i] 08:35 Občanské judo [i] 09:15 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:10 Pták Ohnivák [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nezlobte dědečka [i] 14:05 Tři veteráni [i] 16:00 Shrek 2 [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nestyda [i] 21:45 Krvavý diamant [i] 00:25 Sexy biják [i] 02:15 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 Áčko [i] 04:20 Zorro: Meč a růže 3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:20 Párty s kuchařem [i] 06:50 Dobrodružství Toma a Jerryho [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 35 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince VI 1 [i] 08:20 Frasier III 22 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:50 M*A*S*H 159 [i] 10:20 Knight Rider I 7 [i] 11:25 To je vražda, napsala V 22 [i] 12:35 Jeden den v New Yorku [i] 14:35 Pták na drátě [i] 16:55 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 22 [i] 20:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 22:05 Nico: víc než zákon [i] 00:10 Opičí maska [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Nikdo není dokonalý [i] 04:30 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 V tieni [i] 05:45 Robin Pilcher: Večnosť oceánu [i] 07:25 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 09:20 Slávici na ulici [i] 10:25 Chuťovky [i] 11:50 Rebeli I. 213/215 [i] 12:40 Moja mama veterinárka I. 1-2/13 [i] 14:40 Columbo zasahuje 11/20 [i] 16:30 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 18:05 Gossip Girl I. 13/18 [i] 19:00 Rebeli I. 214/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Dom na pobreží [i] 21:40 Nevítaný hosť [i] 23:20 Zbohom, láska moja [i] 01:00 Columbo zasahuje 11/20 [i] 02:35 Nevítaný hosť [i] 04:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tučňák Amundsen [i] 07:30 Elvíra-strašidelný zámek [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Vášeň a cit [i] 14:05 Ztracený svět [i] 15:45 Holíci [i] 17:15 Holky se chtějí bavit taky [i] 18:45 Nejlepší přítelkyně [i] 20:25 Sólokapr [i] 22:05 Ztracený ostrov [i] 23:35 Intermission [i] 01:20 Adolf Eichmann [i] 03:05 Holky se chtějí bavit taky [i] 04:30 Holíci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Krasobruslení [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Snooker [i] 17:30 Veslování [i] 18:30 Tenis [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Curling [i] 00:30 Bojové sporty [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 06:00 Dotek anděla I 4 [i] 07:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 6 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 7 [i] 10:00 Promlčené zločiny [i] 12:00 Opatrovnictví [i] 14:00 Nekonečná párty [i] 16:00 Ženské kouzlo [i] 18:00 Kaliforňanky [i] 20:00 Být Erikou II 7 [i] 21:00 Být Erikou II 8 [i] 22:00 Stávka! [i] 00:00 Eva [i] 02:00 Polibek [i] 04:00 Drzá Jordan VI 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Příběh o Indii 01 [i] 07:05 Příběh o Indii 02 [i] 08:10 Anatomie přírodní katastrofy 02 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 22 [i] 10:10 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 11:05 Řeč hmyzí říše 05 [i] 11:25 Generace XXL 02 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 27 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 28 [i] 13:25 Krev, pot a takeaways 04 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 45 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 06 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 01 [i] 16:45 Mistři švindlu 29 [i] 17:20 Mistři švindlu 53 [i] 18:00 Mistři švindlu 54 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 07 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 08 [i] 19:45 Tělo v číslech 04 [i] 20:35 Hranice možností [i] 21:05 Vychytávky 03 [i] 21:35 Vychytávky 04 [i] 22:00 On The Spot 05 [i] 23:05 Proč je to tak? 24 [i] 00:00 Malárie [i] 01:00 Nejtěžší práce historie 05 [i] 02:00 Velikonoční ostrov [i] 02:55 Místa ve Středomoří 05 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 07 [i] 04:55 Do muzea zadním vchodem 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Filmy a filmové hvězdy II. 14 [i] 06:00 Zatmění slunce [i] 08:15 Zapomenutý ostrov [i] 09:50 Darjeeling s ručením omezeným [i] 11:20 Dostaňte agenty Bruce a Lloyda [i] 12:35 Probuzení tmy [i] 14:15 Návrat na Brideshead [i] 16:25 Cesta do středu Země