TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Princ Egyptský [i] 07:00 Pod Jazvečou skalou [i] 08:25 Princezná z mlyna [i] 10:20 Sissi [i] 12:10 Kozmetička a zviera [i] 14:00 Dvojičky [i] 15:50 Rýchle Televízne noviny [i] 15:55 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 18:00 Rýchle Televízne noviny [i] 18:05 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 Tajomstvo Kristovej hrobky [i] 00:45 Smršť nad Pacifikom [i] 02:15 Cesta okolo sveta za 80 dní [i] 04:50 H2O: Stačí pridať vodu 1-2/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Taký bol ... [i] 05:55 Northangerské opátstvo [i] 07:30 Rozprávanie kvetu kamélie 3/4 [i] 08:05 Rozprávanie kvetu kamélie 4/4 [i] 08:40 "Z pekla štěstí" 2/5 [i] 09:30 Zlatý chlieb [i] 10:45 Northangerské opátstvo [i] 12:20 Odkaz Jána Pavla II. Slovensku [i] 13:05 Jana Eyrová 1/4 [i] 13:55 Jana Eyrová 2/4 [i] 14:50 GRÓF MONTE CHRISTO 1/4 [i] 16:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 17:30 Svätá Bakhita 1/2 [i] 19:13 Autoportréty [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Lekár zázrakov 1/2 [i] 22:00 Lekár zázrakov 2/2 [i] 23:45 GRÓF MONTE CHRISTO 1/4 [i] 01:20 Lekár zázrakov 1/2 [i] 03:05 Lekár zázrakov 2/2 [i] 04:45 Zdravie zo slovenských pasienkov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Dizajn 11/17 [i] 05:55 Správy STV [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Správy a komentáre [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:25 Veľká noc 2001 v Európe [i] 08:55 Bože môj, prečo si ma opustil? [i] 09:10 Posolstvá z kríža [i] 09:30 Služby božie na Veľký piatok [i] 11:05 Veľký piatok [i] 11:10 Veľkonočné evanjelium [i] 11:35 Kríž-cesta spásy [i] 12:00 O sile miesta a modlitby [i] 12:30 Pašie podľa sv.Matúša [i] 13:10 Oliver Twist 2/6 [i] 13:40 Zázračná rosa [i] 14:25 Zuzanka Hraškovie [i] 15:35 Majster Pavol z Levoče [i] 16:35 Rieka Orava [i] 17:05 Zločin a pokánie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Kardinál J.Tomko o utrpení [i] 18:45 Svedectvá prenasledovaných pre vieru [i] 19:15 Piaristický kostol Najsvätejšej Trojice v Prievidzi [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Chvíľka poézie\Svetloslav Veigl: Svetlo kríža [i] 19:55 Cesta do Compostely [i] 20:50 Listy z väzenia [i] 21:00 Pater mi [i] 21:15 Krížová cesta z Kolosea [i] 23:05 Turínske plátno [i] 23:30 J.Haydn Sedem posledných slov Ježiša Krista na kríži [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:00 Správy STV [i] 01:23 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny [i] 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 Druhá šanca [i] 09:25 Super poliši [i] 11:30 PREMIÉRA: Let 93 [i] 13:25 Allan Quatermain a stratené Mesto zlata [i] 15:25 Wild Wild West [i] 17:25 Jánošík I. [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Narnia: Lev, šatník a čarodejnica [i] 23:00 PREMIÉRA: Dračia kliatba [i] 00:50 Búrka storočia [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Tarzan 64 [i] 06:00 Diagnóza: Vražda III. 4 [i] 06:50 Derrick II. 54 [i] 07:50 Anjel z nebies [i] 09:20 Poklad Bielych sokolov [i] 11:00 Divá Bára [i] 12:20 Túlavý anjel [i] 13:50 Osudy statočnej ženy [i] 15:35 Misia lásky 1, 2/3 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 20:00 Scarlett 1, 2/4 [i] 23:35 Misia lásky 1, 2/3 [i] 02:25 Doktorka Quinnová [i] 03:10 Diagnóza: Vražda III. [i] 04:00 Derrick II. [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 14/22 [i] 07:00 Wildfire 9/13 [i] 07:55 Zoom 31/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 10/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 10:55 Zoom 31/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 14/22 [i] 12:00 Wildfire 9/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 10/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 15/22 [i] 17:00 Wildfire 10/13 [i] 17:55 Zoom 31/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 11/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 13/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 16/18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 23:55 Zoom 31/221 [i] 00:00 Dr. House III. 2/24 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba II. 1/23 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba II. 2/23 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 26/26 [i] 03:35 Wildfire 10/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Neřízené nákladní auto [i] 06:00 Výzva pro pravé motorkáře: Itálie [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 07:45 Nutné k přežití: Bearova základní pravidla [i] 08:40 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 09:35 Riziková laboratoř: Zkapalněný písek [i] 10:30 Vyrobeno v továrně: Čepele pil/Diodové pouliční lampy/Kávová zrna/Opalescenční sklo [i] 10:55 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 11:25 Burácení v srdcích 1 [i] 13:15 Americký chopper: Motorky rockového festivalu Woodstock a cirkusu Ringling, Barnum a Bailey [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Výrobce brambůrek [i] 15:30 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Songdo - velkoměsto budoucnosti [i] 17:20 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 19:10 Vyrobeno v továrně: Dvojité sklo/Hokejové hole/Fluorescenční svítilny/Sedadla autobosu [i] 19:40 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i] 20:05 Neobyčjná vozidla [i] 21:00 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 21:55 Kde je limit?: Dům [i] 22:50 Dokonalá katastrofa: Ohnivá bouře [i] 23:45 Opravna vraků: Auto pro svalovce Dallaglia - část 1 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Zamořený národ [i] 01:40 Neobyčejná vozidla [i] 02:40 Bořiči mýtů: Parní dělo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 25 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně: Dvojité sklo/Hokejové hole/Fluorescenční svítilny/Sedadla autobosu [i] 04:35 Jak to dělají?: Kosmický oblek/ Naftové motory/ Neonové reklamy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli [i] 10:20 Jak dobře digitálně naladit [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 27/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 8/24 [i] 15:00 Film o filmu Jarmareční bouda [i] 15:15 Franklin 21/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 10/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun 38/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 16/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 6/7 [i] 20:55 13. komnata Ladislava Chudíka [i] 21:25 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 6/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Supernova [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 McLeodovy dcery V 27/32 [i] 01:05 Všechnopárty [i] 01:50 Sabotáž [i] 02:15 Monty Python - málem pravda 5/6 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:40 Máte slovo 04:25 Stop [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 13/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 4/26 [i] 06:25 Včelka Mája 30/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 13/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:30 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Designtrend 13/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 O kraji kolem Hostýnských vrchů o Velikonocích [i] 10:50 Divnopis [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:45 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 13/26 [i] 14:35 Sportovci světa: Lillehammer 1994 3/4 [i] 15:30 Království divočiny: Mořští savci 5/10 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 12/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství slonů 2/3 [i] 20:55 Moje rodina V 11/14 [i] 21:25 Soul Deep 5/6 [i] 22:20 Bigbít 12/42 [i] 23:25 Monty Python - málem pravda 5/6 [i] 00:20 Evropané [i] 01:15 O kraji kolem Hostýnských vrchů o Velikonocích [i] 01:35 Pavlač Ester Kočičkové 11/12 [i] 02:00 Lise Forell - sem fronteiras [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 14 [i] 09:30 Perfektní skóre [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 7 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 4 [i] 13:45 Hvězdná brána II 2 [i] 14:40 Smallville VIII 15 [i] 15:35 Krok za krokem III 14 [i] 16:05 Vražedná čísla III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 8 [i] 18:30 Ulice 1699, 1700 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kameňák [i] 22:10 Na lince je vrah [i] 23:45 V poslední chvíli [i] 01:20 Novashopping 01:45 Stahovák [i] 02:10 Tabu [i] 02:55 Zlatíčka [i] 04:25 Zorro: Meč a růže 2 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 2 [i] 06:55 Pět holek na krku 100 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:10 Frasier III 21 [i] 08:55 M*A*S*H 157 [i] 09:25 Právo a pořádek III 19 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 21 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 6 [i] 12:30 M*A*S*H 158 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 21 [i] 13:30 Čarodějky VI 3 [i] 14:30 JAG II 11 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 21 [i] 20:00 Cellular [i] 22:10 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 00:35 Městečko prokletých [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Na čem záleží 87 [i] 04:35 Na čem záleží 88 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Naučím ťa milovať 34/129 [i] 06:20 Keď budeš moja 237-238/238 [i] 08:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 154/160 [i] 10:20 Viktória 141/171 [i] 11:15 Správna Susan II. 5/26 [i] 11:40 Ulica III. 154/259 [i] 13:00 Rebeli I. 212/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 153/351 [i] 14:50 Správna Susan II. 6/26 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 35/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 237-238/238 [i] 18:00 Túžba tela 25/143 [i] 19:00 Rebeli I. 213/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 155/160 [i] 21:50 Inga Lindströmová: Leto pri jazere Lilja [i] 23:35 Prázdninový lekár v Tessine: Kľukaté cesty lásky [i] 01:10 Túžba tela 25/143 [i] 01:55 Lampáreň [i] 02:25 Ulica III. 154/259 [i] 03:10 Júlia - Cesty za šťastím 153/351 [i] 04:00 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Artušův meč [i] 07:30 Proměna Placida Lakea [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Hlavní zprávy [i] 13:45 Hvězdné dítě [i] 15:25 Tam, kde končí hvězdy [i] 16:55 Nemáš co ztratit [i] 18:40 V moci snů [i] 20:25 Holky se chtějí bavit taky [i] 21:55 Židovské kladivo [i] 23:25 Kukuřičné děti [i] 01:05 Čekání znamená smrt I. [i] 02:40 Nemáš co ztratit [i] 04:20 Tam, kde končí hvězdy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 12:00 Tenis [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Krasobruslení [i] 18:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Cyklistika [i] 23:15 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 23:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 17 [i] 06:00 Ochránce II 20 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 22 [i] 08:00 Drzá Jordan VI 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy III 1 [i] 12:00 Stávka! [i] 14:00 Johanka z Arku 1/2 [i] 16:00 Johanka z Arku 2/2 [i] 18:00 Promlčené zločiny [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 18 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 5 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 6 [i] 23:00 Ženské kouzlo [i] 01:00 Kaliforňanky [i] 03:00 Detektiv Monroe [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tvář Země 03 [i] 07:00 Úsvit lidstva 02 [i] 08:00 Zvířecí rekordmani 01 [i] 09:00 Mistři švindlu 13 [i] 09:35 Mistři švindlu 14 [i] 10:10 Buď já nebo pes 58 [i] 11:00 Skryté možnosti 73 [i] 11:30 Skryté možnosti 74 [i] 12:00 Maminka stávkuje 53 [i] 12:35 Maminka stávkuje 54 [i] 13:10 Laos 01 [i] 13:45 Laos 02 [i] 14:15 Tvář Země 03 [i] 15:15 Zvířecí rekordmani 25 [i] 16:10 Mistři švindlu 15 [i] 16:45 Mistři švindlu 16 [i] 17:20 Znovuobjevitelé 09 [i] 17:50 Znovuobjevitelé 10 [i] 18:20 Zvířecí rekordmani 01 [i] 19:15 Zelené nápady pro modrou planetu 15 [i] 19:45 Zelené nápady pro modrou planetu 16 [i] 20:15 S větrem o závod [i] 21:15 Lewis Hamilton [i] 22:15 Slavné bitvy Británie 08 [i] 23:25 Elektrizující věda [i] 00:25 Příběh o Indii 05 [i] 01:30 U2 [i] 02:25 Místa ve Středomoří 15 [i] 03:30 Dunaj [i] 04:00 Úsvit lidstva 02 [i] 04:55 Příběh o Indii 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Před kamerou 14 [i] 06:00 Osudové selhání [i] 07:50 27 šatů [i] 09:40 Čistá barva [i] 11:25 Saawariya [i] 13:40 Evropské filmové ceny 2009