TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 Za humny je drak [i] 10:20 Mahuliena, Zlatá panna [i] 11:55 Jadro [i] 14:15 Monk II. 1/16 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 7/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 19/25 [i] 22:45 Špecialista [i] 00:45 Šialený exmanžel [i] 02:20 Kronika smrti [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Taký bol ... [i] 05:50 Sila lásky II. 52/357 [i] 06:35 Sila lásky II. 53/357 [i] 07:30 Rozprávanie kvetu kamélie 1/4 [i] 08:00 Rozprávanie kvetu kamélie 2/4 [i] 08:35 "Z pekla štěstí" 1/5 [i] 09:30 Zlatý kolovrátok [i] 10:45 Bláznivý penzión [i] 12:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:55 Koniec snenia [i] 14:25 Znovu nájdené šťastie [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:15 Góly - body - sekundy [i] 16:20 Počasie [i] 16:25 Sladká Valentína 43/178 [i] 17:10 Sladká Valentína 44/178 [i] 17:55 Bičianka z doliny [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Moja tučná grécka svadba [i] 21:55 Aféra Thomasa Crowna [i] 23:45 Znovu nájdené šťastie [i] 01:20 Paríž 2010: Veľká povodeň [i] 02:50 Bláznivý penzión [i] 04:20 Správy STV o 16:00 [i] 04:35 Slovensko dnes [i] 04:50 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Udalosti ČT [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Pred Veľkou nocou [i] 08:30 Veľká noc 2000 v Európe [i] 09:00 Modrá katedrála [i] 10:00 TKN [i] 10:25 Keď sa lámal rok [i] 11:15 Veľká noc v Kovačici [i] 11:40 Kráľ a rozprávkar [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:05 Oliver Twist 1/6 [i] 13:35 Mama to vie najlepšie [i] 14:00 Sklenené obrazy. Paľo Macho [i] 14:25 Stálo za to obetovať sa za človeka ? [i] 14:55 Duchovné posolstvo Veľkej noci [i] 15:55 Halali [i] 16:20 Lesnícke arborétum v Kysihýbli [i] 16:30 Hlas Európy [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:30 Banské múzeum v prírode [i] 17:40 Marmuriena naša [i] 18:05 Symbolika trojdnia [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 18:55 Dizajn 11/17 [i] 19:25 Zelený štvrtok [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Židia - dejiny jedného národa [i] 21:40 Správy a komentáre [i] 22:05 Večer na tému [i] 23:40 Utrpenie [i] 00:05 Profesionál [i] 00:15 Polícia [i] 00:25 Udalosti ČT [i] 00:55 Správy STV [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:59 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci XI. [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:45 NOVINY TV JOJ 07:10 KRIMI NOVINY 07:35 NOVINY TV JOJ 08:10 Panelák V. 43 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Bozkávajte sa s kým chcete [i] 11:25 Klaun 19 [i] 12:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 10 [i] 13:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 20 [i] 14:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 21 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 19, 20 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 20 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 44 [i] 21:15 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 6 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli III. 10 [i] 00:15 Pomstiteľ [i] 01:55 Podvodníci [i] 02:35 Tru Calling [i] 03:20 Hard Boiled [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 3 [i] 06:00 Tarzan 63 [i] 06:25 Zasľúbená zem 40 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 9 [i] 07:55 Magnum VII. 1, 2/22 [i] 09:45 Derrick II. 53 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 14 [i] 11:55 M*A*S*H* 29, 30 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 3 [i] 13:50 Panelák 260 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 14 [i] 16:15 M*A*S*H* 29, 30 [i] 17:00 Láska nezomiera 143, 144 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Malý unavený Joe [i] 22:45 Dôvod žiť. . . a zomrieť [i] 00:40 Malý unavený Joe [i] 02:30 Nočné reprízy 04:50 Doktorka Quinnová 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 13/22 [i] 07:00 Wildfire 8/13 [i] 07:55 Zoom 31/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 9/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 10:55 Zoom 31/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 13/22 [i] 12:00 Wildfire 8/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 9/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 11/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 14/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 14/22 [i] 17:00 Wildfire 9/13 [i] 17:55 Zoom 31/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 10/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 12/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 15/18 [i] 21:00 Dr. House V. 13/24 [i] 22:00 Dr. House V. 14/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 23:55 Zoom 31/221 [i] 00:00 Dr. House III. 1/24 [i] 01:00 Dr. House V. 13/24 [i] 02:00 Dr. House V. 14/24 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 25/26 [i] 03:30 Wildfire 9/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 10 [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Hledání žraloků v Grónsku [i] 07:45 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 08:40 Bořiči mýtů: Ovládání mysli [i] 09:35 Riziková laboratoř: Neřízené nákladní auto [i] 10:30 Vyrobeno v továrně: Hrací kuličky/Vodní filtry/Soupravy nářadí/Balicí molitan [i] 10:55 Jak to dělají?: Budovy/ Elektrické sloupy/ Horkovzdušné balóny [i] 11:25 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 1 [i] 11:50 Rození obchodníci: Ferrari 308 GT4 - část 2 [i] 12:20 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro NHL/Motorka B-2 Bomber [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Fiat 500 - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Tavič dehtu [i] 15:30 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Protipovodňové zabezpečení v Kuala Lumpur [i] 17:20 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 1 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Vybuchující kalhoty [i] 19:10 Vyrobeno v továrně: Čepele pil/Diodové pouliční lampy/Kávová zrna/Opalescenční sklo [i] 19:40 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i] 20:05 Burácení v srdcích 1 [i] 21:55 Můj šokující příběh: Muž chobotnice [i] 22:50 Dokonalá katastrofa: Ohromující záplavy [i] 23:45 Opravna vraků: Gangsterská kára pro Martina Kempa - část 2 [i] 00:40 Hubitelé havěti: Potkan Moby [i] 01:40 Burácení v srdcích 1 [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 24 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně: Čepele pil/Diodové pouliční lampy/Kávová zrna/Opalescenční sklo [i] 04:35 Jak to dělají?: Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Blankytná pohádka [i] 10:05 Nejlepší léta slečny Jean Brodieové [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 26/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 7/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 13/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 13/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 13/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 8/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě III 9/18 [i] 00:25 McLeodovy dcery V 26/32 [i] 01:10 Rajské zahrady II 11/13 [i] 01:30 Hledání ztraceného času [i] 01:45 Hledám práci [i] 02:10 Rodina a já [i] 02:30 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 6/6 [i] 02:45 Na jih od letohrádku královny Anny [i] 03:10 Jaromír Nohavica v Ostravě [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 05:55 Trojčátka 3/26 [i] 06:20 Včelka Mája 29/104 [i] 06:45 Moudronos [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 16/20 [i] 07:50 Medicína pro 21. století [i] 08:10 Řidiči profesionálové 13/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 11/23 [i] 10:35 Na plovárně s Petrem Zelenkou [i] 11:00 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 14:45 Bludiště [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Evropa dnes [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Soukromá muzea [i] 17:10 Designtrend 13/13 [i] 17:25 Kati a blázni [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Kam se poděla babička? [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Tereza Raquinová [i] 23:45 Evropský manuál [i] 00:05 Pavlač Ester Kočičkové 11/12 [i] 00:30 Železné dámy z Libérie [i] 01:25 Q [i] 01:50 Duchovní kuchyně [i] 02:20 Kde peníze pomáhají [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 13 [i] 09:30 Rodina přes palubu [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 6 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 3 [i] 13:45 Hvězdná brána II 1 [i] 14:40 Smallville VIII 14 [i] 15:35 Krok za krokem III 13 [i] 16:05 Vražedná čísla III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 7 [i] 18:30 Ulice 1697, 1698 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 180 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 13 [i] 22:10 Stahovák [i] 22:50 Nežádej svůj poslední tanec [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas III 22 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Vizita 5 [i] 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:10 Áčko [i] 03:55 Zorro: Meč a růže 1 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dobrodružství Olivera Twista I 1 [i] 06:55 Pět holek na krku 99 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:10 Frasier III 20 [i] 08:55 M*A*S*H 156 [i] 09:25 Právo a pořádek III 18 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 20 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 5 [i] 12:30 M*A*S*H 157 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 20 [i] 13:30 Čarodějky VI 2 [i] 14:30 JAG II 10 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 20 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 7 [i] 23:25 Čekání na smrt [i] 01:30 Volejte Věštce 03:20 Výklad snů 04:15 Na čem záleží 86 [i] 04:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 33/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 233-234/238 [i] 08:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 153/160 [i] 10:20 Viktória 140/171 [i] 11:10 Správna Susan II. 4/26 [i] 11:40 Ulica III. 153/259 [i] 13:00 Rebeli I. 211/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 152/351 [i] 14:50 Správna Susan II. 5/26 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 34/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 235-236/238 [i] 18:00 Túžba tela 24/143 [i] 19:00 Rebeli I. 212/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 154/160 [i] 21:45 Pravá tvár vášne 52/178 [i] 22:40 Viktória 141/171 [i] 23:25 Sex v meste II. 8/18 [i] 23:55 Druhá šanca [i] 01:50 Pravá tvár vášne 52/178 [i] 02:35 Túžba tela 24/143 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:00 Druhá šanca [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Hvězdné dítě [i] 07:35 Tajemství meče [i] 09:00 Teleshopping 12:10 Mezi námi právníky [i] 13:45 Buster [i] 15:25 Swing [i] 16:55 Tři muži a nemluvně [i] 18:40 Cesta Černého měsíce [i] 20:25 Nemáš co ztratit [i] 22:10 Adolf Eichmann [i] 23:55 Apocalypto [i] 02:15 Intermission [i] 04:00 Cesta Černého měsíce [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Tenis [i] 13:00 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:45 Bojové sporty [i] 23:45 Pro wrestling [i] 00:45 Pro wrestling [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 16 [i] 06:00 Ochránce II 19 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 21 [i] 08:00 Drzá Jordan VI 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 5