TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Môj priateľ Albert [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 12/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 12/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 11/23 [i] 14:15 Monk I. 12/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 5/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:50 Paľba [i] 22:25 Nepovedz ani slovo [i] 00:30 Odložený prípad VI. 19/23 [i] 01:25 Chilli, sex a latino [i] 03:15 Prežiť: Zavalený pod Balvanom [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sila lásky II. 50/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 51/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 132/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 39/178 [i] 17:30 Sladká Valentína 40/178 [i] 18:15 Dr.House III. 10/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:30 Chodili sme spolu [i] 22:20 Obete a tí druhí [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 12/22 [i] 23:30 Inšpektor Morse [i] 01:15 Oheň z neba [i] 02:45 Chodili sme spolu [i] 03:40 Správy STV o 16:00 [i] 04:00 Sila lásky II. 50/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 51/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenia pohybového aparátu - kĺby [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - práca [i] 10:50 Megamosty 2/3 [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Jarné hry [i] 13:10 VAT [i] 14:10 Cesty nádeje [i] 14:40 Pesničkári slovenskí\ Zuzana Homolová [i] 14:55 Osobnosti slovenskej hudby [i] 15:40 Magazín Ligy majstrov [i] 16:05 Eurovirtuál [i] 16:30 Národnostný magazín [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - zdravie [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Môj dom, môj hrad [i] 19:00 Utajená reč peňazí 12/13 [i] 19:20 Oživovanie hmoty - Ignác Bizmayer [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Jaglavak - pán hmyzu [i] 21:00 Diagnóza 172 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Národnostný magazín [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci XI. [i] 06:15 PROMI NOVINY [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:50 NOVINY TV JOJ 08:20 Panelák V. 41 [i] 09:20 RANNÉ KINO: Druhá manželka [i] 11:25 Klaun 17 [i] 12:25 Agent II. 15 [i] 13:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 18 [i] 14:15 Tru Calling 24 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 15, 16 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 19 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 18 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 42 [i] 21:15 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 22:15 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 5 [i] 23:15 Mafstory [i] 00:15 Špeciálne komando III. 9 [i] 01:00 Odsúdené II. [i] 01:55 Podvodníci [i] 02:35 Klaun [i] 03:25 V Číne jedia psov [i] 04:55 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda III. 1/22 [i] 06:00 Tarzan 61 [i] 06:25 Zasľúbená zem 38 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 7 [i] 07:55 Magnum VI. 15, 16 [i] 09:45 Derrick II. 51 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 12 [i] 11:55 M*A*S*H* 25, 26 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda III. 1/22 [i] 13:50 Panelák 258 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 12 [i] 16:15 M*A*S*H* 25, 26 [i] 17:00 Láska nezomiera 139, 140 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Zúrivá spravodlivosť 1, 2/2 [i] 23:50 Nenávisť [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 07:00 Wildfire 6/13 [i] 07:55 Zoom 30/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 7/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 10:55 Zoom 30/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 12:00 Wildfire 6/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 7/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 12/22 [i] 17:00 Wildfire 7/13 [i] 17:55 Zoom 30/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 8/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 10/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 13/18 [i] 21:00 Boj o čas 13/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 13/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i] 23:55 Zoom 30/221 [i] 00:00 Dr. House II. 23/24 [i] 01:00 Boj o čas 13/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 13/14 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 22/26 [i] 03:35 Wildfire 7/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 8 [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 07:45 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 09:35 Riziková laboratoř: Únik z výškové budovy [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 6 [i] 10:55 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 11:25 Na plný plyn: Ducati [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Schusslera [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Lotus - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Technikem na větrné farmě [i] 15:30 Hubitelé havěti: Chyba začátečníka [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Opera v Sydney [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 18:15 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 7 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i] 20:05 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 21:00 Stavitelé z LA: Bahenní muži [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Bezmezná energie větru [i] 22:50 Dokonalá katastrofa: Sluneční bouře [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis 12 [i] 00:40 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 01:40 Tuning v Berlíně: Slavnostní zahájení [i] 02:40 Bořiči mýtů: Znovu otevřené mýty [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 22 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 7 [i] 04:35 Jak to dělají?: Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Buď, anebo [i] 10:45 Kavárnička dříve narozených [i] 11:35 Svatba v terénu [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 24/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 5/24 [i] 15:00 Chcete je? [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Dětská záchranka v akci [i] 15:30 Věda je zábava 19/26 [i] 15:55 Pomáhejme si [i] 16:10 Návštěva v ZOO [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 13/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 11/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 13/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 13/13 [i] 22:50 Nikdy nezapomenu 2/2 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Sex ve městě III 7/18 [i] 01:00 McLeodovy dcery V 24/32 [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Vltava v obrazech 61/86 [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:50 Terra musica 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:30 Správy STV 06:00 Trojčátka 1/26 [i] 06:25 Včelka Mája 27/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:00 Kluci v akci [i] 07:25 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:30 Angličtina pro nejmenší 17/40 [i] 07:40 Já chci domů! Vězení [i] 07:55 Setkání s Berthou Suttnerovou 2/5 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Cesta do mayského podsvětí [i] 10:25 Vzkaz Ladislava Pilky [i] 10:45 168 hodin [i] 11:20 Film o filmu Kozí příběh [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Zpívánky [i] 15:00 Evropský manuál [i] 15:20 Vltava v obrazech 61/86 [i] 15:40 Svět zázraků: Interactions - ovlivňování [i] 16:05 Mrakodrapy [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:25 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 4/10 [i] 19:45 Real Chinese 4/10 [i] 20:00 Strach nad městem [i] 22:05 Lise Forell - sem fronteiras [i] 22:35 Kontexty [i] 23:25 Q [i] 23:55 Emmina první podprsenka [i] 01:30 V odborné péči 43/43 [i] 01:50 Retro [i] 02:15 Československý filmový týdeník 774/2379 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 11 [i] 09:30 Sladká láska [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Komisař Rex 4 [i] 12:50 Las Vegas: Kasino 1 [i] 13:45 Hvězdná brána 21 [i] 14:40 Smallville VIII 12 [i] 15:35 Krok za krokem III 11 [i] 16:05 Vražedná čísla III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 5 [i] 18:30 Ulice 1693, 1694 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 179 [i] 21:15 Kriminálka New York IV 9 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 12 [i] 23:05 Přepadení 13. okrsku [i] 01:00 Kriminálka Las Vegas III 20 [i] 01:30 Novashopping 02:10 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:45 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:15 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 12 [i] 06:55 Pět holek na krku 97 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:10 Frasier III 18 [i] 08:55 M*A*S*H 154 [i] 09:25 Právo a pořádek III 16 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 18 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 3 [i] 12:30 M*A*S*H 155 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 18 [i] 13:30 Čarodějky V 23 [i] 14:30 JAG II 8 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 18 [i] 20:00 Přešlapy II 4 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 16 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 5 [i] 00:15 Wolffův revír II 25 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 83 [i] 04:25 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naučím ťa milovať 31/129 [i] 06:50 Keď budeš moja 229-230/238 [i] 08:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 151/160 [i] 10:30 Viktória 138/171 [i] 11:25 Správna Susan II. 2/26 [i] 11:55 Ulica III. 151/259 [i] 13:15 Rebeli I. 209/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 150/351 [i] 15:00 Správna Susan II. 3/26 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 32/129 [i] 16:15 Keď budeš moja 231-232/238 [i] 18:00 Túžba tela 22/143 [i] 19:00 Rebeli I. 210/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 152/160 [i] 21:45 Pravá tvár vášne 50/178 [i] 22:35 Viktória 139/171 [i] 23:25 Sex v meste II. 6/18 [i] 23:55 Krčmu vám nedáme [i] 01:35 Pravá tvár vášne 50/178 [i] 02:20 Lampáreň [i] 02:50 Túžba tela 22/143 [i] 03:35 Lampáreň [i] 04:40 Krčmu vám nedáme [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Podvedený osud [i] 07:30 Míč a řetěz [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 13:50 Někdo musí z kola ven [i] 15:25 Synův pokoj [i] 17:05 V moci snů [i] 18:50 Proměna Placida Lakea [i] 20:25 Nejlepší přítelkyně [i] 22:05 Intermission [i] 23:50 Vem mě s sebou [i] 01:35 Kukuřičné děti [i] 03:15 V moci snů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:30 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:15 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 00:45 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium III 22 [i] 06:00 Ochránce II 17 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 08:00 Drzá Jordan V 20 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 3 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 20 [i] 12:00 Ochránce II 17 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 6 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 4 [i] 16:00 Být Erikou II 7