TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 Bez servítky [i] 09:45 Ako pobozkať milionára? [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 11/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 11/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 10/23 [i] 14:15 Monk I. 11/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 4/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 4/16 [i] 21:15 Mentalista I. 13/23 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Elita armády [i] 00:45 Šelma 11/13 [i] 01:40 Strelci [i] 03:05 Prežiť: Útek z Amazónie [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:40 Sila lásky II. 48/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 49/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:40 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 131/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 37/178 [i] 17:30 Sladká Valentína 38/178 [i] 18:15 Dr.House III. 9/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Na prvý pohľad [i] 22:25 Reportéri [i] 22:50 Keď zapadne slnko [i] 23:55 Život po živote 5/6 [i] 00:40 Inšpektor Morse [i] 02:25 Epicentrum [i] 04:00 Sila lásky II. 48/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 49/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Profesionál [i] 05:50 Polícia [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Štvorlístok [i] 07:00 Energetika [i] 07:15 Tempo [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - rodina [i] 10:50 Berkat a Maršo. Šťastie a sloboda [i] 11:55 Regionálny denník [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:50 Lístoček z javora [i] 13:15 Orientácie [i] 13:50 Poklady sveta IV. [i] 14:10 Umenie 2010 [i] 14:35 Na doskách [i] 15:05 Odpískané [i] 16:00 Motormagazín [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 11/26 [i] 19:25 Pesach [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Megamosty 2/3 [i] 21:00 Magazín Ligy majstrov [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Dialógy o závislostiach [i] 22:25 Dialógy o závislostiach [i] 23:15 Anjeli strážni Tulku lama Lobsanga [i] 23:40 Cesty nádeje [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Autosalón [i] 06:00 PRVÉ NOVINY 06:15 KRIMI NOVINY 06:40 NOVINY TV JOJ 07:00 KRIMI NOVINY 07:35 Webmaster SHOWDANCE [i] 08:55 Panelák V. 40 [i] 09:55 Stratené duše IV. 3, 4 [i] 11:45 Galský kráľ [i] 14:15 Tru Calling 23 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 13, 14 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 18 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 17 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 SHOWDANCE [i] 22:15 Panelák V. 41 [i] 23:15 PREMIÉRA: Súmrak mŕtvych [i] 01:15 Zabijak [i] 03:00 Črepiny [i] 03:30 Súmrak mŕtvych [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda II. 22/22 [i] 06:00 Tarzan 60 [i] 06:25 Zasľúbená zem 37 [i] 07:10 Doktorka Quinnová 6 [i] 07:55 Magnum VI. 13, 14 [i] 09:45 Derrick II. 50 [i] 10:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 11 [i] 11:55 M*A*S*H* 23, 24 [i] 12:55 Diagnóza: Vražda II. 22/22 [i] 13:50 Panelák 257 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 11 [i] 16:15 M*A*S*H* 23, 24 [i] 17:00 Láska nezomiera 137, 138 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Zrelé víno [i] 22:15 "Co je vám, doktore?" [i] 23:50 Zrelé víno [i] 01:20 Posledný svedok [i] 02:55 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 07:00 Wildfire 5/13 [i] 07:55 Zoom 30/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 6/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 10:55 Zoom 30/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 12:00 Wildfire 5/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 6/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 11/22 [i] 17:00 Wildfire 6/13 [i] 17:55 Zoom 30/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 7/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 9/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 12/18 [i] 21:00 Na dotek [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i] 23:55 Zoom 30/221 [i] 00:00 Dr. House II. 22/24 [i] 01:00 Na dotek [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 21/26 [i] 03:35 Wildfire 6/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Stavitelé z LA: Železáři [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 7 [i] 06:25 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 07:45 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 09:35 Riziková laboratoř: Srážka s vlakem [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 5 [i] 10:55 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 11:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Aarona [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Záchranná akce pod ledem [i] 15:30 Hubitelé havěti: Noc na dostizích [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Petronas Towers [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 18:15 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 6 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i] 20:05 Na plný plyn: Ducati [i] 21:00 Černé zlato 1 [i] 21:55 Nutné k přežití: Aljaška [i] 22:50 Dokonalá katastrofa: Supertornádo [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis 11 [i] 00:40 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 01:40 Na plný plyn: Ducati [i] 02:40 Bořiči mýtů: Střely do vzduchu [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 21 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 6 [i] 04:35 Jak to dělají?: Vozidla/ Hornictví hlubuko pod povrchem/ Vrcholový fotbal [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 29/78 [i] 09:00 Robinsonka [i] 10:15 Znovu Na Vlachovce [i] 10:50 Zvířata v životě člověka: Vlk [i] 11:40 Film o filmu Kozí příběh [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 23/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 4/24 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 13/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náměstíčko 5/10 [i] 21:00 Na cestě po Surat Thani [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 39 stupňů [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Politické spektrum [i] 00:10 Californication 5/12 [i] 00:40 McLeodovy dcery V 23/32 [i] 01:25 Kaleidoskop [i] 01:50 Náš venkov [i] 02:10 Sváteční slovo historika Iva Bartečka [i] 02:15 Cesty víry: Proměna [i] 02:35 Křesťanský magazín [i] 02:50 Už rozsvítili lustry... [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:05 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Tom, nejlepší přítel 26/26 [i] 06:35 Včelka Mája 26/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 11/16 [i] 08:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 67/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kvarteto [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Hon na lidožravého krokodýla [i] 13:35 Jak dobře digitálně naladit [i] 13:45 Angličtina pro nejmenší 17/40 [i] 13:55 Skrýš [i] 14:10 Malí hrdinové [i] 15:25 Film o filmu Kozí příběh [i] 15:40 Život na pobřeží 7/10 [i] 16:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:50 Postřehy odjinud [i] 17:00 FC Baník Ostrava - SK Slavia [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 7/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 5/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 11/42 [i] 00:50 Vzkaz Ladislava Pilky [i] 01:05 Knižní svět [i] 01:20 Čtenářský deník... Jiří Olič: Volyňský dalekohled [i] 01:30 V odborné péči 42/43 [i] 01:55 Nezemře, kdo vkládá život do věcí [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 10 [i] 09:30 Past v dole [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 3 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 24 [i] 13:45 Hvězdná brána 20 [i] 14:40 Smallville VIII 11 [i] 15:35 Krok za krokem III 10 [i] 16:05 Vražedná čísla III 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 4 [i] 18:30 Ulice 1691, 1692 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:10 Víkend [i] 21:50 Mentalista 18 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba V 13 [i] 23:40 Záhadný dům [i] 01:15 Zátoka vášní 2 [i] 01:45 Novashopping 02:05 Áčko [i] 02:45 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 11 [i] 06:55 Pět holek na krku 96 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 07:55 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 08:10 Frasier III 17 [i] 08:55 M*A*S*H 153 [i] 09:25 Právo a pořádek III 15 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 17 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu IV 2 [i] 12:30 M*A*S*H 154 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 17 [i] 13:30 Čarodějky V 22 [i] 14:30 JAG II 7 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 17 [i] 20:00 Zázraky života 3 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:20 Sběratelé kostí II 3 [i] 23:20 Ochrana svědků II 9 [i] 00:15 Wolffův revír II 24 [i] 01:10 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Na čem záleží 82 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Naučím ťa milovať 30/129 [i] 06:30 Keď budeš moja 227-228/238 [i] 08:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 150/160 [i] 10:15 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 11:50 Ulica III. 150/259 [i] 13:10 Rebeli I. 208/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 149/351 [i] 15:00 Správna Susan II. 2/26 [i] 15:30 Naučím ťa milovať 31/129 [i] 16:15 Keď budeš moja 229-230/238 [i] 18:00 Túžba tela 21/143 [i] 19:00 Rebeli I. 209/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 151/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 49/178 [i] 22:30 Viktória 138/171 [i] 23:20 Sex v meste II. 5/18 [i] 23:55 Nesplnené sľuby [i] 01:30 Pravá tvár vášne 49/178 [i] 02:15 Lampáreň [i] 02:35 Túžba tela 21/143 [i] 03:20 Lampáreň [i] 04:35 Nesplnené sľuby [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Někdo musí z kola ven [i] 07:40 Kouzelný puding [i] 09:00 Teleshopping 12:10 Poslední obrněný vlak [i] 14:25 Zlatá brána [i] 16:10 Fantom opery [i] 18:35 Tři muži a nemluvně [i] 20:25 V moci snů [i] 22:10 Kukuřičné děti [i] 23:50 Holky na hlídání [i] 01:25 Zbytečnosti [i] 03:30 Fantom opery [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Snooker [i] 11:30 Biatlon [i] 12:00 Biatlon [i] 12:30 Biatlon [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Biatlon [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Fotbal [i] 19:45 Fotbal [i] 20:15 Fotbal [i] 20:50 Watts [i] 21:00 Pro wrestling [i] 21:30 Pro wrestling [i] 22:30 Tenis [i] 00:15 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 2 [i] 06:00 Ochránce II 16 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 08:00 Drzá Jordan V 19 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 19 [i] 12:00 Ochránce II 16 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 5 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 3 [i] 16:00 Eva [i] 18:00 Drzá Jordan V 20 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 6 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 14 [i] 21:00 Být Erikou II 7 [i] 22:00 Být Erikou II 8