TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto II. [i] 06:40 Uletení Loonatici 8/13 [i] 07:00 Nech žijú duchovia! [i] 08:30 Ťažší ako život [i] 10:05 Krok za krokom V. 6-7/24 [i] 11:00 Chuck I. 7-8/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:10 Tú starú treba zabiť! [i] 15:45 Rýchle Televízne noviny [i] 15:50 Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 Partička [i] 23:35 LET´S DANCE [i] 00:45 Legendy z Dogtownu [i] 02:45 Excalibur [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Ostrovy snov [i] 06:15 Motormagazín [i] 06:35 Postav dom, zasaď strom [i] 07:05 Škaredé káčatko a ja 10/26 [i] 07:30 Rýchla rota Chipa a Dala 32/51 [i] 07:50 Náhradníci I. 21/21 [i] 08:15 Maškrtníček [i] 08:40 Góóól [i] 09:10 3-2-1-ŠTART! [i] 09:30 Kvetná nedeľa z Vatikánu [i] 12:25 Svet v obrazoch [i] 12:55 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 4/4 [i] 14:30 Film pre pamätníkov: Námestie svätej Alžbety [i] 15:55 Bathory - film o filme [i] 16:30 Pošta pre Teba [i] 17:30 Zmenáreň [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Atómový mrak [i] 22:00 Mlčanie jahniat [i] 00:05 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 4/4 [i] 01:35 Atómový mrak [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Udalosti ČT [i] 05:35 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:00 Test magazín [i] 06:10 Enviro [i] 06:40 Cesty nádeje [i] 07:05 Živá panoráma [i] 07:40 Formula 1 - hlavné preteky [i] 10:00 Televíkend [i] 10:30 Zlatá brána [i] 11:20 Kapura [i] 12:05 Farmárska revue [i] 12:20 Československý filmový týždenník [i] 12:35 Noc v archíve [i] 13:35 Živé svetlo [i] 14:30 Anjeli strážni Tulku lama Lobsanga [i] 14:55 Orientácie [i] 15:25 Slovo [i] 15:30 Folklórny festival Východná 2009 [i] 17:00 V službách zákona [i] 18:10 Osobnosti a udalosti [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 2010 [i] 20:30 Dokumentárny klub [i] 21:30 Na doskách [i] 22:00 Pozvánka do divadla [i] 00:10 Slovo [i] 00:15 Udalosti ČT [i] 00:45 Poltón [i] 01:15 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 PRVÉ NOVINY 06:30 Truman Show [i] 08:25 Šibalka Eloise v hoteli Plaza [i] 10:00 Profesionáli - NOVÉ ČASTI 4 [i] 10:50 Stratené duše IV. 3,4 [i] 12:45 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 14:00 Iba obchod [i] 15:40 Oko za oko [i] 17:35 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Scary Movie 4 [i] 22:00 PREMIÉRA: Súdny deň [i] 00:15 Bozk draka [i] 02:00 Cesta do zatratenia [i] 03:50 Súdny deň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:00 Čintamani a podvodník [i] 07:50 Miazgovci 31,32 [i] 08:40 Profesionáli IV. 12,13/13 [i] 10:40 Miazgovci 33-35 [i] 12:00 Marcová výhra [i] 13:15 Smrtiace objatia [i] 15:00 Strieľajte na Francúzov! [i] 17:00 Miliónový chrobák [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Miera viny 1,2/2 [i] 00:00 Moja sestra je vlkolak 2 [i] 01:30 Moja sestra je vlkolak 3 [i] 03:00 Upíri na ústupe [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 5/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 14/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 15/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 16/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 5/21 [i] 12:00 Jericho II. 1/7 [i] 13:00 Umíte tančit? III. 1/34 [i] 14:15 All Saints VII. 19/40 [i] 15:15 All Saints VII. 20/40 [i] 16:15 Joan z Arkádie II. 8/22 [i] 17:15 The Amazing Race Asia II. 1/14 [i] 18:15 Dr. House V. 12/24 [i] 19:15 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 20:15 Joan z Arkádie II. 11/22 [i] 21:15 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 22:15 Miluj bližního svého [i] 00:30 True Blood - Pravá krev 2/12 [i] 01:30 Kriminálka z pobřeží 5/20 [i] 02:25 Slepá spravedlnost 5/13 [i] 03:10 Dr. House V. 12/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 3 [i] 06:25 Vyrobeno v továrně 2 [i] 06:50 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 07:15 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 08:10 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 09:05 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 09:35 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 10:00 Lovci tornád: Vzdor se strachem [i] 10:55 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 11:50 Nutné k přežití: Texas [i] 12:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 13:40 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 14:35 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 15:30 Hry s časem: Býčí bič [i] 16:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 16:25 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 [i] 17:20 Auto budoucnosti: Pohonná paliva [i] 18:15 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 19:10 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 20:05 Bořiči mýtů: Rána, třesk a plameny [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 4 [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: St Louis [i] 22:50 Můj šokující příběh: Osada malomocných [i] 23:45 Můj šokující příběh: Muž strom a jeho lék [i] 00:40 Kde je limit?: Loď [i] 01:40 Bořiči mýtů: Špinavé nebo čisté auto? [i] 02:40 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 03:40 Vyrobeno v továrně 2 [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 22/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 7/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 12/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Vlak dětství a naděje 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Robinsonka [i] 16:10 Retro [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo historika Iva Bartečka [i] 17:05 Horákovi 26/26 [i] 18:00 Pan Tau 13/33 [i] 18:35 Na cestě za Aylou z Ko Tao [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Děti noci [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Komisař Montalbano [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Deadwood III 8/12 [i] 00:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Evropský manuál [i] 01:55 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 02:50 Divnopis [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Salesiáni [i] 05:55 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:50 Správy STV 07:15 Romové v Evropě 3/9 [i] 07:40 Divnopis [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 774/2379 [i] 08:45 Důmění [i] 09:40 Čtenářský deník... Jiří Olič: Volyňský dalekohled [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 13/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 12:00 Šach králi [i] 12:30 Zbabělec [i] 13:25 Hon na lidožravého krokodýla [i] 14:25 Život na pobřeží 7/10 [i] 15:10 Mýty a fakta historie: Cesta do mayského podsvětí [i] 16:00 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 17:00 Kde peníze pomáhají [i] 17:10 Křížová cesta [i] 17:40 Poutní píseň k Panně Marii na Květnou neděli [i] 18:00 Cesty víry: Proměna [i] 18:20 Křesťanský magazín [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jak dobře digitálně naladit [i] 19:10 Ajťáci III 1/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 14/20 [i] 20:00 Mladí srdcem [i] 21:45 Stáří s úsměvem [i] 22:05 Na plovárně s Petrem Zelenkou [i] 22:30 Vzkaz Ladislava Pilky [i] 22:45 Honey Baby [i] 00:30 Basement Sessions 6/6 [i] 01:25 Čétéčko [i] 01:45 TýTý 2009 [i] 03:25 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 04:15 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Admirál Bublina útočí 9 [i] 06:25 Bolek a Lolek 7 [i] 06:40 Baby Looney Tunes 3 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 78 [i] 07:30 Velká cena Austrálie [i] 10:00 Vteřiny před katastrofou [i] 10:50 Mr. Bean [i] 11:25 Dobrá voda 7 [i] 13:00 Za trnkovým keřem [i] 14:25 Vesmírní kovbojové [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 38 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 4 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:45 Mr.GS [i] 22:20 Zvíře 4 [i] 23:15 Policejní odznak 4 [i] 00:10 Kriminálka Las Vegas III 19 [i] 00:55 Novashopping 01:15 Rukojmí nebo komplic [i] 02:40 Střepiny [i] 03:05 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 8 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 34 [i] 07:45 Fresh Prince V 25 [i] 08:10 Svět ve válce 7 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 152 [i] 10:25 M*A*S*H 153 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Wolffův revír VIII 4 [i] 13:55 Láska na druhý pokus [i] 15:55 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 16 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Robin Hood - Rozcestí [i] 22:20 Anatomie lži I 4 [i] 23:20 Skrytá tvář ošetřovatelky [i] 01:40 Svět 2010 [i] 02:10 Volejte Věštce 03:50 Agatha [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 06:35 Keď budeš moja 225-226/238 [i] 08:25 Gossip Girl I. 12/18 [i] 09:10 Slávici na ulici [i] 10:15 Chuťovky [i] 11:45 Rebeli I. 207/215 [i] 12:35 Elodie Bradfordová I. 5/5 [i] 14:20 Columbo zasahuje 10/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 227-228/238 [i] 18:05 Gossip Girl I. 12/18 [i] 19:00 Rebeli I. 208/215 [i] 20:00 Láska kúzelníkov [i] 22:00 Skutočný príbeh: Keď manželia podvádzajú [i] 23:40 Libertin [i] 01:40 Columbo zasahuje 10/20 [i] 03:15 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Holíci [i] 07:30 Narušitel [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Narušitel [i] 13:40 Dokonalí andílkové [i] 15:15 Ztracený svět [i] 16:55 Vášeň a cit [i] 18:55 Všechny děti potřebují lásku [i] 20:25 Tři muži a nemluvně [i] 22:10 Apocalypto [i] 00:30 Nikomu to neříkej [i] 02:40 Vem mě s sebou [i] 04:20 Ztracený svět [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:15 Motorismus [i] 11:45 Cyklistika [i] 12:15 Motorismus [i] 12:45 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:15 Cyklistika [i] 16:00 Cyklistika [i] 18:00 Motorismus [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:15 Krasobruslení [i] 21:00 Tenis [i] 23:00 Curling [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Dotek anděla I 1 [i] 06:00 Dotek anděla I 2 [i] 07:00 Život v buši III 8 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 4 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 5 [i] 10:00 Eva [i] 12:00 Být Erikou II 5 [i] 13:00 Být Erikou II 6 [i] 14:00 Mladá a pohřešovaná [i] 16:00 Válečná nevěsta [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 4 [i] 20:00 Médium III 15 [i] 21:00 Médium III 17 [i] 22:00 Právo a pořádek VII 14 [i] 23:00 Drzá Jordan V 19 [i] 00:00 Drzá Jordan V 20 [i] 01:00 Médium III 14 [i] 02:00 Médium III 15 [i] 03:00 Médium III 16 [i] 04:00 Život v buši III 8 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Do muzea zadním vchodem 06 [i] 06:00 400 let dalekohledu [i] 07:05 Hubbleovy obrazy 01 [i] 07:35 Hubbleovy obrazy 02 [i] 08:10 Pravý švýcarský Robinson 03 [i] 09:15 Rybaření na chalupě 01 [i] 10:10 Chlapský víkend 05 [i] 10:40 Chlapský víkend 06 [i] 11:10 Impéria 29 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 27 [i] 12:45 Vášnivý jedlík 28 [i] 13:20 Krev, pot a takeaways 04 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 45 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 06 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 08 [i] 16:45 Mistři švindlu 29 [i] 17:20 Mistři švindlu 53 [i] 18:00 Mistři švindlu 54 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 07 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 08 [i] 19:45 Tělo v číslech 04 [i] 20:40 Pokusní králíci 03 [i] 21:10 Pokusní králíci 04 [i] 21:40 Impéria 30 [i] 22:50 O2 [i] 23:55 Řím: Vliv a nadvláda 02 [i] 00:55 Historie podsvětí 08 [i] 01:55 Pohromy století 36 [i] 02:50 Pravý švýcarský Robinson 03 [i] 04:00 Místa ve Středomoří 07 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO