TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 Lampáreň [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:15 Superpes Krypto II. [i] 06:40 Uletení Loonatici 7/13 [i] 07:05 Flintstonovci II. 4/25 [i] 07:30 Alf III. 24-25/25 [i] 08:25 Prasiatko Babe v meste [i] 10:05 Krok za krokom V. 4-5/24 [i] 11:00 LET´S DANCE [i] 13:55 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 16:35 Rýchle Televízne noviny [i] 16:40 Muži v čiernom II. [i] 18:15 Rýchle Televízne noviny [i] 18:20 Partička [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Smotánka [i] 20:40 Tú starú treba zabiť! [i] 22:15 Mr. Brooks [i] 00:35 Šiesty deň [i] 02:40 Zbrane pre San Sebastian [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko dnes [i] 05:15 Správy STV [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Ryby, rybky, rybičky [i] 06:20 Reportéri [i] 06:50 Svet v obrazoch [i] 07:15 Škaredé káčatko a ja 9/26 [i] 07:40 Rýchla rota Chipa a Dala 31/51 [i] 08:00 Náhradníci I. 20/21 [i] 08:20 Fidlibum [i] 08:50 Hádaj, kto nás pozval [i] 09:25 Robin Hood 11/13 [i] 10:10 Chudobní milionári II 2/6 [i] 10:55 Show Billa Cosbyho [i] 11:30 Ostrovy snov [i] 12:25 Motormagazín [i] 12:45 Nebo, peklo, zem - film o filme [i] 13:05 Veľký Moln [i] 14:50 Útek pred spravodlivosťou [i] 16:15 Capri 11/12 [i] 17:55 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 Kaviareň Slávia [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Pošta pre Teba [i] 21:20 Život na vlásku [i] 22:55 Vtáčia klietka [i] 01:00 Arn - templársky rytier 1/2 [i] 03:35 Arn - templársky rytier 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Kaleidoskop [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Rieky Francúzska [i] 09:00 Chirac [i] 09:55 Dialógy o závislostiach - dokument [i] 10:20 Dialógy o závislostiach - beseda [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:40 Heidi 11/26 [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:10 Duchovia 24/34 [i] 13:40 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 13:50 Z tvorby lokálnych a regionálnych televízií SR [i] 14:10 Poltón [i] 14:35 GEN.sk [i] 14:50 Muzikál [i] 16:10 Kapura [i] 16:50 Farmárska revue [i] 17:05 Zväzácke reminiscencie - Stretnutie generácií [i] 17:55 Elixír [i] 18:20 Autoportréty [i] 18:25 Večerníček [i] 18:35 Sviečková manifestácia [i] 19:00 Štvorlístok [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Národnostné správy [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke SK + CZ [i] 20:45 Anjeli strážni Tulku lama Lobsanga [i] 21:20 Kino na Dvojke [i] 22:55 BJD 2008 [i] 00:20 Motormagazín [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:10 Správy STV [i] 01:39 Záver vysielania 04:35 Správy STV [i] 04:55 Národnostné správy [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 17 [i] 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:50 Spider-Man bez hraníc [i] 08:15 Princezná Sissi [i] 08:40 Káčerovo [i] 09:10 Simpsonovci XI. 11,12 [i] 10:00 Truman Show [i] 12:10 Panenstvo na obtiaž [i] 13:55 X-Men [i] 15:55 Mach 2 [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 VÍKENDOVÉ PROMI NOVINY [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 Scary Movie 2 [i] 22:00 X-Men 2 [i] 00:45 Panenstvo na obtiaž [i] 02:15 Scary Movie 2 [i] 03:35 X-Men [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 M*A*S*H* 21,22 [i] 06:20 "My všichni školou povinní" 8 [i] 07:20 V uliciach San Francisca 118,119/119 [i] 09:10 Miazgovci 29-32 [i] 11:00 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 12:50 "My všichni školou povinní" 8 [i] 14:00 Čintamani a podvodník [i] 16:15 Dovolenka bez návratu [i] 18:00 "Hříšní lidé Města pražského" 12 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Smrtiace objatia [i] 22:20 Miliónový chrobák [i] 00:20 V uliciach San Francisca 118 [i] 01:10 Bezbožný [i] 02:50 Návrat do pekla [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 4/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 13/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 13/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 14/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 4/21 [i] 12:00 Eli Stone 12/13 [i] 13:00 Eli Stone 13/13 [i] 14:00 All Saints VII. 17/40 [i] 15:00 All Saints VII. 18/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 7/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 14/14 [i] 18:00 Dr. House V. 11/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 4/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 10/22 [i] 21:00 CSI: New York VI. 4/17 [i] 22:00 CSI: New York VI. 5/17 [i] 23:00 True Blood - Pravá krev 2/12 [i] 00:05 Uklízeč II. 12/14 [i] 01:05 CSI: New York VI. 4/17 [i] 02:00 CSI: New York VI. 5/17 [i] 02:50 True Blood - Pravá krev 2/12 [i] 03:45 Dr. House V. 11/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 2 [i] 06:25 Auto budoucnosti: Mozek [i] 07:15 Nutné k přežití: Texas [i] 08:10 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 09:05 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 10:00 Stavitelé z LA: Železáři [i] 10:55 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 11:50 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 12:45 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 13:15 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 13:40 Auto budoucnosti: Mozek [i] 14:35 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 15:30 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 16:25 Vyrobeno v továrně 1 [i] 16:55 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 17:20 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 18:15 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 19:10 Stavitelé z LA: Železáři [i] 20:05 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i] 21:00 Tuning 2008: Vánoční přání Zacha a Codyho [i] 21:55 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 22:25 Rození obchodníci: VW Beetle - část 2 [i] 22:50 Nutné k přežití: Texas [i] 23:45 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 00:40 Přežili kousnutí 2 [i] 01:40 Lovci tornád: Vzdor se strachem [i] 03:40 Rození obchodníci: VW Beetle - část 1 [i] 04:05 Americký chopper: Motorka pro lyžařský rezort Mountain Creek [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Zpívánky [i] 06:05 Raníček s Dádou 06:15 Šikulové [i] 06:35 Sezame, pojď si hrát 28/78 [i] 07:00 Garfield a přátelé II 18/26 [i] 07:25 Ztracené hračky 11/13 [i] 07:35 Záhada hradu Černá růže 9/13 [i] 07:55 Hurá, škola! [i] 08:10 Malí hrdinové [i] 09:25 Film o filmu Děšťová víla [i] 09:40 Zprávičky [i] 09:55 Kuchařská pohotovost [i] 10:25 Medvídek koala sám doma [i] 12:00 Polední události [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Devatero řemesel [i] 13:35 Když mi odejdeš [i] 15:20 Robin Hood 13/26 [i] 16:05 Profesionálové 17/57 [i] 16:55 Kde peníze pomáhají [i] 17:05 Volání divočiny [i] 18:40 Dějiny udatného českého národa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 TýTý 2009 [i] 21:45 Dublér [i] 23:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:15 Krev jako čokoláda [i] 00:50 13. komnata Hany Talpové [i] 01:20 Pošta pro tebe [i] 03:10 Folklorika [i] 03:35 Za obzorem 12/26 [i] 03:55 Kuchařská pohotovost [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Experiment [i] 05:25 Výtvarnické konfese [i] 05:55 Tisíc let české myslivosti [i] 06:25 Správy STV 06:50 Diagnóza [i] 07:05 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 07:30 Podzemní Čechy II [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Tajemství slonů 1/3 [i] 09:25 Náš venkov [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Hledání ztraceného času [i] 11:05 Proces H - den třetí 3/10 [i] 12:00 Game Page [i] 12:25 Medúza [i] 13:05 Simpsonovi XIX 14/20 [i] 13:25 Sabotáž [i] 13:50 Ajťáci III 1/6 [i] 14:20 Basement Sessions 6/6 [i] 15:15 Království divočiny: Mořští savci 4/10 [i] 15:45 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 15:55 GEN [i] 16:15 Rajské zahrady II 11/13 [i] 16:35 Zasvěcení: Salesiáni [i] 17:05 Úsměvy Mileny Steinmasslové [i] 17:45 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 6/6 [i] 18:00 Památky na prodej [i] 18:20 O češtině [i] 18:35 Kultura.cz [i] 19:00 Jak dobře digitálně naladit [i] 19:05 Moje rodina V 10/14 [i] 19:35 Devatero řemesel [i] 20:00 Chopin 200 [i] 22:00 Divadlo žije! [i] 22:30 Důmění [i] 23:25 Hotel Insomnia [i] 00:55 Soul Deep 4/6 [i] 01:45 Sešli se... [i] 03:30 ČT Live - Pavel Vrba [i] 04:25 Banánové rybičky [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Admirál Bublina útočí 8 [i] 06:20 Bolek a Lolek 6 [i] 06:35 Roary: Závodní auto 24, 25 [i] 07:05 Spongebob v kalhotách 77 [i] 07:30 Vteřiny před katastrofou [i] 08:25 Občanské judo [i] 09:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 10:00 Mystic Pizza [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Klapzubova jedenáctka [i] 14:10 Prázdniny pro psa [i] 15:35 Mr. Bean [i] 16:05 Zpověď americké nevěsty [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 22:05 Zabiják [i] 23:50 Neporazitelný [i] 01:25 Novashopping 01:50 Volejte Novu [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 7 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 33 [i] 07:35 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:50 Fresh Prince V 24 [i] 08:20 Frasier III 16 [i] 08:50 Autosalon [i] 09:45 M*A*S*H 150 [i] 10:15 M*A*S*H 151 [i] 10:50 Knight Rider I 6 [i] 11:50 To je vražda, napsala V 16 [i] 12:55 Jako kočky a psi [i] 14:45 Dračí srdce [i] 16:55 Columbo [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 15 [i] 20:00 Den poté [i] 22:40 40 let panic [i] 01:30 Volejte Věštce 03:15 Nikdo není dokonalý [i] 04:05 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Loď snov - plavba do Barmy [i] 06:40 Keď budeš moja 223-224/238 [i] 08:30 Gossip Girl I. 11/18 [i] 09:15 Slávici na ulici [i] 10:20 Chuťovky [i] 11:45 Rebeli I. 206/215 [i] 12:40 Elodie Bradfordová I. 4/5 [i] 14:25 Columbo zasahuje 9/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 225-226/238 [i] 18:05 Gossip Girl I. 11/18 [i] 19:00 Rebeli I. 207/215 [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Chmáry na obzore [i] 21:40 Osudová príťažlivosť [i] 01:50 Columbo zasahuje 9/20 [i] 03:20 Lampáreň [i] 03:40 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Dokonalí andílkové [i] 07:30 Jarní úklid s.r.o. [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Kouzelný puding [i] 13:30 Emil a detektivové [i] 15:20 Pozemšťanky jsou lehce k mání [i] 17:10 Proměna Placida Lakea [i] 18:45 Míč a řetěz [i] 20:25 Vášeň a cit [i] 22:30 Vem mě s sebou [i] 00:15 Mrtví pouště [i] 01:45 Holky na hlídání [i] 04:15 Proměna Placida Lakea [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:15 Biatlon [i] 10:00 Cyklistika [i] 12:15 Biatlon [i] 13:00 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:00 Krasobruslení [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:30 Biatlon [i] 19:15 Biatlon [i] 20:00 Curling [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:30 Pro wrestling [i] 01:30 Pro wrestling [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 06:00 Dotek anděla I 1 [i] 07:00 Detektiv Nash Bridges II 1 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges II 2 [i] 09:00 Detektiv Nash Bridges II 3 [i] 10:00 Svatební horečka [i] 12:00 Moje bláznivá sestra [i] 14:00 Eva [i] 16:00 Staré hříchy [i] 18:00 Dej šanci lásce [i] 20:00 Být Erikou II 5 [i] 21:00 Být Erikou II 6 [i] 22:00 Obviněná [i] 00:00 Mladá a pohřešovaná [i] 03:00 Drzá Jordan V 17 [i] 04:00 Drzá Jordan V 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Záhady, mýty a legendy [i] 06:00 Meze poznání [i] 07:05 Komu patří moře? [i] 08:10 Anatomie přírodní katastrofy 01 [i] 09:10 Zvířecí rekordmani 21 [i] 10:10 Nigel Marven a invaze obřích hadů [i] 11:05 Řeč hmyzí říše 04 [i] 11:25 Generace XXL 01 [i] 12:25 Vášnivý jedlík 25 [i] 12:55 Vášnivý jedlík 26 [i] 13:25 Krev, pot a takeaways 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 44 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 05 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 10 [i] 16:45 Mistři švindlu 28 [i] 17:20 Mistři švindlu 51 [i] 18:00 Mistři švindlu 52 [i] 18:40 Do muzea zadním vchodem 05 [i] 19:15 Do muzea zadním vchodem 06 [i] 19:50 Tělo v číslech 03 [i] 20:45 Vychytávky 01 [i] 21:20 Vychytávky 02 [i] 21:50 Smrtící plavba [i] 22:40 Hranice možností [i] 23:10 Proč je to tak? 23 [i] 00:05 Tajemství smrti [i] 01:00 Nejtěžší práce historie 04 [i] 01:55 Éra Tudorovců [i] 03:50 Místa ve Středomoří 06 [i] 04:55 Do muzea zadním vchodem 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO