TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Xena V. 16/22 [i] 09:40 Operácia Rainbow Warrior [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje 10/20 [i] 12:30 V tieni zločinu II. 10/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad II. 9/23 [i] 14:15 Monk I. 10/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 3/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:10 xXx [i] 23:20 7 sekúnd [i] 01:10 Krycie meno Donnie Brasco [i] 03:20 Requiem pro panenku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:35 Sila lásky II. 46/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 47/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:30 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 130/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 35/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 36/178 [i] 18:15 Dr.House III. 8/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Arn - templársky rytier 1/2 [i] 21:55 Arn - templársky rytier 2/2 [i] 23:40 Búrka [i] 01:10 Inšpektor Morse [i] 02:55 Správy STV o 16:00 [i] 03:15 V hlbinách mora [i] 03:20 Sila lásky II. 46/357 [i] 04:10 Sila lásky II. 47/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 10:05 Ranné správy II. [i] 10:10 Fokus - právo [i] 11:00 Ushuaia - expedície do prírody V. [i] 11:45 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Encyklopédia slovenských obcí [i] 13:05 City Folk 2006 [i] 13:40 Dizajn 10/17 [i] 14:05 Família [i] 14:35 Večer na tému [i] 16:15 Štvorlístok [i] 16:45 Tempo [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Chirac [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Hlas Európy [i] 22:25 Sedem rockových vekov 4 [i] 23:15 Udalosti ČT [i] 23:45 Správy STV [i] 00:10 Hlas Európy [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci XI. 9,10 [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 39 [i] 09:40 RANNÉ KINO: Fanfán tulipán [i] 11:25 Klaun 16 [i] 12:25 Agent II. 14 [i] 13:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 16 [i] 14:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 20 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 11,12 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 17 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 40 [i] 21:15 Večný príbeh [i] 23:15 SEDEM [i] 23:45 De Facto [i] 01:00 Chladnokrvne [i] 02:40 Črepiny [i] 03:10 Klaun 16 [i] 04:00 Agent II. 14 [i] 04:40 Princezná nevesta [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 59 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 21 [i] 06:00 Derrick II. 49 [i] 07:00 Magnum VI. 11,12 [i] 08:45 Derrick II. 49 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 21 [i] 10:45 Magnum VI. 11 [i] 11:40 Tarzan 59 [i] 12:10 Zasľúbená zem 36 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 5 [i] 13:50 Panelák 256 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 10 [i] 16:15 M*A*S*H* 21,22 [i] 17:00 Láska nezomiera 135,136 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 12 [i] 21:15 Dovolenka bez návratu [i] 23:00 Vraždy v Midsomeri VII. 7/7 [i] 00:40 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 10 [i] 01:30 Nočné reprízy 04:00 Strach [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 07:00 Wildfire 4/13 [i] 07:55 Zoom 29/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 5/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 10:55 Zoom 29/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 12:00 Wildfire 4/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 5/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 10/22 [i] 17:00 Wildfire 5/13 [i] 17:55 Zoom 29/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 6/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 8/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 11/18 [i] 21:00 Úsměv Mony Lisy [i] 23:15 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i] 00:10 Zoom 29/221 [i] 00:15 Dr. House II. 21/24 [i] 01:15 Úsměv Mony Lisy [i] 03:20 Myšlenky zločince IV. 20/26 [i] 04:05 Wildfire 5/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 6 [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 07:45 Nutné k přežití: Island [i] 08:40 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 09:35 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 4 [i] 10:55 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 11:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Steva Wyricka a ICEE [i] 14:10 Rození obchodníci na cestách: Mercedes - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Krocaní inseminátor [i] 15:30 Dřevorubci v močálech: Problémy na obzoru [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Korejský expres [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 5 [i] 19:40 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i] 20:05 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 21:00 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 21:55 Kde je limit?: Loď [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Žralok ukousl nohu [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Hony, střelba, rybolov [i] 00:40 Svět budoucnosti: Budoucí život na Zemi [i] 01:40 Riziková laboratoř: Dům, co přežije zemětřesení [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mobilní telefony v letadlech [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 20 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 5 [i] 04:35 Jak to dělají?: Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Najatý klaun [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 22/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 3/24 [i] 15:00 Film o seriálu Poste restante [i] 15:15 Franklin 20/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 9/13 [i] 16:00 Ovečka Shaun 37/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 15/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 5/7 [i] 20:55 13. komnata Hany Talpové [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 5/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Jeho veličenstvo Minor [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 McLeodovy dcery V 22/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Musilok [i] 02:25 Monty Python - málem pravda 4/6 03:20 Máte slovo 04:05 Recitál skupiny Kamelot 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 12/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 25/26 [i] 06:25 Včelka Mája 25/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 12/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:55 Soukromá muzea [i] 08:05 Designtrend 12/13 [i] 08:20 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:30 Méně je více [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:10 Hrůzostrašný dějepis 12/26 [i] 14:40 Sportovci světa: Lillehammer 1994 2/4 [i] 15:30 Království divočiny: Mořští savci 4/10 [i] 16:00 Experiment [i] 16:25 Rodina a já [i] 16:45 Francie s ozvěnou domova 11/16 [i] 17:05 Střípky času [i] 17:20 Dvaasedmdesát jmen české historie 67/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 17:55 Romové v Evropě 3/9 [i] 18:25 Kosmopolis [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Styl [i] 20:00 Zázračná planeta: Tajemství slonů 1/3 [i] 20:55 Moje rodina V 10/14 [i] 21:25 Soul Deep 4/6 [i] 22:20 Bigbít 11/42 [i] 23:25 Monty Python - málem pravda 4/6 [i] 00:25 Lidé z manéže 10/10 [i] 01:25 V odborné péči 41/43 [i] 01:50 Q [i] 02:20 U nás v Evropě [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 9 [i] 09:35 Záhadná žena: Fotografie [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 2 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 23 [i] 13:40 Hvězdná brána 19 [i] 14:40 Smallville VIII 10 [i] 15:35 Krok za krokem III 9 [i] 16:05 Vražedná čísla III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 3 [i] 18:30 Ulice 1689, 1690 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak básníci neztrácejí naději [i] 22:30 Lidožrout [i] 00:15 Božská relikvie 2 [i] 02:05 Novashopping 02:25 Stahovák [i] 02:55 Tabu [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 10 [i] 06:55 Pět holek na krku 95 [i] 07:20 Párty s kuchařem [i] 08:00 Frasier III 15 [i] 08:40 M*A*S*H 149 [i] 09:15 Právo a pořádek III 14 [i] 10:10 To je vražda, napsala V 15 [i] 11:10 Kauzy z Bostonu IV 1 [i] 12:30 M*A*S*H 150 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 16 [i] 13:30 Čarodějky V 21 [i] 14:30 JAG II 6 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 14 [i] 20:00 Doba ledová [i] 21:50 Vzorec pro vraždu [i] 00:20 Otevřené oči [i] 02:20 Volejte Věštce 04:05 Na čem záleží 80 [i] 04:30 Na čem záleží 81 [i] 04:55 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Naučím ťa milovať 29/129 [i] 06:30 Keď budeš moja 221-222/238 [i] 08:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 149/160 [i] 10:20 Viktória 137/171 [i] 11:15 Správna Susan I. 22/22 [i] 11:40 Ulica III. 149/259 [i] 13:00 Rebeli I. 205/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 148/351 [i] 14:50 Správna Susan II. 1/26 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 30/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 223-224/238 [i] 18:00 Túžba tela 20/143 [i] 19:00 Rebeli I. 206/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 150/160 [i] 21:35 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 23:15 Loď snov - plavba do Barmy [i] 00:55 Lampáreň [i] 02:00 Túžba tela 20/143 [i] 02:45 Ulica III. 149/259 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:20 V tieni [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Klára a já [i] 07:30 Ulejváci [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Druhá míza [i] 14:00 Hotýlek [i] 15:35 Podivné experimenty [i] 17:30 Hollywood Sever [i] 19:00 Kouzelný puding [i] 20:25 Proměna Placida Lakea [i] 22:00 Zbytečnosti [i] 00:05 Umlčeni [i] 01:40 Nikomu to neříkej [i] 03:50 Ulejváci [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Krasobruslení [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Biatlon [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Krasobruslení [i] 17:30 Biatlon [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 21:00 Krasobruslení [i] 22:30 Strongest Man [i] 23:30 Biatlon [i] 00:15 Extrémní sporty [i] 00:45 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 12 [i] 06:00 Ochránce II 15 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 17 [i] 08:00 Drzá Jordan V 18 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XII 1 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 18 [i] 12:00 Ochránce II 15 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges II 4 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XII 2 [i] 16:00 Moje bláznivá sestra [i] 18:00 Drzá Jordan V 19 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges II 5 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 13 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 3 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 4 [i] 23:00 Médium III 11 [i] 00:00 Médium III 12 [i] 01:00 Staré hříchy