TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Xena V. 15/22 [i] 09:40 Neubližujte mojej dcére! [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 9/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 9/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 8/23 [i] 14:15 Monk I. 9/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 2/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 18/25 [i] 22:45 Drsný Shaft [i] 00:35 Zoznam smrti [i] 02:15 Osamelý jazdec [i] 03:25 Prežiť: Útek z lavínového údolia [i] 04:40 Wolffov revír III. 26/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:35 Sila lásky II. 44/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 45/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 129/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 33/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 34/178 [i] 18:15 Dr.House III. 7/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 21:55 Kinorama [i] 22:20 Búrka [i] 23:50 Inšpektor Morse [i] 01:35 Nora Robertsová: Modrý dym [i] 03:10 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Špania Dolina [i] 03:50 V hlbinách mora [i] 04:00 Sila lásky II. 44/357 [i] 04:50 Sila lásky II. 45/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 10:05 Ranné správy II. [i] 10:10 Fokus - peniaze [i] 11:00 Optimista /Winter/ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Miniatúry zo Slovenska [i] 13:10 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenia pohybového aparátu - kĺby [i] 13:45 Žijúce kamene [i] 14:10 Veľká ozdoba Uhorska - Matej Bel [i] 14:40 Sféry dôverné [i] 15:45 Profesionál [i] 16:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 16:30 Slovensko a svet [i] 17:00 Regionálny denník [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:19 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 City Folk 2006 [i] 19:00 Dizajn 10/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody V. [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Správy STV [i] 00:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 Agent II. 12 [i] 06:15 Simpsonovci XI. 7,8 [i] 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:15 NOVINY TV JOJ 08:45 Panelák V. 38 [i] 09:40 RANNÉ KINO: Súdny omyl [i] 11:25 Klaun 15 [i] 12:25 Agent II. 13 [i] 13:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 15 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 9 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 9,10 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 16 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 16 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 39 [i] 21:15 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli III. 9 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 8 [i] 01:15 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 02:00 Podvodníci 8 [i] 02:50 Klaun 15 [i] 03:35 Vysoká hra [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 58 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 20 [i] 06:00 Derrick II. 48 [i] 07:00 Magnum VI. 9,10 [i] 08:45 Derrick II. 48 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 20 [i] 10:45 Magnum VI. 9 [i] 11:40 Tarzan 58 [i] 12:10 Zasľúbená zem 35 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 4 [i] 13:50 Panelák 255 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 9 [i] 16:15 M*A*S*H* 19,20 [i] 17:00 Láska nezomiera 133,134 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Superpolicajti z Miami [i] 22:15 Lampa [i] 00:45 Hamburger Hill [i] 02:30 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 8/22 [i] 07:00 Wildfire 3/13 [i] 07:55 Zoom 29/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 4/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 10:55 Zoom 29/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 8/22 [i] 12:00 Wildfire 3/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 4/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 9/22 [i] 17:00 Wildfire 4/13 [i] 17:55 Zoom 29/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 5/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 7/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 10/18 [i] 21:00 Dr. House V. 11/24 [i] 22:00 Dr. House V. 12/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 19/26 [i] 23:55 Zoom 29/221 [i] 00:00 Dr. House II. 20/24 [i] 01:00 Dr. House V. 11/24 [i] 02:00 Dr. House V. 12/24 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 19/26 [i] 03:35 Wildfire 4/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 5 [i] 06:25 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 07:45 Nutné k přežití: Aljaška [i] 08:40 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 09:35 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 3 [i] 10:55 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 11:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro firmu Web: Zvláštní vydání [i] 14:10 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Mazačem vzdušné tramvaje [i] 15:30 Dřevorubci v močálech: Jen silní přežijí [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Okinawské akvárium [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 18:15 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 4 [i] 19:40 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i] 20:05 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 20:35 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 21:00 Můj šokující příběh: Osada malomocných [i] 21:55 Můj šokující příběh: Muž strom a jeho lék [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Šokovaný slon [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto co dokáže vyzrát na dopravní zácpu [i] 00:40 Svět budoucnosti: Zábava budoucnosti [i] 01:40 Opravdu to přežili: Pohřbení v závěji sněhu [i] 02:10 Opravdu to přežili: Srážka vlaku s přívěsným vozem [i] 02:40 Bořiči mýtů: Létající Franklinův drak [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 19 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 4 [i] 04:35 Jak to dělají?: Rychlé auto/ Bankovní trezory/ Vápno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Lehkovážný okamžik [i] 10:25 Rendez-vous s Gustavem Bromem [i] 11:30 Žena z druhé ruky [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 21/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 2/24 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 12/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 12/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 12/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 7/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Sex ve městě III 6/18 [i] 00:20 McLeodovy dcery V 21/32 [i] 01:05 Rajské zahrady II 10/13 [i] 01:25 Hledání ztraceného času [i] 01:40 Hledám práci [i] 02:05 Rodina a já [i] 02:25 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 5/6 [i] 02:40 Náš venkov [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Na cestě po Benátkách [i] 03:50 Film o seriálu Poste restante [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jak jsme zelenali [i] 05:30 Správy STV 05:55 Zpívánky [i] 06:00 Tom, nejlepší přítel 24/26 [i] 06:20 Včelka Mája 24/104 [i] 06:45 Skrýš [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Malé radosti Ludvíka Kundery [i] 07:55 Diagnóza [i] 08:10 Řidiči profesionálové 12/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:40 Letecké katastrofy III. 10/23 [i] 10:35 Na plovárně s Marií Svatošovou [i] 11:00 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 O nejchytřejší princezně [i] 14:45 Bludiště [i] 15:15 Toulavá kamera [i] 15:40 Kvarteto [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Soukromá muzea [i] 17:10 Designtrend 12/13 [i] 17:25 Sloužil jsem ve wehrmachtu [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 Szent István... osud rakousko-uherské bitevní lodě [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Díra [i] 00:10 Evropský manuál [i] 00:30 Pavlač Ester Kočičkové 10/12 [i] 00:55 Egypt: Sledujeme vás [i] 01:50 V odborné péči 40/43 [i] 02:15 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 8 [i] 09:30 Zlaté dítě [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Komisař Rex 1 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 22 [i] 13:45 Hvězdná brána 18 [i] 14:40 Smallville VIII 9 [i] 15:35 Krok za krokem III 8 [i] 16:05 Vražedná čísla III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 2 [i] 18:30 Ulice 1687, 1688 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 178 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 12 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:55 Agentky D.E.B.S. [i] 00:30 Kriminálka Las Vegas III 18 [i] 01:15 Novashopping 01:35 Vizita 4 [i] 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:40 Zlatíčka [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 9 [i] 06:55 Pět holek na krku 94 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 14 [i] 08:55 M*A*S*H 148 [i] 09:25 Právo a pořádek III 13 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 14 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 24 [i] 12:25 M*A*S*H 149 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 15 [i] 13:30 Čarodějky V 20 [i] 14:30 JAG II 5 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 13 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 Hledá se táta a máma [i] 22:25 Chirurgové V 6 [i] 23:25 Návštěva starší sestry [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:05 Na čem záleží 79 [i] 04:30 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:50 Naučím ťa milovať 28/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 219-220/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 148/160 [i] 10:10 Viktória 136/171 [i] 11:05 Správna Susan I. 21/22 [i] 11:30 Ulica III. 148/259 [i] 12:50 Rebeli I. 204/215 [i] 13:45 Júlia - Cesty za šťastím 147/351 [i] 14:40 Správna Susan I. 22/22 [i] 15:05 Naučím ťa milovať 29/129 [i] 15:55 Keď budeš moja 221-222/238 [i] 18:00 Túžba tela 19/143 [i] 19:00 Rebeli I. 205/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 149/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 48/178 [i] 22:20 Viktória 137/171 [i] 23:15 Sex v meste II. 4/18 [i] 23:45 Piráti [i] 01:35 Pravá tvár vášne 48/178 [i] 02:15 Túžba tela 19/143 [i] 03:00 Lampáreň [i] 04:05 Piráti [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Hotýlek [i] 07:30 Holíci [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 13:45 Johanka z Arku 2. [i] 15:20 Hollywood Sever [i] 16:50 Dálnice 60 [i] 18:50 Narušitel [i] 20:25 Sbohem Bafano [i] 22:25 Holky na hlídání [i] 00:00 Tajemná posedlost [i] 01:45 Mrtví pouště [i] 03:15 Dálnice 60 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Adventure [i] 09:00 Krasobruslení [i] 10:30 Krasobruslení [i] 11:00 Curling [i] 12:45 Fotbal [i] 13:15 Krasobruslení [i] 14:15 Biatlon [i] 15:45 Krasobruslení [i] 17:00 Curling [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 21:00 Krasobruslení [i] 22:45 Tancování [i] 00:15 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 11 [i] 06:00 Ochránce II 14