TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Paľba [i] 05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena V. 14/22 [i] 09:50 Prípad pre Lišiaka: Vo víne je pravda [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 8/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 8/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad II. 7/23 [i] 14:15 Monk I. 8/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno II. 1/24 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:55 Tomu neuveríš! [i] 22:50 Nebezpečný milenec [i] 23:40 Alias V. 8/17 [i] 01:20 Traveler 8/8 [i] 02:00 Anděl svádí ďábla [i] 03:55 Pištoľníkova púť [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Inšpektor Morse [i] 10:35 Sila lásky II. 42/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 43/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varení pečení [i] 14:05 Kaviareň Slávia [i] 14:45 Zostane to v rodine [i] 15:20 Divoký anjel 128/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 31/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 32/178 [i] 18:15 Dr.House III. 6/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Zdesenie [i] 22:15 Miesto činu: Pauline [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 01:35 Miesto činu: Pauline [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Krajina ľudí a dropa [i] 03:55 Sila lásky II. 42/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 43/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 10:05 Ranné správy II. [i] 10:10 Fokus - zdravie [i] 11:00 Klíma v kríze [i] 11:55 Variácie [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:45 Enviro [i] 13:20 Utajená reč peňazí 11/13 [i] 13:35 Seniori [i] 14:10 5 minút po dvanástej [i] 15:10 Kultúra a náboženstvo [i] 15:35 Diagnóza 171 [i] 16:05 Maďarský magazín [i] 16:30 Profily paralympionikov [i] 16:55 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:20 Večerníček [i] 18:25 Autoportréty [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor - Ochorenia pohybového aparátu - kĺby [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Optimista /Winter/ [i] 21:10 Zo života vody [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sféry dôverné [i] 23:00 VAT [i] 23:25 Udalosti ČT [i] 23:55 Správy STV [i] 00:29 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 37 [i] 09:40 RANNÉ KINO: Moje druhé ja [i] 11:25 Klaun 14 [i] 12:25 Agent II. 12 [i] 13:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 14 [i] 14:15 Tru Calling 22 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 7,8 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 15 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 15 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 38 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 9 [i] 22:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 20 [i] 23:15 Dexter III. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 00:15 Z pekla [i] 02:35 Klaun 14 [i] 03:25 Dexter III. - NOVÉ ČASTI 4 [i] 04:15 Hriešne ženy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 57 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 19 [i] 06:00 Derrick II. 47 [i] 07:00 Magnum VI. 7,8 [i] 08:45 Derrick II. 47 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 19 [i] 10:45 Magnum VI. 7 [i] 11:40 Tarzan 57 [i] 12:10 Zasľúbená zem 34 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 3 [i] 13:50 Panelák 254 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 8 [i] 16:15 M*A*S*H* 17,18 [i] 17:00 Láska nezomiera 131,132 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 28 [i] 22:00 M*A*S*H* 22,23,24 [i] 23:25 Mafstory [i] 00:00 Črepiny [i] 00:40 30 prípadov majora Zemana 28 [i] 02:00 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 07:00 Wildfire 2/13 [i] 07:55 Zoom 28/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 3/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 10:55 Zoom 28/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 12:00 Wildfire 2/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 3/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 8/22 [i] 17:00 Wildfire 3/13 [i] 17:55 Zoom 28/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 4/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 6/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 9/18 [i] 21:00 CSI: New York VI. 5/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i] 23:55 Zoom 28/221 [i] 00:00 Dr. House II. 19/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 5/17 [i] 02:00 Myšlenky zločince IV. 17/26 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 18/26 [i] 03:30 Wildfire 3/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 4 [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 07:45 Nutné k přežití: Polární kruh [i] 08:40 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 09:35 Riziková laboratoř: Dům, který hurikán nesmete [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 2 [i] 10:55 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 11:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 13:15 Americký chopper: Pamětní přehlídka vozů RJR [i] 14:10 Rození obchodníci: Lexus LS400 - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Porodní bába mléčného skotu [i] 15:30 Dřevorubci v močálech: Při práci vyhládne [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Mrakodrap Taipei 101 [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 18:15 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 3 [i] 19:40 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i] 20:05 Nutné k přežití: Texas [i] 21:00 Lovci tornád: Vzdor se strachem [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 47 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 48 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Býčí poker [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohnivý závodní vůz [i] 00:40 Svět budoucnosti: Obytné domy budoucnosti [i] 01:40 Nutné k přežití: Texas [i] 02:40 Bořiči mýtů: Fotbalový míč naplněný héliem [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 18 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 3 [i] 04:35 Jak to dělají?: Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 7/13 [i] 10:10 Album Supraphonu 4/5 [i] 10:45 Album [i] 11:25 Vinárna U královny Elišky [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 20/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy III 1/24 [i] 15:00 Kde peníze pomáhají [i] 15:10 Já chci domů! Vězení [i] 15:25 Setkání s Berthou Suttnerovou 2/5 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 12/26 [i] 16:10 Skrýš [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Taggart [i] 23:20 Losování Sportky a Šance 23:25 Proces s vrahy Martynové 1/2 [i] 00:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:35 Film o seriálu Poste restante [i] 00:50 Sex ve městě III 5/18 [i] 01:20 McLeodovy dcery V 20/32 [i] 02:05 Přísně tajné vraždy 12/42 [i] 02:20 Den D 12/13 [i] 03:05 Londýn: Město umění [i] 04:00 Terra musica 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 23/26 [i] 06:25 Včelka Mája 23/104 [i] 06:45 Pat a Mat 12/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 3/10 [i] 07:40 Real Chinese 3/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese [i] 08:20 Kde peníze pomáhají [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Vzduchoplavec Kráčmera [i] 09:35 Babylon [i] 10:00 Tajemství mrtvých mužů 6/13 [i] 10:50 Svět zázraků: Kódó [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 18/26 [i] 14:25 Tykadlo [i] 14:40 Chcete mě? [i] 14:55 Malé radosti Ludvíka Kundery [i] 15:25 Hon na císařské křižníky 1/2 [i] 16:20 Řidiči profesionálové 12/13 [i] 16:35 Podzemní Čechy II [i] 16:50 Utajená řeč peněz 11/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 Jak jsme zelenali [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 19:15 Musilok [i] 19:45 Gambrinus liga [i] 22:05 Ta naše povaha česká [i] 22:35 Dokumentární klub: Tajemství dávných léčitelů 2/3 [i] 23:30 Člověk bez osudu [i] 01:45 Knižní svět [i] 02:00 Čtenářský deník... Roman Ludva: Jezdci pod slunečníkem [i] 02:15 Československý filmový týdeník 773/2379 [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 7 [i] 09:35 Komisař Rex [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 16 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 21 [i] 13:40 Hvězdná brána 17 [i] 14:40 Smallville VIII 8 [i] 15:35 Krok za krokem III 7 [i] 16:05 Vražedná čísla II 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VII 1 [i] 18:30 Ulice 1685, 1686 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:45 Dva a půl chlapa VI 12 [i] 21:10 Dr. House V 19 [i] 22:05 Vizita 4 [i] 22:45 Blade [i] 00:55 Kriminálka Las Vegas III 17 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Tajemný oceán [i] 02:30 Mr.GS [i] 02:55 Tabu [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 8 [i] 06:55 Pět holek na krku 93 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 13 [i] 08:55 M*A*S*H 147 [i] 09:25 Právo a pořádek III 12 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 13 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 23 [i] 12:25 M*A*S*H 148 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 14 [i] 13:30 Čarodějky V 19 [i] 14:30 JAG II 4 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 12 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 5 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 2 [i] 00:20 Wolffův revír II 23 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 78 [i] 04:25 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 27/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 217-218/238 [i] 09:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 147/160 [i] 10:25 Viktória 135/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 20/22 [i] 11:50 Ulica III. 147/259 [i] 13:10 Rebeli I. 203/215 [i] 14:00 Júlia - Cesty za šťastím 146/351 [i] 14:55 Správna Susan I. 21/22 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 28/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 219-220/238 [i] 18:00 Túžba tela 18/143 [i] 19:00 Rebeli I. 204/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 148/160 [i] 21:25 Pravá tvár vášne 47/178 [i] 22:20 Viktória 136/171 [i] 23:15 Sex v meste II. 3/18 [i] 23:45 Bonnie a Clyde po taliansky [i] 01:25 Pravá tvár vášne 47/178 [i] 02:10 Lampáreň [i] 02:40 Túžba tela 18/143 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:20 Bonnie a Clyde po taliansky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Johanka z Arku 2. [i] 07:35 Děti z ostrova pokladů 3 [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Klaun [i] 13:50 Kulička a Toník [i] 15:45 Někdo musí z kola ven [i] 17:20 Narušitel [i] 18:55 Ulejváci [i] 20:25 Dálnice 60 [i] 22:25 Nikomu to neříkej [i] 00:35 Rande v Queensu [i] 02:10 Umlčeni [i] 03:45 Narušitel [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:45 Curling [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:00 Krasobruslení [i] 17:45 Krasobruslení [i] 18:30 Krasobruslení [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Cyklistika [i] 20:45 Krasobruslení [i] 22:15 All sports [i] 22:20 Jezdectví [i] 22:30 Golf [i] 23:05 Golf [i] 23:10 Jachtink [i] 23:30 Adventure [i] 00:00 Krasobruslení [i] 01:00 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 10 [i] 06:00 Ochránce II 13 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 15 [i] 08:00 Drzá Jordan V 16 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 16