TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena V. 13/22 [i] 09:50 Inšpektori II.: Zlomok dôkazu [i] 11:40 Kung Fu - Legenda pokračuje 7/20 [i] 12:35 V tieni zločinu II. 7/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad II. 6/23 [i] 14:20 Monk I. 7/13 [i] 15:10 Rýchle Televízne noviny [i] 15:15 Walker, texaský ranger: Skúška ohňom [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:50 Paľba [i] 22:20 Neubližujte mojej dcére! [i] 00:10 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 01:00 Jennifer 8 [i] 03:15 Tichý svedok 5/5: Rozkol [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:40 Inšpektor Morse [i] 10:30 Sila lásky II. 40/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 41/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:55 Kaviareň Slávia [i] 14:40 Zostane to v rodine [i] 15:15 Divoký anjel 127/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 29/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 30/178 [i] 18:15 Dr.House III. 5/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Drišľakoviny [i] 21:45 Chodili sme spolu [i] 22:40 Obete a tí druhí [i] 23:10 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka IV. 11/22 [i] 23:55 Inšpektor Morse [i] 01:40 Chodili sme spolu [i] 02:40 Obete a tí druhí [i] 03:05 Správy STV o 16:00 [i] 03:30 Krása podmorského sveta [i] 03:50 Sila lásky II. 40/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 41/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Mama to vie najlepšie [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 10:05 Ranné správy II. [i] 10:10 Fokus - práca [i] 11:05 Megamosty 1/3 [i] 11:55 Variácie [i] 12:20 Živá panoráma [i] 13:00 VAT [i] 13:30 TKN [i] 14:00 Rodný môj kraj [i] 14:45 Pesničkári slovenskí/Pavel Malovič [i] 15:00 Energetika [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Eurovirtuál [i] 16:10 Národnostný magazín [i] 16:35 Profily paralympionikov [i] 17:05 Javorový list z Paralympiády [i] 17:40 Fokus - zdravie [i] 18:23 Autoportréty [i] 18:25 Večerníček [i] 18:40 Enviro [i] 19:10 Utajená reč peňazí 11/13 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Klíma v kríze [i] 21:00 Diagnóza 171 [i] 21:20 Test magazín [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Filmový klub [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:09 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 06:00 PROMI NOVINY [i] 06:20 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI NOVINY 07:10 NOVINY TV JOJ 07:35 KRIMI NOVINY 08:00 NOVINY TV JOJ 08:35 Panelák V. 36 [i] 09:40 RANNÉ KINO: Havajské dedičstvo [i] 11:25 Klaun 13 [i] 12:25 Agent II. 11 [i] 13:25 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 13 [i] 14:15 Tru Calling 21 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 5,6 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 14 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 14 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 37 [i] 21:15 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 22:15 Profesionáli - NOVÉ ČASTI 4 [i] 23:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 00:15 Špeciálne komando III. 7 [i] 01:00 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 02:00 Podvodníci 7 [i] 02:40 Klaun 13 [i] 03:25 Simpsonovci XI. 5,6 [i] 04:10 Črepiny [i] 04:40 Zbesilá jazda [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 56 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 18 [i] 06:00 Derrick II. 46 [i] 07:00 Magnum VI. 5,6 [i] 08:45 Derrick II. 46 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 18 [i] 10:45 Magnum VI. 5 [i] 11:40 Tarzan 56 [i] 12:10 Zasľúbená zem 33 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 2 [i] 13:50 Panelák 253 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 7 [i] 16:15 M*A*S*H* 15,16 [i] 17:00 Láska nezomiera 129,130 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Dostavník [i] 22:15 Oči teroru [i] 23:55 Dostavník [i] 01:25 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 07:00 Wildfire 1/13 [i] 07:55 Zoom 28/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 2/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 10:55 Zoom 28/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 12:00 Wildfire 1/13 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 2/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 7/22 [i] 17:00 Wildfire 2/13 [i] 17:55 Zoom 28/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 3/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 5/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 8/18 [i] 21:00 Boj o čas 12/13 [i] 22:00 Uklízeč II. 12/14 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i] 23:55 Zoom 28/221 [i] 00:00 Dr. House II. 18/24 [i] 01:00 Boj o čas 12/13 [i] 02:00 Uklízeč II. 12/14 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 16/26 [i] 03:35 Wildfire 2/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 3 [i] 06:25 Rození obchodníci: Corvetter C4 - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 09:35 Riziková laboratoř: Budova odolná proti explozi [i] 10:30 Vyrobeno v továrně 1 [i] 10:55 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 11:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro McCuff Industries [i] 14:10 Rození obchodníci: Corvette C4 - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Plovoucí továrna na ryby [i] 15:30 Dřevorubci v močálech: Těžba dřeva v bahně [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: HII - kosmická raketa [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 18:15 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 2 [i] 19:40 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i] 20:05 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 21:00 Stavitelé z LA: Železáři [i] 21:55 Discovery uvádí: Projekt Země: Jasnější svět [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Napadení husou [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto pro zábavnou jízdu [i] 00:40 Svět budoucnosti: Revoluční vozidla budoucnosti [i] 01:40 Extrémní výbuchy: Demolice ve Fort William [i] 02:40 Bořiči mýtů: Archimedovy paprsky smrti [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 17 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 2 [i] 04:35 Jak to dělají?: Obrovský bagr/ Ponorka/ Pivní auto [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Na každého jednou dojde [i] 10:25 Kavárnička dříve narozených [i] 11:10 Jako malé děti [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 19/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 22/22 [i] 15:00 Návštěva v ZOO [i] 15:05 Kostičky [i] 15:15 Vzduchoplavec Kráčmera [i] 15:35 Věda je zábava 18/26 [i] 16:00 Tykadlo [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:20 Pat a Mat 12/28 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Letecké katastrofy III. 10/23 [i] 20:55 Přísně tajné vraždy 12/42 [i] 21:10 Všechnopárty [i] 22:00 Den D 12/13 [i] 22:50 Nikdy nezapomenu 1/2 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Sex ve městě III 4/18 [i] 01:10 McLeodovy dcery V 19/32 [i] 01:55 Chcete mě? [i] 02:10 Vltava v obrazech 60/86 [i] 02:30 Divadlo žije! [i] 02:55 Osudové okamžiky [i] 03:15 Zajímavosti z regionů [i] 03:40 Zajímavosti z regionů Brno 04:05 Zajímavosti z regionů Ostrava 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Chcete je? [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 22/26 [i] 06:20 Včelka Mája 22/104 [i] 06:45 Záhady Toma Wizarda [i] 07:05 Kluci v akci [i] 07:30 Jak dobře digitálně naladit [i] 07:40 Angličtina pro nejmenší 16/40 [i] 07:50 Já chci domů! Útěk [i] 08:05 Setkání s Berthou Suttnerovou 1/5 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Krásy evropského pobřeží: Portugalské útesy [i] 09:20 Kosmopolis - Speciál [i] 09:50 Mýty a fakta historie: Zlato krále [i] 10:40 Vzkaz Ludvíka Kundery [i] 10:55 168 hodin [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:50 Evropský manuál [i] 15:10 Vltava v obrazech 60/86 [i] 15:30 Svět zázraků: Kódó [i] 16:05 Londýn: Město umění [i] 16:55 Výtvarnické konfese [i] 17:25 Ondřejova filmová škola [i] 17:35 Partnerské vztahy aneb Návod na přežití [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Game Page [i] 19:30 Alright? Alright! 3/10 [i] 19:45 Real Chinese 3/10 [i] 20:00 Zvíře [i] 21:45 Méně je více [i] 22:15 Kontexty [i] 23:10 Q [i] 23:40 Romantická Angličanka [i] 01:35 V odborné péči 39/43 [i] 02:00 Retro [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 6 [i] 09:35 Zamilovaní sousedé [i] 11:10 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 15 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 20 [i] 13:40 Hvězdná brána 16 [i] 14:40 Smallville VIII 7 [i] 15:35 Krok za krokem III 6 [i] 16:05 Vražedná čísla II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 21 [i] 18:30 Ulice 1683, 1684 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 177 [i] 21:15 Kriminálka New York IV 8 [i] 22:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti VIII 11 [i] 23:05 Kdo s koho [i] 01:15 Kriminálka Las Vegas III 16 [i] 02:00 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:55 Horoskopičiny [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Trní [i] 06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 7 [i] 06:55 Pět holek na krku 92 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 12 [i] 08:55 M*A*S*H 146 [i] 09:25 Právo a pořádek III 11 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 12 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 22 [i] 12:25 M*A*S*H 147 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 13 [i] 13:30 Čarodějky V 18 [i] 14:30 JAG II 3 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 11 [i] 20:00 Přešlapy II 3 [i] 21:20 Ano, šéfe! [i] 22:25 Na doživotí II 15 [i] 23:25 Myšlenky zločince III 4 [i] 00:20 Wolffův revír II 22 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 76 [i] 04:25 Na čem záleží 77 [i] 04:50 S Italem v kuchyni [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:45 Naučím ťa milovať 26/129 [i] 06:35 Keď budeš moja 215-216/238 [i] 08:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 146/160 [i] 10:20 Viktória 134/171 [i] 11:15 Správna Susan I. 19/22 [i] 11:40 Ulica III. 146/259 [i] 13:00 Rebeli I. 202/215 [i] 13:50 Júlia - Cesty za šťastím 145/351 [i] 14:45 Správna Susan I. 20/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 27/129 [i] 16:00 Keď budeš moja 217-218/238 [i] 18:00 Túžba tela 17/143 [i] 19:00 Rebeli I. 203/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 147/160 [i] 21:30 Pravá tvár vášne 46/178 [i] 22:25 Viktória 135/171 [i] 23:15 Sex v meste II. 2/18 [i] 23:45 Môj stratený syn [i] 01:20 Pravá tvár vášne 46/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:40 Túžba tela 17/143 [i] 03:25 Lampáreň [i] 04:30 Môj stratený syn [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Holky se chtějí bavit taky [i] 07:30 Protiklady se přitahují [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Ulejváci [i] 13:35 Malý lord Fauntleroy [i] 15:20 Zlatá brána [i] 17:00 Ve jménu Angela [i] 18:40 Ester to rozčísne [i] 20:25 Poslední obrněný vlak [i] 22:35 Mrtví pouště [i] 00:05 Ohnivý had [i] 01:35 Tajemná posedlost [i] 03:20 Ve jménu Angela [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Klasické lyžování [i] 11:00 Skoky na lyžích [i] 12:00 Krasobruslení [i] 16:30 Curling [i] 18:30 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Krasobruslení [i] 20:15 Krasobruslení [i] 23:00 Extrémní sporty [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 00:45 Krasobruslení [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Médium III 13 [i] 06:00 Ochránce II 12 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 14 [i] 08:00 Drzá Jordan V 15 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI 5 [i] 11:00 Soudkyně Amy II 15