TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 Xena V. 12/22 [i] 09:40 Anjel z Montgomery [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje 6/20 [i] 12:30 V tieni zločinu II. 6/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 5/23 [i] 14:15 Monk I. 6/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 23/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia V. 3/16 [i] 21:15 Mentalista I. 12/23 [i] 22:05 112 [i] 22:40 Šelma 10/13 [i] 23:35 Útek z Alcatrazu [i] 01:40 Tichý svedok 4/5: Supernova [i] 03:25 Zabudnutý ostrov [i] 04:40 Wolffov revír III. 25/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Repete repete [i] 09:35 Murdochove záhady 13 [i] 10:30 Sila lásky II. 38/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 39/357 [i] 12:20 Dámsky magazín [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 126/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 27/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 28/178 [i] 18:15 Dr.House III. 4/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Šťastná sedmička [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Klinika Grace V. 24/24 [i] 23:00 Život po živote 4/6 [i] 23:55 Murdochove záhady 13 [i] 00:40 Šťastná sedmička [i] 02:15 Hľadá sa mŕtvola [i] 03:55 Sila lásky II. 38/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 39/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:10 Retro noviny [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - rodina [i] 10:50 Stratená dovolenka [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Orientácie [i] 13:20 Poklady sveta IV. [i] 13:35 Umenie 2010 [i] 14:05 Odpískané [i] 15:00 Magazín Ligy majstrov [i] 15:30 Motormagazín [i] 16:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 16:30 Profily paralympionikov [i] 17:00 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - práca [i] 18:18 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 VAT [i] 19:00 Vice-Versa 10/26 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Megamosty 1/3 [i] 21:05 Energetika [i] 21:20 Invencie: Fero Lipták - Podobenstvá [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Dialógy o závislostiach - dokument [i] 22:25 Dialógy o závislostiach - beseda [i] 23:15 Anjeli strážni Jána Filca [i] 23:40 TKN [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:39 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:15 Autosalón [i] 06:40 PRVÉ NOVINY 06:55 KRIMI NOVINY 07:20 NOVINY TV JOJ 07:45 KRIMI NOVINY 08:10 NOVINY TV JOJ 08:40 Panelák V. 35 [i] 09:45 Stratené duše IV. - ŠTART NOVEJ SÉRIE! 1,2/23 [i] 11:35 Lišiak a pes [i] 13:20 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 14:15 Tru Calling 20 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 3, 4 [i] 16:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:20 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 13 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 36 [i] 21:15 Aféry - Manžel spí s dcérou [i] 22:15 Webmaster SHOWDANCE [i] 23:30 Komando [i] 01:20 55 kg silikónu [i] 02:50 Črepiny [i] 03:20 Kamufláž [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 55 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 17 [i] 06:00 Derrick II. 45 [i] 07:00 Magnum VI. 3,4 [i] 08:45 Derrick II. 45 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 17 [i] 10:45 Magnum VI. 3 [i] 11:40 Tarzan 55 [i] 12:10 Zasľúbená zem 32 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 1/148 [i] 13:50 Panelák 252 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 6 [i] 16:15 M*A*S*H* 13,14 [i] 17:00 Láska nezomiera 127,128 [i] 19:00 KRIMI NOVINY „N“ 19:30 NOVINY TV JOJ „N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Mladé víno [i] 22:15 Kalamita [i] 00:00 Mladé víno [i] 01:40 Posledný svedok 2,3 [i] 04:15 Doktorka Quinnová 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 21/21 [i] 07:55 Zoom 27/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni V. 1/17 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 10:55 Zoom 27/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 21/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni V. 1/17 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 6/22 [i] 17:00 Wildfire 1/13 [i] 17:55 Zoom 27/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 2/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 4/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 7/18 [i] 21:00 Spider-Man II [i] 23:25 Zoom 27/221 [i] 23:30 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i] 00:30 Dr. House II. 17/24 [i] 01:30 Spider-Man II [i] 03:40 Myšlenky zločince IV. 15/26 [i] 04:25 Wildfire 1/13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Mimořádné projekty: Městské centrum Las Vegas [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 2 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 07:45 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 09:35 Riziková laboratoř: Beton tlumící náraz [i] 10:30 Jak to dělají 10 [i] 10:55 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 11:25 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Strike Ten Entertainment [i] 14:10 Rození obchodníci: Corvetter C4 - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Špinavé práce v New Yorku [i] 15:30 Na ostří pily: Z posledních sil [i] 16:25 Zázraky vytvořené lidmi v Asii: Tchajwanský tunel Hsue-šan [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 18:15 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 19:10 Vyrobeno v továrně 1 [i] 19:40 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i] 20:05 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 21:00 Přežili kousnutí 2 [i] 21:55 Nutné k přežití: Texas [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Gepardí útok [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Rozzlobená žába [i] 00:40 Svět budoucnosti: Superbezpečná velkoměsta budoucnosti [i] 01:40 Říční příšery: Evropský lidojed [i] 02:40 Bořiči mýtů: Pomačkané letadlo [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 16 [i] 04:05 Vyrobeno v továrně 1 [i] 04:35 Jak to dělají?: Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 28/78 [i] 09:00 Prázdniny v oblacích [i] 10:15 Písničky s ozvěnou [i] 10:50 Zvířata v životě člověka: Prase [i] 11:40 Film o filmu Děti noci [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 18/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 21/22 [i] 15:00 Jak dobře digitálně naladit [i] 15:05 Rodina a já [i] 15:30 Věříš si? [i] 15:55 Záhady Toma Wizarda [i] 16:10 Já a moje rodina 12/26 [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Náměstíčko 4/10 [i] 21:00 Na cestě po Benátkách [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 Lovec lidí [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:40 Californication 4/12 [i] 01:10 McLeodovy dcery V 18/32 [i] 01:55 Kaleidoskop [i] 02:20 Sváteční slovo šéfredaktora [i] 02:25 Cesty víry: Strom ve Svaté zemi [i] 02:45 Křesťanský magazín [i] 03:00 Čtení na dobrou noc [i] 03:10 Z metropole [i] 03:35 Týden v regionech Brno 04:00 Týden v regionech Ostrava [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 POKR [i] 05:30 Správy STV 06:00 Raníček s Dádou 06:10 Tom, nejlepší přítel 21/26 [i] 06:35 Včelka Mája 21/104 [i] 07:00 Bydlení je hra [i] 07:25 Experiment [i] 07:55 Francie s ozvěnou domova 10/16 [i] 08:15 Dvaasedmdesát jmen české historie 66/72 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Evropa dnes [i] 10:20 Kultura.cz [i] 10:40 Kultura.cz [i] 11:15 Čétéčko [i] 11:35 Za školu [i] 12:00 Nevzdávej to [i] 12:25 Bílé ovce [i] 12:40 Země lidí [i] 13:35 Jak dobře digitálně naladit [i] 13:40 Angličtina pro nejmenší 16/40 [i] 13:55 Hrnec [i] 14:10 Malý nosáček [i] 15:30 Život na pobřeží 6/10 [i] 16:15 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Film o filmu Děti noci [i] 17:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Tajemství mrtvých mužů 6/13 [i] 20:50 Neznámí hrdinové [i] 21:20 Mistr a Markétka 4/10 [i] 22:10 Krásný ztráty [i] 22:50 Terra musica [i] 23:20 Film point [i] 23:50 Bigbít 10/42 [i] 00:50 Vzkaz Ludvíka Kundery [i] 01:05 V odborné péči 38/43 [i] 01:35 Fryderyk Chopin [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Stefanie IV 5 [i] 09:35 Nukleární katastrofa [i] 11:15 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 14 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 19 [i] 13:45 Hvězdná brána 15 [i] 14:40 Smallville VIII 6 [i] 15:35 Krok za krokem III 5 [i] 16:05 Vražedná čísla II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 20 [i] 18:30 Ulice 1681, 1682 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl [i] 21:10 Víkend [i] 21:50 Mentalista 17 [i] 22:45 Námořní vyšetřovací služba V 12 [i] 23:35 Křivé svědectví [i] 01:10 Zátoka vášní 1 [i] 01:40 Novashopping 02:00 Áčko [i] 02:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 6 [i] 06:55 Pět holek na krku 91 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:40 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 11 [i] 08:55 M*A*S*H 145 [i] 09:25 Právo a pořádek III 10 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 11 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 21 [i] 12:25 M*A*S*H 146 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 12 [i] 13:30 Čarodějky V 17 [i] 14:30 JAG II 2 [i] 15:35 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 10 [i] 20:00 Zázraky života 2 [i] 21:20 Jak se staví sen [i] 22:25 Sběratelé kostí II 1 [i] 23:20 Ochrana svědků II 8 [i] 00:15 Wolffův revír II 21 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 03:55 Na čem záleží 75 [i] 04:20 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:35 Naučím ťa milovať 25/129 [i] 06:25 Keď budeš moja 213-214/238 [i] 08:35 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 145/160 [i] 10:10 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 11:45 Ulica III. 145/259 [i] 13:05 Rebeli I. 201/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 144/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 19/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 26/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 215-216/238 [i] 18:00 Túžba tela 16/143 [i] 19:00 Rebeli I. 202/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 146/160 [i] 21:35 Pravá tvár vášne 45/178 [i] 22:25 Viktória 134/171 [i] 23:15 Sex v meste II. 1/18 [i] 23:50 Prenasledovaná [i] 01:30 Pravá tvár vášne 45/178 [i] 02:15 Túžba tela 16/143 [i] 03:00 Lampáreň [i] 04:15 Prenasledovaná [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Loupežník Hotzenplotz [i] 07:40 Zachraňte Mozarta [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Podvedený osud [i] 13:40 Puckoon [i] 15:05 Emil a detektivové [i] 16:55 Druhá míza [i] 18:50 Jarní úklid s.r.o. [i] 20:25 Ve jménu Angela [i] 22:05 Umlčeni [i] 23:40 Pochybná sláva [i] 01:40 Rande v Queensu [i] 03:15 Druhá míza [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 10:30 Biatlon [i] 11:00 Curling [i] 13:00 Short track [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:30 Biatlon [i] 16:00 Biatlon [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45