Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Smotánka [i] 06:00 Príbehy z hasičskej stanice [i] 06:20 Superpes Krypto II. [i] 06:50 Uletení Loonatici 6/13 [i] 07:10 Od zítřka nečaruji [i] 08:35 Vojvoda [i] 10:10 Krok za krokom V. 2-3/24 [i] 11:00 Chuck I. 5-6/13 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:30 Lampáreň [i] 14:05 Da Vinciho kód [i] 16:45 Rýchle Televízne noviny [i] 16:50 Postrach Dennis opäť zasahuje [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Na streche [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 LET´S DANCE [i] 22:55 Partička [i] 23:35 Eleventh Hour - nulová šanca 3/18 [i] 00:20 Netopiere [i] 01:55 Bony a klid [i] 03:30 Útok v Pacifiku [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Reportéri [i] 06:00 Motormagazín [i] 06:25 Postav dom, zasaď strom [i] 06:55 Škaredé káčatko a ja 8/26 [i] 07:15 Rýchla rota Chipa a Dala 30/51 [i] 07:40 Náhradníci I. 19/21 [i] 08:00 Maškrtníček [i] 08:30 Zlatá brána [i] 09:20 Tlstibáb [i] 10:30 3-2-1-ŠTART! [i] 10:50 Prechádzky s dinosaurami 5/6 [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 3/4 [i] 14:35 Film pre pamätníkov: Statočný zlodej [i] 15:50 Bathory - film o filme [i] 16:20 Pošta pre Teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:25 Bleskové správy [i] 18:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Vražedný vírus [i] 21:50 Hartova vojna [i] 00:00 Agatha Christie: Malé vraždy v rodine 3/4 [i] 01:35 Vražedný vírus [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Národnostné správy [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:05 Televíkend [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Test magazín [i] 08:20 Môj dom, môj hrad [i] 08:45 TKN [i] 09:15 Kapura [i] 09:55 Farmárska revue [i] 10:15 Československý filmový týždenník [i] 10:25 Noc v archíve [i] 11:55 Televízne osobnosti - režisérka Zora Bachnárová [i] 13:00 Anjeli strážni [i] 13:25 Orientácie [i] 13:55 Slovo [i] 14:05 Família [i] 14:30 Piesne moje,piesne [i] 14:55 Profily paralympionikov [i] 15:20 Javorový list z Paralympiády [i] 15:50 V službách zákona 7 [i] 17:10 Čierne ovce [i] 18:14 Autoportréty [i] 18:15 Večerníček [i] 18:25 3-2-1-ŠTART! [i] 18:45 Kinorama [i] 19:10 Poklady sveta IV. [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Umenie 2010 [i] 20:35 Dokumentárny klub [i] 21:55 Retro noviny [i] 22:15 Noc v archíve [i] 23:15 Slovo [i] 23:20 Udalosti ČT [i] 23:50 Správy STV [i] 00:19 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 Ticho po smrti [i] 08:15 Doba ľadová [i] 10:00 Profesionáli IV. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 10:50 Stratené duše IV. - ŠTART NOVEJ SÉRIE! (1, 2 23) [i] 12:45 Črepiny PLUS [i] 13:30 Autosalón [i] 13:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 15:45 PREMIÉRA: Pomsta dcéry [i] 17:45 PRVÉ NOVINY 18:00 EXCLUSIV - Noviny úspešných s Brunom [i] 18:20 Nové bývanie - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 PREMIÉRA: Vojak [i] 22:00 Crank: Zastaň a zomrieš! [i] 00:00 Elitná jednotka [i] 01:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:20 Crank: Zastaň a zomrieš! [i] 04:45 Vojak [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 "Vrah skrývá tvář" [i] 07:25 Miazgovci 23, 24, 25, 26 [i] 09:15 V uliciach San Francisca 116, 117 [i] 11:00 Miazgovci 27, 28 [i] 12:00 Marcová výhra [i] 13:20 Hotel snov: Afrika [i] 15:00 Trojuholník [i] 16:50 Policajt v Afrike [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 Prvé oddelenie [i] 20:15 Zámotok 2: Návrat [i] 22:45 Hotel snov: Afrika [i] 00:30 Zámotok 2: Návrat [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 07:00 Rodinné právo II. 3/24 [i] 08:00 The Amazing Race Asia 12/14 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 11/22 [i] 10:00 Hvězdná brána VI. 12/22 [i] 11:00 Battlestar galactica II. 3/21 [i] 12:00 Eli Stone 10/13 [i] 13:00 Eli Stone 11/13 [i] 14:00 All Saints VII. 15/40 [i] 15:00 All Saints VII. 16/40 [i] 16:00 Joan z Arkádie II. 6/22 [i] 17:00 The Amazing Race Asia 13/14 [i] 18:00 Dr. House V. 10/24 [i] 19:00 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 20:00 Joan z Arkádie II. 9/22 [i] 21:00 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 22:00 Bez řečí [i] 00:00 True Blood - Pravá krev 1/12 [i] 01:10 Kriminálka z pobřeží 4/20 [i] 02:05 Slepá spravedlnost 3/13 [i] 02:50 Dr. House V. 10/24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 06:00 Záchrana vraku 8 [i] 06:25 Jak to dělají 7 [i] 06:50 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 07:15 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 08:10 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 09:05 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 09:35 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 10:00 Lovci tornád: Mimo Kansas [i] 10:55 Říční příšery: Aligátor Gar [i] 11:50 Nutné k přežití: Vietnam [i] 12:45 Nutné k přežití: Sahara 1 [i] 13:40 Bořiči mýtů: 101 způsobů jak použít izolepu [i] 14:35 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 15:30 Hry s časem: Mistr boje samurajským mečem [i] 16:00 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 16:25 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 1 [i] 16:55 Rození obchodníci: Audi Quattro - část 2 [i] 17:20 Auto budoucnosti: Mozek [i] 18:15 Americký chopper: Teutulové a Triumph [i] 19:10 Tuning 2008: Challenger pro Jessieho Jamese [i] 20:05 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 21:00 Ross Kemp - návrat do Afgánistánu 3 [i] 21:55 Gangy očima Rosse Kempa: Salvador [i] 22:50 Můj šokující příběh: Lidské pavoučí sestry [i] 23:45 Nejtěžší muž světa se žení [i] 00:40 Kde je limit?: Autobus [i] 01:40 Bořiči mýtů: Vývoj mýtů [i] 02:40 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 03:40 Jak to dělají 7 [i] 04:05 Discovery uvádí: Projekt Země: Prší sazenice stromků [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Památky na prodej [i] 05:20 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Ferda II 21/26 [i] 06:25 Pohádky z tisíce a jedné noci 6/7 [i] 06:50 Hurá, škola! [i] 07:05 Raníček s Dádou [i] 07:15 Kamarád Timmy 11/26 [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Sanitka 11/11 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O nejchytřejší princezně [i] 14:30 Kaleidoskop [i] 14:55 Prázdniny v oblacích [i] 16:10 Retro [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Sváteční slovo šéfredaktora [i] 17:05 Horákovi 25/26 [i] 18:00 Pan Tau 12/33 [i] 18:35 Na cestě za Laurou z Benátek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Zrozen bez porodu [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Komisař Montalbano [i] 23:35 Losování Sportky a Šance 23:40 Deadwood III 7/12 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Uvolněte se, prosím [i] 01:15 Evropský manuál [i] 01:35 Babylon [i] 01:55 Morava - George Mraz, Emil [i] 02:45 Ani den bez kresby [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Retro [i] 05:25 Zasvěcení: Dominikánky [i] 05:50 Slavné postavy Národního divadla [i] 06:50 Správy STV 07:15 Romové v Evropě 2/9 [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Československý filmový týdeník 773/2379 [i] 08:45 Artmix [i] 09:40 Čtenářský deník... Roman Ludva: Jezdci pod slunečníkem [i] 09:55 Knižní svět [i] 10:10 Za obzorem 12/26 [i] 10:30 Film 2010 [i] 11:00 Chcete je? [i] 11:05 Děti ráje [i] 12:00 Vlčí halíř [i] 13:20 Sedm živlů [i] 14:20 Chvilka hudby [i] 14:35 Země lidí [i] 15:30 Život na pobřeží 6/10 [i] 16:15 Mýty a fakta historie: Zlato krále [i] 17:00 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 17:55 Kde peníze pomáhají [i] 18:05 Cesty víry: Strom ve Svaté zemi [i] 18:25 Křesťanský magazín [i] 18:45 Kultura.cz [i] 19:10 Ajťáci II 6/6 [i] 19:35 Simpsonovi XIX 13/20 [i] 20:00 Fryderyk Chopin [i] 20:50 Chopin v Čechách [i] 21:30 Skvostné interpretace [i] 22:00 Na plovárně s Marií Svatošovou [i] 22:25 Vzkaz Ludvíka Kundery [i] 22:40 Volver [i] 00:40 Basement Sessions 5/6 [i] 01:30 Čétéčko [i] 01:50 Svět umění: Byl jednou jeden film [i] 02:40 Kamera na cestách: Milionářská bydlení [i] 03:35 Námořník na suchu [i] 04:05 Recitál Idy Kellarové [i] 04:40 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Dobrodružství Antje a jejích přátel 17, 18 [i] 06:25 Admirál Bublina útočí 7 [i] 06:50 Bolek a Lolek 5 [i] 07:05 Baby Looney Tunes 2 [i] 07:30 Spongebob v kalhotách 76 [i] 08:00 Babicovy dobroty [i] 08:40 Koření [i] 09:40 Případ mrtvého muže [i] 11:40 Dobrá voda 6 [i] 13:00 Na pytlácké stezce [i] 14:30 Po čem ženy touží [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Občanské judo [i] 18:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Hospoda 37 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí V 60 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr.GS [i] 22:25 Zvíře 3 [i] 23:20 Policejní odznak 3 [i] 00:15 Kriminálka Las Vegas III 15 [i] 01:20 Novashopping 01:40 Záhada diamantu [i] 03:10 Střepiny [i] 03:35 Horoskopičiny [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Trní [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Nová dobrodružství Scooby Doo II 6 [i] 07:15 Pokémon: Diamant a perla 32 [i] 07:45 Fresh Prince V 23 [i] 08:15 Svět ve válce 6 [i] 09:20 Svět 2010 [i] 09:55 M*A*S*H 144 [i] 10:25 M*A*S*H 145 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Wolffův revír VIII 3 [i] 13:55 Samé štěstí [i] 16:00 Vraždy v Midsomeru IX [i] 18:00 S Italem v kuchyni [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 9 [i] 20:00 Robin Hood - Cesta ke slávě [i] 21:50 Anatomie lži I 3 [i] 22:50 Divoká krása [i] 00:50 Svět 2010 [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Spoutaný vrah [i] 04:40 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Rosamunde Pilcherová: Búrlivé stretnutie [i] 06:40 Keď budeš moja 211-212/238 [i] 08:25 Gossip Girl I. 10/18 [i] 09:15 Slávici na ulici [i] 10:20 Chuťovky [i] 11:45 Rebeli I. 200/215 [i] 12:40 Elodie Bradfordová I. 3/5 [i] 14:25 Columbo zasahuje 8/20 [i] 16:10 Keď budeš moja 213-214/238 [i] 18:10 Gossip Girl I. 10/18 [i] 19:00 Rebeli I. 201/215 [i] 20:00 Irónia osudu [i] 21:45 Skutočný príbeh: Spýtajte sa mojich detí [i] 23:25 Miesto činu: Deň lovca [i] 01:05 Columbo zasahuje 8/20 [i] 02:35 Lampáreň [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tajemství meče [i] 07:25 Zelený oblak [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Zkouška z dospělosti [i] 13:40 Real je naše vášeň [i] 15:15 Kung Phooey! [i] 16:50 Puckoon [i] 18:15 Život Davida Galea [i] 20:25 Rudý Baron [i] 22:30 Tajemná posedlost [i] 00:15 Na mrtvém bodě [i] 01:45 Ohnivý had [i] 03:15 Puckoon [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 All sports [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 13:15 Klasické lyžování [i] 14:00 Biatlon [i] 15:00 Klasické lyžování [i] 16:00 Biatlon [i] 16:40 Zimní sporty [i] 16:45 Curling [i] 18:30 Rychlobruslení [i] 19:30 Tenis [i] 22:00 Paralympijské hry [i] 23:00 Biatlon [i] 23:30 Biatlon [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Skoky na lyžích [i] 01:25 Zimní sporty [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Případy advokáta Kingdoma II 5 [i] 06:00 Případy advokáta Kingdoma II 6 [i] 07:00 Život v buši III 7 [i] 08:00 Detektiv Nash Bridges I 14 [i] 09:00 Soudkyně Amy II 9 [i] 10:00 Kaliforňanky [i] 12:00 Rosnička [i] 14:00 Cesta úspěchu [i] 16:00 Obraz mrtvého [i] 18:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 19:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 20:00 Médium III 11 [i] 21:00 Médium III 12 [i] 22:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 9 [i] 23:00 Drzá Jordan V 14 [i] 00:00 Drzá Jordan V 15 [i] 01:00 Médium III 4 [i] 02:00 Médium III 5 [i] 03:00 Médium III 6 [i] 04:00 Život v buši III 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Do muzea zadním vchodem 04 [i] 06:00 Mars na obzoru 05 [i] 07:05 Mars na obzoru 06 [i] 08:05 Pravý švýcarský Robinson 02 [i] 09:15 Podzim na chalupě 04 [i] 10:10 Chlapský víkend 03 [i] 10:40 Chlapský víkend 04 [i] 11:10 Impéria 28 [i] 12:15 Vášnivý jedlík 25 [i] 12:50 Vášnivý jedlík 26 [i] 13:20 Krev, pot a takeaways 03 [i] 14:30 Zvířecí rekordmani 44 [i] 15:30 Kdo přežije Armagedon 05 [i] 16:25 Řeč hmyzí říše 07 [i] 16:45 Mistři švindlu 28 [i] 17:20 Mistři švindlu 51 [i] 18:00 Mistři švindlu 52 [i] 18:35 Do muzea zadním vchodem 05 [i] 19:10 Do muzea zadním vchodem 06 [i] 19:45 Tělo v číslech 03 [i] 20:40 Pokusní králíci 01 [i] 21:10 Pokusní králíci 02 [i] 21:40 Impéria 29 [i] 22:50 Nebezpečné planetky [i] 23:50 Řím: Vliv a nadvláda 01 [i] 00:50 Historie podsvětí 07 [i] 01:50 Pohromy století 35 [i] 02:45 Pravý švýcarský Robinson 02 [i] 03:50 Místa ve Středomoří 06 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Táta: matka pluku [i] 07:20 Filmy a filmové hvězdy II. 12 [i] 07:50 Kráska a Ošklivka [i] 09:20 Napříč vesmírem [i] 11:30 Mí přátelé, mé lásky [i] 13:05 Město duchů [i] 14:50 Chvilkové zatmění [i] 16:20 Romulus, můj otec [i] 18:05 Dívčí parta