Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena V. 11/22 [i] 09:50 Korunný svedok [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje 5/20 [i] 12:30 V tieni zločinu II. 5/22 [i] 13:20 Rýchle Televízne noviny [i] 13:25 Odložený prípad II. 4/23 [i] 14:15 Monk I. 5/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 22/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:15 Terminátor 3: Vzbura strojov [i] 23:25 Útok v Pacifiku [i] 01:05 Nepodplatiteľní [i] 03:15 Terminátor 3: Vzbura strojov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Murdochove záhady 11 [i] 09:40 Murdochove záhady 12 [i] 10:30 Sila lásky II. 36/357 [i] 11:20 Sila lásky II. 37/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 125/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 25/178 [i] 17:20 Sladká Valentína 26/178 [i] 18:10 Bleskové správy [i] 18:15 Dr.House III. 3/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Kráľovstvo prsteňa 1/2 [i] 21:50 Kráľovstvo prsteňa 2/2 [i] 23:20 Modrý démon [i] 00:50 Ničivá magma [i] 02:25 Murdochove záhady 11 [i] 03:10 Murdochove záhady 12 [i] 04:00 Správy STV o 16:00 [i] 04:15 Sila lásky II. 36/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - právo [i] 10:50 Ushuaia - expedície do prírody V. [i] 11:40 Variácie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Idú dievky, idú [i] 13:20 Kvarteto [i] 13:50 Dizajn 9/17 [i] 14:15 Família [i] 14:50 Večer na tému [i] 16:30 Profily paralympionikov [i] 16:55 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - rodina [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 Kaleidoskop [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 Prísne tajné 3/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Sedem rockových vekov 3 [i] 22:45 Udalosti ČT [i] 23:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:35 Simpsonovci X. [i] 06:20 PROMI NOVINY [i] 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 34 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Čierny ako smrť [i] 11:25 Klaun 12 [i] 12:25 Agent II. 12 [i] 13:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13 [i] 14:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 19 [i] 15:00 Simpsonovci XI. 1, 2/22 [i] 16:00 Agent II. 13 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie 73 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 35 [i] 21:15 Kráľ dobyvateľ [i] 23:15 SEDEM [i] 23:45 De Facto [i] 00:30 Lovec démonov [i] 02:10 Klaun [i] 03:00 Agent II. [i] 03:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! [i] 04:25 Zákon pomsty [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 54 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 16 [i] 06:00 Derrick II. 44 [i] 07:00 Magnum VI. 1, 2/18 [i] 08:45 Derrick II. 44 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 16 [i] 10:45 Magnum VI. 1/18 [i] 11:40 Tarzan 54 [i] 12:10 Zasľúbená zem 31 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 148/148 [i] 13:50 Panelák 251 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 5 [i] 16:15 M*A*S*H* 11, 12 [i] 17:00 Láska nezomiera 125, 126 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 "Hříšní lidé Města pražského" 11 [i] 21:30 Iná žena [i] 23:15 Vraždy v Midsomeri VII. 6 [i] 00:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa [i] 01:45 Linda [i] 03:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 20/21 [i] 07:55 Zoom 27/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 14/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 10:55 Zoom 27/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 20/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 14/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 5/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 21/21 [i] 17:55 Zoom 27/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni V. 1/17 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 3/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 6/18 [i] 21:00 Duchové Marsu [i] 22:55 Myšlenky zločince IV. 14/26 [i] 23:50 Zoom 27/221 [i] 23:55 Dr. House II. 16/24 [i] 00:55 Duchové Marsu [i] 02:40 Myšlenky zločince IV. 14/26 [i] 03:25 Rodinné právo III. 21/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 06:00 Soutěž britských motorkářů 1 [i] 06:25 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 07:45 Nutné k přežití: Namibie [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 09:35 Hry s časem: Lehké terénní motocykly [i] 10:00 Hry s časem: Roztleskávačky [i] 10:30 Jak to dělají 9 [i] 10:55 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 11:25 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 13:15 Americký chopper: Motorka Mercedes - AMG [i] 14:10 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Kopáčem minerálního bahna [i] 15:30 Na ostří pily: Noční směna [i] 16:25 Opravdu velké věci: Lyžování v Dubaji [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 18:15 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 19:10 Jak to dělají 10 [i] 19:40 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i] 20:05 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 21:00 Bořiči mýtů: Namazaný blesk [i] 21:55 Kde je limit?: Autobus [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Mečoun útočí [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Tygří vůz [i] 00:40 Svět budoucnosti: Vlaky budoucnosti [i] 01:40 Riziková laboratoř: Bomběodolné letadlo [i] 02:40 Bořiči mýtů: Luk z papíru [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 15 [i] 04:05 Jak to dělají 10 [i] 04:35 Jak to dělají?: Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ktosi je za dverami [i] 09:30 Láska a chléb [i] 09:50 Zpívá Josef Zíma [i] 10:30 Domácí štěstí [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 17/32 [i] 14:15 Královna rychlých nožů [i] 14:30 Soudkyně Amy II 20/22 [i] 15:15 Franklin 19/52 [i] 15:35 Záhada hradu Černá růže 8/13 [i] 15:55 Ovečka Shaun 36/40 [i] 16:05 Garfield a přátelé 14/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Bílé ovce [i] 18:40 Jak to vidí děti [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Losování Euromiliony 20:00 Poste restante 4/7 [i] 20:55 13. komnata Oldřicha Navrátila [i] 21:30 Uvolněte se, prosím [i] 22:15 Californication 4/12 [i] 22:45 Losování Euromiliony 22:50 Opojení mocí [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 McLeodovy dcery V 17/32 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:05 Monty Python - málem pravda 3/6 03:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:30 Máte slovo 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Řidiči profesionálové 11/13 [i] 05:15 Ondřejova filmová škola [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 20/26 [i] 06:20 Včelka Mája 20/104 [i] 06:45 Já a moje rodina 11/26 [i] 07:00 Nevzdávej to [i] 07:25 Tisíc let české myslivosti [i] 07:50 Soukromá muzea [i] 08:00 Designtrend 11/13 [i] 08:15 Počesku [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Neobyčejné životy [i] 10:35 Nás se bojí zubatá [i] 11:00 Kuchařská pohotovost [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Ta naše povaha česká [i] 13:10 Medúza [i] 13:50 Šikulové [i] 14:05 Hrůzostrašný dějepis 11/26 [i] 14:30 Sportovci světa: Lillehammer 1994 1/4 [i] 15:35 Království divočiny: Mořští savci 3/10 [i] 16:05 Experiment [i] 16:30 Rodina a já [i] 16:50 Francie s ozvěnou domova 10/16 [i] 17:10 Střípky času [i] 17:25 Dvaasedmdesát jmen české historie 66/72 [i] 17:40 Chcete mě? [i] 18:00 Romové v Evropě 2/9 [i] 18:25 Kosmopolis - Speciál [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Auto Moto Revue [i] 20:00 Zázračná planeta: Yellowstonský národní park 3/3 [i] 20:55 Moje rodina V 9/14 [i] 21:25 Soul Deep 3/6 [i] 22:20 Bigbít 10/42 [i] 23:25 Monty Python - málem pravda 3/6 [i] 00:20 Lidé z manéže 9/10 [i] 01:20 V odborné péči 37/43 [i] 01:45 Pavlač Ester Kočičkové 9/12 [i] 02:15 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 4 [i] 09:30 Záhadná žena: Víkend plný záhad [i] 11:05 Tescoma s chutí [i] 11:20 Lenssen & spol. [i] 11:50 Můj přítel Monk VIII 13 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 18 [i] 13:40 Hvězdná brána 14 [i] 14:40 Smallville VIII 5 [i] 15:35 Krok za krokem III 4 [i] 16:05 Vražedná čísla II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 19 [i] 18:30 Ulice 1679, 1680 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Discopříběh 2 [i] 21:40 Okamžik zlomu [i] 00:00 Božská relikvie [i] 01:35 Novashopping 01:55 Stahovák [i] 02:20 Tabu [i] 03:05 Áčko [i] 04:05 DO-RE-MI [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 5 [i] 06:55 Pět holek na krku 90 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 9 [i] 08:55 M*A*S*H 141 [i] 09:25 Právo a pořádek III 9 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 9 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 20 [i] 12:25 M*A*S*H 142 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 11 [i] 13:25 Čarodějky V 16 [i] 14:25 JAG II 1 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 7 [i] 20:00 Hulk [i] 23:05 Živý terč [i] 01:10 Ptáci [i] 03:20 Volejte Věštce
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 24/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 207-208/238 [i] 08:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 144/160 [i] 10:20 Viktória 133/171 [i] 11:15 Správna Susan I. 17/22 [i] 11:45 Ulica III. 144/259 [i] 13:05 Rebeli I. 198/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 143/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 18/22 [i] 15:20 Naučím ťa milovať 25/129 [i] 16:10 Keď budeš moja 209-210/238 [i] 18:00 Túžba tela 15/143 [i] 19:00 Rebeli I. 199/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 145/160 [i] 21:35 Inga Lindströmová: Tajomstvo Svenaholmu [i] 23:15 Loď snov - plavba na Bali [i] 01:05 Lampáreň [i] 01:40 Túžba tela 15/143 [i] 02:25 Ulica III. 144/259 [i] 03:10 Lampáreň [i] 03:55 V tieni [i] 04:30 112 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 07:35 George Washington [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Fotroviny [i] 13:40 Kolem světa za 80 dní 3. [i] 15:20 Podvedený osud [i] 16:55 Kulička a Toník [i] 18:45 Jarní úklid s.r.o. [i] 20:25 Ester to rozčísne [i] 22:10 Ohnivý had [i] 23:40 Romper Stomper [i] 01:20 Na mrtvém bodě [i] 02:50 Kulička a Toník [i] 04:40 Upoutávky z vysílání Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Adventure [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Biatlon [i] 11:00 Biatlon [i] 12:00 Fotbal [i] 13:30 Klasické lyžování [i] 14:15 Klasické lyžování [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 17:00 Rychlobruslení [i] 18:00 Klasické lyžování [i] 18:30 Klasické lyžování [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:45 Paralympijské hry [i] 23:00 Strongest Man [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Extrémní sporty [i] 00:45 Skoky na lyžích [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 7 [i] 06:00 Ochránce II 10 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 08:00 Drzá Jordan V 13 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i] 11:00 Soudkyně Amy II 13 [i] 12:00 Ochránce II 10 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 13 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Život v Midsomeru [i] 16:00 Dej šanci lásce [i] 18:00 Drzá Jordan V 14 [i] 19:00 Detektiv Nash Bridges I 14 [i] 20:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 8 [i] 21:00 Právo a pořádek VIII 1 [i] 22:00 Právo a pořádek VIII 2 [i] 23:00 Médium III 1/2 [i] 00:00 Médium III 2/2 [i] 01:00 Bláznivá svatba