TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena V. 10/22 [i] 09:50 Komisár Laurenti: Každému, čo mu patrí [i] 11:30 Kung Fu - Legenda pokračuje 4/20 [i] 12:25 V tieni zločinu II. 4/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 3/23 [i] 14:10 Monk I. 4/13 [i] 15:00 Rýchle Televízne noviny [i] 15:05 Las Vegas: Kasíno I. 21/23 [i] 15:55 Rýchle Televízne noviny [i] 16:00 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade IV. [i] 21:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 17/25 [i] 22:40 Smrteľná rýchlosť [i] 00:10 Smrť na pokračovanie [i] 01:50 Tichý svedok 3/5: Odvrhnutý syn [i] 03:30 Prežiť: Stratení v horách [i] 04:40 Wolffov revír III. 24/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Slovensko dnes [i] 05:55 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:50 Murdochove záhady 9 [i] 09:40 Murdochove záhady 10 [i] 10:35 Sila lásky II. 34/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 35/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 124/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 23/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 24/178 [i] 18:10 Bleskové správy [i] 18:15 Dr.House III. 2/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 21:50 Kinorama [i] 22:20 Ničivá magma [i] 23:55 Jolly Joker 12/12 [i] 00:45 Murdochove záhady 9 [i] 01:35 Murdochove záhady 10 [i] 02:25 Nora Robertsová: Mesiac nad Karolínou [i] 03:55 Sila lásky II. 34/357 [i] 04:45 Sila lásky II. 35/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Udalosti ČT [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:30 Správy STV [i] 06:55 Maďarský magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Vysielanie pre materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - peniaze [i] 10:50 Tlmočník [i] 11:45 Variácie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Mama to vie najlepšie [i] 13:10 Žijúce kamene [i] 13:40 Sféry dôverné [i] 14:50 Benkovo hľadanie domova [i] 15:15 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 15:40 Profesionál [i] 16:05 Halali [i] 16:30 Hlas Európy [i] 16:55 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - právo [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Kvarteto [i] 19:00 Dizajn 9/17 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Ushuaia - expedície do prírody V. [i] 21:00 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 22:00 Večer na tému [i] 23:30 Polícia [i] 23:40 Udalosti ČT [i] 00:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Simpsonovci X. [i] 06:15 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:30 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 33 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Projekt Falcon [i] 11:25 Klaun 11 [i] 12:25 Agent II. 11 [i] 13:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 12 [i] 14:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 8 [i] 15:00 Simpsonovci X. 22, 23/23 [i] 16:00 Agent II. 12 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 12 [i] 18:00 Súdna sieň - NOVÉ ČASTI [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 34 [i] 21:15 Odsúdené II. - NOVÉ ČASTI 2 [i] 22:15 Mafstory - NOVÉ ČASTI [i] 23:15 Profesionáli III. 8 [i] 00:15 Špeciálne komando III. 6 [i] 01:10 Odsúdené II. [i] 02:10 Podvodníci [i] 02:55 Klaun [i] 03:40 Erotický let [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Tarzan 53 [i] 05:20 Diagnóza: Vražda II. 15 [i] 06:00 Derrick II. 43 [i] 07:00 Magnum V. 20, 21/21 [i] 08:45 Derrick II. 43 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 15 [i] 10:45 Magnum V. 20 [i] 11:40 Tarzan 53 [i] 12:10 Zasľúbená zem 30 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 147 [i] 13:50 Panelák 250 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 4 [i] 16:15 M*A*S*H* 9, 10 [i] 17:00 Láska nezomiera 123, 124 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 Superpolicajt [i] 22:20 Lampa [i] 00:50 Dom z piesku a hmly [i] 02:50 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 148/148 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 19/21 [i] 07:55 Zoom 27/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 13/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 10:55 Zoom 27/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 19/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 13/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 4/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 20/21 [i] 17:55 Zoom 27/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 14/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 2/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 5/18 [i] 21:00 Dr. House V. 9/24 [i] 22:00 Dr. House V. 10/24 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 13/26 [i] 23:55 Zoom 27/221 [i] 00:00 Dr. House II. 15/24 [i] 01:00 Dr. House V. 9/24 [i] 02:00 Dr. House V. 10/24 [i] 02:50 Myšlenky zločince IV. 13/26 [i] 03:35 Rodinné právo III. 20/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 06:00 Záchrana vraku 10 [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 06:50 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 09:35 Hry s časem: Býčí bič [i] 10:00 Hry s časem: Tanec break dance [i] 10:30 Jak to dělají 8 [i] 10:55 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 11:25 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro výrobce letadel Sikorsky [i] 14:10 Rození obchodníci: BMW 635csi - část 1 [i] 14:35 Špinavé práce: Pěstitel brusinek [i] 15:30 Na ostří pily: Teploty pod nulou [i] 16:25 Opravdu velké věci: Šapitó cirkusu Cirque du Soleil [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 18:15 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 19:10 Jak to dělají 9 [i] 19:40 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i] 20:05 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 20:35 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 21:00 Můj šokující příběh: Lidské pavoučí sestry [i] 21:55 Nejtěžší muž světa se žení [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Msta býka Shortyho [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Andělské taxi [i] 00:40 Svět budoucnosti: Lodě budoucnosti [i] 01:40 Opravdu to přežili: Útok velryby [i] 02:10 Opravdu to přežili: Potopení lodi Oceanos [i] 02:40 Bořiči mýtů: Mořská nemoc - co tě nezabije, to tě posílí [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 14 [i] 04:05 Jak to dělají 9 [i] 04:35 Jak to dělají?: Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Postavy v krajině [i] 10:45 Album [i] 11:25 My dva a čas [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 16/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 19/22 [i] 15:00 Divnopis [i] 15:10 Willy Fog na cestě kolem světa 11/26 [i] 15:35 Byla jednou jedna planeta 11/26 [i] 16:00 Šikulové [i] 16:15 Kamarád Timmy 11/26 [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Nevzdávej to [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Minuta v muzeu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 20:00 Případy detektiva Murdocha I 6/13 [i] 20:50 Neobyčejné životy [i] 21:45 Máte slovo [i] 22:35 Na stopě [i] 23:00 Taggart [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Sex ve městě III 3/18 [i] 00:45 McLeodovy dcery V 16/32 [i] 01:25 Sabotáž [i] 01:55 Rajské zahrady II 9/13 [i] 02:10 Hledání ztraceného času [i] 02:30 Hledám práci [i] 02:55 Rodina a já [i] 03:15 Moderní čeští malíři ve vzpomínkách prof. F. Dvořáka II. 4/6 [i] 03:30 Krásný ztráty [i] 03:55 Pohlednice z Hyde parku [i] 04:05 Kultura v regionech 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 19/26 [i] 06:20 Včelka Mája 19/104 [i] 06:45 Hrnec [i] 07:00 Pod pokličkou [i] 07:25 Kapusta 15/20 [i] 07:50 Diagnóza [i] 08:10 Řidiči profesionálové 11/13 [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Přidej se [i] 09:25 Nedej se [i] 09:45 Letecké katastrofy III. 9/23 [i] 10:40 Na plovárně s Jiřím Srncem [i] 11:05 Neznámí hrdinové [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Střípky času [i] 13:00 Devatero řemesel [i] 13:20 Poklad na Sovím hrádku [i] 14:30 Bludiště [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Pražská noblesa [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:10 Prizma [i] 16:35 Tisíc let české myslivosti [i] 17:00 Soukromá muzea [i] 17:10 Designtrend 11/13 [i] 17:25 Kamarádky na smrt [i] 18:25 POKR [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Medúza [i] 19:45 Počesku [i] 20:00 EASTSIDESTORY - Romeo & Julie 3. tisíciletí [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Střípky Jednoho světa 2010 9/10 [i] 22:10 Moderato cantabile [i] 23:40 Evropský manuál [i] 00:00 Pavlač Ester Kočičkové 9/12 [i] 00:30 Hledání revoluce [i] 01:25 V odborné péči 36/43 [i] 01:45 Q [i] 02:15 Osudové okamžiky [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 3 [i] 09:30 Zlatíčka pro každého [i] 11:25 Tescoma s chutí [i] 11:50 Můj přítel Monk VIII 12 [i] 12:45 Walker Texas Ranger VIII 17 [i] 13:40 Hvězdná brána 13 [i] 14:40 Smallville VIII 4 [i] 15:35 Krok za krokem III 3 [i] 16:05 Vražedná čísla II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 18 [i] 18:30 Ulice 1677, 1678 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 176 [i] 21:20 Kriminálka Las Vegas IX 11 [i] 22:15 Stahovák [i] 22:50 Hluboko pod kůží [i] 00:25 Kriminálka Las Vegas III 14 [i] 01:10 Novashopping 01:30 Vizita 3 [i] 02:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:35 Zlatíčka [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 4 [i] 06:55 Pět holek na krku 89 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 8 [i] 08:55 M*A*S*H 140 [i] 09:25 Právo a pořádek III 8 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 8 [i] 11:25 Kauzy z Bostonu III 19 [i] 12:25 M*A*S*H 141 [i] 12:55 Deník zasloužilé matky II 10 [i] 13:25 Čarodějky V 15 [i] 14:25 JAG I 22 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 6 [i] 20:00 Rande naslepo! [i] 21:20 Mladší o pár let [i] 22:15 Chirurgové V 5 [i] 23:15 Cesta do ráje [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Výklad snů 04:20 Na čem záleží 73 [i] 04:45 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Naučím ťa milovať 23/129 [i] 06:55 Keď budeš moja 205-206/238 [i] 09:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 143/160 [i] 10:30 Viktória 132/171 [i] 11:20 Správna Susan I. 16/22 [i] 11:50 Ulica III. 143/259 [i] 13:05 Rebeli I. 197/215 [i] 14:05 Júlia - Cesty za šťastím 142/351 [i] 15:00 Správna Susan I. 17/22 [i] 15:25 Naučím ťa milovať 24/129 [i] 16:15 Keď budeš moja 207-208/238 [i] 18:00 Túžba tela 14/143 [i] 19:00 Rebeli I. 198/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 144/160 [i] 21:40 Pravá tvár vášne 44/178 [i] 22:35 Viktória 133/171 [i] 23:25 Sex v meste I. 12/12 [i] 01:30 Pravá tvár vášne 44/178 [i] 02:15 Lampáreň [i] 02:55 Túžba tela 14/143 [i] 03:40 Lampáreň [i] 04:30 Posol skazy [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Johanka z Arku 1. [i] 07:30 Všechny děti potřebují lásku [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Někdo musí z kola ven [i] 13:40 Johanka z Arku 1. [i] 15:20 Zkouška z dospělosti [i] 16:55 Malý lord Fauntleroy [i] 18:40 Klaun [i] 20:25 Jarní úklid s.r.o. [i] 22:05 Pochybná sláva [i] 00:05 Babel [i] 02:30 Načasovaná smrt [i] 04:00 Malý lord Fauntleroy [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Paralympijské hry [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Biatlon [i] 11:30 Biatlon [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Biatlon [i] 15:45 Biatlon [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Fotbal [i] 19:10 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 21:45 Paralympijské hry [i] 23:00 Paralympijské hry [i] 00:15 Biatlon [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 6 [i] 06:00 Ochránce II 9 [i] 07:00 Soudkyně Amy II 11 [i] 08:00 Drzá Jordan V 12 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru XI: Výstřel nad ránem [i] 11:00 Soudkyně Amy II 12 [i] 12:00 Ochránce II 9 [i] 13:00 Detektiv Nash Bridges I 12 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru XI: Stíny minulosti [i]