TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Xena V. 9/22 [i] 09:50 Komisár Laurenti: Milenkina pomsta [i] 11:35 Kung Fu - Legenda pokračuje 3/20 [i] 12:30 V tieni zločinu II. 3/22 [i] 13:15 Rýchle Televízne noviny [i] 13:20 Odložený prípad II. 2/23 [i] 14:15 Monk I. 3/13 [i] 15:05 Rýchle Televízne noviny [i] 15:10 Las Vegas: Kasíno I. 20/23 [i] 16:00 Rýchle Televízne noviny [i] 16:05 Walker, texaský ranger VIII. [i] 17:00 Prvé Televízne noviny [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Počasie [i] 17:55 Rýchle Televízne noviny [i] 18:00 Bez servítky [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:45 Počasie [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Modré z neba [i] 21:50 Tomu neuveríš! [i] 22:45 Môj vrah sa vracia [i] 00:30 Alias V. 7/17 [i] 01:20 Traveler 7/8 [i] 02:10 Anděl s ďáblem v těle [i] 04:40 Wolffov revír III. 23/26 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Slovensko dnes [i] 05:50 Správy STV [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Ranné správy I. [i] 06:35 Ranný magazín [i] 07:55 Ranné správy II. [i] 08:05 Vtipnejší vyhráva [i] 08:45 Murdochove záhady 7 [i] 09:40 Murdochove záhady 8 [i] 10:30 Sila lásky II. 32/357 [i] 11:25 Sila lásky II. 33/357 [i] 12:20 Dámsky magazín STV [i] 13:35 Varím, varíš, varíme a pečieme [i] 13:50 Kaviareň Slávia [i] 14:35 Zostane to v rodine [i] 15:10 Divoký anjel 123/270 [i] 16:00 Správy STV o 16:00 [i] 16:18 Góly - body - sekundy [i] 16:25 Počasie [i] 16:35 Sladká Valentína 21/178 [i] 17:25 Sladká Valentína 22/178 [i] 18:10 Bleskové správy [i] 18:15 Dr.House III. 1/24 [i] 19:00 Počasie [i] 19:05 Večerníček [i] 19:15 Slovensko dnes [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Božská relikvia II [i] 22:05 Miesto činu: Čierne srdce [i] 23:40 Jolly Joker 11/12 [i] 00:30 Murdochove záhady 7 [i] 01:15 Murdochove záhady 8 [i] 02:05 Božská relikvia II [i] 03:45 Správy STV o 16:00 [i] 04:05 Sila lásky II. 32/357 [i] 04:55 Sila lásky II. 33/357 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:55 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:35 Správy a komentáre [i] 07:00 Národnostný magazín [i] 07:30 Živá panoráma [i] 08:00 Vysielanie pe materské školy [i] 08:30 Ranné správy I. [i] 08:35 Ranný magazín [i] 09:55 Ranné správy II. [i] 10:00 Fokus - zdravie [i] 10:50 Záhada šamanky Kyys [i] 11:45 Variácie [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Salaš bez fujary spí [i] 13:10 Môj dom, môj hrad [i] 13:40 Utajená reč peňazí 10/13 [i] 14:00 Elixír [i] 14:35 5 minút po dvanástej - kult tela [i] 15:35 Diagnóza 170 [i] 15:50 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 16:30 Maďarský magazín [i] 16:55 Javorový list z Paralympiády [i] 17:35 Fokus - peniaze [i] 18:15 Autoportréty [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Mama to vie najlepšie [i] 19:00 Žijúce kamene [i] 19:30 Správy STV [i] 19:55 Správy - Hírek [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:15 GEN.sk [i] 20:30 Futbal Liga majstrov [i] 22:50 Futbal Liga majstrov zostrihy [i] 23:30 VAT [i] 23:55 Udalosti ČT [i] 00:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Simpsonovci X. [i] 06:10 NOVINY TV JOJ 06:35 KRIMI NOVINY 07:00 NOVINY TV JOJ 07:25 KRIMI NOVINY 07:55 NOVINY TV JOJ 08:30 Panelák V. 32 [i] 09:30 RANNÉ KINO: Kóma [i] 11:25 Klaun 10 [i] 12:25 Agent II. 10 [i] 13:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 11 [i] 14:15 Tru Calling 19 [i] 15:00 Simpsonovci X. 20, 21 [i] 16:00 Agent II. 11 [i] 16:59 PRVÉ NOVINY 17:25 PROMI NOVINY [i] 17:45 Prvé oddelenie II. - NOVÉ ČASTI 11 [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY TV JOJ 19:55 ŠPORT 19:59 NAJLEPŠIE POČASIE 20:15 Panelák V. 33 [i] 21:15 C. S. I. : Kriminálka Miami VIII. - NOVÉ ČASTI 8 [i] 22:15 Kosti IV. - NOVÉ ČASTI 19 [i] 23:15 Dexter III. - NOVÉ ČASTI 3 [i] 00:00 Baby to chcú tiež 2 [i] 01:45 Dexter III. [i] 02:35 Klaun [i] 03:20 Masaker Wonderland [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Diagnóza: Vražda II. 14 [i] 06:00 Derrick II. 42 [i] 07:00 Magnum V. 18, 19 [i] 08:45 Derrick II. 42 [i] 09:50 Diagnóza: Vražda II. 14 [i] 10:45 Magnum V. 18 [i] 11:40 Tarzan 52 [i] 12:10 Zasľúbená zem 29 [i] 13:00 Doktorka Quinnová 146 [i] 13:50 Panelák 249 [i] 14:30 Páli vám to? [i] 15:10 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa 3 [i] 16:15 M*A*S*H* 7, 8 [i] 17:00 Láska nezomiera 121, 122 [i] 19:00 KRIMI NOVINY “N“ 19:30 NOVINY TV JOJ “N“ 19:55 PROMI NOVINY [i] 20:15 30 prípadov majora Zemana 27 [i] 21:50 M*A*S*H* 19, 20, 21 [i] 23:15 Mafstory [i] 23:50 Črepiny [i] 00:25 30 prípadov majora Zemana 27 [i] 01:40 Linda [i] 02:30 Nočné reprízy 04:15 Doktorka Quinnová 147 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    06:00 Třetí hlídka IV. 2/22 [i] 07:00 Rodinné právo III. 18/21 [i] 07:55 Zoom 26/221 [i] 08:00 Lost - Ztraceni IV. 12/23 [i] 09:00 Hvězdná brána VI. 22/22 [i] 10:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 10:55 Zoom 26/221 [i] 11:00 Třetí hlídka IV. 2/22 [i] 12:00 Rodinné právo III. 18/21 [i] 13:00 Lost - Ztraceni IV. 12/23 [i] 14:00 Hvězdná brána VI. 22/22 [i] 15:00 Posel ztracených duší III. 3/18 [i] 16:00 Třetí hlídka IV. 3/22 [i] 17:00 Rodinné právo III. 19/21 [i] 17:55 Zoom 26/221 [i] 18:00 Lost - Ztraceni IV. 13/23 [i] 19:00 Hvězdná brána VII. 1/22 [i] 20:00 Posel ztracených duší III. 4/18 [i] 21:00 CSI: New York VI. 4/17 [i] 22:00 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i] 23:00 Myšlenky zločince IV. 12/26 [i] 23:55 Zoom 26/221 [i] 00:00 Dr. House II. 14/24 [i] 01:00 CSI: New York VI. 4/17 [i] 02:00 Myšlenky zločince IV. 11/26 [i] 02:45 Myšlenky zločince IV. 12/26 [i] 03:30 Rodinné právo III. 19/21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Svět budoucnosti: Metro budoucnosti [i] 06:00 Záchrana vraku 9 [i] 06:25 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 1 [i] 06:50 Špinavé práce: Jeskynní biolog [i] 07:45 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:40 Bořiči mýtů: Mýty o vodce [i] 09:35 Hry s časem: Volný běh neboli free running [i] 10:00 Hry s časem: Tekutý dusík [i] 10:30 Jak to dělají 7 [i] 10:55 Jak to dělají?: Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování [i] 11:25 Opravdu velké věci: Obrovská horská dráha [i] 12:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 13:15 Americký chopper: Motorka pro Darien Lake [i] 14:10 Rození obchodníci: Alfa Romeo Spider Veloce 2000 - část 2 [i] 14:35 Špinavé práce: Čistič bójí [i] 15:30 Na ostří pily: Tahání dřeva z lesa vrtulníkem [i] 16:25 Opravdu velké věci: Testovací zařízení tsunami [i] 17:20 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Auto Fénix [i] 18:15 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 19:10 Jak to dělají 8 [i] 19:40 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i] 20:05 Nutné k přežití: Vietnam [i] 21:00 Lovci tornád: Mimo Kansas [i] 21:55 Zničeno ve vteřině 45 [i] 22:25 Zničeno ve vteřině 46 [i] 22:50 Nezkrotná příroda: Záchrana březí tygřice [i] 23:45 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Nádherný surfař [i] 00:40 Svět budoucnosti: Letadla budoucnosti [i] 01:40 Nutné k přežití: Vietnam [i] 02:40 Bořiči mýtů: Amputace pracovní botou s ocelovou výztuží [i] 03:40 Zničeno ve vteřině 13 [i] 04:05 Jak to dělají 8 [i] 04:35 Jak to dělají?: Vesmírný let/ Horská dráha/ Kulečníkové stoly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Druhý dech 6/13 [i] 10:05 Album Supraphonu 3/5 [i] 11:00 Reklamy Jitky Molavcové [i] 11:30 Spolužáci [i] 12:00 Polední události [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 McLeodovy dcery V 15/32 [i] 14:15 Soudkyně Amy II 18/22 [i] 15:00 Počesku [i] 15:10 Já chci domů! Útěk [i] 15:25 Setkání s Berthou Suttnerovou 1/5 [i] 15:45 Hrůzostrašný dějepis 11/26 [i] 16:10 Hrnec [i] 16:25 Zpívánky [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Nominace na knižní ceny 2010 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:35 Taggart [i] 23:45 Losování Sportky a Šance 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Žil jsem s cizinkou [i] 01:15 Sex ve městě III 2/18 [i] 01:45 McLeodovy dcery V 15/32 [i] 02:30 Přísně tajné vraždy 11/42 [i] 02:45 Den D 11/13 [i] 03:30 Japonská moderní architektura [i] 04:20 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 04:30 Události v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:30 Správy STV 06:00 Tom, nejlepší přítel 18/26 [i] 06:20 Včelka Mája 18/104 [i] 06:45 Pat a Mat 11/28 [i] 07:00 Chalupa je hra [i] 07:25 Alright? Alright! 2/10 [i] 07:40 Real Chinese 2/10 [i] 07:55 Výtvarnické konfese [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Vzduchoplavec Kráčmera: Nad Prahou [i] 09:30 Babylon [i] 09:55 Československý filmový týdeník 772/2379 [i] 10:10 Tajemství mrtvých mužů 5/13 [i] 11:00 Svět zázraků: Bhútán - Snowman 4/4 [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Věda je zábava 17/26 [i] 14:25 Pomáhejme si [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Komunismus: historie jedné iluze 3/3 [i] 15:55 13. Česká námořní rallye [i] 16:05 Řidiči profesionálové 11/13 [i] 16:20 Podzemní Čechy II [i] 16:45 Utajená řeč peněz 10/13 [i] 17:05 Diagnóza [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Přidej se [i] 18:05 Nedej se [i] 18:30 Hledám práci [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Sabotáž [i] 19:30 Kapusta 15/20 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Liga mistrů [i] 23:00 Střípky Jednoho světa 2010 8/10 [i] 23:10 Dokumentární klub: Tajemství dávných léčitelů 1/3 [i] 00:05 Kluci z party [i] 02:00 Co život vzal a dal [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:30 Stefanie IV 2 [i] 09:30 Nora Roberts: Lesní jezírko [i] 11:20 Tescoma s chutí [i] 11:25 Lenssen & spol. [i] 11:55 Můj přítel Monk VIII 11 [i] 12:50 Walker Texas Ranger VIII 16 [i] 13:45 Hvězdná brána 12 [i] 14:40 Smallville VIII 3 [i] 15:35 Krok za krokem III 2 [i] 16:05 Vražedná čísla II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II 17 [i] 18:30 Ulice 1675, 1676 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Comeback [i] 20:40 Dva a půl chlapa VI 11 [i] 21:10 Dr. House V 18 [i] 22:05 Vizita 3 [i] 22:45 Minority Report [i] 01:30 Kriminálka Las Vegas III 13 [i] 02:15 Novashopping 02:35 Mr.GS [i] 03:05 Tabu [i] 04:10 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 S Italem v kuchyni [i] 06:20 Teleshopping 06:25 Dexterova laboratoř IV 3 [i] 06:55 Pět holek na krku 88 [i] 07:20 Klukoviny Toma a Jerryho [i] 07:35 Párty s kuchařem [i] 08:10 Frasier III 7 [i] 08:55 M*A*S*H 139 [i] 09:25 Právo a pořádek III 7 [i] 10:25 To je vražda, napsala V 7 [i] 11:30 Kauzy z Bostonu III 18 [i] 12:30 M*A*S*H 140 [i] 13:00 Deník zasloužilé matky II 9 [i] 13:30 Čarodějky V 14 [i] 14:30 JAG I 21 [i] 15:30 Vraždy v Midsomeru [i] 17:40 Minuty regionu 17:50 Fakta Barbory Tachecí 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:35 Chůva k pohledání III 5 [i] 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Džungle rtěnek II 4 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 22 [i] 00:20 Wolffův revír II 20 [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Výklad snů 04:00 Na čem záleží 71 [i] 04:25 Na čem záleží 72 [i] 04:50 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:55 Naučím ťa milovať 22/129 [i] 06:40 Keď budeš moja 203-204/238 [i] 08:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 142/160 [i] 10:20 Viktória 131/171 [i] 11:10 Správna Susan I. 15/22 [i] 11:40 Ulica III. 142/259 [i] 13:00 Rebeli I. 196/215 [i] 13:55 Júlia - Cesty za šťastím 141/351 [i] 14:50 Správna Susan I. 16/22 [i] 15:15 Naučím ťa milovať 23/129 [i] 16:05 Keď budeš moja 205-206/238 [i] 18:00 Túžba tela 13/143 [i] 19:00 Rebeli I. 197/215 [i] 20:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 143/160 [i] 21:20 Pravá tvár vášne 43/178 [i] 22:15 Viktória 132/171 [i] 23:05 Sex v meste I. 11/12 [i] 23:40 Vrah medzi nami [i] 01:20 Pravá tvár vášne 43/178 [i] 02:05 Lampáreň [i] 02:45 Túžba tela 13/143 [i] 03:30 Lampáreň [i] 04:10 112 [i] 04:35 Vrah medzi nami [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tučňák Amundsen [i] 07:30 Podvedený osud [i] 09:00 Teleshopping 12:05 Příběh z Bronxu [i] 14:05 Tučňák Amundsen [i] 15:40 Poslední plavky [i] 17:15 Zelený oblak [i] 18:55 Nebezpečná pravda [i] 20:25 Klaun